Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
reci koje slede nisu upucene ni jednom nasem igracu ponaosob.. upucene su sudiji, televizoru, bogu, (ne)sreci..ma kome hocete:

jebem li ti mater ti jebem da ti jebem! jebem li ti seme krvavo, da se nosi sve u tri lepe pizde materine!!!

za klince BRAVO
za vukica, da bog da nikad vise ne zaigrao u dresu Partizana
za sudiju - nedao ti bog da ikad prodjes pored mene, ziv neces proci..
za miljkovica - e sinak, gde li si ti jos video da se u svom sesnestercu za loptu skace sa podignutim rukama uvis!
za scepovica - nisi ti za fudbal.. mozda tvoja noga jeste, ali tvoja glava nije i nikad nece ni biti!

i sta sad....bog sveti zna!
 

DrPeric

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
288
Reaction score
1
Komentara nema. Partizan je napadao, napadao... ali golova nije bilo onoliko koliko je potrebno.

Glave gore! Ceka nas jos puno utakmica...
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Niko ne moze da me ubedi da je ono bio penal. Vidi se na snimku nije ga takoreci ni dotakla lopta, ruka je dole nema nikakve namere da se odigra, tako da sudiji iz portugala zelim da mu pomre sve u familiji i sve sto mrda u njegovoj kuci i da na kraju i on sam crkne usta ga jebem usrana. Nek mu crknu i kucni ljubimci familiju li mu jebem.
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Pa dokle vise u picku materinu ove sudije, :banghead:bangheadjebem vam mater svima. DABOGDA SE ZIV NE VRATIO U LISABON!
Nasim momcima svaka cast, pokazali su kako se bori za Partizan!:respect Odlicna igra, moglo je biti i dva nula, da ne bi one precke, i sve bi bilo reseno... Dozivljavam drugu Artmediju! Mamu vam bre lopovsku svima!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Јеботе не постоје речи које би могле да опишу дуо Миљковић-Шћеповић.ВОЛКОВ алал ти вера људино,колико је само претрчао,колико је посла сам обавио.Медо још једном врло добар.Али све нам то џаба када Станојевић форсира тактику да играмо са два играча мање.
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
miljkovicu nije ti sampdoria bila malo???
jebem ti sve sto imas,,,,ma sjeme ti jebem :pickaciganska

a isto se moze reci uefa mafiosi,ali to nije nista novo inako nas jebu gdje god mogu..

i zakleo sam se svima veceras, ako bude miljkovic jos jednom u evropi igrao, ja utakmicu negledam
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Ау како се немоћно осећам. Јбт ово смо требали да прођемо. Да је у првој било мало мозга имали би два гола предности. Али ајде, рекох не може малер да те тера стално... Кад оно Миљковић (+ ненормални судија).

Свеједно, честитке момцима на игри. Ово је тек почетак сезоне, треба сада ући у ЛЕ, освојити титулу и куп. Нека се изваде и презиме у Европи.

Волков - браво!
Капитен - браво!
клинци - браво!
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Ljudi moji Bog i pravda ne postoje. Do sada sam još i verovao da Bog postoji, ali od veceras neverujem. Da postoje mi bi veceras slavili pobedu od minimalno 1:0
Sudiji se najebem mrtve majke raspale, celo vreme su nas jebuckali i na kraju nam dosudili onakav penal. Nije teorija zavere, sudije su im bile maksimalno naklonjene.
Nemam zamerke ni za jednog naseg igraca svi su dali maksimum, pa čak su se i nesretni Šćepović i Miljković trudili .
Pa majku mu jebem ono portugalsko govno je jedva čekalo da dosudi penal.
Ovakav Partizan smo svi želeli u Evropi. Dragi moji grobari ovaj tim će biti hit Lige Evrope, nemoj ko da ih je krivio za nešto slučajno. Neznam šta da vam kažem suze mi teku niz lice dok ovo pišem. Hvala vam momci što ste ostavili zadnji atom snage na terenu.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Bolja igra nije mogla da bude....

Mozete sad da KENJATE sta hocete ali i Scepovic i Vukic su odigrali odlicno, pogotovo ovaj durgi....Jedino je Miljkovic podbacio, ne racunajuci onaj nepostojeci penal, decko je pokazao da je antitalenat...

Sudija jebem li ti mater fasisticku....
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Jbt,lopta je dotakla ruku i to je dovoljno za penal...koliko god to bolelo...nadam se da ce se ovaj stoper brazilac skoro oporaviti da Rnic moze da predje na desnog beka...
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Kazite vi sta hocete, ali ovo je cista krivica Stanojevica. Sta je falilo Rankovicu na desnom beku? Apsolutno nista. Odavno svi koji pratimo Partizan znamo i vidimo da su Miljkovic i Scepovic velike rupe kojima jednostavno nije mesto u Partizanu. I sta Stanojevic uradi, ubaci ih obojcu. Mozda i penal nije bio cist, ali je Stanojevic napravio veliku gresku sto je stavio Miljkovica. Ovo je velika kastastrofa, da ekipa koja je centar presla mozda 15 puta u celoj utakmici ide dalje zbog jednog fudbalera koji ni sam ne zna kako i dalje igra u Partizanu.
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Tako se bori za klub jeli vukicu , pic** jedna za grc se zalis, eejjjj za grc dok Partizan za zivot se bori jeli breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bote te grc ......

Bravo za klince .... srce mi je stalo, mislim da sam dva infarkta prezivio jojjjjjjjjjjjjj suze same teku , joj miljkovicu crni miljkovicu, tebe ne zelim ni da komentarisem

edit: za ostatak tima naklon veliki, narocito za klince posebno za Lazara ! treba mi pauza da mi se srce oporavi, pa icicemo svi zajedno ponovo ima jos LE, samo se nadam da ce u tim utakmicama tim biti ovakav kakav je izgledao na kraju ove utakmice!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Bravo snajderu(sve si prodao), bravo babovicu( crveni karton), bravo scepovicu(vola u dupe nemozes da pogodis), bravo miljkovicu(igras rukomet u svom sesnaestercu,a centarsut je za tebe pojam), bravo sudije(rak vas pojeo dabogda). Ovolika kolicina nesrece i nemoze da te mimoidje posle toliko tumbanja ekipe. Nije mi toliko tesko palo ispadanje koliko cinjenica da je posle ove utakmice sigurno uzdrmana trenerska stolica Stanojevicu. Svaka cast Stanojevicu izvukao je maksimum iz ekipe. Volkov i Medo trenutno nasi najbolji igraci i ja sam odusevljen njihovom igrom.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ne psujem naše igrače ali...
g.MILJKOVIĆ I g.ŠĆEPOVIĆ NISU MATERIJAL ZA PARTIZAN!!!!
Prodajte, poklonite, posudite, raskinite ugovor, ne znam, nešto uradite s njima, nije moguće, ali stvarno nije moguće, da smo svi mi budale. Ne, g.Stanojević nema moju BEZREZERVNU, podršku(ako je to bilo kome bitno), i ako nastavi sa tvrdoglavošću obiće mu se o glavu, kao i svima nama kojima ova zajebancija nešto znači. Jebo te, mi ovdje nagađamo da li će početi g.Aksentijević ili g.Ranković, a onda vidimo u prvih jedanaest g.Miljkovića, u prvoj utakmici sezone.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
STETA

Jednostavno momcima se nema sta zameriti igrali su zaista srcem i izginuli na terenu svi redom,od prvog do poslednjeg,necu da kudim nikoga jer nijedan nije zasluzio,kod penala Miljkovic nije kriv jer ga je lopta slucajno pogodila u ruku i ono se obicno ne svira jer nije postojala namera kao sto je uostalom i Kovinjalo rekao.

Veceras iz ovog duela nije prosao bolji nego srecniji tim to svi znamo,ali vratice nam se to i LE nadam se.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Babic bi resio utakmicu da je stavljen na levu stranu.
Scepovicu zabraniti prilaz stadionu.
Miljkovica vratiti u kadete da ga neko nauci kako se prima lopta.
Sudiju nabiti na kolac.
Vukicu dati infuziju.

Sve u svemu Rnic najsmireniji. I ko dade onom keru da vodi utakmicu, cim sam mu cuo glas kosa sa glave mi je opala.

Grobari!:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top