Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
25.996
Локација
ante portas
Treneru i igracima koji su igrali danas / sa izuzecima / zelim sve najgore u zivotu , i zelim im da se osecaju kao ja sada trenutno !
Tuzicu vas za dusevni bol koji mi nanosite svakoga dana kao navijacu i zaljubljeniku u Partizan ! Bolje da smo danas igrali mi forumasi , makar bi izginuli za nas voljeni klub !

Napolje iz naseg kluba bruke jedne !
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ми смо под Станојевићем освајали куп, са Грантом испадали у полуфиналу, са Вермезовићем губимо у осмини (или четврт финалу нисам сигуран шта је) шта је следеће, нећемо се ни квалификовати за куп... Ех туго!

Што се појединаца у нашем тиму тиче, ви сте с разлогом резервисти!!! Срам да вас буде!

Битно је да југ и даље стоји уз Ђурића, нит управа напоље, једва по који звиждук... Па нека, њима је изгледа лепо...
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Ni prvi ni poslednji put da fasujemo blam u Kup-u, mene ubija druga stvar. Ovako cemo izgledati pozadi svaki put kad ne bude Ivanova....
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Nemojte molim vas samo da je jos namjesteno , kao zbog neplacanja obestecenja i tako nesto.To se mi mozemo samo nadati jer ni sami ne mozemo ovo opravdati.
Ispasti od ekipe koja ej 4ta u 2goj ligi. tuga jednom rijecju.
budala na klupi se pravio pametan ili je gledao reeding arsenal kao mi smo ti , to mudo a u stvari smo go qrac.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Nije problem igra rezervista, oni ionako neće dobiti priliku u važnijim utakmicama.
Ali, M.Šćepović, S.Marković, DŽigi, Mitrović, Volkov, Joja su 6 igrača koji su bitni i igraju i mnogo bitnije utakmice od ove.
Dakle, ovih 6 igrača NIJE uspelo da pobedi drugoligaša iz Čačka. To je zabrinjavajuće...
A Borac i nije toliko za potcenjivanje. Maslać, Roča, Milanko Rašković, Mugoša su igrači sa pedigreom i fudbalskim imenom. U drugoj ligi su četvrti, jer znaju da ne mogu u viši rang, Voždovac je već kupio mesto u superligi, a Napredak sa Neškom Milovanovićem je prejak...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Jedino pametno je to sto ocigledno posle ovoga neke igrace necemo vidjati vise na terenu... I posle ce da se pljuje Stefan Scepovic, Miljkovic, Ostojic.... Nisam se ni ispizdio cak, sto rece neko gore ako imas utakmicu u kojoj gubis a trener ti nije ustao sa klupe celi mec i jos vrsi izmenu kojom vadi napadaca nesto je mutno...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Broj ljudi na stadionu je sve rekao...

Ja da sam selektovao vas 11 sa foruma otkinuli bi ove nesretnike ali eto, očigledno je koliko naši ''fudbaleri'' znaju...
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Svi su bili blagi užas, ali meni su se u tom sivilu posebno istakli S. Marković koji nije imao ni jedan tačan pas, Lovre, kao i Zabija koji kao da nisu ni bili prisutni i naravno golman Petrović koji je očigledno izpromašivao profesiju. Od ovih danas što su igrali, većina je zaslužila da im se pokaže prstom gde je kapija...

Uprava napolje! Vermeze odlazi!
 

GNBG

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
132
Reaction score
40
Локација
Novi Beograd
Ovaj utripovao da vodi Inter pa da moze da se sprda sa ovom trecom postavom.

Nemojte o namestanju, kako vam bre vise ne dosadi. Cim izgubimo neku tekmu odma je namestena, tuga.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Najgore sto ce posle ovoga sve ostati isto u nasem voljenom klubu, a to je ono sto zaista boli..
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Borac nas je izbacivao iz kupa i u SFRJ.
Ovaj danasnji Borac je razularena gomila bezobraznika koja igra kad i kako hoće.
Njegus im ne može ništa, a Rogić ih je snimio u tri picke lepe materine.
Pošto od starta ovog takmičenja igramo sa rezervistima, moglo se i očekivati ovako nešto.
Sad bar nema kukanja: a gde je ovaj ili onaj.
Mi smo bez Ivanova, kapitena i Kamare ipak samo Teleoptik.
Jedino što me nervira je poraz od ciganskog auto otpada: milanko, jerema brat, paraplegicar mugosa. Dileja sa severa maslac.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Petrovicu ruke sluze da se osloni na njih posle parade, koja sprdnja od golmana lebe.

Loza Karadjordja Petrovica mozda nije najbolja za golmane, ali izgleda super...i to boli bandu crvenu.



Права прилика да уиграмо резервисте.. не знам само зашта..

Rezervisti koje Vermez stavlja da igraju vazne utakmice, dokazuje samo koliko je on neozbiljan, mi Partizanovci smo kao navikli da doniramo titove kupove seljaniji i to je nesto sto gospoda iz sadasnje uprave tako smatraju da treba, u Engleskoj je kup svetinja, a ovo je Srbija.

Partizan je najtrofejine sportsko drustvo na svetu, ali u fudbalu bicemo u ekstazi ako se izjednacimo po broju titula sa zveri.
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
ja nemam sta da napisem jer to sto bih napisao bi bilo u memoarima jer ce sve ostati istooo,sve bukvalnoo isto...koja je ovo bruka od igre,pristupa,ocajjj nevidjen...
da te pobedi osrednja ekipa iz druge lige na svom stadionu,da ti dva gola jos...
i te plate sto vam kasne i ne dobijate vam nikad ne treba dati...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Mogu da poverujem da je dogovorena tekma ali nikako ne treba zanemariti činjenicu da nam je većina igračkog kadra za plakanje.

Poluproizvodi koji su u nekom tripu da znaju znanje samo zato što ih je doveo Partizan, a da je Partizan zdrav kao što nije i da se igrači dovode po kvalitetu i planu a ne po "Falji pojačaj nas" ne bi vi u ovakvom klubu više od crtača linija dogurali, eventualno ručno štrickanje trave da nam radite.

Sram vas sve bilo, postajete oličenje neznanja, drskosti, nevaspitanja i bezobrazluka.
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Ma ne vredi se nervirati. Kakva drzava takav i fudbal, i sve ostalo...Mozemo mi da lupetamo sta hocemo ali zapad i istok Evrope su 2 sveta. Ako ikada budemo uredjena zemlja onda cemo imati i dobar fudbal.

Beda smo najgora.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top