Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2016.

Статус
Затворена за писање одговора.

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
121fb41.jpg


Dobro veče, Romi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.452
Pred meč u ABA sam rekao da u utakmicu sa nama mogu da uđu sa unapred upisanom pobedom, ali neka znaju da ih čekaju i batine.

Svaki naš naredni protivnik može da se oprosti od ovog prvog, ali batine mu ne ginu.

Ratnički do kraja, u kost, u meso. Pali, lomi, otimaj...

Ovo je Partizan koji ja želim da gledam. Ne umiremo u lepoti, ali od lepote se ne živi. Samo borba i uvek borba!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Evo kako ciganski mozak funkcionise.Menjali bi igrace kao carape dok god bankomat radi...
TigoJsH.png
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Целу утакмицу форсирамо "crash the board" (сви на офанзивни скок) а истовремено смо им угасили транзицију.
21 офанзивни скок, а не сећам се да смо попили иједан контранапад као последицу тога. Џиле растура.

Досада летаргични Милутиновић прикуцава одбитак као Блејк Грифин. :D
Да ли је потребно ишта више рећи?
Ова екипа је препорођена.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Kakvo divno veče...
Bravo za Dzikića ali jedno veliko BRAVO za ove momke!
Kurva je rastrgnuta!
Ovako se igra za Partizan!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Dzikicu desetogodisnji ugovor, za pocetak! Svaka cast momcima i TRENERCINI ! Crknite covicevci, bagro najgora! :šal
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Faca Dragana Đilasa dva minuta pre kraja utakmice je bila... Smehotresna :buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha

Ljudi mi smo njih sveli na 39 poena za tri četvrtine. 13 poena po četvrtini u proseku. To znači da se svaki jebeni faul jebeno isplatio. Prebili smo ih. U svakom smislu. Dobili smo ih njihovim oružjem.

I pobednik večeri definitivno Milutinac sa kucanjem u stilu Grifina i facom: "Prerano ste me opisali m... v... j.b..." :D
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.402
Reaction score
10.449
Локација
okupirana Srbija
Potražite prevod reči ''Zirbes'' sa nemačkog na srpski na Google translate-u. :buhaha
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Dziki, hvala ti za sve! Majstore!


TI SI TA RAZLIKA! Znaju to svi.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Institucija gazi!
Kakva drzava takav i drzavni projekat!

Jebi Dzile glupe cigane!

Mi da imamo 40% njihovog buzeta i bar 30% podrsku drzave mi bi bili prvaci Evrope!

Hvala ti boze sto sam Grobar!
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Prvo da se izvinim svim igracima jer sam napisao da nemamo sanse. I svima, sve do jednog naklon do poda, svaka cast momci!

A Dzile... rijeci su suvisne :respect Bojim se da ce nabit Radonji kompleks, a taman je pomislio da je Dule samo ruzna proslost :buhaha

Sve se slozilo, zelja, trud, zalaganje, Milutinovic ono prikucavanje :eek: nisam znao jel sanjam sve ili je to stvarno.. a cigani kadar nevera :D

I da, onaj ponos koji sam osjetio kad sam vidio kako Beric i Danilovic zajedno gledaju mec... ipak nismo izgubili ono nesto sto smo imali decenijama, taj duh institucije u svakom pogledu! Bicemo mi opet oni stari!

:pfc: :partizan_fan: :D: :napred Partizan :BB :šal
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ту даун, ван ту гоу.
Партизанштина је неуништива, то је идеја слободе и правде која се манифестује кроз кошарку.
Можда још нисмо освојили куп, ал знамо сигурно ко га неће освојити. Радује присуство много Партизановаца, прави повратак отписаних. Саша Даниловић, Пера Божић, Мића Берић, Пеђа Дробњак, многи други су данас били у Нишу... Док смо овако сложни, тешко нас је победити.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Kecmane, ako je Pera stvarno bio, onda je ova pobeda još vrednija nego što nam se čini. :ziveli :napred Partizan
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ту даун, ван ту гоу.
Партизанштина је неуништива, то је идеја слободе и правде која се манифестује кроз кошарку.
Можда још нисмо освојили куп, ал знамо сигурно ко га неће освојити. Радује присуство много Партизановаца, прави повратак отписаних. Саша Даниловић, Пера Божић, Мића Берић, Пеђа Дробњак, многи други су данас били у Нишу... Док смо овако сложни, тешко нас је победити.

Baš tako.

Da vidimo jel' stavljena tačka na crno-beli svet...
Ciganizacija Srbije - status: failed :)
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Dobismo garagane limene konstitucije. Ako mi ona prošla pobeda u abi nije bila nešto preterano draga, ova mi je jedna od najdražih u zadnje vreme, jer je u borbi za trofej, koji će se (ako ga osvojimo) pamtiti i kada prođe ovo zlo vreme, pogotovo što ne pamtim kada su garagani bili toliko moćniji van parketa.

I da ne zaboravim, duvaj da pirgavi zajedno sa tvojim mentorom ćoravim kriminalcem, faca pred kraj utakmice, kao da se sprema na skok sa njegovog mosta!
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
I poslije debelog, debeli...
Svoj klub nemaju, a tuđi bi da gase...

Svaka čast Džiletu i momcima!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top