Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Na forumu 1860 Minhen,pise da Gavrancic sigurno prelazi kod njih!To bi bila steta da on ode iz Partizana jer nam je potreban.Da li zna neko koliko ima istine u ovoj prici?


Ne znam stvarno ništa o tome, ali jedini način da on ode tamo je da ga prodamo...jer ima još uvek ugovor sa nama...a mogli bi uzeti za njega 2 milje ako baš mora da ide :D
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Evo sutra pocenje prelazni rok vecina pojacanja se zna i tu sam zadovoljan,doveli smo dobre igrace,ali sa nadam da to nije sve i da ce doci jedan igrac na krilnoj poziciji,sa jednim dobrim i iskusnim krilom prelazni rok bi se sjajno zavrsio mada je i do sada odradjen sjajan posao.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...kakav Sasa Ilic kakva zajebavanja...uz duzno postovanje Saletu dobar je on igrac ali Moreiri nije ni do kolena

Nadam se da se zajebavaš ...

Na forumu 1860 Minhen,pise da Gavrancic sigurno prelazi kod njih!To bi bila steta da on ode iz Partizana jer nam je potreban.Da li zna neko koliko ima istine u ovoj prici?

Ništa od toga, bar ne ove godine!
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
A sta mislite da li bi klub mogo da "prezivi", kako to Tomic kaze, od prodaje Diarre i Stevanovica a da se Obard zadrzi jos jednu sezonu?Mislim da bi to bilo bolje.Lakse je naci spica,a ja mislim da bi na desnom boku mogao da zaigra Jovanovic odmah,a u nekim zajebanim utakmicama kapiten.Sta bi sa Bogunom?
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ne slazem se sa izjavom Djurica,jos mediji naduvaju,prilicno ishitren intervju ali dobro.Dijara sigurno nece ici jer sigurno necemo primiti ponudu od 4, 5 miliona sada,tek mozda na zimu tako da nema potrebe da se uzbudjujete.Imacemo dobar sastav,tako da bez brige.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Sto se moje izjave tice nisam rekao da je razlika tolika koliko mnogi smatraju ali moje misljenje je da je Moreira drasticno kvalitetniji igrac od Ilica.Saletu svaka cast,veliki igrac i veliki covek,nijednog trenutka ne dolazi u pitanje ono sto je dao Partizanu ali ja na celu stvar gledam potpuno nepristrasno.Verujte mi i ja bih voleo da umesto Moreire bude neki nas igrac,iz nase omladinske skole i da on bude igracina za Moa ali na zalost toga nema.Moreira je paklen igrac koga smo uspeli da sacuvamo i koji je vodja ove generacije Partizana.Ostaje nam samo da se nadamo da ce i posle Moreire doci neko bolji i kvaletniji i od njega i od Saleta...sve za dobro naseg Partizana

Sto se Gavrancica tice nisam upucen ali pre izvesnog vremena u ovoj temi sam spomenuo da bi bilo dobro produziti ugovor sa njim...neki su se smejali...ali evo kako cujemo Minhen ga hoce a on je na zimu slobodan igrac.Nadam se da do ovoga nece doci

Dijara...Mamba ostaje i vec bi trebalo poraditi na adekvatnoj zameni jer je opste poznata stvar da je mnogo bolja letnja od zimske ponude ako ni zbog cega drugog ono zbog ponude igraca.

zakljucak: po meni super smo popunjeni na golu,odbrani i u napadu samo mi na sredini terena fali iskustvo...jer nasa 1.postava na sredini bi trebala da izgleda ovako nekako:Ljajic,Tomic,fejsa,Moreira +Petrovic(ako se igra sistem sa 2 zadnja vezna sto ce biti u Evropi)...sem Moa fale nam 'godine' u sredini...bojim se da mladi igraci ne sagore kada bude vazno jer cinjenica je da mlad igrac ne moze u kontinuitetu da igra dobro...varijacije forme su normalne u tim godinama
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
@PFC_4ever:
Ako je tvrdjenje pazara za zimu u pitanju, onda ok... :)
Uplasio sam se, de bre sad da ode Diara u ovakvom kljucnom trenutku :)
Diara, Diara ubico cigana...!!!
Sledeci put, kad vidis ovakve slicne govnarije, prvo procitaj tekst pa onda komentiraj, jer ako si procit'o taj tekst vidices da od toga nema ni malo istine.
I ja kada sam video naslov uznemirio sam se ali kad sam ga procitao nisam mogao da shvatim kakve sve kampanje medije vode protiv Partizana:banghead.
@lucio angulo:
Kaka nije odigrao nijednu utakmicu za Partizan, ali mislim da je bolji od Saleta, mozda :D
E, tu gresis. Kaka ne zna da govori Srpski:D i nema pojma sta se desava sa fudbalom i kakav je stil igranja u Srbiji. A sto se Saleta tice on, bogu hvala, zna i jedno, drugo i trece.:D
P.S. Malo sam otisao u off. Sorry:wink:



_________________________
Nek' umre svako ko ne voli Partizan
 

South_boy

Početnik
Учлањен(а)
23.08.2007
Порука
29
Reaction score
0
Локација
Svuda
Sasa Ilic je legenda kluba al Moreira je bolji igrac...odgovorno tvrdim...
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
A sta mislite da li bi klub mogo da "prezivi", kako to Tomic kaze, od prodaje Diarre i Stevanovica a da se Obard zadrzi jos jednu sezonu?Mislim da bi to bilo bolje.Lakse je naci spica,a ja mislim da bi na desnom boku mogao da zaigra Jovanovic odmah,a u nekim zajebanim utakmicama kapiten.

Uopste se ne bih slozio sa tobom...
Aj mi reci kako je lako naci desnog beka a nije levog?
Razumem da je Obradovic bolji od Stevanovica, pa ga je samim tim teze zameniti, ali i jedan i drugi igraju na poziciji beka a ja ne vidim neki mnogo veliki izbor za poziciju desnog beka...jos prebacujemo ovog iz Teleoptika :confused
A i mislim da Jovanovic tek ne moze da zameni Stevanovica na desnoj strani. Solidan je, ali nista vise...
Na levoj bar imamo Brezancica, koji ima potencijal...
A tek se ne bih slozio za napad. Naci nekog ko je bolji od Dijare, za male pare...to je tek umetnost. Ma uopste naci zamenu za njega je tesko...
Igrac koji se navikao na igrace i na Dr. Mo-a koji ga hrani loptama, samim tim ga je tesko zameniti.
Ako poredis odlazak Stevanovica i Dijare sa jedne i Obradovica sa druge, ja mislim da je uprava na osnovu celokupnog stanja u nasem klubu, donela pravu odluku!
E sad najbolje bi bilo da niko od njih ne ode...
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Mislio sam da je lakse naci igraca slicnih kvaliteta Diarre i Stevanovica za nase oslove nego igraca kvaliteta Obradovica.Sto se tice Jovanovica ,ni Obrad nije bio nista posebno na pocetku ali kontinuitet u igri je doprineo da izraste u dobrog igraca ,mislim da i Jovanovic moze tako izraste u solidnog igraca.Po meni Diarra nije nista posebno ali njegov doprinos klubu je sjajan i ne mogu da kazem nista lose o njemu.Ja i dalje mislim da mi nemamo kvalitet na papiru za ligu sampiona.Pozicije koje su nam jako klimave :levi bek i levi spoljni,zadnji vezni i jos jedan iskusan igrac na sredini na bilo kojoj poziciji.Ljajic-17 god,Tomic-21,Fejsa-20...mislim da tu lezi najveci problem.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
@PFC_4ever:

Sledeci put, kad vidis ovakve slicne govnarije, prvo procitaj tekst pa onda komentiraj, jer ako si procit'o taj tekst vidices da od toga nema ni malo istine.
I ja kada sam video naslov uznemirio sam se ali kad sam ga procitao nisam mogao da shvatim kakve sve kampanje medije vode protiv Partizana:banghead.




_________________________
Nek' umre svako ko ne voli Partizan

jbg nalozio sam se xD
Retko kad odreagujem na neki naslov, ali sad sam se bas bio iznervirao, jer ova glupost deluje kao i realnost, mozemo da prodamo Diaru, a ja kao i svi mi ne zelim da se to desi... Jedino da bas neko posalje dobru dobru ponudu :)
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ja u opste nisam odreagovao na ovu izjavu Djurica i naslov na b 92 gde sam video tu vest,2-3 puta sam procitao da je Tomic rekao da Diarra ostaje i zbog toga se nisam ni uzbudjivao imam potpuno poverenje u tog coveka i sve sto je do sada rekao bilo je tacno kada je rekao da neko ide onda stvarno ide,kada kaze da neko ostaje onda taj ostaje.
Naravno uvek moze da se desi opcija da neko ode pa i Diarra za kojeg bi ponuda od npr. 6-7 mil. bila prihvacena,ali to se 99% nece desiti bar do zimskog prelaznog roka,jer nadam se da ce njegovih par golova u LS prouzrokovati takvu ponudu.:ziveli
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
:clap za upravu oko Diare! Em što bi bilo glupo prodati ga sada, em što jasno dižu cijenu za zimu. Čak i da je naručena vijest opet :clap

Polako se iskristalisao tim, mislim da će sve to izgledati sasvim OK. Ako dođe još neko odlično, ako ne opet smo napravili veliki posao. Najviše zbog zadržavanja 9 od startnih 11 kako trenutno stvari stoje (10 ako računamo da Žuka nije igrao u poslednje vrijeme)... Ponavljam, jedino jedva čekam da vidim kako će Jokan da postavi igru sa Krletom, Gavranom i Đoletom...

P.S. Ispravite onaj "roll call" sa prve strane. Ovako ispade da neko vesla...
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
@lucio angulo:

E, tu gresis. Kaka ne zna da govori Srpski:D i nema pojma sta se desava sa fudbalom i kakav je stil igranja u Srbiji. A sto se Saleta tice on, bogu hvala, zna i jedno, drugo i trece.:D
P.S. Malo sam otisao u off. Sorry:wink:

jel ti ovo ozbiljno? :D

Jel zna neko da li cemo dovoditi levog veznog igraca,jer mislim ,ustvari cak sam potpuno uveren da Ljajic nema sanse to da pokrije u Evropi dok u ligi jos kolko-tolko? Pa cak nije pozvan u mladu rep...I sta bi sa Lovreom ,jel ima sta od njegovog dolaska?
Ako prodamo Obradovica ,sto najverovatnije ocemo,dobicemo fine pare i bilo bi steta da ih u ovakvoj situaciji ne iskoristimo jer ipak treba racunati i na to da nam sledece godine drasticno opada koeficijent pa je po meni ova sezona i ovaj prelazni rok kljucan u narednih nekoliko sezona...Mada nama je svaki kljucan :D
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
@kozzanostra

Ja sam poprilicno siguran da ce biti doveden jos jedan igrac bas na poziciji levog ofanzivnog...ili neki koji moze da igra i na levoj i na desnoj strani. Nisam neko ko barata proverenim informacijama pa da ti kazem da ce sigurno doci :D, a opet to verovatno znaju samo Tomic & co...naravno sve se radi u tajnosti.
Postoji vise razloga za dovodjenje igraca na toj poziciji. Ljajic je talentovan, i za mladu nije pozvan jer imamo dovoljan broj igraca na toj poziciji, a i zato sto ce skoro sigurno biti pozvan za omladinsku. E sad omladinska igra evropsko, ako se ne varam, od 22 do 29 jula, sto znaci da bi ostali bez levog krila za treci krug kvalifikacija. Naravno imamo mi tu Vujovica, pa i Boogunovica, ali sumnjam da cemo dozvoliti sebi nesto tipa prosle godina kada su nam igraci bili na Olimpijadi. A i Bogunovic vise prinudno moze da igra tu, nego sto je to njegova pozicija. Drugi razlog je to sto Ljajic ide januara i logicno bi bilo naci mu zamenu. Cak i ako se misli da ce zamena biti Vujovic, opet treba prikljuciti radu nekog igraca koji ce biti ukljucen u rotaciji kad Ljajic ode. Mozda i to bude neki igrac iz teleoptika, kao sto je prebacen Tomic, ali ja mislim da ce pre dovesti nekog.
Ovo ti je neko moje razmisljanje i mislim da ce ipak doci neko, i da ce to biti bas dobro pojacanje.
Pojacali smo zadnju liniju Krletom, i napad Kleom, ostalo je i sredinu nekim kvalitetnijim igracem(Jovanovic ipak to nije...ali ne znaci da nece biti).
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@kOLE
Partizan je cesto evropske meceve igrao sa dva zadnja vezna, pa postoji varijanta srednjeg reda Fejsa, Raca, Neca, Mo...
To znaci da mozda nece biti novih dolazaka, i da i bez Ljajica imamo dobar vezni red.
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Bilo bi idealno da uzmemo i Kastilja... ;) To bi bilo sjajno pojacanje!

Mozda je to 3. K :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top