Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Mozda mu je zasmetao reflektor(svetlo od reflektora), ako je zevao u reflektor a ne u let lopte.Sada je vec kasno za novi golman.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.456
Локација
U Kinšasi
Dno, ovo sto on demonstrira vec tri sezone je dno.

Cergarska golmanska skola. Zvonko Milojevic likes this. Ciganima srecan 8.mart.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.404
Локација
.
Jel moze neka dobra photoshop dusa da napravi sliku kako reflektor sutira slobodnjak ovom antigolmanu? Treba mi za drugara za pozadinu na kompu.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Jankovic ima tu manu da pada i da je mek. To treba na treninzima da eliminise i bice mnogo bolji igrac...

Nije mek. Nije konkretan, nedorečen je. U fazi napada nema naviku (samopouzdanje) da iskoristi prodor/poziciju za asistenciju/gol i zbog toga zakomplikuje situaciju i ostane ili bez prostora ili pred blokom. U fazi odbrane ne zna kada iz pokrivanja prostora treba da uđe u duel i zbog toga startuje sa leđa, uglavnom uz povlačenje.

Te nedostatke može da ispravi za tri meseca. Uz trenera.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Realno je sinoc bila bas kvalitetna utakmica sa nase strane.Moram da priznam da odavno nisam gledao bolji Partizan.Al jbga jos jednom se pokazalo koliko je sreca bitan faktor u ovakvim egal utakmicama.Jedino bih se osvrnuo ma drugi gol posto vidim da ljudi krive Cirkovica, bas smo komentarisali posle utakmice da je kod tog gola najveci problem sto je Vulicevic ostavio i prostor i vreme za centarsut verovatno misleci da je to JSL bek i da ne zna da centrira al prc....ostatak igrac dolazi iz drugog plana iz punog trka...Ima nade za nas
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Nema za cim da zalimo. Videli smo dve odlicne utakmice i srecniji/bolji tim je prosao dalje. Ovaj dvomec je pokazao gde smo sa igrackim kadrom, i sta je neophodno uraditi da bi postali konkurentniji u evropi sa timovima koji su u rangu ili jaci od nas.
Nadam se da ce doci Mijatovic ili neki golman koji ce dati vecu sigurnost i kvalitet u odbrani, i jos jedan stoper, barem toliko...Ovaj tim ima prostora za napredak, medjutim vremena nema mnogo jer nas ceka jos jedan ispit za evropsku jesen. Nadam se da cemo se kvalifikovati za evroligu, jer imamo tim koji to moze da ostvari.
Treba verovati u bolje sutra, a u medjuvremenu dati podrsku timu i igracima koji istrce na teren.....
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.391
Reaction score
3.217
Локација
Tamo gde su Grobari
Dosta više sa tim Mijatovićem. Gledali ste ga 2 puta. Bilo bi veoma neozbiljno dovoditi svakoga koji odigra dobro protiv nas. Stojke ili niko!

Edit: Pogrešna tema, praštajte..
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Kod drugog gola je kriva cela odbrana, sa plus Jevtovićem nije ispratio igrača nego je stao negde u liniji penala. A iskreno krivi su i Ostojić i Ćirko. Ipak bila je dobra utakmica sa naše strane, vidi se da smo igrali bez straha rasterećeno, bez respekta. Everton je pokidao na sredini terena sve što je mogao uzeo je ili je prekinuo akcije, minimalno je imao grešaka. Janković dečko ima muda, hoće da igra uvek je tu ne beži od lopte, ruku na srce ima potez više, nikad ne da loptu u pravi čas, uvek zastane pa se okrene oko nje. Jebiga zato i igra u Partizanu. Ali i pored toga stvarno je bio najbolji sinoć. Posle njega Tawamba zver borac baš ono što Partizanu treba, sa Maretom najbolji sinoć. Posle njih Suma, zna da igra, majstor je vidi se odmah. Kako je samo izbacio ciganske volove nekoliko puta, svaka čast. Šteta što nije došao na vreme da se uklopi u ekipu. Žao mi je što nećemo gledati tandem njega i Lea, ali ako Bog da biće tu drugi Brazilac još bolji od Lea(al će da boli čergari), pa kad ih uigramo biće spasavaj se ko može, ili ona još bolja cigani lete u nebo.
Bilo je i loših stvari sinoć. Mada bih ja više voleo da to bude neka zver sa Evertonom, ali šta je tu je. Jedna od njih je i Jevtović au sine nije ovo igra za tebe.
Đurđević standardno dobar, lik se trudi igra, maksimalno respektuje klub navijače, od mene će da ima večno poštovanje.
Kljajić :pop:
Odbrana je bila na nivou bilo je tu ispadanja Miletića ali da budem iskren više je to posledica bila sporosti Jevtovića jer su ga nekoliko puta prošli kao da ga nema, i Sume koji se nije na vreme vraćao.
Sve u svemu zadovoljan sam, srce mi je na mestu.
Napred Partizan!!!
:napred Partizan
:D:
:pfc:
 
Последња измена:

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
@Lazar P
Upadljivo je kod Jankovica da u duelima lako pada, otresu ga kao papir, siri ruke, sudija obicno ne svira nista. Mnogo cesto se to desava da bi bilo slucajno.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Kod drugog gola je zakazao Ostojic.
U studiju RTS Tesovic je rekao da su taj napad branili zonski, ne igraca i da u tom slucaju igrac koji stoji u zoni izlazi na igraca koji ulazi u zonu da skoci.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.879
Reaction score
13.669
Kod drugog gola je lopta preskocila Cirkovica koji je trebao da intervenise ali je lose procenio celu situaciju i bio predaleko od prve stative....nasao se na mestu gde je postao apsolutno beskoristan...kakva zona kakvi bakraci. Najbolje vazduh nek uzme da cuva...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Cirko se nasao izmedju dvojie igraca ciganijakosa jer jevtovic nije zavrsio svoju kretnju za igracem coganijakosa do kraja. Cirko je kreno naprijed da pokrije pas na tog igraca medjutim desio se centarsut i on je ostao kretak. Nije mogao na dva mjesta jer prvenstveno Jevtovic nije ispostovao svoju kretnju do kraja i odmah sam imao fles
od onomad kad Babovic staje i pusta Minirua 3-4 koraka naprijed samog i on zavali raketu u lijevu ugao.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Aman, ako je uopšte bitno ko je kriv, to je Ostojić.
Nema igrača, brani zonu, morao je da skoči na tu loptu, a meni se učinilo da je čučnuo da je primi grudima, šta već...
Opet, nije bitno ko je, na svakoj utakmici po bar jedan kiks iz kategorije "Verovali ili ne", i jedan iz kategorije "Jbg, dešava se", zato tako i prolazimo...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Cirko se nasao izmedju dvojie igraca ciganijakosa jer jevtovic nije zavrsio svoju kretnju za igracem coganijakosa do kraja. Cirko je kreno naprijed da pokrije pas na tog igraca medjutim desio se centarsut...

Ćirko je krenuo da pokrije igrača u ofsajdu? Lave, gol je primljen zbog Đukića. Još uvek se ne rade kretnje kako treba.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Morao sam da pogledam snimak opet. Nije bilo nikakvog ofsajda druze. Virked je u pravu skroz, Ostojic je zakazo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kod drugog gola je kriva cela odbrana, sa plus Jevtovićem nije ispratio igrača nego je stao negde u liniji penala. A iskreno krivi su i Ostojić i Ćirko.

Upravo tako, svi su krivi, a ne samo Ćirković.

Setite se samo šta se desilo samo nekoliko minuta kasnije. Slobodnjak sa desne strane, naši SVI kasne i zamalo treći gol. Ej bre, čovek im umakao DVA jebena metra. Pa u šta su oni uopšte gledali. Procenili su let lopte kao najobičniji amateri.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
To se dešava jer igrači ne znaju da odrede kada se sa markiranja prostora prelazi na markiranje čoveka.

Milioniti put - trener je kriv.

Nijedna od tih situacija nije pojedinačna greška, sve su timske greške. Nerad.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ne znam kako niko nije spomenuo jednu stvar sto se desila kad je Kljajic primio onaj amaterski gol. Lopta jeste preskocila zivi zid, ali koji ce kurac SUMA u zivom zidu sve sa metar i zilet??? To sam rekao u sebi kad je bila uzivo utakmica, a to i sad kad gledam ovaj snimak po stoti put postavljam pitanje sam sebi?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top