Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

zaka

Guest
a i nekako zalece se puno,kao da je prenaivan!! (mislim na robija)
ali ga i cenim!!
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Pa i nije tako nerealno da dodje Krkic:) Sad imamo vrlo respektabilan tim, a to bi mu bila lepa odskocna daska u karijeri, kao najboljem igracu ovogodisnjeg najveceg iznenadjenja u LS :) a ne bi bio ni prvi, imao je partizan i vecih imena...
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Evo, ako neko jos nije siguran :D , potvrdio je i direktor.

Stiže Krstajić

V. T, 05.06.2009 20:30:43 Ocena: 4.28 (Glasova: 11)
Komentara: 0
sp-krstajic.jpg
Mladen Krstajić

MLADEN Krstajić od ponedeljka će zvanično biti novi-stari fudbaler Partizana! Iskusni štoper, povratnik iz Nemačke, u petak se sve dogovorio sa direktorom crno-belih Ivanom Tomićem i prvog dana sledeće nedelje staviće paraf na dvogodišnji ugovor.
- I pored svih, mnogo jačih ponuda od Partizanove koju je Krstajić imao, on se odlučio da se vrati u naše redove i u ponedeljak ćemo potpisati ugovor. Mladenova želja je da po završetku karijere ostane u fudbalu, da se bavi trenerskim ili nekim drugim poslom - saopštio je Tomić.


(Novosti)
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Krle dobro nam dosao sada kao fudbaler a kada okacis kopacke o klin i kao clan uprave...nas snage jacaju svakim novim danom...
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Znaci..Vrh - Vrhova
...Ma Mont Everest braco!
Odmah kada je prvi put spomenut Krstajic, rekao sam da bi nam Legao kao budali samar.
On ce da bude nash Novi Taribo! Samo sto ce da bude i bolji od njega jer Krle se nece zentati u domacem prvenstvu.
Za mene je prelazni rok zavrshen :)
Realno, Liga Sampiona nikad izveznija.
 

bogdankg

Banned
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
31
Reaction score
0
i za mene isto zavrseno

ako ne udjemo u ligu sampiona ubicu se
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Moram da priznam da me vec trese crno-bela groznica. Ne mogu da docekam da krene! Makar pripreme pa da citamo price "kad udjemo u Ligu sampiona" nasih igraca i to, da se dize temperatura do belog usijanja! Ajdeeeeeeeeeeee!!! :s
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
И прошле сезоне смо причали да ћемо бити бар 30% јачи него претходне па сви знамо како смо прошли. Слажем се да је за сада добро почело, али далеко смо ми још од неког "dream team-а" (што би се могло закључити да смо направили по вашим коментарима).

Значи, морамо да доведемо једног одличног задњег везног са искуством играња јаких утакмица. По мени је то приоритет, а наравно да би пожељно било довести и доброг левог бека (неко рече Кизито - после Обрада најбољи у Србији), јер Крстајић је ипак у годинама да би играо стандардно добро на тој позицији, а Брежанчићу недостаје још доста утакмица да би стекао неопходно искуство. Чак не би било лоше и лево крило да доведемо.

Још један разлог зашто просто морамо да доведемо доброг задњег везног (значи не неког који ће само попуњавати број) је тај што је питање колико ће Фејса и Раћа због репрезентације бити спремни да пруже свој максимум у квалификацијама.

Само мало смањите еуфорију, јер она неретко буде контрапродуктивна! Сав тај квалитет треба доказати на терену, а фудбал је "незгодан" спорт јер буквално само једна лопта и један тренутак непажње може да те скупо кошта (што смо више пута и осетили на својој кожи). Немојте да стварате атмосферу да би евентуални неулазак у ЛШ био раван катастрофи.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
KOŠUTNJAK, STUDIO RTS: Uključujemo se na stadion Partizana, da ispratimo sam finiš revanša poslednjeg, 4. kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Drama na prepunom stadionu u Humskoj, jel tako g-dine Andrijaševiću?

GNOJKO (veselim glasom) :wink:: "Jeste, jeste...Partizan je u Zagrebu izborio veoma povoljnih 1:1, ali je ovde od 78. minuta 2:2! Gosti su izjednačili i čini se da oni idu u Ligu šampiona!"

STUDIO: Da sačekamo kolega, da sačekamo ipak. Hajde već jednom opišite šta se dešava!

GNOJKO: "Još samo 120 sekundi do kraja. Da vidimo...Prekršaj na Tomiću na desnoj strani. Čini se da će on sam izvesti taj prekid...Evo u kaznenom prostoru Dinama i Krstajića koji hita da što pre zauzme što bolju poziciju...A evo i Klea, njega dobro zapažam i prepoznajem, bolje od svih, ne pitajte me zašto...Da vidimo....Centaršut na drugu stativu, auuuu...prejako (veselim glasom), prejako (još veselijim glasom):wink::wink:....NE, IPAK STIŽE KRSTAJIĆ, VRAĆA U SREDINU, TAMO JE KLEEEEOOO...JOOOJ, JOOOJ:cry:...gol, 3:2 za Partizan.:banghead"

STUDIO: "Kolega? Kolega? Alo kolega? Ne čujemo više od urnebesa našeg kolegu Gnojka....A sad upravo saznajemo da je kolegi pozlilo. Dakle da rezimiramo - Partizan je u Ligi šampiona, kolega nam je u šoku jer mu je mnogo pozlilo (više nego i samim igračima hrvatskog šampiona), ali je bitnije ono prvo. Doviđenja dragi gledaoci, puno pozdrava iz Košutnjaka od Ace Stojanovića, a sad zapevajmo onu "Samo je nebo iznad nas", kao 2003. godine kad se vrtela celu noć. Prijatno! :pfc:

Ne pišite mi poene, ovde su suština Krstajić i Kleo, a to se svakako tiče letnjeg prelaznog roka!!!:D

Potpisao bih ovakav ulazak u LS odmah!!!
Jeste da bi mi pokidali zivce, ali bi ovakva rezija na kraju bila najsladja. :D:
Samo bi bilo opasno za one sa slabim srcem...

Nego jel znaju moderatori da li je sa Kleom potpisan vec neki predugovor, ili tako nesto, ili je sve jos uvek neizvesno?
I da li ce sa njim ugovor biti potpisan u ponedeljak ili kasnije kad krenu pripreme, tj. kad dodje u Srbiju?
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ja nikako ne mogu da verujem da neki ovde misle da stvarno mozemo da dovedemo Krkica. Sanse da on dodje kod nas su iste kao sto su i moje da obucem crno beli dres!!!!
Ne mogu da verujem...ccc!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
KOŠUTNJAK, STUDIO RTS: Uključujemo se na stadion Partizana, da ispratimo sam finiš revanša poslednjeg, 4. kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Drama na prepunom stadionu u Humskoj, jel tako g-dine Andrijaševiću?

GNOJKO (veselim glasom) :wink:: "Jeste, jeste...Partizan je u Zagrebu izborio veoma povoljnih 1:1, ali je ovde od 78. minuta 2:2! Gosti su izjednačili i čini se da oni idu u Ligu šampiona!"

STUDIO: Da sačekamo kolega, da sačekamo ipak. Hajde već jednom opišite šta se dešava!

GNOJKO: "Još samo 120 sekundi do kraja. Da vidimo...Prekršaj na Tomiću na desnoj strani. Čini se da će on sam izvesti taj prekid...Evo u kaznenom prostoru Dinama i Krstajića koji hita da što pre zauzme što bolju poziciju...A evo i Klea, njega dobro zapažam i prepoznajem, bolje od svih, ne pitajte me zašto...Da vidimo....Centaršut na drugu stativu, auuuu...prejako (veselim glasom), prejako (još veselijim glasom):wink:....NE, IPAK STIŽE KRSTAJIĆ, VRAĆA U SREDINU, TAMO JE KLEEEEOOO...JOOOJ, JOOOJ:cry:...gol, 3:2 za Partizan.:banghead"

STUDIO: "Kolega? Kolega? Alo kolega? Ne čujemo više od urnebesa našeg kolegu Gnojka....A sad upravo saznajemo da je kolegi pozlilo. Dakle da rezimiramo - Partizan je u Ligi šampiona, kolega nam je u šoku jer mu je mnogo pozlilo (više nego i samim igračima hrvatskog šampiona), ali je bitnije ono prvo. Doviđenja dragi gledaoci, puno pozdrava iz Košutnjaka od Ace Stojanovića, a sad zapevajmo onu "Samo je nebo iznad nas", kao 2003. godine kad se vrtela celu noć. Prijatno! :pfc:

aaaaaaaaaaaaaaa :buhaha
како те није мрзело да пишеш...:buhaha
Али полако људи, хајде да се ми радујемо кад буде време. Има још много до плеј-офа. :wink:
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Kao sto napisase na sajtu...
Welcome home Krle....
....nana nana nana nana Liga Sampiona Liga Sampiona ....
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Dobrodosao nazad Krstajicu! Care!
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
И прошле сезоне смо причали да ћемо бити бар 30% јачи него претходне па сви знамо како смо прошли. Слажем се да је за сада добро почело, али далеко смо ми још од неког "dream team-а" (што би се могло закључити да смо направили по вашим коментарима).

Значи, морамо да доведемо једног одличног задњег везног са искуством играња јаких утакмица. По мени је то приоритет, а наравно да би пожељно било довести и доброг левог бека (неко рече Кизито - после Обрада најбољи у Србији), јер Крстајић је ипак у годинама да би играо стандардно добро на тој позицији, а Брежанчићу недостаје још доста утакмица да би стекао неопходно искуство. Чак не би било лоше и лево крило да доведемо.

Још један разлог зашто просто морамо да доведемо доброг задњег везног (значи не неког који ће само попуњавати број) је тај што је питање колико ће Фејса и Раћа због репрезентације бити спремни да пруже свој максимум у квалификацијама.

Само мало смањите еуфорију, јер она неретко буде контрапродуктивна! Сав тај квалитет треба доказати на терену, а фудбал је "незгодан" спорт јер буквално само једна лопта и један тренутак непажње може да те скупо кошта (што смо више пута и осетили на својој кожи). Немојте да стварате атмосферу да би евентуални неулазак у ЛШ био раван катастрофи.


Bravo...To sam i ja napisao-euforija je jako pozitivna stvar,ali ako se pretera i predje sa nas (a nas je uhvatila jos otkad smo saznali za Kopenhagen i Cirih da su nosioci) predje na njih,moze doci do kontra efekta.Samo lagano,opusteno bre! :pfc: i bice i (ubacite neku aplikaciju museme ili lige sampiona!) :D
 

TheReaper

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
100
Reaction score
0
Stavrno ga preteraste daleko je jos sve to o cemu pricate, prvo moraju da se odrade dobre pripreme, zamislite kakvi ce komentari biti ako u pripremnom periodu izgubimo od nekih anonumusa odma ce da bude drvlje i kamenje po svima...Samo polako nista jos nije ni krenulo!
 

mumija

Početnik
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
5
Reaction score
0
Локација
Srbija
Mladene, svaka cast, potvrdio si svoje price da ti sada novac nije motiv.
Sto se tice Klea, Oumarua, Isaha i ostale gamadi, sto dalje od Partizana, molicu.
Koliko god da je taj Kleo dobar, ja ne bih voleo da ga vidim u svetom dresu.
Ne mislim da bi mi tada uterali ciganima vec mislim da bi tada uterali sami sebi.
Ganci nam ne trebaju!
To je moje misljenje...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top