Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Košarkaška Superliga Srbije 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Raspored

15f0y90.jpg


Najava i kompletan kzs: http://www.juznatribina.net/vbforum/showpost.php?p=409628&postcount=128
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Au, pa ja tek sad vidim da se izuzev dva kola igra na svaka 3 dana. Ala ce nekima da bude dusa u nosu...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Gledao sam večeras Aljošu i Baneta.E sad ako mi neko kaže da oni zaslužuju minutažu ja ću se zapitati da li taj ima oči.Oni su večeras bili KATASTROFALNI!!!

Đekić u odbrani ne postoji.Skok,zagrađivanje reketa i igrača su za njega nepoznanica.U napadu se svađa sa loptom,kao da je vrela.Imao je jedan pokušaj levog poluhoroga i u tom momentu se pola hale smejalo a pola je kukalo.Nadam se da će uspeti da prebrodi ovu krizu,ali imajući u vidu odnos Vukoičića prema njemu čisto sumnjam da će uspeti.Posle prve greške je išao na klupu, a grešaka je imao baš dosta.

Aljoša kao da je pao sa marsa.Nije nešto puno igrao ali nije ništa ni uradio.Imao je jedan teški promašaj na šutu za tri.Da je bacio medicinku dalje bi dobacio.Ja sam imao utisak da nema kondicije,tako mi je delovao.Uglavnom ni on nije zaslužio prelaznu ocenu za večerašnji nastup.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
I onda neko na forumu napada VJ i postavlja mu pitanja o minutaži Đekića...A bilo je i "bunjenja" oko slanja Mitrovića na pozajmicu u Podgoricu...Ne zna Vlada ništa...ni on, ni Toša, ni Saša...sve same košarkaške analfabete njih trojica...verovatno su ih oni (analfabete) upropastili, i jednog i drugog...zemljo otvori se...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Djekic je imao sansu i minutazu kod nas i na pocetku ove sezone, nije je iskoristio, nije pokazao nikakav napredak u odnosu na sezonu kod Duleta, a sto je najgore nije ni na Evropskom prvenstvu nista pokazao, s obzirom da je igrao i F4 euroelague!
Mitrovic je mozda malo drukcija prica, on je koristio svaki Duletov ukazani minut... za njega mislim da je mogao kod nas da bude ove sezone i da uzme Jaki minutazu kada se sve zavrsilo sa njim vec ovako! Tu su po meni pogresili jos u prlaznom roku! cak je on i na tom Evropskom za mlade bio nas najbolji igrac... Pa ne moguce je da vec u septembru nije zasluzivao 10 minuta protiv CSKA i Zalgirisa na prijateljskim!?
Mada ono sto su odigrali veceras nije ni malo obecavajuce, mada utece tu malo i njihova promena sredine, proveli su samo nedelju dana u toj Megi!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Био је и Дуле у Хали. Мало скаутира , шта ли је мислио о овима боље и да не каже :D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Dule pojeo 3kg semenki. :D
Bilo je dosta VIP gostiju.

Nasi blagi uzas.
Mada je ovo vise za neku drugu temu.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Je l neki kanal prenosi Domacu ligu ?
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Trebao bi RTS da prenosi, ali kakvi su debili ocekujem da pocnu tek od plej ofa.
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Smradovi sa RTS-a prenosili do sad,i valjda trebaju i od sad,ali smradovi su smradovi #$%%%,bila je najava za danas da prenose jedan meč,ali od sinoć nema niti jednog meča za prenošenje,za vikend takodje golo.:banghead
Ali ko pita nas seljane iz Šumadije.:D

:napred Partizan
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Veceras dva nova imena u timu Partizana.....Pesakovic i Vujovic Vukasin!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Sramota da nema prenosa...Primera radi sport klub daje hrvatsku ligu live...Cibona - Zadar...U kakvoj drzavi zivimo,nista me vise ne moze zacuditi
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Prelepo je videti Jaramazovih 27 minuta na parketu.:clap
Kec i Pera taman da se ne zamaraju.
Džerels,Lučić,Jan,Raško standardno dobri(mislim na zadnje vreme)
Džava dobar(van standarda):D
Klinci fino...Pešaković kao Jaka,šutira kao deca na vašaru 0 od X:buhaha


Zašto nije bilo Bogdanovića?:banghead
Za Gista sam čuo da je povredio članak :cry:
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Zaista ne znam šta treba da se desi da Bogdanović dobije šansu:confused
Neću nikoga da okrivljujem jer ne znam pravo stanje stvari ali ovo mi je mnogo čudno.
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Verovatno zato sto je Vujovic cetvorka, a Gist nije igrao tako da je najverovatnije to.
Izgleda da cemo morati jos da cekamo na Bogdanovica
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top