Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ma ljudi Ivica je tu dje je uz podrsku av, i da ode, doci ce neki slican njemu, sa istim zadatkom. Sistemacki nas urusavaju i dok se vlast ne promijeni nece nam bit bolje. Ipak, sve je ovo razumljivo. Gledajuci iz mog ugla, da sam predsjednik Srbije, cigani bi gledali trecu ligu. Mora svima biti jasno da av nije nikakav simpatizer zvezde, nego okorela ciganstura.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
To bi bilo to što se Evrope tiče za ovu godinu. Teško je bilo očekivati više posle svega: Đukić, onakav prelazni rok, ovakva ekipa, zajeban žreb u poslednjem kolu.....

I opet čekanje sledeće godine i (malo) nade da će nešto da se promeni na bolje
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Ivica da se tera u tri lepe po mogucstvu zajedno sa upravom... Tomic da se dovede pa da sa Batom proba da koliko-toliko spasi ovu polusezonu i dobije vise vremena da se spremi za zimski prelazni rok gde nam je potreban veliki restart, a pre toga u prvenstvu da teramo dalje svom snagom protiv svih.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
@Petar PFC
Ne bi gledali 3cu ligu jer bi ti tako izgubio izbore.. glupi cigani glasaju za av zato što u svim sportovima od njih pravi evropsku priču .. mogao bih duže da pišem o ljudima koji navijaju za cz i glasaju za av (nažalost imam dosta iskustva sa takvim minus mozgovima), ali nije to ovde tema


Ivice gde je neopoziva ostavka ? Pacovu
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Pošto ubrzano letimo ka dnu sada je najvažnije dati podršku Bati i momcma. U ovakvom okruženju, gdje je u prvom krugu kvinslinška uprava, a u drugom pičkousti firer i mediji koji će sada da veličaju crvenu kurvu, ne piše nam se dobro. O utakmici ne bih, sve se vidjelo, ali je utisak da nikada gori pojedinci nose dres Partizana, a ne znam zašto su to zaslužili( o Ivice, bježi što dalje od JNA). Da se iskoristi ovo za neki novi početak.
Biće bolje, glavu gore.
Napred Partizan!!!
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
@fkloznica, znam ih dosta koji ne glasaju za njega iako su cigani. A vjeruj mi za 4 godine koliko traje mandat igrali bi trecu ligu.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Prvo poluvreme nismo prismrdili golu Besiktasa nasi su muda zaboravili u svlacionicu. Bez zara i borbe dekoncentrisani primili smo dva smesna gola. Onda nakon sto im je neko na poluvremenu jebao mater poceli su da trce i pritiskaju turke ali sve to je bilo dovoljno samo za jednu stativu nakon cega smo potpuno stali. Da je to uslo mozda bi i imali neke sanse za 2-2 ali da je baba bila deda ....
Sudiju da ne zaboravim jebao ti Causesku majku raspalu. Dozvolio je da se ovi majmunisu kad pozele i cim publika zaurla dupe zvace gace poceo da menja i odluke, a sa druge strane silji kurac na Rikardu.
Upravo raspala jebem vam sve po spisku vi ste krvci za ovo stanje u klubu. Da ste niste ciganisali i otpustili onu stetocinu na vreme i doveli trenera pre pocetka sezone mozda bi sada ishod bio drugi. Reale Panticu i tebe sve po spisku jebao te stitarac u dupe za svo vreme sto si ga branio iako iz aviona se videlo da je izgubljen u vremenu i prostoru. Jer ti je 'bitnija bila evropa od prvenstvo'. Mamu vam jebem svima izdajnicku.

Baticu i Petric su doveli prekasno za da mogu nesto vise da saniraju za Evropu e sada dali su zakasnili i za prvenstvo tek cemo da vidimo.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
У нека срећнија времена, 30 минута на левом беку овог човека који је то вечерас играо, било би довољно за цемент на клупи до краја сезоне. Ми то трпимо већ превише дуго. Не знам ко су му менаџери, не знам ко га гура, али ми не смемо да га гледамо више. Ја апсолутно не разумем у оваквим тренуцима људе који кажу да рецимо не треба да гледамо Шеховића. А ја баш мислим да по цену да примимо још један или два гола вечерас, када већ мора да се изгуби, и добијемо левог бека са некаквим искуством, него изгубити 3-0, а заузврат добити истог Милетића који се не мења од како је дошао ту.
Не могу даље, јер покушавам да нађем речи колико сам разочаран његовом, не игром, јер он не игра, него свиме, апсолутно свиме. Не знам, не могу да нађем речи које би то описале.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Nemam vise snage ni da se nerviram, samo zalim sto nisam Janakopulos pa bi mi se kuci vracali ne avionom, niti autobusom vec peske ili auto stopom ako im neko stane i cekao ih na stadionu da odmah odrade paklen trening.

Pitam se ako je istina sto se pricalo da su igraci bojkotovali "vrhunskog strucnjaka" sta sada i koga bojkotuju, sta im sada fali pa ne igraju onako kako bi zaista mogli i trebali? Ocigledno je da je problem mentalne prirode koji nam je u amanet ostavio stitarac, kao i taj sto pojedinci uprkos igrama koje prikazuju i dalje igraju u prvoj postavi i pocinju svaku utakmicu, a realno sramota bi bila da se dovedu da bi popunili broj igraca na treningu, a ne istu da igraju.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Igra koju je naš tim večeras prikazao je bila kao komentarisanje goveda Strajnića - gomila gluposti bez smisla.

Jebe mi se za poraz, jebe mi se za Evropu, podržavao sam vas i uvek ću vas podržavati, ali da se odigra ovako bledo, da bre ne možete da dodate saigraču na 20 metara od sebe, e to rođaci nikako nije dobro.

Da li je eliminacija ipak dobrodošla, koliko god da to glupo zvuči, videćemo već kroz 3 nedelje, kad dočekamo režimsku kurvu. Realno, ovaj fond igrača nema šta da traži u Evropi, nemamo tim kakav treba ni za prvenstvo, za 2 odnosno 3 fronta da ne pričamo.
Bata je prekratko u klubu da bi se izbacio ovakav protivnik, vrlo teško bi bilo i nekim našim jačim sastavima iz bliže prošlosti da se nose ovim timom Bešiktaša.

Šta je tu je, iz ove se kože nema kud.
Posle ovakvog izdanja večeras, dana jednog slobodnog mi igrači ne bi dobili, kapiju Zemunela mi ne bi prošli sem kad idemo na utakmice. Ima da trenirate i da kako znate i umete zgazite petokraku sad u septembru.

Teška sezona je sigurno pred nama, ali, nikad se ne zna, Bata se sigurno neće predavati.
Iako se i meni čini da je ovo što je Akiopaki napisao prilično realan scenario, naša obaveza je borba do kraja.
Kalašture su izvukle najgoru moguću grupu, imaće skor 0 0 6 sa debelo negativnom razlikom, biće tu svašta.
Pare koje će dobiti takođe ne mora ništa da im znače, u ciganskoj je bari toliko krokodila, i velike su to prokletinje, i tu će tek da bude svašta.

Ljudi, Bata i Petrić su retke svetle tačke u našem klubu u ovom trenutku.
To su ljudi sa stavom, sa integritetom, nikad nisu bili i nikad neće biti ničije marionete.
Njih treba podržati, bez obzira kako igramo i kakve rezultate beležimo, mnogo više od pukog dvojca na klupi njih dvojica predstavljaju, to su ljudi koje moramo sačuvati.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
@Petar PFC
Ne bi gledali 3cu ligu jer bi ti tako izgubio izbore.. glupi cigani glasaju za av zato što u svim sportovima od njih pravi evropsku priču .. mogao bih duže da pišem o ljudima koji navijaju za cz i glasaju za av (nažalost imam dosta iskustva sa takvim minus mozgovima), ali nije to ovde tema


Ivice gde je neopoziva ostavka ? Pacovu
Веровао ти мени или не, има и другачијих примера, ја знам једног човека који је престао да подржава Звезду када је видео да их гура велики вођа.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Nema potrebe i ne bih voleo da se sada vredjaju igraci . Oni svi imaju limite i nisu oni krivci sto igraju za Partizan . Moze se diskutovati da li je neko dao sve sto moze od sebe ili nije ... Svaka ekipa koja odgleda dve utakmice Partizana vidi sve nase mane i koristi ih a kamoli jedna ekipa kakav je Besiktas . Nas problem je sledeci :
Mi pravimo ekipu za protivnike ranga Macva,Vojvodina, Napredak itd ... Dok ne krenemo da pravimo ekipu za utakmice protiv Besiktasa ,Dinama iz Kijeva , Grckih cigana nema nam spasa . To je prvi korak . Da ekipu spremas za te utakmice , da dovodis pojacanja koja ce morati da se nose i budu bolji od ekipa takvog kalibra , da ove nase njivarose rutiniras . A ne da kukamo svaki put na loptice koje nam nisu naklonjene .
Treba sada ozbiljnog psihologa naci da poradi sa postojacim kadrom da momci nadju motiv i zelju da daju 100% da pokusamo i kroz te mini pripreme sada da se skoncentrisemo na ligu . Bez sampionske titule nema nama Evrope , cene igraca ce stagnirati i mucicemo se da izadjemo iz mulja u koji nas je UVALILA OVA UPRAVA jos dugo plasim se .
Volim Partizan iznad svega !
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
@Centreunion

Dobro me podseti za onog nazovi komentatora koji je se nasladjivao bukvalno nasim porazom i od primljenog treceg gola bar jedno 5 puta ponovio kako je Besiktas prejak i kako Partizan se oprasta od evrope ove sezone. Stoka ciganska je nekoliko puta provukla kroz svoj "prebogati" recnik kako ce musavi jedino ove godine igrati u evropi iz ove napacene zemlje. Pa jebem mater retardiranu i bolesnu i tebi i onome ko ti dao da komentarises utakmicu majmune glupi.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
- Da je turcima danas trebalo 6 dali bi 7.
- Iskreno i daleko smo dogurali jer je Ivica sjebao i unistio 2 ljetna prelazna roka. To je puno i za Real a ne za Partizan.
- Napisao sam prije 2 dana da je Zdjelar-Scekic pas-bez. Bilo je gore od toga.
- Za Ivanovica sam tvrdio da je uzasan i JSL klasicni igrac. Nije on ni za Teleoptik. Da ne uvrijedim igrace tamo.
- Stavili su na Pantica dvojicu i to je bio kraj utakmice iako ni od njega nema previse koristi. Nemamo nikoga ali nikoga na sredini da igra.
- Zao mi je danas bilo Ricarda s kim dijelu dres, zao mi je i Zakarica a i Valijentea.
- Prvi gol Stojkovicev, cak i komicno kako je ruke ispruzio da je lagano uhvati.
- FK Partizan igracki krece od nule no ono sto zabrinjava da je npr. Scekic Batina zelja..moglo bi biti mucnih naredne 3-4 godine.
- Bez imalo sarkazma mislim da bi Biljana Obradovic odradila sjajan prelazni rok samo da joj daju taj posao.
- Nebojsa Kosovic je Maradona licno u ovom timu Partizana. Njegova igra makar posalje 5-6 lopti naprijed bez njega - velika nula.rado
- Kazem opet da smo igracni na nultoj tacki i bice veoma duga sezona, moguce i sledeca.
- Uprava napolje a Ivici strik oko vrata.
Kad je Nebojsa Kosovic Maradona licno u ovom Partizanu onda smo stvarno dotakli dno
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Sta je ovaj klub prezivio u poslednje vrijeme, pravo je cudo da jos uvijek postojimo. Tolika kolicina sistematske destrukcije i unistavanja na svim nivoima i mnogo vece organizacije baca na koljena.
Tim je toliko tanak, da ja zaista ne pamtim da smo imali losiji. Tezak period je pred nama a najgore je sto ne vidim da se mogu pojaviti neke iole zdravije struje koje bi povele klub u pravom smjeru. Trenutno nam bas nista ne ide u prilog i svaki novi dan, ma sat, bitisanja Ivice, Vazure, Vucele, ciganskih govana sa tribine i ostalih pacovcina u klubu dodatno nam otezava situaciju. Treba nam restart odmah!!!
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Da cujem sada sto imaju da kazu za Scekica ovi sto su me napali kada sam rekao da nam on ne moze biti pojacanje...jed jeu najboljim godinama igrao u jebeni Bokelj i Jedinstvo iz Bijelog Polja...

Mirkovic podrska do derbija...ove Macve, Surdulice i Zemuni me ne zanimaju.
Podrska do derbija samo... Posle toga.........

Ivice misu u kojoj si rupi oca ti pokvarenoga jebem!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top