Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Hofmane mgu ti onda samo reci da me ne poznajes dovoljno,a sto se tice gostovanja navijaci treba da naprave dogovor sa klubom sta i kako i to je to...
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
o protivniku se ne treba zamarati i trositi reci. ocekujem da im damo barem 7-8 gola u obe tekme.. kao neki minimum minimuma..a takodje i da malo razigravamo omladinu..

a za navijacku stranu ovog zreba..
Ako se ponovi Mostar lepo mi sami sebi pistolj u glavu i bum!
znam ja da ovo nije isti stadion, da ovo nije Bosna ali ipak- zna se ko ce sedeti preko puta nasih navijaca, i ko ce ih pre i posle utakmice cekati na ulicama..
a te bajke oko "izolacije" od strane organa reda i mira, i zastite nasih navijaca okacite macku o rep...da ne pricam o politici i idem u off - reci cu samo italija i repka, i cega je sve tamo bilo..
ako samo jedan uticajan covek tamo bude zeleo da nam naudi nece imati nikakvih problema oko toga..

lepo da mi ne posaljemo nikog od navijaca dole, nece nasi fudbaleri da se useru od igranja pred 2-3-4 hiljade protivnickih navijaca..a ovde lepo da napunimo JNA i pokazemo kakvu podrsku imaju od nas!
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Колико видим, није сигурно да ће се реванш играти у Скопљу. Треба очекивати велики притисак шипаца на УЕФА-у да се друга утакмица игра у Тетову, а знајући на шта су спремни и како челници УЕФА размишљају, није немогуће да им дозволе, наравно, уз адекватну новчану надокнаду, по принципу - у четири ока.

Ako im dozvoli da se igra u Tetovu onda očekujem zabranu gostujućih navijača...kao što je i napisao Hof.

Ako pak dozvole Tetovo i još ne zabrane gostujuće navijače, namera uefe je očigledna...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Колико видим, није сигурно да ће се реванш играти у Скопљу. Треба очекивати велики притисак шипаца на УЕФА-у да се друга утакмица игра у Тетову, а знајући на шта су спремни и како челници УЕФА размишљају, није немогуће да им дозволе, наравно, уз адекватну новчану надокнаду, по принципу - у четири ока.

Nema Tetovo dozvolu za medjunarodne utakmice.Eventualno mogu da igraju u Prilepu ili u Strumici,ali se tamo ne bi proveli dobro.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Pobediti u Beogradu sa 4- 5 razlike. Edukovati navijace preko medija da ne naprave neko sranje dole...Odraditi dole utakmicu i misliti polako o sledecem, najvaznijem kolu kvalifikacija...
 

Sole

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
23
Reaction score
0
Najsretniji bih bio da se mečevi igraju bez prisustva publike!!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Колико видим, није сигурно да ће се реванш играти у Скопљу. Треба очекивати велики притисак шипаца на УЕФА-у да се друга утакмица игра у Тетову, а знајући на шта су спремни и како челници УЕФА размишљају, није немогуће да им дозволе, наравно, уз адекватну новчану надокнаду, по принципу - у четири ока.
To bi značilo bez gostujućih navijača i ovde i tamo. Ne postoji varijanta da se igra u Tetovu sa našim navijačima. Nema šanse.

E sad, šta je bolje za nas (mislim na klub, na FK Partizan) - Skoplje sa našim navijačima ili Tetovo bez naših navijača, ne znam. Znam šta bi želela grobarska braća iz Skoplja i cele Makedonije, zapravo svi mi šta bi želeli, ali...videćemo šta će biti. Vrlo, vrlo zajebano je sve ovo.

Ono što mene brine (pošto sam ja naravno pre za Skoplje sa našim navijačima) je to što je prag tolerancije za stadione dosta nizak za 1. i 2. kolo kvalifikacija za LŠ. A sudeći po onome što znam o stadionu u Tetovu - potpuno je u pravu neko ko je ovde pomenuo da je stadion "pljunuti onaj u Kruševcu". Baš tako. A taj i takav stadion bi mogao da prođe kod đubradi iz UEFA, pogotovo uz taj neki "dil u mraku"...
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Епа другари, испунила ми се жеља.
Шкендија, само име ми иѕаѕива иритацију у стомаку, слабијег нисмо могли да изаберемо, купили првенство, имали су два добра играча(само два, ал продаће их рамадани у бундес лигу или у швајцарску ко и увек) и сад су слаби, много су слаби...

Ствар решићемо у београду, једно 6-7 комада, довољно... и онда инвазија на Македонију... биће нас пуно Горбара, ал добро дошла цела Србија.. Карамо шиптаре.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Prosle godine je prvak bila Renova iz Tetova,pa su utakmicu odigrali u Skopju.Sve makedonske ekipe igraju svoje meceve u Skopju,tako da nema logike da se sad to menja.Oni(Skendija) su vec prijavili UEFI da ce kao domacini igrati u SK.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
у потпуности подржавам све ово претходно написано од стране Је-Не-А и Давида ...

горег противника нисмо могли добити ... са спортске стране свакако да смо јачи и бољи и наш пролазак не би требао да долази у питање , али што се ове "друге" стране тиче горе нисмо могли да прођемо ...

ову жугадију ( за оне не упућене ми на Космету Шиптаре зовемо Жуганима ) , на моју жалост познајем као злу пару , и сасвим је реално очекивати и сукобе и инциденте. Чињеница је да такав сој као жугански свет није видео , већу заступљеност примитивизма и склоност ка садизму не постоји међу ниједним модерним народом као што је то у њиховом случају !!! што се њих тиче очекујте све најгоре ...

са друге стране ако се утакмица одигра у Скопљу то би могло да умањи ризик и обим могућих сукоба али ни тамо није сјајна ситуација .. Скопље је подељено на две стране једну контролишу Македонци а другу жгадија , и поред тога што поштујем Гробаре из Македоније да се не заборави да је Скопље ипак град ФК "Вардара" и "комита" , немојте да заборавите и њихово скандирање на утакмицама " убите Србина " (http://www.youtube.com/watch?v=2TWVkw2atUY ) итд ...

нисам оптимиста ... волео бих да грешим али ми ово не изгледа на добро !!!

једино решење је да одмах реагујемо и већ сада предузмемо све могуће мере , како се кривица не би свалила на нас ... сада као никада је потребно организовати Гробаре и њихов пут до Скопља и назад , да не причамо о нашем навијању и понашању на трибинама ...
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Kad se igralo sa Turcima ovde nije bilo problema oko zastava ,mislim da je bila jedna jedina grcka ,dve sigurno nije bilo. Za Zagreb su se dogovorili presednici klubova a nije Uefa zabranila . Nije mi jasno sto se ne bi igralo sa publikom? Neka policija odradi svoj deo posla i nece biti Mostar . Zna se kako se organizuju utakmice visokog rizika.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
У овакој узаврелиј политичкој ситуацији и чињенице да су срања скоро неизбежна, ја бих свакако био пре за опцију да се оба меча играју без публике него да се деси било какав инцидент, са било чије стране. Сви знамо да Гробари не остају дужни, а то би нас могло одвести у вишегодишњу изолацију. И дан данас трпимо последице Мостара, не треба нам ново срање.

Видећемо како ће се ствари одвијати и шта шипци смерају.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
A i to bez publike ? Sa publikom svako na svom u krajnjem slucaju.
 

kiril

Početnik
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
24
Reaction score
1
њихово скандирање на утакмицама " убите Србина "
Баш нам ово нетреба!
Поставиш клип из 1991године и напишеш тоталну неистину. Где се овде спомиње "убиј Србина", брате Гробаре?

Кога с овим провоцираш? Албанце? Не бих рекао...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
A tako je malo falilo da izvučemo one kvalifikante... Dobra stvar je što igramo prvu na JNA!

Kvalifikante? Pa nije ti ovo Wimbledon. :D

Odmah da se krene u diplomatsku ofanzivu prema Uefa i da im se jasno stavi do znanja da ce klub konrolisati navijace koji organizovano dodju iz Srbije ali da ne mogu da garantuju da nece doci do incidenata izmedju lokalnih navijaca Partizana i lokalnih Albanaca. Da se odgovornost za eventualne nemire unapred prebaci na organizatora.

:clap Pametno, ali kad je nama UEFA izašla u susret? Nikad!

Potrebno je VEĆ OD DANAS da klub krene da "radi" sa navijačima po pitanju te utakmice u Skoplju...Potrebni su sastanci, potrebni su razgovori, moramo biti spremni i maksimalno budni da nam bagra ne naudi van terena...

Sve to stoji, ali aj ti garantuj da npr. Makedonci, koji će doći u velikom broju, mogu ogluviti na provokacije. Nek' jedan krene u obračun, eto njih 100 odmah.


Želim još da spomenem da naša braća Srbi, Borac iz Banja Luke je izvukao Makabi iz Haife, protivnika koji im je bio najnepoželjniji. :(
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Колико видим, није сигурно да ће се реванш играти у Скопљу. Треба очекивати велики притисак шипаца на УЕФА-у да се друга утакмица игра у Тетову, а знајући на шта су спремни и како челници УЕФА размишљају, није немогуће да им дозволе, наравно, уз адекватну новчану надокнаду, по принципу - у четири ока.


Drugim rečima albanski lobi :puke
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Zajebano bogami, pomesana osecanja.
Prvo, naravno, mogucnost da gledam Partizan u Skopju u kvalifikacijama za LS me je i te kako obradovala (odigravanju utakmice u Tetovu dajem 0,01% sanse).
Isto i kvalitet protivnika, u sportskom smislu, pre svega, jer stvar moze da se resi vec u Beogradu, sto bi i verovatno umanjilo interes i naboj za revans.

E sad, ako ih ne razvalimo u prvoj utakmici, onda vise nije bas tako naivno. Siptari su ovde ojacali u pizdu materinu, moze im se svasta. Njihovi navijaci koji su dobro organizovani pune stadion u Tetovu (oko 15.000) samo tako na prvenstvenim utakmicama, kamo li kad se radi o LS i srpskoj ekipi.
S druge strane, svi ovde znamo kako bi Grobari reagovali na eventualne provokacije na stadionu i izvan njega. Velika, velika stvar je u rukama makedonske policije, sto mi ne daje neku veliku nadu da ce sve proci kako treba, posebno zbog mesovitog sastava iste. Olaksavajuca okolnost bi trebala biti to sto je stadion u Skopju sada bas dobar (rekonstrukcija je zavrsena pre mesec dana), pa omogucuje policiji da odvoji navijace kako treba. Jos 'samo' da se odradi dolazak i odlazak navijaca na bezbedan nacin.

Da se razumemo, ne plasim se ja kako ce se Grobari snaci, nego se samo prisecam 'Mostara' i naseg rejtinga koji nas muci evo i ove godine (necemo biti nosioci u zadnjem kolu), pa sigurno nam ne treba tako nesto ponovo.
 

Grizli

Guest
Nikada nisam gledao ovaj klub,kao verovatno ni 95% clanova foruma.Tako,da ne znam sta se od njih u fudbalskom smislu moze ocekivati.Takodje,na znamo ni na sta ce nas tim liciti do tada,ni po igrackom kadru ni po uigranosti.Ali,zato se moze zakljuciti na osnovu ranijeg iskustva da nikako ne bi trebalo biti ni organizovanog,niti bilo kakvog drugog ulaska gostujucih navijaca ni ovde ni tamo.To je mec PREVELIKOG rizika,zbog OGROMNE vaznosti tog dvomeca za NAS.Po prici upucenih,na terenu ne bi trebalo da imamo problema,sto znaci da oni nemaju cemu da se nadaju na sportskom planu i verovatno i ne razmisljaju u tom smeru.Verovatno se vec pravi scenario kako da nas nefudbalskim metodama izbace.Jedino sigurno resenje je da nas nema u Skoplju ili gde god vec.Suvise je to osetljivo na ovom podneblju...Ne pomaze nikakva edukacija navijaca,razgovor,bilo sta...Tesko je istrpeti provokacije,pogotovo dobro osmisljene provokacije...A,bice ih,naravno,jer je to jedina karta na koju oni mogu da igraju i jedina na koju znaju da igraju...Prezivece nasi navijaci bez jednog gostovanja.Mnogo je vaznija,moderno receno,evropska buducnost naseg kluba...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top