Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
Ovaj matori muflon nastavio tamo gde je stao. Totalna destabilizacija. Taktika kao protiv Slobode. Užas.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.400
Reaction score
2.280
Локација
Gde god ti da igras...
Zar vam nije jasno da je UTAKMICA NAMESTENA!!!
POSLE 5 MINUTA JE BILO SVE JASNO.
2 IGRACA SU ZNALI I ODRADILI: ILIC I IVANOV (pogledajte njihove kikseve pred golom i promasene sanse).
Markovic ulazi tek 60tom minutu!?
Smiljanic ne igra uopste?!
SMESNO I PROVIDNO!!!
AJDE SADA NEKA DEBELI (D. Vujosevic) OBJASNI KAKO JE ZNAO REZULTAT 20tog FEBRUARA NA SKUPSTINI KADA JE REKAO:
"... kada budemo izgubili u Kupu protiv Zvezde nece biti kriv trener ili uprava, vec pucisti i ulicari koji destabilizuju klub..."


Nemoj da lupas takve gluposti!!!!
Sale je odigrao najgori derbi u karijeri, al reci da je namestio je sramota za navijaca Partizana!
 

TotoRiina

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
57
Reaction score
0
Локација
Buenos Aires
pojedine igrace treba da bude sramota, namerno su sabotirali tim. tako se ne bori sa sveti dres ,sram vas bilo!
a ti , legendo , do danas sam te voleo najvise , a sad si mi pao u ocima, jer si dokazao da si nula od coveka, da si ti kriv za poraz. Ilicu sram te bilo! i da , "stoperi" u pokusaju , rnicu ... ne zelim da koristim ruzne reci. Do nekih boljih vremena
Avrame i mutava picko mrs iz svetinje!!!
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
497
Reaction score
1.784
ilic penzija,rnic mars iz kluba,isto tako ivanov,miljkovic,pa cak i dijara najgori danas.moguce je da izgubimo titulu
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
I ovo sto cu sada napisati je previse truda da pokazem ovim nasim manekenima sta mislim o njima i njihovoj "igri" veceras.
SRAMOTA!!!!!!!!!!!
 

GNBG

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
132
Reaction score
40
Локација
Novi Beograd
Jos nesto, ako je onaj Mazic, Maznic (kako god da mu je prezime) nas najbolji sudija, onda definitivno treba da se oprostimo od fer sudjenja.

Ne kazem da nas je pokrao sto se tice golova i da nam je pokvario igru, nego covek jednostavno ne zna sta se, kako resava, znaci postedeo je cigane bar 5 zutih (od toga bar 1 dupli) ...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.779
Рнићу отказ, М О М Е Н Т А Л Н И!
Да је правде, никад играч са великом промајом у глави не би играо у ФКП.
С. Илић, за многе легенда, играч на чији пас свршавају многи, а тог паса никад да видиш. И ајде што не видиш пас, него видиш човека који не може да издржи дуел са дететом Мијаиловићем, играч који умире после 30 мин., током већег дела каријере, играча за кога многи кажу да има брдо искуства. Ја сам то искуство управо вечерас видео, човек не зна да испуца лопту и аутоматски је главни кривац за гол. Шта се после дешава, шутира као деда у 100% шанси за гол. Ај' се ти пензиониши, шансу чекају Нинковић, који ни мало не заостаје у техници за тобом, у физичком смислу нико од тебе слабији није. Да не причам о Јојићу, који може у зубима да те носи. П Е Н З И Ј А!

Колико год ја Гранта не подносим, човек не може никако да буде кривац кад у тиму има незналице, просечне фудбалере.
Друга ствар је то што је СС био стручњак у раду са људима ометеним у фудбалском развоју(да их сад не набрајам, има их поприлично), па је из њих извлачио максимум, ни сам не верујући шта је постигао.

Дај Боже правде, па да имамо нормалног председника, који би пошто очисти врх клуба од разног олоша, тј. растерао сви багру која кочи развој клуба, ангажовао убицу да ликвидира Толета Караџића и самим тим поништио глупо правило о ограничењу странаца, па да у будућем периоду гледамо у нашем тиму таленте из наше школе и странце који доносе квалитет, а не брдо пензионера, који да су вредели играли би на западу.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ko moze da kaze da Stanoje isti sastav ne bi izveo ja ga castim ,ustv Stanoje bi stavio Smiljanica umjesto Babinja na zadnjeg veznog ali isti kurac.
Ljudi nemojte da se zavaravate , Stanoja volim kao svoju zenu ,ma vise od nje ali jednostavno danas trener nista ne bi mogao da uradi.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
OVO JE PRODATA UTAKMICA LJUDI GARANT!!! NEKO OD IGRACA JE PRIMIO PARE, DOBIO NAREDJENJE DA IGRA ZA CERGU A NE PROTIV NJE!!!! Kako protiv Jagodine igras jedno,a sad drugo. Plus ovi igraci ne igraju prvi put derbi pa da im se oduzmu noge!!!! DRAGANE DJURICU SEME TI SE ZATRLO I TEBI RUZICU GOVNARU SMRDLJIVI, USTA VAS JEBEM I CELU UPRAVU NA KURAC NATAKNEM!!!
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Da li ste vi koji pišete da nismo imali sreće normalni?! Pa sa Stanojem bi i pored ovih promašenih šansi izvukli bolji rezultat!!! UPRAVA NA ČELU SA ĐUROM I GRANT KOJI NEMA POJMA GDE JE DOŠAO SU JEDINI KRIVCI!!! NE PLJUJTE IGRAČE!

BOLJE BI IM BILO DA ZAKLJUČAJU NAŠ STADION JER ĆEMO IM SVE KOSTI POLOMITI ZBOG OVE BRUKE!!!!!!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
ALO LJUDI GRANT JE ISKLJUCIVI KRIVAC ZA PORAZ!!!! NEMA NIKO TRECI!!!!!!
Evo da vidite jos jednom zasto je on kriv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UKLJUCITE MOZAK!


A ko je kriv... ja, ti, neko treći!!!

Naseo je na taktiku i dobili smo jeftine golove, kao što smo ih uvek dobijali na derbiju. Ovo kao da je preslikan derbi iz '80 i '90. Slika i prilika... mi igramo cigani postižu golove ni iz čega.

Sa Jokanom i Saletom smo okrenuli tu sliku, ali to derventskom govnetu nije odgovaralo, jer ipak je dogovor da se ciganima prepuste trofeji ove godine, a Sale i Krle to nisu hteli. Zato su i oterani. Sada znate i to, ako već niste!

Sustina svega!!!! ZATO JE KRIV JEBENI MAJMUN GRANT I NJEGOV SMRDLJIVI PREDSEDNIK DJURA MUTAVI ZATO STO GA DOVEO I NIKO DRUGI!!!!!
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.430
Reaction score
10.578
Локација
okupirana Srbija
E, Grante, Grante, što pogodi onu stativu, što primi onaj gol kroz noge, što napravi one kikseve pred naših 16 m, što promaši ono što se promašiti ne može... ?
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
Petar- Skoplje
pricanje o namestanju je smesno, pa zar je Dijara gadjao stativu jednostavno nije htel da udje a o Saletu pomisliti tako nesto je neumesno!!!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.177
Reaction score
2.431
To bi bilo to. Sad opet devedesete...

Miljkovic, Djilas, Tadic. Bas ovim redom. Najmocniji covek u drzavi. Jebote zivot, umrecu, a necu saznati kako je coveku priznato da je fudbaler.

Mazic, najbolji nas sudija...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
I ja mislim da je prica o namestanju derbija glupost, i misim da se mi nikad nismo time bavili, cigani su u tome najbolji.. Veceras se videlo koliko je Grant "dobar" trener.. Plavi ga je razbio bas onako kako je Stanoje plavog razbijao.. Ali ipak ostaje zal za propustenim sansama... :confused
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Grantova taktika nam je donela par propuštenih šansi, Stanoje bi nam doneo pobedu! ÐURO CRKNI!!!!!!! NAÐ, DA SE VIŠE NISI NAZIVAO GROBAROM!!!!!!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Колико год ја Гранта не подносим, човек не може никако да буде кривац кад у тиму има незналице, просечне фудбалере.
Друга ствар је то што је СС био стручњак у раду са људима ометеним у фудбалском развоју(да их сад не набрајам, има их поприлично), па је из њих извлачио максимум, ни сам не верујући шта је постигао.
/QUOTE]

Stidi se zbog svega sto si napisao o nasim igracima, SRAM TE BILO! Samo ako si slep kod ociju, nisi video da je jedina neznalica on a ne nasi fudbaleri. Isti oni fudbaleri koji su u prethodnim derbijima dominirali. ISTI FUDBALERI, DRUGI TRENER, DRUGI REZULTAT. Koliki IQ treba da bi se doneo zakljucak sta ne valja???


J E B O V A S A V R A M G R A N T!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ljudi, PRESTANITE o omalovazavanju nase igre sa Stanojem tako sto pricate da nismo radili nista i da su eto golovi padali sa marsa. Takodje PRESTANITE da uzdizete ove majmune ciganske sa ustasom na celu tako sto konstatujete da su odigrali kao sto bi to Stanoje postavio.
Danas nas NIJE pobedio ustasa ili ne znam ni ja ko nego Sasa Ilic, Diara, Ivanov i Rnic. Zamislite da vam neko kaze sledece "Dijara ce imati 4 odlicne sanse, od barem dve stopostotne, a druge dve isto odlicne. Sasa Ilic ce imati 1 na 1 sa ciganskom spodobom, sam kao duh, na 7-8 metara od gola, a cerga ce imati jednu sansu i jednom ce Ivanov i Ilic da se igraju ispred gola". Sta bi rekli na to? Ja bih ODMAH prihvatio. To vam govori o krivici...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
E, Grante, Grante, što pogodi onu stativu, što primi onaj gol kroz noge, što napravi one kikseve pred naših 16 m, što promaši ono što se promašiti ne može... ?

Procitaj sta je napisao Gazda i shvatices. Dzabe je govoriti ovde nekima.
Pogledaj molim te derbi utakmice od 132. derbija pa na tamo i videces da smo bas ovako kao danas igrali!!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top