Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
et Nebitan
Meni radi ovo što je Maximilian postavio. Iskljčio sam pop-up blocker..ne znam da li je on na to mislio kad je napisao "prozore otvori", ali ja sam to uradio i meni šljaka strim.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Serem se u pistaljku sudiji Kruzliaku picketini prodanoj. Nek udje u zapisnik!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Gledao si ga dosta cenim. Ono sto mu je dato protiv Zemuna bio je jedan od boljih na terenu, samo da Miletica ne gledam vise.
Земун по мом мишљењу није адекватан противник на основу кога бих стекао суд о играчу, што сам га против Плзења гледао, то је било велика катастрофа, такође, оно пар утакмица што је одиграо у лиги прошле сезоне апсолутно није показао да је бољи од Милетића.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Zorrostream.tv ja gledam na Flash4 ruski kanal.

Imamo 3-4 igraca koji su za mozda Radnicki Nis inace bi prosli Besiktas koji nisu nista posebno. U odbrani smo komicni blago receno, vise smo mi opasnost po Stojketa. Strasno za gledati na momente.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Kad vec pominjes jug, svako malo "i kad dodju nevolje, i kad dodje tuga", na 1:1 sa besiktasem u 30 i nekom minutu? Pa dal ste normalni sve vam jebem kakve nevolje kakva tuga! Umesto da nose ekipu energijom oni kukumavcu tu i naricu... SVAKI TURCIN ZNA SVAKA BULA ZNAAA!
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Smiljanic ili Scekic umesyo Miletica i Suma umesyo Zdjelara pa kidaj
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Ja ne znam sta smo mi Bogu zgresili da imamo ovakvu tribinu I ovakvu odbranu. Jadno, bedno, sramno I ocajno nam izgleda zadnja linija. Nama trebaju Ronaldo I azar pa da budemo konkurentni sa nasim stoperima I mileticem sa kosom pride. Bio je jednom jedan miljkon...:banghead:
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Gledam i ja ovaj HR prenos, ali šta ću, to je jedino što imam da radi
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ivanovic i Nikolic OCAJNI!!! Dok se Nikolic bori, Ivanovic kao sa se krije celu utakmicu... o levom Mileticu nema potrebe komentarisati, mi moramo da porodimo levog beka za jebeni revans.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Scekic je poprilicno smesan ovo malo sto smo videli, a nije ovo lose...al je klasicno ono dali smo sve od sebe, ali jbga...
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Srecom i ovima iz Besiktasa kondicioni neki Filipovic. Zakaric pokazao da zna. Iskreno se nadam da u revansu nece igrati kosati Miletic jer me je zeludac zaboleo svaki put kad lopta ide prema njemu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top