Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
@kecman
Da, slazem se za to. Mozda cemo u evropi i igrati za dva zadnja-vezna, ali opet ostaje ono drugo...Ljajic ide januara, mislim da je bolje sad naci alternativu(pored Vujovica) za tu levu stranu, nego traziti to januara...
I jos nesto, mi trazimo alternativu za levu stranu, a ko je alternativa Tomicu na desnoj ili Moreiri u sredini??? Nemamo...jeste da njih dvojica mogu da se zamene, tj. da Tomic nekad igra Moreirinu poziciju ako ovaj ne moze, i obrnuto, ali to su prinudna resenja. Zato sam i rekao da ce se mozda traziti ofanzivni vezni koji moze da igra i na levoj i a desnoj strani(recimo kao onaj Hleb koji se pominjao).
Dovodjenje jos jednog igraca u ovom slucaju ne bi bilo gomilanje igrackog kadra...
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
"Pregovori sa Kleom se povoljno odvijaju i njegov dolazak očekujemo u naredna dva dana", rekao je novinarima Tomić.

Sportski direktor Partizana rekao je da je spisak pojačanja gotovo zaokružen, ali i da je moguće još neko novo lice."Ne isključujem mogućnost da dovedemo eventualno još jednog igrača, ali ne bih o poziciji. Moje mišljenje je da smo, sa postojećim igračima i onima koje smo doveli i koji će doći, ojačali ekipu u svakom smislu".

Što se tiče odlazaka, ponovio je da je najbliži izlaznim vratima Humske Ivan Obradović, ali samo ako dođe ponuda koja bu odgovarala onome što traži Partizan i koja bi bila adekvatna njegovim kvalitetima.

"Ja sam prvi za to da on ne ide, ali to je, na žalost, naša neminovnost kako bismo mogli da preživimo. To što prodajemo samo jednog igrača iz startne postave je u domenu naučne fantastike što se tiče naših fudbalskih prilika. Povlačim i da će u slučaju odlaska Obradovića, Partizan biti jači nego prošle godine", rekao je Tomić.

Mondo


Значи, преговарамо са још једним играчем.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.408
Локација
JNA
I bez toga smo ekipa za respekt,a kada bi mogao da biram tog srednjaka izabrao bi Duljaja!!!
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
I ja se slazem 4. zadnji vezni je ono sto nam je preko potrebno u ekipi.

Fali nam to krilo kao sidasu prezervativ, bas se ponadah oko Hleba kad ono nista... Mozda i ostane Obrad pa budemo bili igrali 5-3-2, jer nam bekovi imaju odlicne ofanzivne karakteristike
 

zaka

Guest
slazem se da smo i sad ekipa za respect ,ali taj jedan vezni bi upotpunio ekipu!!
i jos nesto: cisto me zanima koliko smo potrosli para,kad smo Clea i Krleta dobili za dzabe,a mislim da smo platili neko obestecenje za Jovanovica!!!
opet smo dobro pazarili!!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ja mislim da smo sasvim ok ovako :wink:

Imamo golmana-mozda nam fali neka bolja zamena
Imamo strasnu odbranu za 2 dobre zamene
Imamo Ljajica koji moze na oba krila,Vujovica koji je po meni odlican,Tomica i Boguna na krilu-tu smo takodje dosta dobro pokriveni
Imamo Moreiru kao ofanzivnog veznog a umesto njega tu moze da igra i Ljajic, a mozda i mali Tomic ,a i alternativa je igrati sa dva centralna vezna
Na poziciji zadnjeg veznog imamo 3 igraca
U napadu imamo 3 vrhunska spica i Branu kao Dzokera,a da ne govorim o Bogunovicu koji je uvek jako opasan po protivnika.
Sve u svemu i da ostanemo recimo bez 3 igraca zbog povreda ili kartona ,ne moramo mnogo da brinemo jer imamo finu klupu sa dosta univerzalaca.
Ekipa je zrelija i uigranija!
Za mene je ovo bio super prelazni rok i sa ovim sastavom mozemo da ocekujemo neke bolje rezultate nego one predhodnih godina :pfc:

Ovo je naravno dobar tim za Kvalifikacije,Ligu Uefa i nasu ligu.
Za grupu lige sampiona imamo slabu ekipu,ali to je realnost(nadam se da gresim ).
 
Последња измена:

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Da li ce biti jos neko iz Teleoptika prebacen u prvi tim?
Mada cisto sumnjam da ima nesto od onih brazilaca tamo kad Dos Santos i Elton odlucujucu utakmicu pocinju na klupi(ovaj drugi nije ni ulazio) a Vasington, koji je bio najstandardniji od njih, na njegovom mestu smo doveli Jovanovica.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Valjda ce barem Dos Santosa da prebace,ali moguce da ce da ostane u Teleoptiku,pa kad na zimu Diarra bude otisao da uleti u prvi tim,verovatno je tako i najbolje jer pored Diarre i Clea pa cak i Washitnona ne bi dobio dovoljno prostora tako da je i bolje da ostane u Teleoptiku dok Diarra ne ode.
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Ma kakav Dijarin brat,taj veze nema nego je doveden da bi se Dijara malo odobrovoljio i sto duze zadrzao u klubu :D

PS. Kole hvala za koment i potpuno se slazemo
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ma pljunuti Snoop Dog,ljudi sta vam je:D

Uopste me nije uzbudila infirmacija na u92 o navodnoj prodaji Dije,jer je naslov"Dijara na prodaju" tendenciozno istrgnut iz konteksta citave izjave,u pravom ganskom pakosnom stilu.Znate da je Bik svojevremeno govorio da su svi igraci na prodaju ako dodje dobra ponuda,pa nikad nismo ostajali bez 6,7 igraca,a nije da nismo tada imali sta da prodamo_Ova prica je lagana ljetnja zajebancija za sire narodne mase...
 
Последња измена:

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Малопре на СОС-у рекоше да Клео сутра стиже.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top