Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa ne znam sta vi ocekujete,da sa pojacanjima od 300.000 udjemo u LS?
Nemojte biti smesni! Ako se zeli u LS mora se uloziti grdan novac, ove godine su povecane premije,zarada bi bila mnogostruka,kao i bodovi koji nam trebaju,jer ako ove godine popusimo,nikad vise nosioci,opet bedak moralni i sve ostalo sto ide uz to.
Svi u klubu to znaju,i ne verujem da ce ponoviti gresku zeca i bika od one sezone kad su hteli bez pojacanja da udju u LS, pa im se sve obilo o'glavu.
Krstajic se ne dovodi samo da pojaca konkurenciju,vec i da pokrije mesto stopera,jer Gavrancicu istice ugovor u Januaru!
Cleo,da dodje, zvuci mi malo neverovatno,i zbog cene,i zbog kluba u kom je igrao...
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Mene je stvarno sramota ali ja Lazevskog nikad nisam video kako igra, uopste ne poznajem njegove kvalitete. Mislim da Brezancic moze zakrpiti odlazak Obradovica, a Lazevski da bude rezerva. I stopera imamo dosta, ne znam sto se prica o jos jednom pojacanju osim Krstajica, koji moze pokrivati 2-3 pozicije u ekipi. Jedino ako Knezevic ne ode, ali to su jos sve nagadjanja.....

Sto se tice Klea, ja bih ga mnogo volio vidit u nasem dresu. Bez obzira sto je igrao u Zvezdi, ipak je stranac i igra za novac. Ima kvalitet pravog spica i uz malo rada mozemo napravit grobarcinu od njega.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Djidji, jel to sigurno za Klea? Imas neku informaciju?

Sto se tice pojacanja, ocekujem dolazak Krstajica, sva je prilika da ce doci, bar po njegovim i Tomicevim izjavama. Sto se tice Ignjovskog, nismo odustali, cak naprotiv. Valjda ce se klubovi dogovoriti, zagrizli smo, a i Ignjovski zeli u Partizan, posto je svestan da je jos rano za inostanstvo... Sigurno je da cemo biti kvalitetniji nego do sada, ali da li ce to biti dovoljno za uspeh u Evropi, videcemo... Svi se nadamo najboljem...
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
A ako nije istina...bojim se da ne odes po pivo,znaci mora se paziti sta se prica jer ovo su ipak ozbiljne stvari :D
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
uh,kako bi mi bilo drago da dodje Kleo...pokazao je najvise kod raspalih cigana,a bilo bi mi jos draze zato sto bismo im se posrali u usta samo tako...bolelo bi ih to veoma...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Kleo je ok ,ali ja bih licno vise voleo onog Parkera.....jako dobar igrac....ali to su samo nagadjanja i daj boze da se ostvari ovaj transfer,jer opasno nam fali spic.

Mislim da je ipak vaznije to sto je Kleo dobar igrac,a ne sto smo uzeli igraca Zvezdi.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Sticem utisak da polovina ljudi zeli da dodje Kleo da bi se posrali ciganima u usta a ne zbog unapredjenja igre Partizana! :) Ja sam odavno rekao da je Kleo odlican igrac i da bi se lepo uklopio u tim, a i odlicna je prilika radi ponizavanja komsinice :)
 

PFC_D

Guest
ma, bolelo bi ih do jaja... jebe im se...

relativno nepoznati brazilac koji je u najgoroj njihovoj sezoni u zadnjih 40 godina postigao par golova, i bio kod njih samo jednu godinu (ili godinu i po, ne znam ni sam vise), pritom se uopste nije vezao ni za klub ni za njih kao navijace...
ali nasa je zelja (da ne kazem nesto drugo) toliko velika da njih ubacimo u sve sto sa njima nema veze, pa to je...

ja nisam fudbalski strucnjak, ne znam koji su kvaliteti pomenutog, ne bih imao nista protiv ni da dodje ako vredi, licno mislim da ako vredi, kako je zavrsio medju onim budalama... ?

na kraju krajeva, on covek ni ne igra za njih vec je pozajmljen igrac koliko sam shvatio...
 
Последња измена од уредника:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.069
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Sticem utisak da polovina ljudi zeli da dodje Kleo da bi se posrali ciganima u usta a ne zbog unapredjenja igre Partizana! :) Ja sam odavno rekao da je Kleo odlican igrac i da bi se lepo uklopio u tim, a i odlicna je prilika radi ponizavanja komsinice :)

I ja imam takav utisak.Licno bih mnogo voleo da dodje jer je odlican, ima skok, igru glavom, sut, u paru sa Diarrom bi bio odlican, vise zbog ovih kvaliteta nego "poseravanja ganima u usta" bi voleo da ga vidim u crno belom dresu!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Po meni je Cleo odličan igrač i jako bi nam koristio ako bi došao. Svidela mi se njegova igra na prvom prolećnom derbiju (1-1). Da ne pričam o aspektu prestiža između nas i cigana. Bukvalno da im se popišamo u usta. Nije on "ikona" njihovog kluba poput Milijaša ili nekada Milka Đurovskog kojeg smo doveli tada, ali bi bilo vrlo bolno saznanje da im mi uzimamo ispred nosa igrača kojeg su hteli da zadrže ali nisu imali kinte. :D Ogroman udarac za njihovu sujetu i kenjanje po njihovom bolesnom mitu o najvećem i najsrpskijem klubu...
Inače, kada se pokazao u takvom raspalom klubu i došao do izražaja, znači da je kvalitetan. Ali hajde da vidimo šta će se izdešavati... :wink:
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ma jebe mi se za cigane iskreno. Jeste da ce ih to pogoditi i to veoma , ali mnogo me vise zanima kvalitet Klea koji nije sporan .E sad jos ima dosta do tog transfera, ne bi me cudilo da se izvrsi neki pritisak da ovaj na kraju ne predje kod nas.
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Mislim da Kleo bi bio dobro pojacanje za LS,ali da li bi on dosao kod nas?Prica se da je Herta zainteresovana koja igra u boljoj ligi,moze vise novca da mu obezbedi...S druge strane u Partizanu imao bi zagarantovano mesto u prvih 11 i ne bi morao da menja sredinu.Imam poverenje u Tomica i Jokanovica,i zato ne brinem u vezi pojacanja.
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Djidji, sta sa tih 400 000 e? Samo bi toliko platili? Doveli bi ga na 2 meseca?!? Sta je sa onim milioncetom koliko treba da se plati?

Naravno da bi se ovim potezom direktno iskenjali, ispisali i ispovracali ciganima u usta! Mislim da neki nisu svesni koliko bi to bio dobar potez...
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Ma njega bi bre na ulici tape, tape kad bi dosao :?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Da mi cujemo sta kaze Svetogorska, a?:)
A Kleo je dosta dobar igrac, bilo bi lepo videti ga u crno-belom dresu.
I zna li se ko ce biti prikljucen iz Teleoptika?
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ovo za Klea mi je sve malo čudno.Iskreno ne oduševljava me njegova igra nešto,ali nije loš igrač.Ume da igra glavom i ima tehniku.Ne bi bilo loše pojačanje.
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Mnogo dobro bi bilo da dovedemo Klea. E sada, ne znam koliko je on u Tomicevim planovima.

Sto se tiche Krstajica, vidim da smo bash "zagrejani" za njega. Medjutim, uz Djordjevica i Gavrancica, iskreno mislim da nema tolike potrebe da se borimo za njega. Jedino ako Jokan ne misli da Krstajica ili Gavrancica stavi na zadnjeg veznog ili desnog beka.
 

010

Početnik
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
23
Reaction score
0
Necu sa klazem ni vas ni sebe
Istina, voleo bhi Cleo da dodje prvenstveno da lupimo jos jednu samarcinu stoci
Cenim i da ima kvalitet za Partizan, ali isto tako extra bi mi bio bas zbog toga sto ga onoj gamadi ispred nosa uzimamo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top