Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2016.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Vidim da ste svi otisli u Niš pa ću ja da otvorim temu :D

RECIKLIRAJ!!! :BB :napred Partizan
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Ćoravi gmaz riđem gmazu: "Ja ne želim da oni budu zapisani, nego otpisani. Otpisani!!! Razumete li?"

:BB
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Kakva je ovo igra majko mila... :pop:pop:pop
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
jedva jbt.. koji pad u igri.

sledeci je pravi fmp !! !! !!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Pobedismo nekako. 2/3 poena dali nasi tamnoputi igraci.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.722
Ovo je bilo slatko recikliranje:D
Tezak mec, limenkari na zivot i smrt, ocekivano, ali prc, duvaj ga zgadijo odvratna!:BB
Cestitke Dziletu i momcima, i puno srece u polufinalu, samo muski i hrabro, pa sta bude. Oni su apsolutni favoriti, ali ko zna...
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Ubjedljivo najjača scena sa kraja druge četvrtine je kad Vilijams "dodiruje" sutkinju(ono da joj se javi a ona ga začuđeno gleda).NIJE KRIV. :D
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Uspeo sam da gledam nekako sve na seckanje, pa sam nekako spojio 20ak minuta ukupno da sam odgledao, i glavni zakljucak koji sam steko je da je doticna ekipa protiv nas veceras imala samo jedan zadatak, da nas sto vise izmori, a brate mili i posteno izubija pred ono sto sledi u polufinalu. To sto se uslo u neizvesnu zavrsnicu im je samo pomoglo da ostvare cilj - crkli smo vec sada u prvoj utakmici..

Ipak, pobeda se pise, da skupimo redove i junacki se potucemo u sledecoj utakmici! Idemo dalje!!
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Hteo Dzikic da utekne sa crte, al' ne ide :D

Mozda je i bolje ovako.Ne mozemo ponoviti ovakvu partiju u subotu, a imacemo dan vise za odmor od cigana.Raduje partija Vilijamsa.Jovic verovatno nece igrati u kupu, sto znaci da su na putu da se raspadnu ako udju u kontra-ritam protiv nas.Samo opusteno pa sta bude :D:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Preteče me @Tolle :D

A stvarno je u jednom momentu zaličilo da smo hteli da furnemo sa crte

Danas svi igraju košarku :buhaha.. bez zezanja sad, ako je jedna Barselona u Kupu ispala od Bilbaoa - sve je moguće - pa i to da mi osvojim Kup


:napred Partizan
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Jedna ispravka - nisu ovo bile limenke, već Radnički, sa limenkama ćemo u subotu...
Osećam da je ćoravi kriminalac obezbedio jedno 2/3 karata, ali ne vredi mu ništa, biće opet ispljuvan kao svake godine, šta god da se dešava na parketu njemu neće biti prijatno, siguran sam. Ali ajde da ih zgazimo bre!!!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Тешко можемо добити једино ако будемо имали лудачко вече, ако буде пата пата погураће их судије.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
kakvo li ce da bude sudjenje u subotu kada je veceras bilo ovakvo..,
a nece biti ni prvi ni zadnji put, i ja pitam gluposti
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Ukenjao sam se na zadnji sut ekipe ivan lola ribar, molio Boga da omase jer celo vece pogadjali trojke.. ae sad limenke da gazimo
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Kakav tribute to Pera Bozić tekma sunce ti...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top