Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
nije ni cudo da smo ispali kad je izveo ovaj raspad od tima.. ovi igraci nisu ni za srpsku ligu.. smesno.. vise od pola ovih treba da se otarasimo sto pre..
sad ce jos cigani za osvoje opet kup.. ma ekstra..
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ Black Voyage

Ne bih rekao da je nebitan, ali ako ne osvojimo titulu, nema znacaj, sem za gamad preko puta.
Kup je bio važan 89, 92, 94, 98.
od kada nema kpk, koga to zanima sem cigane?
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Јебеш теорије завера, јебеш све, али ова утакмица је намештена, и нико ме не може убедити у супротно... Који год да је разлог, јебем ли им све живо, свима до једног који су учествовали у томе! Да се ја покидам жив од нервирања, а да њих боли она ствар, аууу, колико сам пук'о...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
– Честитам Борцу на заслуженом проласку даље, али ми смо им то омогућили својом игром. Разочаран сам, али сутра ћемо детаљно анализирати шта се десило. Живот иде даље, а нас већ за три дана очекује веома важна и тешка утакмица против Радничког у Нишу – рекао је Вермезовић у разговору са новинарима.
U fazonu, ko ga jebe...
Као што је и најавио уочи меча Вермезовић је шансу указао играчима са нешто мањом минутажом у досадашњем делу сезоне и то му се дефинитивно „обило о главу”.
Неки играчи ми нису показали да сам грешио у претходном периоду, морају још да раде – констатовао је он.
To znači da će pojedinci da nam jebu lobanju bez obzira koliko puta dokazali da veze nemaju sa fudbalom.

Он је изданак наше школе, доста се причало о њему, и доброг и лошег у последње време. Време је да преузме одговорност и верујем да би то могло мало да га смири – поручио је Вермезовић.

Smirenost izbija iz njega...

Sa ovakvom upravom i ovakvm sportskim sektorom, navijačima koji se poklaše, mi ako osvojimo titulu, cigani nek izvrše masovno samoubistvo.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.086
Локација
ante portas
Ljudi znate sta je meni najzalije veceras ?

Najzalije mi je bilo to sto nije bilo nikoga da ovima gore u lozi poruci sta mislimo ! To je nas najveci poraz / ne shvatajte ovo licno / , vec kao problem generalno svih nas koji navijamo za Partizan ! Sami sebi smo najveci problem .
Ovako prazan stadion im je legitimitet da nas jeb*u u zdrav mozak - i trener , i igraci , i kancerogena uprava .
Ovo su oni najvise i zeleli ! Da mogu mirno iza vrata da rade , fino bez pritiska !

Svoj cilj polako ostvaruju ! A sto se tice titule /jedan mali off/- mozda nam nije u interesu da budemo prvi ove godine :puke
toliko .
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
eeej da kreten ne stavi na klupu Saleta, Necu i Lazara bar onako za svaki slucaj...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
hah "nagradio" Ninkovica za "dobro" ponasanje u zadnjih nekoliko dana. Pravi mentor ovaj Vermez.
Vermeze, ti ni svoju decu ne mozes da vaspitas a kamoli tudju.. sramoto jedna..
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Jel moguce da stvarno opet ima vas koji cete sad da forsirate pricu da je kup nebitan? Da li je moguce da je vas stav stvarno takav?

Nema toliko veliku vaznost da bi kolektivno zavrsili na infuziji posle ovakvog poraza. Jos kad na to dodas trenutnu situaciju u klubu i predstojece meceve u prvenstvu, zaista nije vredno ni jednog minuta histerije i ludila.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Све је вечерас било погрешно. Све. Од посете, која није била трагичнија од бојкота (мислим да нас на стадиону није било ни хиљаду), до хладног времена - а шлаг на торту, екипа коју је Чика Црни извео. Горан Ловре и Мухамед Забија су за приказано данас заслужили опроштајни аплауз, и да им пожелим срећу у свету ван Партизана. На њих су се надовезали трагични Пауљевић, С. Марковић, Јојић и веч уобичајено летаргични М. Шћеповић.

Ако смо очекивали преокрет у другом делу, па се људи пребацили на гол на северу - тек смо се ту зајебали. Нинковић је доказао да је само таленат, а Митровић да у оваквој поставци игре, без Саше Илића или Лазара Марковића не може бити опасан по противника. Могао би и Звоне Вукић то да игра, али Чика Црни (који данас није померио гузицу са клупе) шиљи ону ствар на њега.

Срамотно, јадно, јалово, то је данас "играо" овај Ђургарден, који опет код куће носи мутавкове потпуно црне дресове, који изгледа и стреми ка томе да се и ово мало гледалаца растера са стадиона ЈНА.

измена: пошто сам малопре дошао са ЈНА, тек сада видим какву је мудрост просрао Чика Црни, и тек сада сам се изнервирао. Није да нисам навикао на разочарења у Купу (још тамо од Будућности ПГ '90, па Земуна, Железника два пута ...), али ове глупости које Чика Црни просипа су за сваку осуду.
 
Последња измена:

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
A zašto da se nerviramo? Da nam je kup bitan izašli bi sa jačom postavom. Sramota jeste, ali ovaj Teleoptik+ je to što jeste. Problem je ako Vermezović nije bio toga svjestan.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
zakleo sam se da dok je ovaj smrad trener i ova uprava u partizanu moja noga vise nece krociti na JNA.
gledacu basket jer su oni zasluzili i to je to.
i nije mi jasno kako mozete da kazete da je utakmica nebitna, pa za partizan je bitna svaka tekma, a pogotovu ova koja je mogla da nas vodi do jos jednog trofeja.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Ma kakvi namešteno, ne trebaju nam takvi izgovori. I nije da se nisu trudili ovi koji su danas izašli na teren, ali je problem što veliki broj njih NE ZNA BOLJE!

Totalna je glupost i kockanje promeniti kompletnu zadnju liniju koja nikad nije igrala zajedno, pa još među njima i "snimatelj" Stanković. To onda dođe kao ruski rulet... i nažalost pištolj je opalio, ali umesto u Vermeza i lopovsku upravu pogodio je nas koji se nerviramo posle svake utakmice.

Umesto da izvede sastav koji će u prvih pola sata da raskanta i prvoligaša, a kamoli drugoligaša, njemu je u špicu napada promašaj Zabija i ultra brzi Pauljević koji ne može da pretrči igrača. Kad sve krene loše onda ni oni što bi mogli da pokažu nešto utope se u sivilo.

Vermezoviću, pobedio si! Ajde sad polako brzo goni se u TRI LEPE P.M.!!! :evil:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.498
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
А зашто је немогуће да није намештено?
Зашто је немогуће да смо једноставно данас били лоши?
Јебига у енглеској у сваком колу испадају фаворити, у шпанији реал испада од трећелигаша, код нас чим испадне фаворит, намештено...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Bez snage i znanja, možemo samo da kukamo.

Promene se neće desiti same od sebe, kako u Partizanu, tako i u Srbiji.
Narod je ''umrtvljen'', duh nam je slomljen.

Na žalost, to je surova realnost.

Bagra će da nas jebe, a mi tu ne možemo ništa. Jer, da možemo, promenili bi to.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ja ne kazem da su igraci namestili nego smrdljivi trener koji je izveo trecu postavu.
u suprotno ne moze niko da me ubedi
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Znaci mi treba bez nerviranja da prihvatimo da su trener i igraci Partizana izgubili od jednog drugoligasa i ispali u ranoj fazi ikakvog domaceg takmicenja?
U sveopstem haosu koji trenutno vlada Partizanom i domacim fudbalom, gde nas u prvenstvu ocekuje borba sa ciganima, koje guraju sve moguce sudije, za jedini takmicarski vazan trofej - mislim da ovaj poraz ne zasluzuje ni minut trosenja energije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top