Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
MEDO i AKSENTIJEVIC velicastveni. Sve u svemu monogo bolje nego ranijih godina, ali sacekajmo ozbiljnije i pre svega BRZE protivnike da vidimo gde smo!
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Stojke, Aksentijevic i Medo Kamara, tesko je odluciti se izmedju njih trojice.
Fino poluvrijeme (prvo lose) za pocetak sezone.
WE ARE PARTIZAN !!!
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Prelep gol Scepovica al imam osecaj da ce Jovancic kidati ove sezone...jedva cekam da vidim njega sa Eduardom u napadu...
 

Ivan_MKD

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
38
Reaction score
73
Odlican rezultat..... Prvo poluvreme za sekiraciju i 10 cigara......
Drugo poluvreme odlicno.

Samo napred....
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Bravo crno-beli!!!! Sudija picka, mamu mu jebem za onaj penal i jos neke odluke!!! Bravo za Stojketa i odbranjeni penal! Bravo za Eduarda pokazao je zasto je doveden ali najvece BRAVO za AKSENTIJEVICA! Taj mali je cudo, odusevio me je. Bravo za ostale igrace! Napred Partizan! Parni valjak opet melje!

PS. Gest onog siptara nevredi komentarisati.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
rezultat - odlican
igra, sasvim solidno, uz pretpostavku da ce se podici forma jos vise, da ce se tim jos vise uigrati, da ce svaki igrac igrati jos bolje...bice ovo sasvim sasvim respektivna ekipa
prvo poluvreme nije lose - sudija nas pokrao jedno 3 puta,a i mi promasismo 3-4 prilike..inace prednost smo trebali imati vec posle prvih 45 minuta.. drugo poluvreme jos jaci tempo, jos veci pritisak, jos bolja igra..i odnos snaga je evidentan..

Aksentijevic - :respect najvise me odusevio od svih na tekmi, i dribling i prodor i brzina i borbenost i centarshut... :respect:respect
Volkov - ocekivao sam vise, mada i ja imam mozda nerealna ocekivanja od njega, sve u svemu i on je odigrao sasvim dobro
Ivanov - vidi se da je kvalitetan igrac, ali jbg od njega se jos ne moze videti sve dok se konacno ne sklopi odbrana do kraja.. sve u svemu odigrao dobro, greske (a bilo ih je) u odbrani su vise zbog neuigranosti i neukomponovasti..nesto kao zbunjenosti.. jedino sto me opasno iznerviralo su ona 2-3 apsolutno nepotrebna driblinga kada je covek zadnji u odbrani, ispred svog golmana...maksimalna neozbiljnost!
Sale i Vukic...jebem li ga.. vidi se da znaju ljudi, znaci neke hiruski precizne lopte unapred..ali opet, da to sve ide brze i jace...ih kako bi to dobro bilo..a kad ovo kazem mnogo vise mislim na Vukica..
Medo - odlicno, borbeno, bez puno gresaka, precizno..covek radi tacno ono sto mu je receno!
Eduardo - da ne dizem euforiju, ali ima bogami tu materijala da on prevazidje i Klea..
Scepovic - nema ga, nema ga, pa odradi neki extra potez.. i onda opet, nema ga, nema ga pa opet neki dobar potez.. sve u svemu za onaj gol :respect

to su moja zapazanja..
jbg, bilo je gresaka, ali sve u svemu postoji igra, postoji i kvalitet, postoji i brzina, i ideja...uz jos malo uigravanja, i popune nama bolnoga mesta u odbrani sve bi ovo moglo da izgleda sasvim respektivno!
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
danas sve ispod 3-0 ili 5-1(ako dozvolimo da nam ovi indijanci umuljaju gol) je za brigu i prst na celo
ovi nikada nisu igrali evropu i ovi sipci-supci moraju da se lagano dobiju
ne mora da im se da 6 ili 8 komada jer to ne uspeva danas cesto u evropi ali 3 razlike je minimum minimuma
cim macak zada zadatak,crno beli macici to odrade po zadatku i jos malo dodaju :D
to je to,taman po meri
stojkovic nas postedeo muka posle one kradje a onda smo ih pregazili 2. poluvreme,sipci-supci nisu mogli da stoje na terenu
sad u petak dobar zreb i da se osigura evropa do kraja godine
cestitke celoj ekipi
navijanje ne dobro,ne vrlo dobro nego odlicno,bravo!
 
Последња измена:

ima*jedan*tim

Grobar
Учлањен(а)
16.08.2008
Порука
489
Reaction score
0
Локација
partizan.net
Crno-Beli uragan u drugom poluvremenu! :clap


Odlična igra, imaćemo mi fenomenalan napad sa Eduardom i Šćepovićem... odbrana malo nesigurna... igra po bokovima odlična, Kamara odigrao za desetku, Partizanov Las Diara...

i da ne zaboravim... Stojke :respect da nije skunuo onaj penal, sve bi bilo mnogo teže i neizvesnije...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Scepovic...
Nadam se da je svima koji su ga kritikovali zapusi usta... :D
Takodje, fantasticni bekovi...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Све оно што смо ових годину и више,тражили и жељели да нам Миљковић прикаже,за 90 минута је приказао Аксентијевић,каква само одважност, када сам га видјео да је већ у првом контакту са лоптом кренуо напред већ сам био очаран,за после да не причам.БРАВО ПАРТИЗАН ИДЕМО ДАЉЕ!
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Bekovi :clap, Eduardo je klasa, pored njega mogu i Scepovic i Jovancic, uz Dijaru mozemo mnogo da kombinujemo. Ivanov solidan, deluje nekako nezainteresovano u nekim trenucima, uklopice se i on. Medo sjajan, mene Vukic odusevio (bice jos bolji), Sale neprimetan, Babovic dobar. Fali nam jedno levo krilo i taj stoper i to je to. Stojke grobarcina :D, Volkov i Aksentijevic pozrtvovano kao da je finale LS...
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
ljudi pa mi koonecno imamo krstene bekove fali jos dva stopera i jos jedna radilica na sredini i ova ekipa obecava
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Sjajna igra ,potpuno sam zadovoljan ... Donekle me Scepa malo razocarao ali opet izvadio ga pogodak . Aksa je sjajan , ne zbog prikazane igre vec borbenosti , pravi maleni pit bul .
Takvu igru volim ,muski do kraja .
Edu je odlicno pojacanje ,koja samo konkretnost i odlucnost da ide ka naprijed , ogroman posao cemo napraviti sa njim .
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Што се мене тиче ја сам презадовољан и игром и овим што смо приказали. Поготову када се узме у обзир спарина, комбиновање тима, прва утакмица... Да не анализирам сваког по на особ, издвојићу пар који су се мени свидели, заиста. Пре свих Аксентијевић, не желим да звучи погрдно али мали има мотор у дупету. Још зна и да центрира, лавовски се борио, свака му част! Волков отприлике 95% што је замислио то је и остварио, додуше слабије смо нападали по левој страни... Што се њих тиче добили смо коначно бекове какви нам се свиђају и какве смо тражили, брзи, а знају да центрирају. Иванов изнад мојих очекивања, нисам веровао да ће одиграти онако хладнокрво и готово без грешке. Едуардо у првом није имао среће, и мислим да му је само то фалило за много више погодака... Мислим да ће он тек показати шта уме! Шћеповић што неко рече, нема га, нема га, и онда бум! Онај гол је за наклон до пода... Стојковић стандардан :D
Све у свему још једном кажем уз све негативне ствари које су нам се дешавале и које нам се дешавају, мисмо данас деловали феономенално! Свака част, што опет неко рече деловали смо као ураган!
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Човече, просто су нам и шпицеви шокирани што добијају употребљив центаршут од бекова...

Углавном добро одиграно, биће и боље. Екипа има страшан потенцијал.

Вукић ме мало нервирао, треба нам ту бољи и јачи играч.

Аксентијевић... :respect
 

Sparki

Početnik
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
14
Reaction score
1
Za ovaj period igra sasvim zadovoljavajuca,prosle godine u ovo vreme protiv Pjunika u odnosu na ovo je bilo mucenje
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Bravo majstori! :respect Kakva dominacija.. Nocas sam se odusevio ekipom Partizana, sad nemam vremena da ocenjujem pojedinacno jednog po jednog, pa cu reci za sve da su odigrali sjajno! Posebno bih izdvojio Aksentijevica, Volkova, Meda i Edu-a. Navijanje odlicno, poseta zadovoljavajuca. :pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top