Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2016.

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Magija!
Hvala i svaka čast svakom od momaka i stručnom štabu na ovome večeras! Pregazili smo ih!
Još sutra....
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
I posle se drkaju kad im kazes da je EL nikad slabija. U ocima im se bre vidi da se useru kad vide crno-belo, svima osim Kinsija, ipak je on igrao za instituciju. Ali Djilasov pogled, kako da objasni gazdama ovo sto se desilo
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Može Partizan da odigra i bolje i pametnije od ovoga, znam to!

Suđenje je bilo perfidno, duvali su faulove našim centrima i kad pogledaju Cirbesa. Na 6.00 do kraja 2.četvrtine oni izlaze iz bonusa, do kraja im nije sviran nijedan jebeni faul, a tukli su u odbrani, Kinsi nam je polomio plejmejkere.

Mi ćemo sad svaku sa njima da igramo ovako, jako i bez pardona. Duvajte ga!
Boli me kurac sutra za trofej, njima smo oteli njihov omiljeni.

Imamo šanse za titulu šampiona!
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Kao nekad :respect:respect:respect al kad se pojavio Bozo Djumic u majici grupe JNA....:respect......sve ostalo je bilo rokenrol
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.119
Reaction score
16.010
Локација
Храм фудбала
Пао форум пао фмп и један и други :D
Имају ли више филијала или сад имамо право играти против некога другога :pickaciganska
БРАВО МОМЦИ, БРАВО ЏИЛЕ :respect:respect:respect
ЖЕЉА+ТРУД+ЗАЛАГАЊЕ=ПОБЈЕДА!
Све један играч је имао неки свој допринос, неки више неки мање, али КЕВИН ЏОНС им је јебао све по реду :šal
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Е јбг, сад ћемо морат да се трошимо против Меге у финалу и онда ћемо да испаштамо против Цедевите :D

Ништа нисмо урадили још, морамо и сјутра да тучемо мегу да узмемо трофеј. На крају се само то рачуна, јебе ми се за побједе против ових патуљака...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Pisaj po govnima ciganskim ! Mec sam gledao bez zvuka i to mi je jedino krivo... Dzile bogu ! ! !
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Наше су сјене ходале по Нишу, лутале по Чаиру, плашиле цигане.

Ипак, није довољно радити 25 сати дневно.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ljudi moji sta se ovo desava...NESTVARNO!!!!!!!!!!!!!!

JEBI KURVETINU DRZAVNU AAAAAAA SAMPIOOON JE OPEEET PARTIZAAAAAAN!!!!!!!!!!!!!!!!! :BB
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Мотивација у кошарци је чудо, а од тренутка када је дошао Џиле, нама она не недостаје...

СВАКА ЧАСТ!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!!!

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Apache Server at www.redstarbelgrade.info Port 80


Čak i mi registrovani članovi ne možemo da se logujemo.

Hahahahha ,kome sad treba pljuvanje svojih navijača ,kad je sve krenulo kako treba .

Koliko treba da budu jači i koliki budžet im treba da bi nas lako pobedili ???
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ok, dobili smo dva FMP-a koja su učestvovala na turniru, ali sutra igramo sa timom koji takođe trenira na toj adresi! Trojstvo se mora ispuniti :buhaha
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.465
Reaction score
12.235
Локација
Beograd
Imaju li neki rezervni forum kada ovaj ovako zatvorimo? kao sto imaju rezervne klubove kontam da imaju i neko resenje za ovo? fmpfans,panters,ivololaribari?Sta sada da radim sa ovolikim kokicama?
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Laganica! Svaka čast svim igračima za trud i borbu.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Jednostavno fantastično. Džile je ubrizgao ekipi neophodnu dozu partizanštine i sada ova ekipa izgleda dostojna svega onoga što Partizan predstavlja.

Raduje me što je svoje mesto u rotaciji dobio Milutinović. Večeras je odigrao fenomenalno, u oba pravca. Oduševilo me je njegovo pomaganje na niskom postu čime smo definitivno zatvorili Cirbesa. Edo, prosto, ne radi takve stvari, niti gradi koš u bilo kojoj situaciji.

Sutra će biti veoma teško finale, imamo šanse, ali i ako ne pobedimo neću biti previše tužan.

Džile- Još jedan dokaz kako jedan čovek može da promeni sve.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top