Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Jedna od onih utakmica koje hrane dušu, em je rijetkost prava da igramo samo jedan meč bez revanša, pa ovo dođe kao neko finale prije finala( Leha). Optimista sam uvjek protiv bilo koga, da imamo šanse, a kamoli protiv nekog ko je u najmanju ruku u našem rangu , a rekao bih i ispod nas po svim parametrima. Ne bih mijenjao naš trio Suma, Sadik, Asano plus Natho, Markec, i ostali za 10 tamo nekih jamajčana i iranaca. Vjerujem da i naši vole ovakve utakmice, sportisti su valjda, ko ih ne voli. Pritisak je privilegija šampiona, rekoše čini mi se Đoković ili Federer, svejedno. Ako je iko naučio da igra i da navija pod pritiskom to smo mi.
Samo neka pruže svoj maksimum, ne sumnjam sekunde jedne da smo kvalitetniji, to bi trebalo biti to.

Evropska sezona za nas kreće večeras, a završiće se nekad tamo na godinu...


Srećno, momci!!!
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.674
Sarloa je u nekoj prednosti jer ipak igra na svom terenu.Ocekujem neizvesnu igru do samog kraja i naravno pobedu Partizana.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vreme je da se Partizan probudi i zaigra fudbal. Vreme je da zaigramo evropu kao prosle godine i da Lazar Markovic i Filip Stevanovic probude inat u sebi i briljiraju ovu utakmicu,nema kalkulisanja ovo je tekma na gol vise.
 
  • Like
Reactions: BaX

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.416
Reaction score
10.507
Локација
okupirana Srbija
5-3-2 formacija Šarlroa

Pada kiša trenutno, teren nakvašen, temperatura 14 stepeni
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Nisam veliki optimista pred vecerasnji mec , ali je bolje tako nego da se preterano nerviram.
Ovo je prilika da vidimo koliko moze Stanoje i koliko moze nas tim sa novim trenerom.
Ovo je prilika da se nas tim pokaze u pravom svetlu. Ili jesmo ili nismo....
:partizan-fan:
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Sad il nikad! Skaci igraj napadaj! Mi smo Partizan, mi smo institucija, sve je na nama, AJMO MI!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Pa, da počnemo... :D
 

Прилози

  • FB_IMG_1600965960938.jpg
    FB_IMG_1600965960938.jpg
    23,9 KB · Прегледа: 50

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Jebem ti televiziju kad nemam arenu sport nego moram na rtsu da gledam i slusam nesrecnog Strajnica opet kako prenosi tekmu ko da je neko umro.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top