Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Bojkotovana je pesma protiv Djurica, jer su navijaci koji vode tribinu glasali za Djurica, a ne smeju da prekinu tu vezu...

Uz to, grupa koja vodi je pala totalno i mislim da je ovo pocetak kraja.

U stvari pad Juga je poceo mnogo ranije nego sto se sva ova skalamerija srusila.Pad moralni,pad navijacki.Svaki moguci pad.Vrijeme je da ljudi koji su privatizovali tribinu i napravili sprdnju od nje sjasu.Alkatraz je mafijaska ekipa i njima na sipci vise nije mjesto,ma koliko se tukli za njega.Navijanje nije i ne moze da bude biznis,da se cuti ,uzimaju pare i da se zmuri na ocigledan lopovluk i svjesno urusavanje kluba.Ti ljudi ne vole Partizan.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Kad neko promaši 7 puta 100% šansu, odd čega bar dve 1-1, a uz to je napadač po vokaciji.. Pri tom dva puta ne kliza na loptu u 16... Sve je jasno.


i ja imam utisak da je neko sabotirao ekipu,ali mi se vise cini da je to bio Eduardo,dok je Jovancic jednostavno promasivao iz neznanja.
to nije nikakav info nego cisto moje neko razmisljanje ...
nemam pojma,ali bruka i sramota kako su se poneli prema navijacima,bilo da je u pitanju sabotaza ili njihovo,sad vec ucestalo "lako cemo" :puke
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Глупо је уопште причати о томе сад .... боље ту тему прескочите.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Ма какви саботери.
СС сам себе саботира својом тврдоглавошћу и незнањем.

Многи су овде говорили како имамо паклен тим ове године, а нико да види како имамо све спорију средину терена, где нам играју Вукић, Илић, Томић, Бабовић...све играчи истог профила, али стицајем околности и тврдоглавошћу СС играју ту где играју и играју тако како играју.

Ужасно физичко стање горе поменутих играча. Бабовић свеж, а претрчава га дебели конобар из "Irish pub-a". :pop
Наравно да треба да се гледа шире, али велику кривицу за ово вечерас сноси безмуди Станојевић, који прави глупости доста дуго времена.
Поимање фудбала српских тренера је смешно(ту не убрајам нашег бившег тренера).
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jesam li vam rekao da će ovi sa južne tribine, znate svi na koga mislim, svakako ne na sve navijače nego na odabranu grupicu, da počnu "Stanoje odlazi" i da brane Upravu!

Stvari treba da se menjaju iz korena, a to znači da prvo mora da se desi na tribini pa onda u klubu, jer bez tribine neće se ništa dasiti sa upravom. Šipka je odavno prodala dušu za večeru. To su pokazali skandiranjem protiv Jokana. Pokazali su glasanjem za Đurića, a danas im je, nadam se, poslednje!

Mnogo toga smrdi u Partizanu i na tribini, a to nije od danas. Danas je samo proizvod onoga što se desilo pre dve godine. Kao što je neko nedavno rekao "došao je Đavo po svoje".

Prilično sam siguran da je sezona iZgubljena, jer od ovoga ćemo se teško oporaviti, a ako je već tako, ajde da onda ne bude sve totalno izgubljeno!

REVOLUCIJA!!!
UPRAVA NAPOLJE!!!
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Глупо је уопште причати о томе сад .... боље ту тему прескочите.

Zasto preskociti? Bez uvrede, nista lose, ali ako nije sad vreme da se stvari iznesu na videlo, kad ce biti?

Sta je to sa Stojkovicem?
Da li je neko sabotirao i ko?
Da li je istina da se trener dohvatio s igracima u Uzicu, s kim, zasto, itd?

Ne obracam se licno tebi, nego sam se samo nadovezao na post, pitanje je za sve upucene. Nemojte molim vas s tim, nagovestite i posle nista, ako se zapocne nesto, napisite do kraja sta je i kako.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Sve ste napisali, sve sam pročitao. Ako nešto dodam u ovom trenutku biće suvišno dok ne obradim sve ove informacije u glavi.

Mene posle svega samo interesuje šta znače reči Volkova: "... nešto se čudno dešava u klubu..."? Da li to Stojković nije hteo da brani nameštenu utakmicu?!?
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Teško je,nemoguće je posle ovakvog udarca ostati na nogama.Klasičan nokaut za duboku nesvest.

a ko ce to da upadne u depresiju zbog ovog poraza?sta je bilo u Uzicu,u Irskoj,u Skopju?kurcobolja traje vec dugo,tako da ne mislim da ce ih ovo potresti,jer da im je stalo ovi momci iz dablina bi kuci bili poslati da petardom u najmanju ruku.
znas ko ce da pati?patice Volkov,jer je iskidao,a nije mu se vratilo,mali Markovic,jer je bolji od cele navale ali mu dzabe sve kad je klinac,Medo sto se najvise trudi,ali ga teraju ovde na forumu iz kluba posle prve lose partije,jer je Ilic legenda,a vukic je kidao 2002/2003...ili Aksentijevic,jer ga trener sputava sto je bolji od miljka netrebajumipripremedabihodigraoutakmicusezone sina ljubimca.Pa i Radisa ni kriv,ni duzan.
a ostali?sigurno su u suzama otisli kuci...
isamarati i oduzeti devojcicama plate do daljnjeg pa da vidis,nabicemo ofk-u 7:0!
da je bar na tribinama zdravo,pa da se kaze vodice ih navijaci u ovoj krizi...
ako dobijemo ofku bice sve ok,nek im djura ponudi pakete viskija,gajbe piva,svakom sony 3 i novi pes,sezonsku na free-u i ima da lete..ako izduvamo,e pa aj da ne izduvamo :napred Partizan
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.378
Reaction score
1.143
U stvari pad Juga je poceo mnogo ranije nego sto se sva ova skalamerija srusila.Pad moralni,pad navijacki.Svaki moguci pad.Vrijeme je da ljudi koji su privatizovali tribinu i napravili sprdnju od nje sjasu.Alkatraz je mafijaska ekipa i njima na sipci vise nije mjesto,ma koliko se tukli za njega.Navijanje nije i ne moze da bude biznis,da se cuti ,uzimaju pare i da se zmuri na ocigledan lopovluk i svjesno urusavanje kluba.Ti ljudi ne vole Partizan.

Istina je sve... Ja sam hteo da nalupam lika ispred mene koji je u dilu sa ovima sa vrha tribine i jednom cu to i uraditi. Bezobrazno je da neko ko se popne na skelu (makar na taj jebeni minut) cuti celu utakmicu i glumi nekog huligana... A pored njega stoji decko koji je skroman i normalan. Ostavio glas kao i uvek, a ima vise gostovanja nego ovaj prvi sto ima staz na jna...
Samo ga cekam prvom prilikom da mi stane na zulj...

Utisak dana. Klinac i deda idu posle utakmice i mali koji ima mozda 5 godina kaze "Ujutru Krstajic da ih sve pozove i da im da otkaze" :buhaha
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Nažalost biće ovo zajebano u revanšu iako je trebalo da bude formalnost.

Sami smo krivi za to jer smo ipak kvalitetniji ali Irci nisu toliko loši koliko se ovde potencira.

Nisu nikakvi amateri niti drvoseče već znaju da igraju i mogu da postanu opasni ako im se to dozvoli kao tamo u drugom poluvremenu.

Moramo ih pritisti i napraviti presing jer tada se ne snalaze dobro i retko prave šanse.
Ali presing mora celu utakmicu ili bar dok se ne reši pitanje prolaza a to je nekih 3-0 najmanje.

Još jednom da kažem,
ako kojim slučajem ne prođemo u LE neka se pokupe svi do jednog iz uprave kluba, sportski direktor i trener i nek idu odmah!

I ne samo Stanojević pa da se njemu tresu gaće zbog rezultata već svi do jednog iz uprave kluba treba da idu.

Ej Đuriću, Grubore, Metuzalemi iz NOB-a, Stanoje, Nađu, Krle... kompletna upravo sa sportskim delom!

Pozdravili vas LAŽNI DOKTOR MO (koji je ipak samo stranac),
NEZADOVOLJNI I TUŽNI KLEO, NEKVALITETNI TEJGO,
SAVIĆ KOJI HTEDE DA OSTAVI TRAG
I ILIEV KOJI VAS ČEKAO CELU SEZONU DA MU PONUDITE NOVI UGOVOR!!!


A sad svi lepo odjebite iz mog voljenog kluba i povedite sa vama i one starce iz prvog tima kao i one plaćenike sa šipke!

MRŠ bre!
 

MikiPFC

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
1
Локација
-MoJ Beograde-
@Nemanja-NUSKNVP

Ma ko ce nama neko nesto da kaze i da zna neko ovde sta se dogadja nece napisati veruj mi... pricamo o evolucijama revolucijama a nece nista od toga biti ako je hteo neko ovde da pravi revolucije trebalo je to veceras da se uradi , ne kazem da je sutra kasno ali nek krene ? Il nece ? Il ipako hoce ? ja mislim da su ovo prazne price vreme je odavno da se nesto uradi a niko nista ne radi samo se prica i prica...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
trenutak kada sam znao na stadiounu da samrok dobija je pocetak produzetaka i grljenje igraca samroka na sredini terena kada se svi staju u krug i dogovaraju se...a pogledas nas-kurcobolja

realno cinilo mi se da se igralo jos 120 min da ne bi dali gol
Mislim da ovim momcima koji igraju u partizanu nije bas stalo do fudbala i partizana, a stanoje nije jos trener za partizan

UPRAVA NAPOLJE
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Mene posle svega samo interesuje šta znače reči Volkova: "... nešto se čudno dešava u klubu..."? Da li to Stojković nije hteo da brani nameštenu utakmicu?!?[/QUOTE]

Pravo pitanje. Mada opet deluje neverovatno.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Problem je veliki i ima mnogo aspekata.
Ljudi koji vode klub su mnogo alavi na pare,krade se krade se i o ničem drugom se ne razmišlja.Bez ikakvog plana prilika da se svetlosnim miljama odvojimo od srpske konkurencije lagano propada.
Naravno ostaje na to plus i teorija zavere,direktno narađenje da ciganija mora da dobije titulu i kako to namestiti nego ovako,već viđeno.
Uz sve mafijaške i menazderske igre u našem fudbalu.
Uzjava Volkova od pre dva dana:" da ćemo proći ako svi budu živeli sportski",najbolje govori o stanju u timu,kao i ovo večeras:"Nešto se čudno dešava u Partizanu".
Sve treba menjati,celu upravu,ali ne treba zaboraviti ni trenera.
Očajno vođenje tima traje 8 meseci,nije to jedna utakmica.Kukavičluk koji je on uneo u tim je neverovatnih razmera,plus forsiranje igrača koji su za penziju.
Stanojević je deo uprave.
Njegov pad traje jako dugo,tačnije počeo je istog trenutka kad je postigao uspeh koji nijedan srpski trener sa srpskim timom nije ostvario,ulazak u LŠ.
Istog trenutka je krenuo njegov pad.Pod naređenjem uprave izjavljuje:"Zamislite kako sam se ja osećao,trebam da zamenim nekoga na terenu pogledam na klupu a tamo nema Moreire".
To što je iskoristio uspeh i pod naređenjem pokušao da prestavi da Mo nije bio povređen je bila ogromna sramota,ko da mi nismo videli samo 7 dana pre toga da je Mo jedva sačuvao nogu od lomljenja posle divljačkog starta Busufe.
Popustio je i popuštanja su samo nastavljenja.
A lepo je bilo kad je bila frka posle Spartaka i Vojvodine,odmah da ga vrati u tim i do kraja jeseni smo igrali najbolji fudbal.
Pa laži posle Moreirinog odlaska,kako je gradio igru na njemu.Da zaboravimo da se igra gradi na pripremama i to kad se vidi ko je sve otišao,došao i ostao a tu je bio 2 dan.On gradi igru na igraču za koga kaže:"Pričao sam sa njim i rekao mu ako nađe klub nek ide".E ako se na igraču koji se tera da ide gradi igra onda svaka čast,što nisi gradio na Kleu za kog se nije znalo da li će dobiti dovoljno jaku finansijsku ponudu koja zadovoljava lopova iz uprave.
8 meseci traje mučenje,vadili smo se i provlačili,mnogi od nas su to videli i pričali da mora da se nešto menja da se popravlja.Pričali smo da to ne može doveka da traje ali jok bitni su rezultati.
Pritisci,popuštanja,pritisci,popuštanje,penzioneri u timu i na kraju sve dođe na naplatu.A na kraju je Stanojević pogubio kompas totalno.
Lično posle svega mi ga nimalo nije žao,pao je mnogo na ljudskoj strani a igra koju igramo 8 meseci je najgora koju pamtim.Mnogo više su napadani naši treneri za mnogo bolju igru od ove žalosti,tražilo se više,bolje,lepše.Niko nije imao razumevanja.
A on je imao nikad veću podršku od navijača,nijedan naš trener nikad nije imao takvu podšku,a uspeo je da nas dovede do najveće bruke(realnost) u istoriju FK Partizan.
Da li su mu namestili,ili je on pogubio konce nemam pojma,ali je svakako da ima ogroman uticaj na ovaj pad i on sam.Traje to dugo,od januara preciznije.

Ne bih da mi se zameri što sam najveći deo posta posvetio treneru.Samo sam primetio da se njegove ogromne greške preskaču,pa da dodam da je daleko od bezgrešnog u svemu ovome.
A za upravu se sve zna,i svi vidimo.

JEDINI SPAS ZA NAS.
ISTOK MORA DA BUDE NAJVEĆA SNAGA PARTIZANA.
JEDINO ISTOK MOŽE DA NAS SPASI.
NEDAMO TITULU I TAČKA.
____________________________________________________________
SVI NA ISTOK
 
Последња измена:

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
sledi nam paklena sezona.. strasne stvari... da li ce se stvari izmeniti ili opet zamazati oci javnosti i stisati bura...videcemo... pomozi Boze...
Stanoje uz tebe smo...
GOVNA FOSILSKA MARS IZ UPRAVE!
Samo da odbranimo titulu...
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Vuce,odlican post.Samo ne mogu da vjerujem da Stanojevic nije shvatio u kakvu zamku upada svojim necinjenjem i cutanjem na sva ona cerupanja tima.A o tome je masa ljudi pisala,da ce sa njim da obrisu dupe,a oni da se ograde.Takvo nemanje hrabrosti mi je potpuno neshvatljivo,na kraju krajeva steti klubu za koji kaze da ga voli.Ja kao Grobar ne bih imao obraza da znam dosta stvari,da znam da ce sve fekalije da isplivaju kad tad i da cu ja biti glavni krivac,a da opet cutim i time doprinesem da se klub ljulja iz temelja.Time i potencijalno sjebem sebi trenersku karijeru.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
348
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Sta reci UPRAVO SVE VAM JEBEM.

Neznas kome prije da zamjeris nemao igru, volju , igramo bez napadaca :banghead posto Jovancic i Eduardo se ne broje, malog Lazara vise racunam kao krilo odigro je solidno.

Odbrana go kurac osim Volkova :clap :clap :clap , sredina sve puz do puza, opet katastrofalna greska u odbrani :banghead

Vukicu imam tvoj stari dres od 2002/2003 koji cu zapalit cim dodjem kuci.

Babovic, Rankovic :banghead

Opet stali poslije 1:0 :puke

Stojkovic sumnjiv a sa Radisom na golu recept za poraz ili mozda lakse prodat utakmice (nadam se da nije a i to nije 100% iskuljuceno)

Ostavka Stanojevica bih bila ravna samoubistvu iako je isto djelimicno kriv za poraze u nekoliko utakmica za kukavickom igrom, nemotivacijom igraca, taktikom, startnim postavama itd

VOLKOV za KAPITENA , Sasa Ilicu uzmi godisnji odmor !!
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
@Nemanja-NUSKNVP

Ma ko ce nama neko nesto da kaze i da zna neko ovde sta se dogadja nece napisati veruj mi... pricamo o evolucijama revolucijama a nece nista od toga biti ako je hteo neko ovde da pravi revolucije trebalo je to veceras da se uradi , ne kazem da je sutra kasno ali nek krene ? Il nece ? Il ipako hoce ? ja mislim da su ovo prazne price vreme je odavno da se nesto uradi a niko nista ne radi samo se prica i prica...

Znaju, znaju, a zasto se krije ne znam. Ako mislimo da menjamo nesto, nek se stvari iznose na videlo, ako ne, cutimo i trpimo, nismo za bolje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top