Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ja vam lepo kažem KKK a vi ne verujete. Dva K su već tu a ako Bog da i treći će do početka prelaznog roka! Sledeće sezone ćemo biti jači za 30% ako ne i više!

Gazda nemoj opet sa tim K...taman su se smirili :buhaha

Imam informaciju da trenutno Oumaru pregovara sa nasom upravom...

Auuu, ovi nasi bas hoce da pojacaju i Teleoptik sledece sezone :D
Mozda planiraju da Teleoptik odmah u prvoj sezoni osvoji Prvu Ligu :buhaha
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Крле, добродошао кући! :ziveli
Честитке Томићу за обављен посао са Крстајићем! :clap
Не бринем уопште да ће бити (или су већ) доведена права појачања, остало је да се одраде добре припреме, па од лета да ми "гробари" дамо нови ветар у једра, па шта нам Бог да...а даће ваљда!
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
pa dobro nije mi nikako jasno zasto se po forumima i komentarima sve cesce spominje Krkic - meni to iskreno zvuci kao naucna fantastika ali evo gazda nas opet dribla sa ovim 3. K pa pocinjem da fantaziram - ajde brate, bar reci na kojoj poziciji igra?
 

Dr.Hofmann

Guest
Treće K bi mogao da bude "Kapiten"
Jedan je Ilić Kapiten hehhe
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Krle,dobrodosao :ziveli

Tomic je odradio odlican posao,ali vidim da se ovde Krstajic pominje kao levi bek sto je potpuno pogresno jer ce on igrati stopera kao i u Salkeu a kako i prilici njegovim godinama ... ostaje nam pozjicija levog beka i jedan igrac sredine terena i sto je uz Klea kompletna ekipa ... ja se jos uvek nadam da ce Obrad ostati :D
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Dobrodosao Krstajicu kuci!
Samim dovodjenjem Krstajica i Clea, Partizan je odradio fenomenalan posao sto se tice pojacanja. Ne mora niko vise da dodje, ja sam zadovoljan...
Ali ovaj treci K... i mene kopka :D
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Kako smo krenuli sa ovim KKK ima bre da rasteramo sve ove nase tamnopute fudbalere, ima da pomisle da je u pitanju dovodjenje Kju Kluks Klana :D.

Krle dobro dosao kuci.
 

Leksa

Grobar
Учлањен(а)
16.10.2008
Порука
229
Reaction score
2
trece K bi mogao da bude...recimo Kezman:D
mada,vise nam fali na sredini...Krkic...
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Ustvari se radi o KKKKK.
Kleo,
Krstajic,
Kezman,
Krkic,
i Sale Kapiten.

Aj gazda, bar reci da li ce biti veca bomba od Krstajica/Klea.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Газда, ово ти није требало. Сад ћемо на три стране да наводимо све могуће играче којима име или презиме (а зашто да не и надимак), почиње на слово К. Само немој на крају да буде да си мислио на оног Африканца Карима Алхасана.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
I Gazda, kako sad da uozbiljim ove naše forumaše kad si im ti dao žišku...:D
Ej, stvarno, smanjite malo nagađanja, nema potrebe...:wink:
 

zaka

Guest
Mi kao da smo minsko polje!! kako je krenulo sa ovim bombama...
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Gazda daj bar kazi jel nase K ili nije? Da bar imamo neko usmerenje.Ko pogodi igraca da se izdejstvuje za njega dres tog igraca:D
 

shock3

Guest
Sad na pripremama Stevanovic da vezba centarsuteve i bice fino...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Nadam se bar da ce taj igrac sto se toliko spominje da dodje do 1.dana priprema...cisto zbog prilagodjavanja i uigranosti...inace za ovog stevanovica stvarno ne znam sta da kazem...nisam pametan vredi li zadrzati ga ili prodati pa dovesti nekog kao zamenu
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Jao,jedva cekam kraj prelaznog roka da vidim ko ce sve da dodje,buni me ovo 3xKK,rekao je aca da je "moderatorska patka" ali,opet, mozda i ima treceg K,nesto im ja bas ne verujem da je laz... :)

Sto se tice Krstajica,mislim da ce on da igra samo Ligu sampiona (Boze,daj Ligu Sampiona!!!),derbi i odlucujuce tekme u Kupu i prvenstvu i to na poziciji levog beka jer su se super pokazali Djole i Gavran.Bilo bi sjajno kad bi Tomic mogao nekako i Dragutinovica sad pred kraj da dovede,makar na sezonu,razmisljao sam o njemu i prosle sezone,kumstvo sa Moreirom i tako to... :D

A sto se tice nas Grobara-nemojmo previse da se zalecemo-znamo kakve smo price pricali posle Fenera i Temisvara,tipa-vidimo se u Istanbulu u finalu kupa uefa i slicno...Nemojmo da se zalecemo,cekamo najvazniji deo sezone-sklapanje tima i,nadam se,kvalitetne pripreme.

I nadam se,ako postoji treceg K,da bi taj treci K mogao da bude Kizito iz Vose,realno,sjajan bek...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Како је почело ово ће бити један од најбољих прелазних рокова у ко зна колико последњих година! Свака част управи до сада на сваком потезу! Једина грешка Томића је што је губио време играјући, уместо да је одмах сео у фотељу! :wink:
Шалу на страну, ово што ћу сад рећи и нема пуно везе са прелазним ''КККККК...ККК'' роком али мислим да овај тим заслужује нашу безрезервну подршку, и мислим да оваква генерација играча заслужује много више публике на стадионима! Ове сезоне мора нас имати свугде, за европске утакмице не бринем, знам да ће бити крцато, али хајде и на ове ''мале'' да покажемо да подржавамо Томића и рад целе управе, да ови играчи што због њих ''онлине'' скачемо до неба, виде колико нам значе... Морам да кажем да ми се свиђа и висина екипе као и спој неопходног искуства и младости! Још једном Томићу свака част!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.962
Локација
Kobasicarija "Venac".
shock3
Početnik



ID aktiviran: Feb 2007
Lokacija: NBG
Poruka: 2
reputation_balance.gif



icon1.gif

Sad na pripremama Stevanovic da vezba centarsuteve i bice fino...

mene vise brine njegova defanziva nego centriranje. niko u timu ne ume napraviti gluplji faul od robija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top