Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Vidim po pisanju pojedinaca da smo usli u LE...sa ovakvom odbranom i mnogo slabija ekipa ima sanse da nas lagano izbaci iz Playoffa. Ljudi samo Tawamba ima fizicke snage za evropski fudbal.
 
Последња измена:

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Shone brate, sve si rekao. DAJ BOZE da udjemo u LE i da nam zapadnu oni u grupnoj fazi. Majku im jebem. Besan sam. Ovo bi ozbiljan trener dobio. Djukicu poraz na tvoju dusu. Imas jos 2 utakmice fore.

Gresis za Djukica brate..mene ovo polako pocinje da podseca na njegov prvi mandat..ofanzivan fudbal..to volim...samo da se promeni kondicioni i ova ekipa ce biti bombona...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Djukicu na dusu ide sto nema svog kondicionog i sto ne insistira na pojacanjima na mestima na kojima ocigledno ne stima.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Za Jevtovica bih dodao samo hitna prodaja. Za Kljajica da nestane u vidu magle. Svidja mi se Djukicev Partizan, moglo bi to da ispadne dobro. Tjeraj dalje.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.991
Reaction score
26.005
Локација
ante portas
Ako ništa bar je večeras masa tovara ciganskih pukla ozbiljnu lovu na kladionici :pickaciganska
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Shone brate, sve si rekao. DAJ BOZE da udjemo u LE i da nam zapadnu oni u grupnoj fazi. Majku im jebem. Besan sam. Ovo bi ozbiljan trener dobio. Djukicu poraz na tvoju dusu. Imas jos 2 utakmice fore.

Da da vec vidim igrace Olimpijakosa kako kapituliraju pod lukavom taktikom smisljenom od strane Kize Milinkovica, Drulovica, Vermezovica, Granta ili Jesica.
Ozbiljnijeg trenera od Djukica (po timovima koje je vodio) mi nismo imali od Osima (mozda samo Reber)
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Djukicu na dusu ide sto nema svog kondicionog i sto ne insistira na pojacanjima na mestima na kojima ocigledno ne stima.

Meni je to jako cudno kod njega..bio je u Spaniji i igrac i trener..zna kakvi su tamo kondicioni treninzi..cudi me da ne primeni nesto iz tog repertoara jer je iz aviona vidljivo da nemamo snagu za ovakve utakmice...

@totooll

Ne znam sto Kizu tu uvrsti pa donekle i Vermeza..dva trenera Partizana koja su imala zaista dobre rezultate u evropi..
 
Последња измена:

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Tomicu, je li tebi brat od tetke nas golman? Covek napravi gresku koja se ne vidja ni u skolskom dvoristu na izmedju dve vatre i onda odbrani dva suta (sto je zapravo njegov posao) i sad kao treba da padamo na dupe?! Ne znam samo kako ga ne pogodi lopta u onu glavudzu kad mu prodje kroz ruke i ne odbi se od gola...

Igrom sam zadovoljan, rezultatom nisam. Malo nam je falilo znanja i srece da ucinimo dvomec gustim. Ovako ispada da smo mi igrali a oni davali golove kad hoce. Licno ne hajem za bratimljenje ovih cigana sa domacim, ali ova ekipa je preodvratna, posebno Marin.

Fali nam levo krilo za ovu formaciju, centralni vezni i pola odbrane.

Jevtovic je tragican, samo sto nije kriv za drugi gol, vec Ostojic, sto je Tesovic objasnio u studiju.

Djuka pokazao da je zver za domacicu, ali preslab za evropske defanzivce.

Pohvale za Jankovica, Tavambu, Evertona i Sumu. Sa Tavambom da se radi na realizaciji i bice odlican. Kod one situacije kad je bio ofsajd videlo se da se zbunio i da bi tesko dao gol i da nije ofsajd.

Utakmica koja mozda najavljuje bolje igre i grupnu fazu LE. Nadamo se.

Edit. Saletu svaka cast. Ali je mnogo bolje da je ubacen Jovanovic. A Pantic nista nije naucio preko.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.804
Ova postavka place za Leonarda na levom krilu. Ko mu je zamena? Pantic?!
Pantic da ostavi fudbal i da nadje drugi posao. Taj decko nema sta da trazi u ozbiljnom fudbalu, a kamo li uz aut liniju.

Neka me neko uveri da nisu spremni da zavaljaju Djurdjevica i Jankovica.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Da da vec vidim igrace Olimpijakosa kako kapituliraju pod lukavom taktikom smisljenom od strane Kize Milinkovica, Drulovica, Vermezovica, Granta ili Jesica.
Ozbiljnijeg trenera od Djukica (po timovima koje je vodio) mi nismo imali od Osima (mozda samo Reber)

Reber u Partizanu i ozbiljnost idu u suprotnim pravcima. Daleko mu lepa kuca.
Ivica Osim, pre njega Jusufi, nakon njega Nikolic. To je bio Partizan za gledati. Djukic je na dobrom putu, vec sam rekao malopre sta mu zameram.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Nema se sta biti nezadovoljan sa ovim veceras. Nismo izgubili i dali 2 gola u gostima. Stvorili brdo sansi. Imali jedan veliki kiks ali i njihov golman je to lepo vratio.
Kao prelomni trenutak mi se vraca promasena sansa leonarda u BG kad je bio sam pred golmanom.
Bez pojedinacnih analiza, ovo je bas lepo za oko i sve mi se cini da ce ove godine da padne neki rekord efikasnosti u JSL.
Puna podrska Đukiću.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Mnogo bolji pristup utakmici nego u Bg-u, ali se jasno vidi u duelima u polukontrama kada treba otresti protivnika da igraci nisu imali kvalitetne kondicione pripreme.
Nas klub nas je navikao da olako ispustamo sanse da se izdignemo iz jada i cemera superligaskog fudbala i to se izgleda nikada nece promeniti. Pre dve godine, ista ova drkava uprava, da je dovela u defanzivi jakog levog beka i zadnjeg veznog koji ume da iskontrolise situaciju na sredini kad se ostali igraci razlete, mi bismo prosli usrani bate borisov.
Kako tad, tako i sad, ova genijalna i nenadjebiva uprava, da je dovela fudbalere na gorepomenutim pozicijama mi bismo ovaj odigrani mec u Atini docekali sa opravdanim optimizmom da mozemo u plej of za LS.
Jebiga.

Djukicu zameram sto nije doveo kondicionog trenera, sto nije usao pametnije u drugo poluvreme u Beogradu i sto je ziherasio umesto da je gurnuo u vatru Djordja Jovanovica, jer Djurdjevic vrlo verovatno ide. Mali je strasan potencijal i treba mu pruzati sansu kad god se ukaze prilika za to. A veceras je bila odlicna prilika.

I da, jebi se Nikolicu.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Оно што нама недостаје и оно што не ваља, показало се као на длану у овом двомечу. Заправо, могло се видети и у дуелу са слабијим противником из претходног кола.
То говори да су хендикепи такви, да се не могу испеглати, већ да је потребно заменити неисправне делове. Да ли ће се то догодити? Сумњам.
Без обзира не све могли смо и проћи, мада би се пре могло рећи да су више пирејски чергари заслужили да испадну, него ми да прођемо.
Када смо ми у питању, таква констатација нема везе са самом утакмицом, већ свим оним што је претходило уласку у ове квалификације.
Рекох већ, ако имаш вредан циљ, онда и урадиш све што је до тебе да га се и домогнеш. Ако јајариш, саботираш и коцкаш се са озбиљним стварима, онда нема чему ни да се надаш, па ни срећи.
Кажу како срећа прати храбре, али заправо срећу нечим треба и зарадити.
Ово што је данас играло, играло је колико је умело и знало и колико је имало снаге. За оно што нису умели и знали крив је онај који није пронашао боље, за оно што нису имали снаге крив је лажни кондициони тренер.
Опет, ако вечерас осећамо нелагоду и незадовољство, то је више што смо и поред свега били бољи у фудбалу, али лошији у постизању голова, или боље рећи спремнији да их примамо, него што смо завршили поход на ЛШ.
Изгубили смо два меча, али нисмо поражени неком игром и неким нарочитим фудбалским умећем противника.
Пре прве утакмице, писао сам да је све у нашим рукама и заправо је тако и било. Невоља је што је то испало баш као и са Кљајићевим рукама вечерас.
Видимо се у ЛЕ.
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Toliko sam ponosan na naše momke da nemam riječi! Uživam u ovakvim izdanjima sa mnoštvom šansi! Bićemo favoriti ne samo u PO, nego i grupi LE. Đukiću, trenerčino!!!
Osnovni red je da se brojni nadmeni i glasni forumaši koji su ga bestidno vrijeđali izvine našem treneru. Podsjetiću, ne bez doze zadovoljstva, koliko je ovdašnjih "znalaca" prizivalo Jevtovića. I šta sad!?
Moram biti pošten i priznati da nisam vjerovao da Janković može odigrati ovakvu utakmicu, pa se i ja izviniti igraču utakmice.
Suma je odličan, pravi pravcati plej, ali to je bilo jasno i kad je imao kondiciju za samo 10 minuta na debiju.
Tim treba pojačati za LE. Ne brinem, učiniće to na najbolji način čovjek koji je "iskopao" Leonarda, Evertona, Tavambu, doveo Nikolića, Đukića, Đurđevića, Sumu... Omogućio duplu krunu i prihode veće od 10 miliona evra. Bilo je u njegovom radu i grešaka, naravno...
Ali, vjerujem u Ivicin i Đukićev Partizan!
Kao u rijetko koji!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Preslikan mec iz Beograda...
Prvo, da se izvinim Djukicu za kritiku iz prvog meca vezanu za igranje Kosovica umesto Jevtovica.
Ono sto je Jevtovic veceras odigrao je jedna velika nula. Kosovic bi bar podelio neki dobar pas, a u odbrani gore od ovoga sto je Jevtovic veceras odigrao ne moze svakako. Covek nije oduzeo nijednu loptu, muceni Suma je morao da se vraca skroz do nasih 16m da mu pomaze...
Golmani realno nisu nivo za ovo takmicenje, i ne znam zasto se ne pokusa sa dovodjenjem Stojkovica...
Bekovi veceras sasvim solidni.
Cirkovic krivac za drugi gol, a i kod onog zicera Vukovica je bio pogubljen i nikoga nije cuvao, isto kao kod drugog gola. Mislim da je na putu da zavrsi kao Ostojic.
Pod hitno nam treba ozbiljan stoper, ali znajuci nasu upravu to ce se eventualno desiti ako udjemo u grupe LE...
Everton veceras odradio ono sto ume kako treba, gresio opet u pasovima, ali to mu ionako nije jaca strana.
Suma pokazao da ima kefalo i da je tehnicki jako zajeban igrac, ali i jasno je da je ostao bez snage posle prvih 45min, jos je pritom morao da se vraca skroz pozadi i krpi rupe koje je ostavljao Jevtovic.
Tawamba standardno sveprisutan, steta sto nije postigao gol iz onog udarca, ili da je bio par centimetara iza ofsajd linije kod onog pasa Sume...
Djurdjevic pokretljiv, ali mi se ne svidja kod njega sto nonstop dize ruke i jauce kad mu se ne da lopta... to jako lose utice na saigrace, i moze se desiti da neko ko je u dobroj prilici u sledecem napadu umesto da sutne pokusa da odigra pas njemu. Djukic mora da mu skrene paznju na to.

I na kraju Jankovic, verovatno njegov najbolji mec u Partizanu, sveprisutan, vracao se i nazad, totalno izbacio Marina iz igre, utisak je pokvario jedino onaj promasaj na kraju, i steta za onaj prelep centarsut spoljnom kada Djurdjevic nije postigao gol.

Moze ova ekipa da igra fudbala, ali da ne bismo prolazili kao u ova 2 meca sa Olimpiakosom treba nam bar jos 1 ozbiljan stoper, golman i centralni vezni. (pod uslovom da ne ode jos neko u medjuvremenu)
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.390
Reaction score
3.211
Локација
Tamo gde su Grobari
JA SAM PONOSAN NA OVE MOMKE! Svi su bili sjajni osim Kljajića (svašta sam mu opsovao). Likovima koji su sada našli da pljuju bih preporučio da navijaju za neki drugi klub, jer Partizan sigurno ne vole. Ovako mora da izgleda Partizan! Rezultat nekada dolazi, nekada ne, ali ovako treba da izgleda Partizan. Bravo Djukiću "prevaro", bravo momci!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top