Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Košarkaška Superliga Srbije 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Zagor

Guest
Како се креирала у поремећеном делу јавности слика да је наш клуб филијала јасеновца, тако се и сад ради када су у питању суђење и крађе.

Ко губи, има право да се љути... Као навијачи најбољег клуба у земљи и шире, морамо да научимо с тим да живимо.
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Ma ko ih sisa bre,neka skandiraju kad nemogu da nas posteno pobede i dokazu to sto posle utakmice pricaju kako su oni bolji!Nego i mi smo sami krivi,treba maksimalno gaziti govna od prve minute,pa da im unapred zapusimo usta o eventualnim izjavama i skandiranja! Dokaza li smo mi u evropi ko smo i sta smo!

btw : Gde moze da se odgleda poslednja cetvrtina utakmice sa metalcem?
Promasio sam SOS,ima li negd ena net?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
„U pripremi smo već pričali o gostovanju u Valjevu i zanli smo da nas čeka jako teška utakmica, jedan pravi domaći teren u pravom smislu te reči, hala je bila ispunjena. Protivnik koji je posle dve slabe partije, kako su oni izjavljivali, bio je spreman da pokaže kvalitetnije lice. Ušli su u utakmicu stvarno jako motivisani. Mi smo se posle utakmice u Kragujevcu, susreli sa nekom sličnom situacijom, teško gostovanje, desilo nasm se isto, jer nismo uspeli sa pravom motivacijom i pravom energijom da uđemo u meč. U prvom poluvremenu pre svega nismo postizali lake poene iz kontranapada, a u isto vreme dozvolili smo ono što retko koja ekipa uspe protiv nas, nadskočili su nas, pogotovu što se tiče skoka u napadu, imali su duplo više ofanzivnih skokova od nas. Utakmica je bila u egalu do 35. minuta i sa dve pogođene trojke otišli smo na tri razlike, podigli na pet i tog trenutka prelomili meč. Moram da pohvalim Metalac za jednu kvalitetnu utakmicu, mi nismo na pravi način pristupili jako teškom gostovanju. Pohvalio bih publiku u Vlajevu i naravno naše navijače“ rekao je trener crno-belih Vladimir Jovanović.

kkpartizan.rs
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
U utorak se igra jako vazna utakmica, mislim da cemo tada saznati ko nam je protivnik u plej-ofu. Ako Metalac dobije igramo protiv FMP-a, u suprotnom nas ceka polufinale protiv Zvezde...
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Bio sam sinoc na utakmici u Valjevu sve u svemu tvrd otpor domacina , prava super ligaska utakmica...
Katic i Milosavljevic na visini zadatka posle Milosavljevicevih vezanih trojki bilo je sve jasno...

Puna hala u Valjevu i narvno dosta Grobara i lep gest pozdraljvanja Sinoveca na pocetku meca...

Sve u svemu, mislim da ima par interesantnih igraca iz Metalca za nas :D
 

dr_error

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
119
Reaction score
8
Potpuno je svejedno s kim igramo i u polufinalu i u finalu.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Tačno je to što pišeš, ali neka ipak igramo polufinale protiv Metalca ako može. :D
Volim kad ga duvaju cigani i džiberi svih vrsta - ne samo za plej of nego i za NLB. :D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Veceras je utakmica, mada ce verovatno biti zanimljivije komentarisanje transfera i naricanje nad FK-om :roll:

SL: Partizan mt:s - OKK Beograd, utorak 20h

Košarkaše Partizana mt:s u 11. kolu Superlige Srbije očekuje susret sa OKK Beograd. Utakmica je zakazana za utorak 10. maj sa početkom u 20 časova.

Crno-beli su u prethodnom kolu pobedili ekipu Metalca iz Valjeva, i sada se sa devet pobeda i jednim porazom nalaze na vrhu tabele ispred Hemofarma. OKK Beograd je u 10. kolu ubedljivo poražen od Crvene zvezde, pa se sa tri pobede i sedam poraza u dosadašnjem delu takmičenja, nalazi na sedmoj poziciji.

Tim iz Humske i Klonferi su u svojoj bogatoj istoriji do sada odigrali ukupno 80 mečeva, crno-beli su u prednosti imaju 45 pobeda, dok njihovi sutrašnji rivali imaju 34, jedna utakmica je završena nerešenim rezultatom.

Ove sezone sastali su se u 4. kolu domaćeg šampionata, a izabranici trenera Jovanovića zabeležili su pobedu rezultatom 85:72.

“Sigurno je da nas očekuje vrlo teška utakmica. OKK Beograd je možda i iznenadio sa dobrim rezultatima u Superligi. Oni su kvalitetna ekipa, namučili su nas dosta na prethodnom gostovanju u hali Sport Eko. Sa pravim pristupom i energijom moramo da uđemo u utakmicu, da damo sve od sebe i da pretrčimo više od njih da bi došli do željenog rezultata”, rekao je Vladimir Lučić.

Utakmica 11. kola Superlige između pomenutih timova biće odigrana u utorak 10. maja, a ulaznice za ovaj susret biće u prodaji od 18 časova do početka meča na blagajni hale Pionir, po ceni od 100 dinara za tribine i 200 dinara za parter.



I ovaj susret će biti u direktnom prenosu na našem sajtu, u sklopu platforme KK Partizan mt:s Live.

kkpartizan.rs
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Metalac dobio sa 12 razlike...Izgleda da do zadnjeg kola necemo znati protuvnika...
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
84:56

2011-05-10_213447.jpg
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Vidim da je minutaža fino raspoređena, očekivan rezultat.
Molio bih nekoga ako može da izbaci citavu utakmicu na yt i ostavi link, ako može.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Nekoliko utisaka iz Pionira:

Poseta sramna, možda 2000.
Pera se povredio u 2/4, nije ulazio do kraja, nadam se da nije strašno.
Džavaji ima neki problem, mislim da je dva puta u prvom poluvremenu odlazio sa klupe u klonju.
Veseli sa bandažom na palcu.
Džerelsa je Vlada naduvao nešto, tako da nije ni izlazio na zagrevanje na poluvremenu, a kasnije nije ni ulazio do kraja, mislim skoro celo drugo poluvreme.
Ne vidim mesto Jaramazu dogodine u Partizanu, ništa posebno ne pokazuje.

A sada lepše stvari:

Milosavljević pokazuje zašto je doveden.
Lučić se napalio protiv burazera (u prvoj utakmici ga je ovaj zalepio na jednom kucanju, mislim da su mu zvonile uši dva dana), tako ih je pokidao večeras "kao nepismen bukvar".
Bogdanović može da bude opasan igrač, samo rad i šansa da mu se pruži.
Bešoviću treba još sigurno jedna, ako ne i dve godine, da bi mogao ozbiljnije da zaigra na petici. Ali je svoju šansu sasvim iskoristio.

Petorka poslednjih osam-devet minuta: Jaramaz, Bogdanović. Milosavljević, Lučić, Bešović. Vlada sedi pored Toše i ne ustaje.

I još jednom, SRAMNA poseta.
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Zna li slucajno neko sta nam je sa Tegijem?

Nije bila sinoc ni emisija a vidim sad(kao i sa Metalcem) da nasu utakmicu komentarise onaj ciga sarlatan(ne znam mu ni ime)...
Zabrinula sam se...:roll:
Cestitke na pobedi!
Luce najbolji...
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Imas na ovom linku sve meceve Superlige: http://www.kls.rs/video/

Ako ne sutra, onda ce vec prekosutra postaviti i nas mec protiv OKK Beograda. Ako ti se ne ceka toliko, imas drugo poluvreme na SOS-u trenutno. :wink:
Ok, hvala. :ziveli
Zaboravih da pomenem ranije, raduju me dobre partije Dragana i Lučića, naredne sezone očekujem mnogo od njih pogotovo što se Milosavljević ove godine nije pokazao u najboljem svjetlu, bar u jačim utakmicama, a igrao je po minimum 20 min svaku utakmicu.
Lučića već doživljavam kao Novicu ubicu:D
 

Stephone

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
62
Reaction score
1
Локација
Tri Tiganja
@Marija

Mislim da je Tegi bio u Barci na Final4,pa se verovatno umorio tamo snimajuci:D

Lagana pobeda,svaka cast momcima!!! I MORAM da pohvalim Draganceta,stvarno je krenuo da trpa covek, samo neka nastavi i nema zime!

GAZI SVE REDOM!!!
 
Последња измена:

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Sto se tice Milosavljevica, to je ono sto sam pricao - psihicka barijera. Cim ju je probio, dobio je i slobodu u igri, hrabriji je, sigurniji...Pa samo u poslednjih 5-6 utakmica koliko je puta probijao do kosa? Bar 2 puta vise nego na svim ostalim utakmicama od pocetka sezone. O sutu da ne govorim.

Dobili smo mi igraca za sledecu sezonu...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top