Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Nisu nas pobedili zato sto su fudbalski kvalitetnija ekipa, vec zato sto su psiholoski stabilniji.

Katastrofalni ispadi odbrane su ocekivani, tu zaista nije bilo nikakvih iznenadjenja osim sto je potvrdjeno da je Ostojic solidan livadar.
Ali sta je sa Evertonom je-bo-te? Kakav su ono bacakanja? Tek mi Djurdjeviceva bojazljiva reakcija kada kopile americko uzima loptu i vuce kontru za drugi gol nije jasna?

Ovaj poraz ide Djukicu na dusu, jer je odradio nikakav posao u psiholoskoj pripremi igraca.
Ulazak u drugo poluvreme bez promena u veznom redu koji nije postojao kako u kreiranju napada, tako i u postavljanju odbrane, je doduse vise posledica nedostatka adekvatnog igraca na klupi kojeg je veseli Ivica trebalo da izvuce sa svoje dugo pripremane liste skautiranih igraca.

Ocekivao sam povoljniji rezultat jer imamo dva igraca koji prave ozbiljnu razliku, ali ostatak tima nije radio ono sto je potrebno da im se stvori prostor.

Jebi se Marko Nikolicu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.001
Reaction score
26.046
Локација
ante portas
Mogao je na klupi biti i Sampaoli dzabe.Ne mlatite molim vas za Djukica.
Jednostavno naleteli smo na takticki,fizicki i individualno neuporedivo kvalitetniju ekipu koja nas je rutinski resila.
Jednim pasom ispadne nam cela odbrana i sredina.
Sto kaze Maksimilijan igramo amatersku ligu.

Da molimo Boga da ispadne neki nosilac kako bi makar bili nosioci u zrebu za play off Lige evrope.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Ovo je naš limit, Grci su klasa iznad.Ne zamjeram ništa pretjerano igračima i treneru. Liga Evrope realan domet.

Čekajući čudo u Grčkoj.....
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Nismo igrali lose uopste. Pa od 20og min do 45og cigani nisu presli pola terena a sad sto ne znamo da damo gol,to je druga prica.

Golove smo primili iz gresaka ili kontri kako vec a ako su tako protivnici planirali da ih daju e tu je onda problem. Sta ce tek da nam rade ako odluce da napadnu.

Sudija kriminalan ali nam nije kriv za golove sto smo primili. Everton je ovako gresio i protiv Buducnosti ali je uspevao da ispravi greske ali ozbiljne ekipe to kaznjavaju.

Od Mateusa nismo evropska ekipa. Sta bi bilo da nam padne Real ili Barsa. Vaterpolo rezultat.

Dovesti jos jednog stopera i evntualno nekog zadnjeg veznog da ima konkurencija pa da probamo kup uefa.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Predlog Đukiću za Pirej: Kljajić - Đuričković, Kosović, S.Ilić, Janković - Suma, Pantić - Leonardo, Tavamba, Đole Jovanović - Đurđević.

Slično kao ovo danas, sa Kosovićem na zadnjem veznom.

Ništa, dobijamo 3:1 u Pireju i prolazimo na penale.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Grci bolji, kvalitetniji tim i nije tragedija ispasti od njih.
Tragedija je da uzmes 5 000 000 za stopera, a odbrana ti izgleda kao cunjevi koje igraci obilaze na treninzima.
Tragedija je da spucas pare na Sumu, koji ne igra, a Kica Kosovic ne zna da li je posao ili dosao. Malo dete vidi da ti treba bolji parnjak Evertonu.

Ako ove godine ne udjemo u grupe direktni krivci Iliev i Djukic. A vec vidim alibi price o teskom zrebu.
Leonardo zapeo da ide, OK prodaj ga, dovedi stopera i centralnog veznog. Neca ili Pantic levo i udri.

Najgori veceras oni najiskusniji. Ostojic tragican, Everton i Vulicevic bas losi.
Uvek ga kritikujem, ali Jankovic odlican, Tavamba koristan kao i uvek.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Izuzetno losa partija Ostojica, Cirkovic jos i najbolji u odbrani. Kosovic nema muda za ovakve utakmice a Everton je odigrao najgore kad je najvise trebalo.
Da li ekipa bojkotuje Leonarda ili sta je ali on na ovaj nacin u Evropi nista ne bi napravio.
Da ostade 1-2 pa ajde, ovako... LE premija.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Pregazili bi ciganske picke iz Pireja sa Markom Nikolicem i jednim levim bekom. Djukic nije trener za nas, Partizan moraju da vode ljudi sa emocijama.
Celo drugo poluvreme srljamo desno, kao mazge.

Upravi jebem sve zbog atmosfere oko naseg najboljeg igraca. I napuse mi se kurca svi koji su sirili pricu oko tuce Leonarda i Ivice. To mogu da rade samo ljudi kojima se jebe za Partizan, ili koji su jako glupi. Sve je bitno u sportu, ako hoces rezultat, sve, svaka jebena sitnica.

Izgubili smo rutinski od ekipe koja nije bolja od nas.

Sudiji jebem sve po spisku.
 
Последња измена:

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Djukic-Deportivo La Korunja
Partizan-Isus Hrist
Oly-govna
Djukic-nije trener
Cirkovic-BOG OTAC
Djulic-gaji kupine
 
Последња измена:

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Picke ciganske i picke zabarske, jebem im ja mater. Jebem ti i zreb, ovi su ubedljivo najjaci klub u ovom kolu i bas njih da izvucemo.

Realno, mnogo su jaci od nas, i to u svim segmentima igre. Takodje se mora priznati da su Iliev i Djukic morali drasticno da ojacaju defanzivu, i tu ne mislim samo na zadnju liniju, cak sta vise, mislim da je vezni red tolko busni da bi bilo koja cetvorka pozadi imala problem protiv ovakvih individualaca kakvi imaju oly.

Valjda cemo imati vise srece pri narednom zrebu.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
kako djukic nijevkriv?
on i iliev snose najvise odgovornosti sto nam je odbrana amaterska.
miletic i ostojic ocajni.
cemu je sluzio kosovic na sredini?
nije se video, jevtovic bi barem zatvorio.
zasto mu je igrao leonardo i cemu je sluzio?
zasto je izjavljivao da ga zanima samo liga sampiona kad nam je ekipa busan kurac za evropu.
zasto je iliev doveo nespremnog igraca koji ne moze da igra za onolike pare.
dace nam cigani dole 4-5 komada jer su bolni i ozbiljniji od nas za dve klase.
ni u ligu evrope necemo uci jer nismo nosioci.
sumnjam da i derbi mozemo da dobijemo jervje djukic cirkuzant.
o ostalih ekipa u nasoj ligi smo bolji za dve klase.
cenim da je djukic bivsi do nove godine
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.432
Reaction score
11.804
Локација
Beograd
Hteli ste ultra ofanzivni vezni red i leprsavu igru.Dobili smo pokaznu vezbu iz lekcije kako najjednostavnije doci do gola protivnika koji izgubi loptu na sredini terena.Prejaki su za nas i ovo se jedino moglo nekako na user proci odvratnom defanzivnom igrom i golom u gostima.Jbg sta je tu je,daj nekog slabijeg protivnika i da makar prodjemo u LE.Bez Lea najverovatnije...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja ne znam jeste li vi gledali istu utakmicu kao ja? Grci su vanzemaljci. Grci su klasa iznad nas? Grci su ovo, grci su ono...

GRCI SU GOLI KURAC. Cim smo ih mali stisnuli nakon 1:1 pogubili su se i izbacivali lopte glavom bez obzira. To klasa ekipe ne rade... Problem je sto mi imamo Miletica koji od 30 pokusaja da doda i nabaci loptu nekom svom igracu pogodi jednom. I

Mi generalno danas smo bili izrevoltirani ciganskim sudijom kojem uzimam ovu priliku da jebem sve po spisku, al nije to problem..Problem je sto umjesto da onda grizes jos vise meni se cini da smo mi svaki put padali u ocajanju...tipa necu da se igram.

Da nismo primili drugi gol i da je Leo pogodio na pocetku drugog, mi bi zavrsili utakmicu sa 3:1, ovako jebiga... ici na sve ili nista u Atinu i to je to. Cigankijakos je definitivno tetka ovima iz rupe, tako su ogavni i jadni da to nemam rijeci. Zelim im sve najgore.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.001
Reaction score
26.046
Локација
ante portas
Ovom timu tesko da bi pomogli Krstajic i West u paketu.
Jednostavno sistem na kome pocivaju klubovi u Srbiji je truo i kancerogen.
Jednim pasom kroz sredinu i utrcavanjem protivnickog igraca ispadne kompletna linija.
Nit znamo da se napadamo niti branimo niti kao klub imamo strategiju kakav fudbal zelimo igrati.
Ludogorec ne mozemo biti skup je to model,ali niko da vidi Bate Borisov.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Marko Nikolic nije trener FKP, otisao je za parama i napustio ovaj tim. Prica sta bi bilo kad bi bilo je za malu djecu .
Sad cu ja napisati eto kakav Marko, Kiza bi ovo glat dobio :D
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Djukic-nije trener
Djukic-ne sedi na Partizanovij kluoi
Mrzim Djukica
Deportivo La Korunja


Stvarno si sad prevazisao sve!!!
 
Последња измена од уредника:

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
A zvijezdu Instagrama prodati odmah, najbolje bi bilo da je to bilo juče. Ne znam da li su ga bojkotovali, ali jednostavno sve oko njega previse truje ekipu. Za Djukića, iako sam bio protiv njegovog dolaska, neću za sada ništa reći, tek je početak, ovi su bolji i ova utakmica nije reper za ocjenjivanje njegovog rada.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Mali off ali gledao sam malo onaj Vardar .. ako ga neko od naše makedonske braće prati da li bi mogao da mi objasni gde su oni našli onog Brazilca u špicu ? Pa taj momak je za Uroša lično lukaku .

Jebes ti trenera i sportskog direktora kada mi ovde sa foruma vidimo koji su igrači Partizana za drugu ligu a oni ne. A oni za taj svoj posao primaju ogromne pare..

SNS upravo jebo vas gazda av u dupe !!!!!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
djukic je klasican nemac pojma jer svako ko se iole razume u fudbal mogao je da pretpostavi da cemo ovako da prodjemo sa samo jednim krljacem i baletanom kosovicem pored njega.
prodati leonarda i kupiti levog beka i stopera pod hitno.
u nasoj ligi moze kosovic ,ali ponavljam u evropi dva krljaca po obavezno
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top