Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Kazu jutro je pametnije od noci....


UPRAVA NAPOLJE!!!!
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Profesionalni sportista treba da bude primer mladima, gazenje protivnika nije herojski cin cak i ako je ciganstura u pitanju. Meda jeste od pocetka sezone bio mozda pored Volkova i Tomica nas najbolji igrac, ali sta je juce uradio, doduse juce sem Volkova nismo imali igraca koji je zasluzio aplauz.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Milsim da je Jovančić zajebo i Šćepakadabru...A Boga mi ni Eduardo nije uteko...Mrtva trka
Bože vrati nam Klea ili Tejga!
 
Последња измена:

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
@Garda
Niko nije rekao da je herojski cin.Ali desava se...Nervoza.
A kad su cigani u pitanju,njih treba gaziti.I na terenu i po ulicama.Sto da ne gazis buba svabu?
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
@Sale Sk
Znam kolega da se desava, pogotovu iz nemoci...
Razumite me, ogorcen sam, ljut, gledam ovaj nas Fk vec 30 i kusur godina i nisam doziveo da se nasi igraci onako ponasaju kao Scepovic protiv Genka i Smiljanic sinoc.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Eto ispade da je bolje da je igrao Scepa...Siguran sam kakav takav da bi dao ono sto je jovancic promasio... Nemam snage da pisem utiske sem: VLADIMIR VOLKOV!!

UPRAVA NAPOLJE BREEEEEEEEEEEEE!!!!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Само један велики, огромни наклон :respect :respect за Владимира Волкова! Неко ко је припадао душом другом табору је показао како се бори за боје Партизана!

Похвале за труд и Томићу, Лазару Марковићу, Камари.

А овај шљам - "наша деца" Бабовић и Смиљанић, који се понео као задња дрипчина, нека се терају у три пичке материне.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.515
Reaction score
1.291
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Slazem se.

Vladimir Volkov!!!!! Kako se momak bori na svakom mecu...ostavlja srce na terenu!!!! Najgore sto je pripadao drugom taboru...a nasi biseri Lolito i Babun se ponasaju kao najveci dripci!!!

Volkov - Idi u neki normalan klub...ovde za ljudske i igracke velicine poput tebe nema mjesta.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Zaista je steta za Volkova sto u jednom prelaznom roku isti igrac ne moze da bude dva puta prodat. Mi bez Volkova nemamo IGRU, to se sinoc i pokazalo. Kad ne igra Volkov sa leve strane jedini centarsutevi budu iz kornera.
Samrok nije niti amaterska, niti poluamaterska ekipa, naprotiv, Samrok je jedna ozbiljna ekipa, tvrd orah, ekipa koja je sinoc pokazala da timski duh sve pobedjuje!
Videcemo i u LE da li su amateri.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Slazem se.

Vladimir Volkov!!!!! Kako se momak bori na svakom mecu...ostavlja srce na terenu!!!! Najgore sto je pripadao drugom taboru...a nasi biseri Lolito i Babun se ponasaju kao najveci dripci!!!

Volkov - Idi u neki normalan klub...ovde za ljudske i igracke velicine poput tebe nema mjesta.

Vladimir Volkov je jucerasnjom igrom i zalaganjem zasluzio KAPITENSKU traku :respect

Covek je nas najbolji igrac.

Defanzivac,skok igra, playmaker, goalscorer......SVE!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Сад сам још једном прегледао видео са нашим шансама, и све остало на страну, али људи моји шта је Јованчић све омашио! Па ја не знам како га није срамота да сам себе сматра нападачем, оно би Радиша Илић левом ногом морао да смести у гол, а камоли Јованчић тзв. нападач. Стварно не може да ми буде јасно! Ајде Сале онај траљав шут, Томић је ок изводио слободњаке све су то биле полуприлике, али Јованчићса 3-4 метра главом, па са 7 ногом сам, па 1-1 сам са голманом. Па ја би узео сам исписницу леба ми! Глупо је што поредим али ко је видео 4. гол Рена јуче онда зна како се решава ситуација 1-1!
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Radisa Ilic - nije covek mogao kod gola nista, penal slicna prica
N. Rnic - Ko je ovog prozvao igracem taj nema veze sa zivotom! Protiv cigana nam je izgubio titulu, protiv Genka direktan krivac, protic ovih sinoc DIREKTAN KRIVAC i u Bg i tamo prosle nedelje. Nosi se gde god hoces sto dalje, nije slucajno niko hteo da ga potpise!
I. Ivanov - Bez faula u skoku nijednom ne prolazi, igrac od 60kg ga otrese kao slinu (onaj iz slobode), pas katastrofalan, takvih igraca ima bar 5-6 u nasoj ligi.
Vladimir Volkov - no comment!
Rankovic - Nije covek kriv sto je doveden, pokusavao da zatvori rupe, ali je ocigledno ogranicen.
Medo - Od sjaja do ocaja, protiv siptara je bio uz Volkova najbolji, protiv ovih seljaka nije uspeo da se izdigne na potrebni nivo. Namerno je dobio crveni, sramota!
N. Tomic - Sinoc je bio vrlo slab, inace na pristojnom nivou. Ukoliko ima ponuda - prodati ga smesta!
Vukic - Cini mi se da se Gavran bolje krece od njega. Ne moze nijedan sprint da izvuce, promasi gol sa jednog metra vise puta, sinoc ga nisam ni video iskren da budem. Nije za profesionalni fudbal vise covek! Ceo svet je to znao 2 godine koliko je bio bez kluba, samo se mi pravimo pametni i pokusavamo da zamenimo najboljeg igraca u poslednjoj deceniji sa podgrejanim lesom na terenu! FREE TRANSFER
S. Ilic - Covek je dao preko 100 golova za klub, i oborio mnoge rekorde, ne mogu da ga pljujem. Previse tereta mu se stavlja na ledja koji on ne moze istrpeti. Jedno poluvreme je maksimum sto se iz njega moze izvuci.
V. Jovancic - Spakovati ga sa Ircima u isti avion! Ako je ovaj (nazovi igrac) placen 100e Radu, onda smo mi najvece budale na svetu! Ako je placen vise od toga onda bi trebalo oterati na sud te ljude koji su ga doveli u klub! Realizacija sansi 10 od 10! Perfektno! Nijedan GOL u 5 utakmica! FREE TRANSFER - OTPUSTITI!
Eduardo - ima potencijal, nagovestio u nekoliko utakmica, nazalost fiizicki nespreman.

Stanojevic - Krstajic: Obojica su ostali uz Djurica, prihvatili sve prodaje i dovodili ove "igrace" sa kojima smo dosli dovde! Odgovornost je na njima ista koliko i na Djuricu i upravi! Sve utakmice smo igrali sa klubovima sa nizim koeficijentom od nas (iako nismo ni mi briljantni sa uefa poenima) i sta su uradili? Podseticu da je Vermezovic imao vece uspehe u Evropi i u Prvenstvu bolji skor pa je dobio otkaz protiv Tikve. Shamrock je jos slabiji tim od Tikve!

Djuric i kompanija: Ne znam da li da ih kunem, psujem, proklinjem, bijem... Smradovi ljudski, pokazi crno na belo u sta si potrosio 4 miliona evra u prelaznom roku? Koje su to dve bombe? Da ispadnes od amaterskih timova?
GDE SU PARE?!!!
Kada treba da platis premije timovima koji otkinu bod protiv cigana dajes 50.000e bez problema, a kada treba da se kupi igrac sa platom od 250.000e onda je skup! Jajaro!
Koji su to igraci dobili premije od 40.000e za LS prosle godine?
Bogunovic, Markovic, Jovanovic... i jos bar 10 igraca sve zajedno nisu imali 500.000e izdatak na plate! Prosecna plata njihova je 30.000e!
Tri igraca imaju sestocifrene plate u klubu, a nijedna nije veca od 150.000e!
Pa braco vi sabirajte i mnozite te cifre pa necete doci do 5miliona koliko on kaze da je isplaceno na plate prosle godine!
Kada podnosite ostavke, podnesite finansijski izvestaj! Koliko para je uslo u klub, koliko je potroseno i na sta je potroseno! Koliko ko duguje i kolike su plate igracima!
Sve to napismeno da dostavite na konferenciju za stampu!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Vladimir Volkov je jucerasnjom igrom i zalaganjem zasluzio KAPITENSKU traku :respect

Naravno da je zasluzio! Kapiten treba da bude najbolji igrac, pravi vodja na terenu, da se najvise bori, da bude produzena ruka trenera, i samim tim podstice ostale igrace da ginu za svaku loptu!
Zaista ne znam da li nas sadasnji kapiten poseduje bar jednu od ovih karakteristike...
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
@grobar032
Nisam gledao ni snimak ni izvestaj sa utakmice, ne znam ni da li cu imati snage, ali mi je u glavi pored promasaja i kontra 4 na 2, uopste ne mogu da razumem kako je nismo realizovali. Ne znam ko je sve od igraca ucestvovao u toj akciji, ali kad 4 na 2 ne mozes realizovati ne zasluzujes ni da prodjes. Toliki nedostatak znanja o fudbalu se ne prasta. U pravu su oni koji pisu i kazu da treba poceti od nule, ali o tome na drugoj temi.
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Neka samo nastave da dovode"pojacanja" iz domace lige a u Teleoptiku nista gori igraci ,cak naprotiv, neka tavore.Zaista mi je nejasno onolike sanse promasiti,kazna je morala da usledi.Penala ono nije ni videlo ali nasi problemi su ocigledno mnogo dublji.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
692
Reaction score
1.933
Jel znate vi kakva je Nikola Trujic klasa za onog bosanca jovancica?!

Eto ti ga sad Krstajicu tvoj jovancic kog nisi mogao da cuvas, vodi ga sad , pa se je**te u grupnjaku zajedno sa stojicem...

Eh, da nam je sinoc igrao Dia...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Волков :respect ... дефинитивно један од ретких који треба да остане и буде ослонац Новог Партизана ...

Еду чини ми се као играч који има потенцијала , треба му дати прилику ...

Сале-Капитен и Ранковић ... завршите каријеру , није више фудбал за Вас .. Сале ХВАЛА на свему !!!

Томић , Медо ... ако има понуда продати одмах ...

Иванов , Јованчић ... позајмити .. продати .. шта већ ...

Бабовић ... Вукић :pop

Лола .. после онаквог понашања синоћ и СУКОБА са навијачима ... МАРШ ИЗ ПАРТИЗАНА !!!
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
neznam sta da napisem, osim da onom jovancicu treba svasta uraditi....ali necu sad da dobijam poene zbog takvih....naj gore mi napadaca uopste nemamo...eduardo je poluspic/krilni napadac, diara takodje....onoga sa zamotom oko glave necu spominjati...scepa je jedino centarfor, ali znamo svi da nebi do 2020 dao gol...tejgo bi onim konobarima sinoc dao 5 komada, na svaki drugi centarsut volkova...a za clea da nepricam...

vezni red: ...

odbrana: posebna prica...od prvog dana sam pisao da ivanov pojma nema, i to vidilo protiv konobara sinoc....rnic nemoze igrati stopera, posto ima psihicki problema, to svak zna osim krstajica i stanoje....on je desni bek....

VOLKOV CARE SVAKA CAST:::::ali preporucujem ti, spakuj kofere i bjezi na zimu u neki normalan klub...posto je i titula izgubljena...

jedino rjesenje je privatizacija, a onda nema veze koje predsjednik....
i jos jedna poruka za taksistu: vracaj pare koje si pokrao banditu jedan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top