Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Volkov nema kvalitet za partizan kako god okrenes !
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Velika bruka i sramota, jos se ja mislim da pitam da izadjem ranije sa posla da bi njih gledao......
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bez ikakve namere da branim Vermezovića, ali jedan PARTIZAN kada igra i sa TREĆIM timom mora da dobija drugoligaše i protivnike u ovoj fazi kup takmičenja...makar i na individualni kvalitet...

Zato lepo, sad na zimu, svima - do jednog- od onih koji su igral danas- ISPISNICA I ŠUT U DUPE.... pa makar se on zvao Ninković, Volkov ili Pauljević..

:clap
Nisam gledao meč ali ovo je istina!
Naša peta rezerva mora biti bolja od drugoligaša!

Samo udarac po džepu može da ih opameti. Pošto jauču da igraju za ½bednih½ 45 hiljada dinara mesečno jer im duguju pare, treba im lepo reći da je ta BEDNA plata sada stalna jer toliko uzimaju ovi u rangu ispod!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Nemoj tako Dzasmin, ovo je velika skola za golobradu decu. Danas, uostalom, svi igraju fudbal.
More, jebem ga u usta smrdljiva. Tako je kad precenis svoju decu. Ovo je moralo da se dobije, moralo! U situaciji kada imas tim koji po svim parametrima nema konkurenciju u zemlji, osvajaj sve! Nismo mi toliko veliki da nas zabole djoka za kup. A tek izjava posle tekme.. Dostojna govorancije Miodraga Jesica i Jirgena Rebera. Pisaj po ljudima..
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Kako su se samo spakovali u kadar. Izvinjavam se lopti što je obrisana jer tu ne pripada.

 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ispadosmo iz Kupa zasluzeno mora se i to reci i cestitati Borcu! Znali su sta hoce, pozadi cvrsti , borbeni, dobro su stajali a napred su bili opasni kad god su mogli , nesto na fazon ko mi u Milanu i jos bolje s tim da smo mi ovde bili Inter a oni mi!

Ne nerviram se previse zbog Kupa kao Kupa jer je sekundarno takmicenje ali ovo je cist poraz Vermeza kacketa. Alo rodjace daj sa ulice par ljudi da igraju boli te kurac, ja razumem odmarati , rotirati zbog broja utakmica ali on ga pretera. Kad se na to dodaju dva cista rekreativca Lovre i "pustinjski pekinezer" izgubljen u vremenu i prostoru dobije se ova bruka da na svom terenu ispadnes od drugoligasa.

Sasa Markovic igra non stop decko je operisan od lopte, pas katastrofa, presekli su mu masu i dodao je u noge 80% otvorene kontre i polukontre. A Brasanac na klupi, pa ga ko kurva ubaci da vadi kestenje iz vatre. Gde je taj Knezevic uopste isto kurcevo pojacanje, igras bez kreatora Vermezovicu debilu, Sasa Markovic ti kreira slepce a Dzigi na klupi, daj Brasanca ako je u kurcu ovaj zbog Krusevca.

Odbrana plac majke Bozije, ajde Sretenovic bi mogao sa Ivanovim u paru da odmeni Ostojica koji isto ne znam kog je kurca i od cega odmarao, odbrambeni igraci se ne trose ko vezni i spicevi i ne menja se slepce ovako sabacki odbrana ko da je namerno hteo da rikne. Ne misllim da je namesteno ali vaditi Scepovica i ubaciti Brasanca a ne uzasnog Markovica je idiotski potez:pop
Volkov ogromno razocarenje, otkad je dosao nije se sastavio i svilen je samo pada i valja se , vise je povredjen produkcija nikakva. Pauljevic nit smrdi nit mirise al ajde iz povrede izlazi. A da gde ti je drugi Scepovic bilmezu jedan bradati, spiskao si izmenu na Zabiju rekreativca i igraca manje a ti nemas jos jednog spica na klupi jesi ti krsten Vermezovicu da te pitam ja!

I onda najlakse "zivot ide dalje", jedi sit govana jesi cuo za ovo danas sto si nam priredio!

Sad ide veoma opasan i bitan Nis samo da nekako prodjemo ovaj Crni nije cist ide od sjaja do ocaja, nikad ne znas sta ce nam prirediti ko da je sulud. Umesto Inter da bude zamajac za kakvu takvu sportsku pricu i pored govana obicnih u Upravi on nam za nepunih 7 dana priredi bruku sram te bilo jesi cuo!

I da Vojislav Stankovic aman zaman decko je tu evo vec treca godina nema kvalitt to je i slepcu jasno i ti ga uparis sa trojicom novajlija teraj se u picku materinu!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
Malo preterujete sa tim "naša deca"

Zabija, Pauljević, Volkov, Sretenović, Saša Marković, pa i Lovre....

Ko je tu "naše dete"?!

Činjenica jeste da su ta "naša deca" bila u većini u drugom poluvremenu, ali kad ti moraš da juriš nešto, a protivnik ti se zabunkeriše....
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Јебига, да нас је 14.1.2012 испред ЈНА било минимум 10.000 овакве ствари се вероватно не би дешавале, нажалост ми смо обична говна и заслужујемо да нас јебу у мозак разни Ђурићи, Тумбаковићи, Вермезовићи...

Najbitnija recenica koju je vecina prebrzo i olako procitalo :respect

Opazanje 1. Ko god da zalazi u kladionice zna dobro kakve su kvote bile, uzmite to, pa onda sva nasa dugovanja u kojima smo, pa onda kurcobolju trenera i igraca, i dobicete razlog zasto bi bila utakmica namestena, jer je Bilmez jos ranije najavljivao (pravio alibi) da ce pustiti "decu". S obzirom da u upravi imamo ljude koji su pokvareni do srzi, zasto bi vas onda cudilo da je utakmica namestena?

Opazanje 2. Mozda je Bilmez hteo stvarno da pusti klince da mu pokazu gde su i sta su, i da njega samog boli kurchic za kup, jer da ga nije briga, onda bi pustio jaci sastav i skakao bi kao konjina po terenu, sto opet nagovestava da je tekma bila namestena.

Opazanje 3. Kup kao kup i ne donosi nista specijalno, ali je ipak kup, ipak je trofej, i na kraju stvar prestiza prema cigansturama. Partizan u nekom paralelnoj dimenziji, ovakve timove rastura u prvih 10 minuta, timove u kupu i u supak ligi satire od golova. Prema tome, kup kao kup jeste vazan, ako nista drugo, makar kao stvar prestiza i dokazivanja dominacije.

Opazanje 4. Krivo mi je sto smo sami, pasivnoscu, razjedinoscu, ipak u neku ruku "saucesnici" u ponizavanju, jer da je u pitanju neki drugi klub bilo gde u svetu, navijaci bi se skupili jos na vreme i najurili bagru, cak i ako zive u nenormalnoj zemlji.

Opazanje 5. Sve ce ovo, osecam, da se zaboravi ako budemo dobili cigane u derbiju. Kada cemo konacno da uzmemo stvari u svoje ruke?
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Pojedini igraci su me razocarali. Moram da apostrofiram neverovatnu lezernost nasih igraca + nerazuman(za normalne ljude) potez Vermezovica da pri negativnom rezultatu izvodis spica! Dalje sta je sa Knezevicem kada ni u ovom mecu nije bio u kombinaciji? Nije bitan poraz protiv Borca...nije potrebno orediti Borac sa Timokom jer ovaj Borac bi svakako nadigrao vecinu nasih prvoligasa...nije bitno sto smo ispali od ma koga, bitno je sto nasi igraci i trener kurcom nisu mrdnuli da tako ne bude. Ciji dres nosite sramote? Znas li kog treniras crni Vermezovicu?
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
On se zajebava sa rezervistima dok ovi smradovi sve brizljivo zatvaraju i kradu, mic po mic oni iz drugog plana nikakvi i raspali prete a njega boli uvo "zivot ide dalje". Gde dalje slepce ne igras postenu Premijer Ligu lupam pa ispadne tim iz Kupa i nikom nista ide se dalje, ovde trpas materijal u ruke za podriivanje ionako krhke i vestacke kakve takve atmosfere posle Milana da buse krvi zedni ciganski burek smradovi.

E moj Bezvezovicu pa nije ovo normalna zemlja i liga mora da se bude u svakom momentu vrhunski naspanovan a nase igrace boli kurac, preko puta ti je sekta ako crknemo u Nisu zbog lose atmosfere i refleksije ovog tvog poraza a ide Inter i cerga treba te momentalno oterati jesi cuo!

Da dodam samo ima bre da igrate, ginete i svaku utakmicu shvatate kao da je zadnja ili ko da je igrate sa Mancesterom a ne sa Borcem. Ja razumem metnes 2-3 komada i posle malo odmoris i povuces rucnu ne igras 100%, ali ovakvo nepostovanje svog kluba prvenstveno( boli te za Kup, ko si ti da tracis trofeje maltene u sezoni kupanja i to u Srbiji gde igraju vecinom dunsteri teski po domacim klubovima) pa i potcenjivanje protivnika i sve mu se obilo o glavcinu onu. Samo molim Boga da ne bude lancanog efekta za Nis , pa Inter, beda... Ako necete tako terajte se u picku materinu, ima da postujete navijaca i klub u svakoj utakmici makar i sa Malom Mostanicom, tako se postaje veliki i uspesan a ne ovim zajebancijama raznim. Hvalio sam ga posle Milana ali za ovo ne mogu da mu precutim.

I primetio sam rezerve stavlja ko govna po livadi s oprostenjem nema tu logike, nekad dva spica bez potrebe, danas samo jedan, nekad dva igraca istog profila a nemas na drugom mestu zamenu, Pazar je poceo bez pravog centralnog veznog ali ga je Lazar aktivnoscu izvadio, nesto baja i on ne zna sta "kombinuje" vise!
 
Последња измена:

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Da ponovim jos jednom, Scepa nema snage za ceo mec i najveca greska Vermeza je upravo ta, sto je na klupi imao samo jednog napadaca.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nije on na klupi a ni na travi imao ni jednog napadača! Da jeste, možda bi dao gol ovim bednicima iz Čačka. Mislim, svaka čast na pobedi, ali ove su trebali da odrade bez po muke.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Prelepo izdjanje naseg podmladka, odusevljen sam izborom igraca, igrom i taktikom. Sreca nije bila na nasoj strani a i imali smo naklonjenost sudija protivniku, tako da je rezultat kakav jeste. Idemo dalje, Vermeze glavu gore.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Lazar je falio itekako, ali je morao i on preskociti jedan mec, ostao je samo Scepa stariji, trebao je biti u konkurenciji svakako pre Zabije, koji ne znam cime zasluzuje nove sanse iznova i iznova.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ja stvarno ne znam šta ste se toliko uspalili...Odigrali smo manje više korektnu utakmicu protiv Intera,koji naravno nije ni bleda senka ekipe iz prošlih sezona,kao što ni žabarska liga više nije što je nekad bila...Eno primer Juventusa koji radi u Kalču šta hoće,a u LŠ ne može nikog da dobije,pa ni mrtvi Nordsjeland...Znam da baš i nije neko poređenje,niti želim da umanjim korektnu partiju naših igrača,ali jednostavno ne mogu da čitam više silne hvalospeve posle izgubljene utakmice! Podsećanja radi ,Inter je letos u kvalifikacijama poražen na domaćem terenu od Hajduka iz Splita 0:2! Toliko o njihovoj ozbiljnosti,na stranu što su ih dobili 0:3 u gostima,ali to bi bilo isto kao kad bismo mi tukli tamo neki Ril u gostima 0:4,a oni nas kod kuce tuku 0:3.Svi bi se slozili da je to sramota,iako bismo prosli dalje...Tako da ja ove žabare i ne shvatam previše ozbiljno još od one afere kad oko nameštanja,pre par godina! Hteli vi to da priznate ili ne,Inter je trenutno sasvim prosečna ekipa u poređenju sa nekim ozbiljnijim timovima,a dovoljno o tome govori i podatak što su u Ligi Evrope ,umesto LŠ...Od njih je jedino ime ostalo!

CrazySerb,

u pravu si, treba da im svima jebemo sve po spisku sto nisu dobili Inter na Meazzi. Koji bijednici od igraca...

Nemoj da izvrces moje reci...Ne treba da im jebemo sve po spisku,ali brate ne treba ih ni toliko dizati u nebesa...Pogotovo sto znam sta cemo ovde citati posle prvog sledeceg neuspeha.....


A mi koji smo ostali na zemlji posle one kako bih rekao korektne partije protiv Intera,ismevani smo...zanima me sta sad kazu ovi strucnjaci koji su pisali hvalospeve epskih razmera posle jedne koliko - toliko dobre utakmice?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
VELIKA SRAMOTA !!! Ispali smo od drugoligasa ! Za ovaj poraz je iskljucivo kriv vermez alo bre pa nismo ti mi real i barsa pa da nam je svejedno da li cemo igrati sa prvom ili drugom postavom ! Ja shvatam da promenis 3-4 igraca ali da ti promenis maltene svih 10 igraca alo bre ... ! Kako bi mu zalepio otkaz samo tako majmun retardirani, CSKA bre protiv petoligasa igra sa prvom postavom danas kup a mi se tu kurcimo nesto . SRAMOTA
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Pobedite kurvu za 2 nedelje u rupi i ja Vam oprastam ovu namestaljku,prodaju,los dan ili sta god da je ovo bilo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top