Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
Juce kod Tegija u emisiji, bilo je reci o tome. Za karte je iskljucivo bio zaduzen Covic, jer tu KSS nista ne odlucuje. Zalosno je to, sto je Ruma izgubila trku sa Covicem, jer je Covic grunuo vecu lovu...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Veća lova za 5K evra...
Javio se neki iz saveza i Tegi je baš zapenio na njega,pa ga je na kraju čak i prekinuo:D.I još se dotični mentol čudi što se svi bune oko karata govoreći kako će i on da ih kupi:banghead.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Mislim da nisam jedini koji nece da dodje zbog karte,jednostavno,tesko se to postize,karte+put+prenociste ili kako vec,a na finale samo da dodjem,nije neka uzivancija.

Zato braco najbeti se mile majke ovom Covicu,i pola vas da udje za dzabe!

Sve na kurac,Partizan je sampion!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
,,Zguzvajte konzervu" ! Da li negde ima zvanicni prenos ? ili je stoka i to zabranila ?
 

BlackReaper

Početnik
Учлањен(а)
02.02.2007
Порука
135
Reaction score
16
Локација
Бор
На сајту ртс-а пише да ће преносити оба полуфинална меча која се играју у петак, али они једно пишу, друго раде, тако да ћемо то видети. А за ове утакмице пре полуфинала не знам да ли ће неко преносити.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Ide prenos na RTS 2 i to u petak 2 polufinala i finale u subotu!
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Pa reče Tegi da nema prenosa nijedne utakmice četvrtfinala. Čudi me barem da ne prenose FMP- Hemofarm.
@To sam ja, javio se onaj Pantelić, odavno nisam vidio da se Tegi onako iznervirao. I još mu kaže...Kako vas bre nije sramota da se još i javite... Stvarno ne kapiram zbog čega se čovjek javio. I vrhunac svega je kad ga prekida :)
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Od sada pa nadalje ostale parove komentarisite u temi srpska kosarka.

Za 5000 evra i vise markentiska prava da ostanu savezu. A to je razlika sto je kup dobila limenka a ne Ruma. Sto znaci i da odgovornost za cenu karata snosi i govnjivi kss.
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Sad je kup nas, realno samo Hemofarm je mogao da nas spreci u tome :)
E sad, videcemo dali neko moze ovo da zahebe?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.361
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
По мени је нама главни конкурент био раднички.Хемофарм нит смрди нит мирише,али су губитничка екипа,а ови мутини сељаци су жилави.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Како ''био'', мислиш ''јесте''? :D

Иначе, може нам бити јако зајебано са њима, ако их крене шут незгодни су, у шта смо се већ уверили и сами у КГ-у.
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Na koje smo grane smo spali kad pricamo o Radnickom, kao o ekipi koja moze da nam uzme kup.
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Ma kakav Radnicki, na njih, kao i na svu ostalu konkurenciju u Srbiji trenutno, moramo da gledamo na nesto sto se dobija sa pola gasa, a siguran sam da ce tako i proteci ovogodisnji kup, a i domaca liga kasnije...vise je Muta napravio pricu oko svog kluba, nego sto je zaista prava vrednost te ekipe.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Nadam se da ce Vlada veci prostor dati mladim igracima u ovim kup utakmicama,kao sto mi navijaci mnogo zivaca gubimo cekajuci njegovo sazrevanje,tako i od njega ocekujem vise hrabrosti i fleksibilnosti.Znaci ne moramo cekati 20+ razlike da bi mladog igraca ubacili u igru,time ga samo degradiramo,nije Dule tek tako bez veze cesto pocinjao sa nekim klincem u startnoj petorci.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Veceras pobeda ce biti cisto rutinska, konacno nas i zreb pogledao tako da ovo sve treba da bude rutina. Jos malo pa ce 1 trofej biti vec kod nas :D
Srecno veceras...
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Uz maksimalan pristup,punu koncetraciju i ako ne potcenimo nikoga,Kup će opet biti naš.
Najjači mogući protivnik je ispao,to je i odlična stvar i opomena za nas u isto vreme.
Samo pametno i neće biti problema.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.221
Reaction score
33.591
Локација
vaginamandibularia
Protivnike nikad ne smemo potcenjivati. Protiv svakoga ozbiljno do kraja. A ko priča o pola gasa on je polu deo. Tako smo srali o realu, efesu, sieni, bragi, šahtjoru... Naučimo već jednom - nismo mi ni ekipa ni sredina koja sme ikoga da potceni. Ili su već u zaborav pali porazi od Širokog, Zadra, Radničkog, Budućnosti, Cedevite? Ne očekujem da ćemo se prošetati do trofeja, svesni su svi da je jedna utakmica šansa za bilo koga, juče je nejaki Zadar sa samo pet igrača pobedio Cedevitu... Oprez!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top