Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2016.

Статус
Затворена за писање одговора.

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Неки су се овде измотавали са Дулетовом Кадињачом, а обрни - окрени Дебели је био дебело у праву. Кадињача свеједно остаје непокорена.
Вечерас чиста партизанштина, занемаривање реалних проблема, математике и осталих трица и кучина.
Добро вођена и мотивисана герила, против ухрањених и добро опремљених плаћеника. Давно је Дуле смислио те ствари, давно је Џиле прошао ту обуку.
Узалуд све и џаба сви ти коњи врани по ливади разиграни, кад црно - бели свет покаже знаке живота.
Мали Црни Финац... Милутинац, текила, герила, охохохохоо...живели!
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
AAAAAAAAAHHH, KAKO JE LEPO NAVIJATI ZA PARTIZAN!!! :D

:D::ziveli:partizan_fan:

Danima bre u komentarima na svim portalima ovi rivalkini navijači nam prete, te 20 razlike, te 30, 40...neizostavno i neprekidno nas nazivajući hrvatskim ili muslimanskim klubom...

Pa kad će bre već jednom da se opamete?
Kad će da shvate da se pobeda nad Partizanom NIKADA ne upisuje unapred?
KOLIKO puta to mora da im se objašnjava jednom ,,pokaznom vežbom,,?

KADA će da shvate da trgovina, biznis, sport i novac nemaju granica, te da je vrlo kontradiktorno prozivati NEPREKIDNO nas kao nekakav ,,hrvatski,, klub i ,,strano telo,, u Srbiji, dok je njima baš hrvatska IDEA sponzor?
Koliko moraš da budeš glup pa da to radiš?

KOLIKO moraš da budeš iskompleksiran pa da hiljadama puta po svim mogućim internet portalima ponavljaš da ja naš klub hrvatski, muslimanski, jugoslovenski, smatrajući da je to kao neka uvreda za nas?
Pa sportom se bave i Hrvati i Muslimani i Jugosloveni, i Amerikanci i Srbi, i verovatno svaki narod na svetu, pa šta?
I naravno, ne samo u Partizanu...
Nego, eto i u vašoj toj Zvezdi, ili kako li se sad zove, i koji je to uopšte klub u pitanju imate Amerikance, imate Nemca...pa šta?
Ja sigurno zbog toga derbi neću shvatiti kao rat protiv Nemačke i USA, jer nisam blesav i blentav, i jer je derbi samo jedna utakmica između Partizana i Zvezde, iako može da zaliči i na rat...

Utakmicu dobija onaj klub koji bolje i borbenije odigra, a ne onaj koji unutar sebe ima neku nazovi nacionalnu ili rasnu ,,čistotu,, kao neki svoj ,,postulat,,...

A večeras je bolje i borbenije odigrao naš Partizan i mi večeras slavimo! :ziveli

Rivalkinim navijačima bih poručio da se okanu više pretnji što se tiče koš-razlike u derbiju, i da prestanu da misle (i da neprestano pišu) da je neka strašna uvreda ili nekakva duhovitost nas nazvati ,,hrvatskim,, ili ,,muslimanskim,, klubom...
Dosadno je i neduhovito, a i ne vređa nas...

Mi sport gledamo kao sport, kao umeće kvalitetnog trenera, i kao krajnju požrtvovanost NAŠIH igrača na terenu (igrača, pa ma koje oni nacije i vere bili, dok su u NAŠEM klubu, NAŠI SU!) - pa makar i izgubili utakmicu od boljeg i jačeg protivnika - nije pobeda najvažnija stvar na svetu, kao ni trofej, nama NIKAD ne bi palo na pamet da BUKVALNO KRADEMO pehar (koji nismo osvojili) sa parketa i nosimo ga na tribinu...

Ako pobedimo, pobedili smo, ako ne, neki drugi put ćemo, ako uzmemo trofej, uzeli smo ga, ako ne, neki drugi put ćemo...
Važno je da želimo to kroz znanje, borbu, požrtvovanost, igru...
Ne kroz stvari koje nisu sport...

SMRT FAŠIZMU - ŽIVEO PARTIZAN!!!
Gorane to njihovo da smo muslimani ili hrvati je iz jedne stvari poteklo - da smo popularniji klub i imamo vise navijaca u svim delovima bivse juge osim u beogradu i centralnoj srbiji - vojvodina , sandzak , kosovo , crna gora , makedonija , hrvatska , slovenija ...
za ovu pobedu neam reci - mislim da kapiram takticke stvari kod kosarke kao kod fudbala tek onda bih mogao razumeti velicinu dzikica , ovako mi je dovoljno da vidim rezultat :D
ova njihova ekipa gura dobro u EL jedino iz razloga slabe konkurencije - proslogodisnja zvezda je bila najjaca po meni u poslednjih tj od kad ja pratim basket ( 2004 ) a i ta je mogla da bude pobedjena u finalu pa da se tradicija trofeja ne prekida 20 godina sad kako je dzile dosao :D
ufff al bih voleo da dovedemo krstenog centra umesto vilijamsa i djumica i zadrzimo ovu ekipu :pfc:
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Nema sta ,imamo muda do poda. Dobro smo im pokazali zube. Dzile dominira nad garaganima :D:
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
И да, овај Чаир не би ни једну иоле озбиљнију против-пожарну проверу прошао.
Вечерас изгоре пројекат начисто, а од ПП апарата ни трага.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Pretprosli derbi sam rekao da mi je svejedno koliko razlike dobijemo,i veceras sam vjerovao i hvala Vam momci od Koprovice pa do Dzumhura,legndarnog bubnjara grupe jna.... Ali najvise hvala Debelom smekeru i Dzonsu junacini.

Hvala Vam sto ste dva druga koja u u problemima ucinili srecnim veceras,koju su rakiju pili na jednom brdu grada jedne poznate starigradske pjesme :)

Grobari,ja znam da je i poenta naseg postojanja u tome sto smo razliciti,ali volio bi ako Bog da da se svi vidimo na JUGU za koju godinu,nece ovo dovijeka trajati... Pa da pijemo zajedno i nasj moderaor i jedan doktorn h sa kojim sqm se danas cuo i cupavi makedonac i koliko placa milija i prastari clanovi \immortal\ i moj kum slovenac ... Pozdrav,cujemo se sutra
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
" Malo je ko ocekivao da ce Partizan u tri dana dvaput pobediti FMP..."

Cestitke Dziletu i momcima..jbt ovo leci...

Kad pozelis tacku dobijes po ciganskom nosu..
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
U prenosu je izgledao da su samo Grobari u Čairu... odavno nije bilo viđeno ovako združeno zapišavanje, i na terenu i na tribinama. :clap:clap:clap

Svaka čast svima koji su bili i grla iskidali :partizan_fan:

Draga, kao u dobra stara vremena... Otkinuli smo ih totalno. Kompletno ludilo u hali. Definitivno noc za pamcenje.

Briljantno vodjenje ekipe od strane naseg trenera. Covek ima jednog poletarca za centra sa tri faula i drugog sirovog amera sa cetiri i pored toga ih otkine i u narednih 20 minuta. Zlo totalno... Drago mi je zbog Dede Wilson-a, kakav doktor... I Andrija koji napusava ceo ciganski prvi red - bravo momce.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Najdraze mi je sto ciganji nece uspeti u onome sto su planirali.Nikada nece prebaciti nas rekord i osvetoti onu staru Zvezdu.

Bice ovo kao u vaterpolu,uskoro nece imati novca ni za trening,a mi cemo opet harati Evropom.

Cudi me da smo dobili,jako je tesko dobiti 2 puta istog protivnika u par dana.Jos ako uzmemo i to da smo igrali i skoro,onda smo 3 puta dobili kstog protivnika.Proznacete,nije lako.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Sad bi djilas i coki mogli da uvedu novo pravilo, da prvi trener ne sme biti tezi od sto kila.

Cime se sve bave, ni ovo ne bi iznenadilo.

Cime se oni bave ne da bi te iznenadilo nego i neces poverovati... tek sada kada je pocelo "da dupe zzvace gace" tek sada ce biti cirkusa u narednih par meseci..
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Inace..nikad vece zajednistvo u zadnjih 3-4 godine, kako pre, za vreme i posle utakmice... svi zajedno ...bivsi igraci, sadasnji igraci, bivsa uprava, bivsi predsednik, sadasnje rukovodstvo, navijaci sa svih strana u radiusu od 500 km...
Jos samo da nam predsednik dodje za dva meseca... i..sto da ne priznam, meni je falio i Dule, nekako nisam navikao da on fali u lepim trenutcima za nas klub, niko nije navikao, eto, i to je zivot...

Posle utakmice, u hotelu, kod igraca nikakva euforija, nikakva radost, kao, kao da je sve to najnormalnije, kao da se nista nije deslo...svo ko mravi, ko roboti, mirno i opusteno vecera, kratak sastanak i u krevet...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Nekako nam leži taj Niš! Mnogo puta je igrana završnica kupa u Nišu, čini mi se osim prošle i 1997 god. redovno smo osvajali pehar! Kako je lepo biti navijač KKP. Posle svih trzavica u klubu, svih problema u prvom delu sezone, opet smo onaj "stari" KKP i to bez Duleta! Silovanje državne drolje je opet u modi, i to u vremenima kada smo finansijski, igrački i u svakom smislu dosta inferiorniji u odnosu na njih. Sinoć pre tekme mi je jedan drugar (cigan) rekao da nas lagano 25 razlike dobijaju! :D
Danas oni verovatnobl razmišljaju u fazonu, dali smo im, nama je bitnija EL i ABA! :D
Majstor Džile im je uterao strah u kosti! Sada bulja žvaće gaće! :D
Najlepši osećaj sinoć je bio kada smo svi složno grmeli Uzalud trud! :D
Ne bi mečudilo da se danas proglasi vanredno stanje posle sinoćnjeg državnog udara! :D
Nadam se da su momci sačuvali snage da večeras protiv Mege vrate pehar koji nam pripada!
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
367
Reaction score
2.457
Локација
Pozega
Posle osvajanja titule u kupu obavezno snimiti cd. :napred Partizan
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.756
Локација
Beograd
Gorane to njihovo da smo muslimani ili hrvati je iz jedne stvari poteklo - da smo popularniji klub i imamo vise navijaca u svim delovima bivse juge osim u beogradu i centralnoj srbiji - vojvodina , sandzak , kosovo , crna gora , makedonija , hrvatska , slovenija ...
za ovu pobedu neam reci - mislim da kapiram takticke stvari kod kosarke kao kod fudbala tek onda bih mogao razumeti velicinu dzikica , ovako mi je dovoljno da vidim rezultat :D
ova njihova ekipa gura dobro u EL jedino iz razloga slabe konkurencije - proslogodisnja zvezda je bila najjaca po meni u poslednjih tj od kad ja pratim basket ( 2004 ) a i ta je mogla da bude pobedjena u finalu pa da se tradicija trofeja ne prekida 20 godina sad kako je dzile dosao :D
ufff al bih voleo da dovedemo krstenog centra umesto vilijamsa i djumica i zadrzimo ovu ekipu :pfc:
После преспаване ноћи, и даље осмех на лицу, и наклон до пода за ВЕЛИКОГ тренера са вишком килограма и мањком косе, и за његове герилце!!!

:respect:respect:respect:respect:respect

Што се тиче наших ,,комшија,, и њиховог инсистирања на Српству или Несрпству, (иако им и даље поручујем да то у спорту није пресудни фактор ко ће да добије утакмицу!) ја бих им, ако их то СТВАРНО И ИЗИСТИНСКИ интересује, најдобронамерније поручио да мало више читају, слушају, гледају, образују се из правих извора, не из сензациолистичких и спекулантских, да добро упознају оно о чему желе да полемишу, да се добро обавесте о оном о чему би да расправљају...иначе, овако, не вреди...
Мало више познавања историје, географије, социологије, књижевности, филма, ликовних уметности, и тако редом...

https://www.youtube.com/watch?v=rS5nCvb163s
http://riznicasrpska.net/knjizevnost/index.php?topic=237.0
https://www.youtube.com/watch?v=UUOSwPphXaA
https://www.youtube.com/watch?v=SH8PgZe0MxM
https://www.facebook.com/Grobarskitrashromantizam
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top