Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Овде наставите дискусију о самој утакмици, а о управи пишите на теми ФК Партизан. Да се не расплињујемо на две теме.
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
Neću da previše pišem pošto mi nije dobro.. samo ću reći Vladimir Volkov!!! Svaka čast tebi i eventualno još Lazaru Markoviću a vi ostali Bože sačuvaj.. vi nosite dres Partizana?

A o onom sramotnom prekidanju skandiranja UPRAVA NAPOLJE nemam riječi.. značkatraz jebo vam đura frizura mater...

TUGA.. TUGA...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Problem je veliki i ima mnogo aspekata.
Ljudi koji vode klub su mnogo alavi na pare,krade se krade se i o ničem drugom se ne razmišlja.Bez ikakvog plana prilika da se svetlosnim miljama odvojimo od srpske konkurencije lagano propada.
Naravno ostaje na to plus i teorija zavere,direktno narađenje da ciganija mora da dobije titulu i kako to namestiti nego ovako,već viđeno.
Uz sve mafijaške i menazderske igre u našem fudbalu.
Uzjava Volkova od pre dva dana:" da ćemo proći ako svi budu živeli sportski",najbolje govori o stanju u timu,kao i ovo večeras:"Nešto se čudno dešava u Partizanu".
Sve treba menjati,celu upravu,ali ne treba zaboraviti ni trenera.
Očajno vođenje tima traje 8 meseci,nije to jedna utakmica.Kukavičluk koji je on uneo u tim je neverovatnih razmera,plus forsiranje igrača koji su za penziju.
Stanojević je deo uprave.
Njegov pad traje jako dugo,tačnije počeo je istog trenutka kad je postigao uspeh koji nijedan srpski trener sa srpskim timom nije ostvario,ulazak u LŠ.
Istog trenutka je krenuo njegov pad.Pod naređenjem uprave izjavljuje:"Zamislite kako sam se ja osećao,trebam da zamenim nekoga na terenu pogledam na klupu a tamo nema Moreire".
To što je iskoristio uspeh i pod naređenjem pokušao da prestavi da Mo nije bio povređen je bila ogromna sramota,ko da mi nismo videli samo 7 dana pre toga da je Mo jedva sačuvao nogu od lomljenja posle divljačkog starta Busufe.
Popustio je i popuštanja su samo nastavljenja.
A lepo je bilo kad je bila frka posle Spartaka i Vojvodine,odmah da ga vrati u tim i do kraja jeseni smo igrali najbolji fudbal.
Pa laži posle Moreirinog odlaska,kako je gradio igru na njemu.Da zaboravimo da se igra gradi na pripremama i to kad se vidi ko je sve otišao,došao i ostao a tu je bio 2 dan.On gradi igru na igraču za koga kaže:"Pričao sam sa njim i rekao mu ako nađe klub nek ide".E ako se na igraču koji se tera da ide gradi igra onda svaka čast,što nisi gradio na Kleu za kog se nije znalo da li će dobiti dovoljno jaku finansijsku ponudu koja zadovoljava lopova iz uprave.
8 meseci traje mučenje,vadili smo se i provlačili,mnogi od nas su to videli i pričali da mora da se nešto menja da se popravlja.Pričali smo da to ne može doveka da traje ali jok bitni su rezultati.
Pritisci,popuštanja,pritisci,popuštanje,penzioneri u timu i na kraju sve dođe na naplatu.A na kraju je Stanojević pogubio kompas totalno.
Lično posle svega mi ga nimalo nije žao,pao je mnogo na ljudskoj strani a igra koju igramo 8 meseci je najgora koju pamtim.Mnogo više su napadani naši treneri za mnogo bolju igru od ove žalosti,tražilo se više,bolje,lepše.Niko nije imao razumevanja.
A on je imao nikad veću podršku od navijača,nijedan naš trener nikad nije imao takvu podšku,a uspeo je da nas dovede do najveće bruke(realnost) u istoriju FK Partizan.
Da li su mu namestili,ili je on pogubio konce nemam pojma,ali je svakako da ima ogroman uticaj na ovaj pad i on sam.Traje to dugo,od januara preciznije.

Ne bih da mi se zameri što sam najveći deo posta posvetio treneru.Samo sam primetio da se njegove ogromne greške preskaču,pa da dodam da je daleko od bezgrešnog u svemu ovome.
A za upravu se sve zna,i svi vidimo.

JEDINI SPAS ZA NAS.
ISTOK MORA DA BUDE NAJVEĆA SNAGA PARTIZANA.
JEDINO ISTOK MOŽE DA NAS SPASI.
NEDAMO TITULU I TAČKA.
____________________________________________________________
SVI NA ISTOK


Dugo sam čekao da neko kaže ovako nešto da ne bi ispalo da ja stalno branim doktora i dižem ga za bezgrešnog idola.

Čak sam i odustao da se smaram u prepirkama sa ne istomisljenicima (ali i pljuvačima) koji su u svakom pogledu branili upravu i trenera koga su pa oni prozvali "nedodirljivim svecem".

Uvek su se hvatali za onu "ja ipak više verujem Stanojeviću" - e pa ja mu nisam verovao nikada kad je u pitanju Moreira jer mi je bilo jasno šta radi.

Vuče bravo za post :clap uz jedan dodatak da uz Stanojeva leđa više bih voleo da vidim prvo leđa metuzalema iz uprave.


ps. Možda bi isti post mogao da ide na temu o Fk-u jer nije direktno vezan za utakmicu i kvalifikacije...
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Daj brate Vuce o cemu pricas ti

Dosao sam kod vas na istok, nisam nasao kartu za jug, derbi 2-0 za nas, dok je bio Tejgo, tisina ko na sarani, kakva bre pokretacka snaga, jos umalo da iscepam nekog majmuna u crvenom od glave do pete

To je cista utopija, kao sto je i ovo da dovedes postenog coveka na celo PFK
Moze druze, ali pravila igre ostaju ista, jedina korist moze biti ako ima dobar nos za skauting igraca, sto Djuric svakako nema jer fudbaler bio nije.

that's not gonna happen
 
Последња измена:

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Nisam pisao ko zna otkad na ovom dijelu foruma, ali moram samo dvije stvari.

Shamrock Rovers :clap - svaka čast za borbenost i najveći uspjeh u istoriji kluba!

Vladimir Volkov :respect:respect:respect

Toliko...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Na kraju je onaj iz Samroka bio upravu uspeli su da okrenu grobare protiv partizana i to cisto svojom zaslugom,mudima i srcanoscu
Sve cestitke ircima veceras su nam pokazali kako se igra muski
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Na kraju je onaj iz Samroka bio upravu uspeli su da okrenu grobare protiv partizana i to cisto svojom zaslugom,mudima i srcanoscu
Sve cestitke ircima veceras su nam pokazali kako se igra muski

Nisu oni okrenuli nas prave navijace Partizana protiv Partizana. Ako ista, okrenuli su nas protiv pravog neprijatelja, a to je uprava i nacin poslovanja jos iz doba socijalizma. Partizan moraju da vode hrabri, uspesni, i strucni ljudi. Profesionalci. Sa odgovarajucom upravom mi bi bili redovni ucesnici LS.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma smejurija. Opet ponavljam, ne verujem da je bilo ko (možda retki) i objektivno bolji stručnjak od Stanojevića, ali ako hiljade ljudi vide isto onda tu nešto ima. Treneru, koji je imao stvarno zdušnu podršku, je vreme da ode. Pogubio se. Nije pitanje da li možemo da dovedemo boljeg, da li ima boljeg, nego je poenta to što se sam po sebi posrao. Od priče brza igra, tim na tri godine, brza krila, ravnopravna borba u grupi LŠ, šta smo dobili. Ne kažem ja da on to nije želeo ali kad nije dobio? Ako ćutiš prihvataš, ako nisi protiv sa njima si. Staro, nepravedno ali PRAVILO.
Znam i ja da je kriva uprava, ali i Stanojević je njihov pulen, i ne znam što se zavaravamo, da je on buntovnik i da je on sa nama i uz nas. Ja razumem čoveka, čuva svoje dupe, teško je vreme a posla nema, ali pre neki dan je neko spomenuo kad Sale čuje skandiranje "Sale odlazi" ima odmah da podnese ostavku i da ode. Pazi čuda i priču, čeka se jutro i ako uprava želi otići će.
Da je makar ustao na kraju sezone i rekao ovo je strašno, znam šta je obećano, ništa nije ispunjeno, da je tad ko čovek ustao danas bi imao armiju iza sebe umesto protiv sebe.
I dobro rekoše, pa ne gura Vukića menadžer, pa da ne očekuju da i njega zavaljaju za milion, žalosno je što i on sere po uspomeni na jednog strašnog zvoneta, i što je dočekao da mu zvižde pri izlasku, ma sa koje to tribine dolazilo.
Sale kakav je takav je opet se bori, i bolji je od svih (Volkova ne računam, dečko je viša klasa).
KOme se mažu oči, Jovančićima i njemu sličnima. Sad će da se proda Volkov, jer nema para da se pokriju rupe, i možda ode i Lazar, i Ninković i još neko dete koje nismo ni uspeli da vidimo, pa ćemo se opet čuditi kako je ovaj prodat, pa nije bilo zvanično i slično.
Žalosno je što smo u julu još uvek verovali, da je stigao novi KLeo, da je odlaskom doktora došao još bolji i da će biti onaj stari, da je IVanov novi model za "malog" Savića, da je Markeš odlična zamena jer odlična je ponuda za "malog", da Fejsa nije potreban, da dolaze brza krila... DA ĆEMO OVE GODINE IPAK OTKINUTI NEKI BOD U TOJ JEBENOJ LŠ.
Od svega, VOlkov, i mučenje i na stadionu kraj DJETINJE i onima njemu sličnim...
Realnost...
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Onako pred kraj utakmice, pade mi na pamet kako je nas Novica ubica plakao posle one promasene trojke protiv panatinaikosa...a pri tom citavu noc gledam maestra jovancu kako masi sve zivo i pri tom mu je njegova faca tako hladna(i to u mecu koji MORAMO da dobijemo)!Ej, najvise emocija pokazao je jedan stranac Medo...bruka!:banghead
To mi je dovoljno da shvatim kakav odnos ima trenutna garnitura igraca prema Partizanu!Ne trazim ja da oni vole Partizan kao mi navijaci, ali trazim da izgaraju za sveti dres!Stanoje ih tome nije naucio!Izgarali su samo kad je bila velika lova u pitanju i kad je bilo dosta stranih menadzera na stadionu!
Zna li se sta je pravi razlog neigranja Stojketa?Svu noc razmisljam o tome i jezim se od pomisli da nam Radisa brani citavu sezonu!
p.s.Da li moze neko da mi prokomentarise nacin na koji je Volkov proslvio gol...da li je to bilo upuceno nekome od nasih igraca...ili ...?
 

AlekGera

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
51
Reaction score
0
BRUKA, TREBA STAVITI KATANAC NA STADION, NEKA IGRAJU SAMI ZA SEBE, IMAM OSECAJ DA MI GLEDAMO JEDNU UTAKMICU, STANOJEVIC NEKU DRUGU, ONAKVA BEZ IDEJNOST, STA GOD DA SE NA TERENU DESAVA ON PRAVI ISTE IZMENE, NE UBACIVANJE Aksentijevic, DRZANJE ONOG RANKOVICA, JEDNOSTAVNO DESNU STRANU NEMAMO, STVARNO NE RAZUMEM, KAO DA SAM SINOC GLEDAO JEDAN MEC A STANOJEVIC DRUGI, IGRANJE NA POLUOPORAVLJENOG VOLKOVA ( svaka mu cast ), I TO IZ NAPADA U NAPAD KAO DA NE POSTOJI DRUGA STRANA, JEDNOSTAVNO TOLIKO SMO PROCITANI DA DA....JEBO IM JA MATER !!!
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Od sinoc za mene nekoliko igraca vise ne postoji i jedva cekam da im vidim ledja.
Prvi od njih , Medo sram da te bude, kao sportista treba da naucis da sportski podneses poraz, pogotovu sto sam nisi doprineo da bude obrnuto!
Drugi, Zvone svaka cast na karijeri koju si nekad imao, budi posten prema sebi a najvise prema nama koji smo te uvek voleli, ostani nam u secanju kakav si nekad bio i zavrsi karijeru!
Sale kapiten, nemam reci koliko sam voleo ovog igraca, Sale i ti isto kao Zvone, ostani nam u lepom secanju i zavrsi karijeru!
Lolo, onako ponasanje i drzanje za majmuna ostavi u svojoj kuci i pokazuj svojpoj mamici, gotivio sam te uvek ali zbog onoga sinoc ti si za mene zavrsio!
Aco Rankovicu, znam da si veliki Grobar uvek bio, izuzetno korektan momak, zato molim te dodji lepo na tribinu sa nama da navijas a teren ostavi mladjima!
Jovancicu, mislio sam da od Scepovica nema goreg, jbt koliko sam se prevario Scepa je za tebe igracina!
Milijin mali, sta reci o njemu...pa zar je moguce da u klubu nema lopti da se jedna da coveku da se zabavlja sa njom u slobodno vreme!?
 

wladinho

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
20
Reaction score
0
Локација
Beograd

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Alo ljudi kako vas nije sramota da pljujete Medu , koji je možda najbolji pojedinac pored Volkova ... Dečko igra konstantno dobro , požrtvovano , bori se više od naših manekenčića i svaka mu čast ... Svima se desi trenutak slabosti! Kad je Srđa Knežević nagazio onu ciganšturu , bio je heroj , a sad Medu pljujete zbog sličnog postupka! Kapa dole majstore
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ne treba ga pljuvati ali sigurno ne treba ni glorificirati taj potez. A on je zgazio i pored aut linije coveka takodje. Razumem ja da si se iznervirao ali takve stvari su nesportske i to igrac Partizana ne sme da dozvoli nikad...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Pa desava se,sta da radi covek,puk'o mu film...
Protiv cigana se niko ne buni,kad neko nekoga gazi ili udara,a sad odjednom Medo problem?Nekorektan?Mozda mu je previse tesko pao poraz jbg.Scepovica eto bole ledja pa ne moze da igra...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Volkovu svaka cast i da se pitam sta dao bih mu kapitensku traku!
Sto se ostalih manekena tice jebao ih onaj ko ih dovede.
Djuro da li ti je sad jasno zasto u jednom prelaznom roku ne moze da se promjeni 90% ekipe?
Ono drvo od Jovancica moram posebno da pomenem. Decko je rodjen jedino da trese sljive i svaki komplikovaniji posao od toga sigurno mu predstavlja problem. Znao sam ja i na pocetku roka da je nemoguce dovesti dobrog napadaca iz Rada, a sad sam se i uvjerio. Krle ako ti je Jovancic bio najtezi za cuvati, kakvi li su tek bili ti ostali.
Narednih par dana necu citati nikakvu stampu, jer mi je muka da slusam proseravanja o sreci i o tome kako smo stvorili 1000 prilika.
Nadam se da Djura & co imaju jos malo postenja i dostojanstva i da ce napustiti klub uskoro, ali znam da su to samo zelje, jer ce verovatno danas dati izjavu kako je ekipa jaca 30%, kako pregovaraju sa Mesijem i Ronaldom i kako imaju sponzora koji daje 99 miliona, ali mi cekamo bolju ponudu.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ne sme to cak ni protiv cigana da se radi... A pogotovo protiv ekipe koja je jednostavno dosla da igra fudbal. Nisu ni provocirali nisu ni imali grubih startova jednostavno su dosli i igrali muski. Nije ovo peta liga da se krenemo tuci cim gubimo...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Katastrofa i bruka epskih razmera!

Doslo je na naplatu sve,kako to obicno biva "mozes kako 'oces al ne mozes do kad 'oces" varijanti.Mislio sam da treba pruziti sansu i istrpeti ga ali Stanojevic mi se sve vise gadi ,posle svega on opet prica iste price(neke sanse,nesrece...).Aman covece prekini vise sa sumanutim izvrtanjem realnosti kojoj si ti najvise kumovao uz govna lopovska iz uprave da mi igramo najgori,najsporiji i najdekadentniji fudbal u istoriji.Budi covek bar na kraju i podnesi casno ostavku,kad si se "ko pile u kucine" vec zavukao u taj vas irealan i lopovski svet zajedno sa odvratnim fosilima i lopuzama iz uprave u kome si mislio da mozes da plivas dugo klasicnom demagogijom.E pa ne moze Stanoje,dodju konobari iz Dablina i oduce vas od fudbala i razgolite sve lopovluke i sumanute poteze uprave i tvoje tvrdoglave brljotine iako je i slepac video da to tako ne moze.A pricale su se price,tri prelazna roka,brza ekipa,kamioni,avioni...



I ovde na forumu su pojedinci "ko u oko" da ih dirnes reagovali braneci ih kad se ukazivalo na ocigledne brljotine Krstajica i Stanojevica("znaju Krle i Stanoje najbolje").Znaju moj kurac najbolje,preveli su ih zedne preko vode mada nije sve bas krivica uprave i njih dvojica su se muski potrudili da dodje do ove epske bruke.

Stoper sa youtube-a koji je povredjen(gledao ga Krle decenijama i on je bio njegova velika zelja:banghead),sumanuta prodaja Savica iako je moglo da se ceka do kraja prelaznog roka da odigra kljucne utakmice uz mozda i bolju cenu(nije ga trebalo uopste ni prodavati u ovom roku ali "pozitivna nula" je vapila za prodajom),antifudbaler Rankovic(gde ga samo iskopase),"zvezda prelaznog roka" iz Meridijan Dupe Lige Jovancic(nikog teze od njega nije cuvao nas sportski direktor:banghead) koji vola u dupe ne zna da ubode...I na kraju kao slag na tortu direktorovim amaterskim postupcima trener igra Vukic-Ilic-Babovic "do smrti" varijantu i gura razne propalitete i menadzerske igracie naustrb igraca koji se bore i zasluzuju i formom mesta u timu.Ali ko te pita,jebes formu i zalaganje,igraju oni koji moraju da igraju jer su "iskusni".


Sta nam je ciniti sad?!Samo svi komplet napolje i sto neko rece da se molimo Bogu da neko od nasih asova i legendi (Mijate brate spasavaj) oce da nas preuzme posle ovog zla.Upravu bojkotiovati na svakoj utakmici dok ne odu a njih nek brane njihovi placenci i agenti sa juga pa da vidimo dokle ce?!

UPRAVA NAPOLJE!!!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.386
Ljut sam, ogorcen, muka mi je... osecam se ko da me je zena prevarila jbt. Neko je ovde juce jos popodne napisao da ce se o ovoj utakmici pricati kao o Romi i Tikvi, a ne znam zasto mi je eto bas to ostalo u glavi. Ako gledamo tako.

Ako gledamo iz sportskog aspekta, jbg, ne moze da nam igra 1 (i recima: JEDAN) igrac iz prvih 11 iz prosle sezone i da ocekujemo rezultate, a oni su najbitniji na samom pocetku sezone, kad se igraju evropske utakmice, dok se tim uigrava. Desna strana nam deluje kao da se ovi ne poznaju i ne pozdravljaju kad se sretnu u gradu, da ne pricam o nekoj uigranosti. Polovinu ovih igraca ne bih kupio ni da rekreativno vodim neki drugoligaski tim, kamo li da ih ubacim u Partizanu.

Poludeo sam juce od igre Rankovica, Ivanova, Vukica, suteva Saleta (koga ne svrstavam u ovu grupu jer mi je all time omiljeni fudbaler), 'maestralne' predstave nasih 'spiceva' (nijedan od njih nije spic)...

Najbolnije je sto ce se sve ovo svaliti na ledja Stanojevica, koji daleko od toga da nije ostavio razlog za to, ali kad samo pomislim kako ce se govnjive novine u Srbiji ophodati prema njemu u narednih nekoliko dana, samo da bi uneli nemir kod nas i pomogli kurvi, ne bih ga 'dao' nikad. Posebno sto ce se kroz to dati alibi 'fenomenalnom' prelaznom roku i onom mutavcu u fotelji.

Fudbal je postao veliko sranje, previse je love u njemu, da se i ljubav prema 'svom' klubu vise ne moze upraznjavati kao nekad. Dajte tu basket sezonu vec jednom, tamo bar znam da te pare, menadzeri, price, avioni, kamioni, picke materine ne mogu zavesti naseg predsednika, koji bi se i sam skinuo i usao na teren ako treba da pobedi njegov tim. Dajte malo sporta i ljubavi, zajebite ovo sranje koje deprimira.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Jebenog li osećaja!
Ovo je primer kako jedna utakmica izvlači sve ono što je gurano pod tepih godinama. Sve one nule u Kupu Uefa, Ligi evrope i sampiona. Sve one blamaze preko kojih je prelaženo uz devizu `bitno je učestvovati`. Sada sve to dolazi na naplatu!

Stanojević je dobar čovek, ali loš trener. Ej bre, pa on se `pičkara` sa igračima!Trener?? Jel se pičkara neko od vas sa svojim šefom, profesorom itd??

Medo gazi i šamara na terenu kao poslednji čergar, Smiljanić se svađa sa zapadom... Ne da nema autoritet, nego igrači imaju autoritet nad njim. Mada bi za obuzdavanje ove bagre bio potreban gestapo.

Ja mislim da nema dalje od ovoga, i da ćemo se teško teško oporaviti. A u svemu tome, titula je najmanji problem. Koeficijent i povlašćenost/nepovlašćenost će nam jebati majku sledećih godina...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top