Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Мондо и њихове проверене информације...
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Одличан посао, иако мислим да би још боље било да смо им узели (и) Паркера јер ће тај дечко бити баш, баш добар играч, али он ипак и нема чисте папире тако да то стварно није реална прича.

Добро је што већ сад смо 99% сигурни да нисмо промашили са првим појачањем. Чак и да смо милион евра издвојили то и није нека цифра јер је много тешко чак и за те паре наћи доброг играча. Доста клубова даје за играче и по 3-4 милиона, а добију једно велико ништа. Боље дати једном милион па после продајом добити макар 2, него дати два пута по пола милиона а не добити ништа.

Само нека Томић и екипа наставе у истом ритму и биће ово један од боље одрађених прелазних рокова. :clap И још је добро што смо се већ сад обезбедили за пролеће (пошто Дијара одлази), али ипак не би било лоше у зимском прелазном року довести још једног нападача.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Не знам шта да мислим када сам прочитао ову вест! Никако ми није драго да доводимо цигане! Али, постоји то али што каже да Клеа (а и већину других играча странаца) поготову оних који су ту краће време боли уво за кога играју! Њима је битно да ставе у џеп, али брате и да поједу! Е сад ако је ово урађено само да би се покењали по њима онда је то глупост, али ако Клео заиста вреди толико да може да игра у Партизану и ако Гробари попут Томића и Јокана и осталих мисле да ће он пружити много више код нас и гинути за свети дрес, онда нека им буде, а време ће показати!
 

Djidji

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
85
Reaction score
0
Мондо и њихове проверене информације...

Ma dečko je potpisao još sinoć al nemogu baš sve da otkrijem.

I Živorade al si negativan. Pa zaboravićeš sve posle prvog gola kad bude dao u derbiju ciganima i radovaćeš se kao svaki pravi Grobar. Pa zamisli da Dia ode kod cigana zar se nebi iznervirao. Ima cigani da jedu muda.
Ali bez obzira na to on je dobar igrač i zato treba da doće kod nas nema bolji za 400 000 Eur.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ja sam izgleda zaista zaostao u nekom drugom vremenu ili nekako drugacije kapiram stvari od, cini mi se, vecine vas ovde.Kleo da igra za nas?Onaj kleo koje je trcao na sever posle svakog postignutog gola za zvezdu?Jel njemu treba da se radujem kad dodje i do Juga ako da koji gol?

Ne znam, svako ima svoje misljenje, ali meni nedostaju ona vremena gde su se mrzeli igraci najljucih rivala a ne daj Boze da neko predje iz jednog u drugi tabor i to u FUDBALU!Osim Milka to se nikada nije desilo a nadam se i da nece.

Jeste brate, delim isto misljenje ko ti ali samo za domace igrace ili za one koje vec znamo da su provereni gurbeti. Dok za strance to ne vazi, pogotovo za Klea ko je ovde oko samo 10 meseci. Jeste on shvatio nash rivalitet, ali boli njega briga za zvezdu i delije, njemu je samo vazno da igra u boljem timu da ima bolje uslove i na kraju da se jos bolje proda. Mi i zvezda mu dodjemo ko otskocna daska za dalje...I da pa naravno da ce da trci ka severu da se raduje sa njima, nece valjda da trci na prazan jug, ipak je bio on njihov igrac.
Ako je istina da je potpiso za nas onda mu zelim dobrodoslicu :)


izvinjavam se za pravopis (ukoliko sam gresio) :)
 

ivamil

Početnik
Учлањен(а)
17.04.2009
Порука
90
Reaction score
0
Ni ja bas nisam sigurna da je on pravi izbor,ali ima ljudi koji odlucuju o tome,nadam se da nisu pogresili!
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Realno on je bio najbolji pojedinac u zlezdi pored Milijasa,prema tome nema sta da se bunimo_On moze sto sta vise da pokaze sa veznim redom kakav je nas,nadam se da sam u pravu.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Ma njega boli uvo.I Diarra bi uradio isto njima su pare bitne.
Odlicna vest.Jos ako dodje Mladen stvarno ne znam vise ko treba da dodje da bi usli u LS?
Sad ili nikad
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
I Živorade al si negativan. Pa zaboravićeš sve posle prvog gola kad bude dao u derbiju ciganima i radovaćeš se kao svaki pravi Grobar. Pa zamisli da Dia ode kod cigana zar se nebi iznervirao. Ima cigani da jedu muda.
Ali bez obzira na to on je dobar igrač i zato treba da doće kod nas nema bolji za 400 000 Eur.
бићу скептичан док га не видим да постиже голове...сад јесам противник,али ћу први да повучем своје речи ако ме он демантује головима на терену
што се тиче диаре....ја бих први да му видим леђа,па макар да иде и тамо,нећу даље да причам да опет не добијем поене :D
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Ja sam izgleda zaista zaostao u nekom drugom vremenu ili nekako drugacije kapiram stvari od, cini mi se, vecine vas ovde.Kleo da igra za nas?Onaj kleo koje je trcao na sever posle svakog postignutog gola za zvezdu?Jel njemu treba da se radujem kad dodje i do Juga ako da koji gol?

Pa ne znam, ali bih se zakleo da su se Grobari itekako radovali, recimo, golovima Milka Djurovskog u derbijima, za Partizan.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Dok Munja to nepotvrdi ja neverujem.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ma jasno....boli njega uvo za zvezdu...boli ga i za Partizan. Ako je pravi profesionalac i ako bude igrao dobro onda me bas briga da li je odigrao pola godine za cigane. Od svih stranaca koji su prodefilovali kroz Partizan u svim sportovima retko bi se za koga moglo reci da je Grobar...Cast izuzecima. Isto vazi i za cigane...

Sad igracki kvaliteti...nisam jos ubedjen. Da nije los - to je sigurno, a koliko je za LS videcemo. Nadam se da jeste. Ipak ce kod nas iza njega da igraju mnogo bolji igraci nego u cz.

Dobrodosao i samo napred.
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Kome se ne sviđa što je dečko prešao iz žlezde, mogu da kažem da nešto nije u redu sa njim...momci ne radi se o domaćem igraču već o stranom koji igra isključivo za lovu...a mi smo poznati po tome da nas stranci poštuju jer i mi poštujemo njih...
Retko kad sam gledao Klea, tj celu tekmu gde je on igrao, ali mislim da sam video svaki gol koji je on zabio...iz toga mogu da kažem da igra dobro glavom, da se odlično gradi, ima dobru tehniku a ni dribling mu nije slabija strana...završnica također...a i brzina mu je odlična...
Zamislite kad je on u žlezdi zabijao golove, kako će zabijati kad Moreira, Tomić i ostali počnu deliti lopte...tamo nije imao sa kim da igra(jednostavno mogu tako da kažem) a kod nas će imati.

TOMIĆU I OSTALA UPRAVO...SVAKA ČAST!!! Znaju momci šta rade...to što novine navode 100 štopera koji trebaju doći znači da se SAMO zanimamo za njih...da ih razgledamo a ne da ćemo ih kupit...
 

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Pa ne znam, ali bih se zakleo da su se Grobari itekako radovali, recimo, golovima Milka Djurovskog u derbijima, za Partizan.


Mozda, ali je uvek bilo i ovakvih koji su delili moje stavove.I jos nesto, ja ni jednom recenicom ne dovodim u pitanje igracki kvalitet Klea,dapace,...govorim o nekim drugim stvarima za koje ljude bas zabole uvo danas.

To je taj profesionalizam o kome se prica.Igracima nije bitno gde su, za koga igraju, ciji dres nose.Bitan im je novac..sto vise novca.Katastrofalno je sto smo mi, navijaci, to poceli da odobravamo u mnogo vecem broju nego nekada ranije.Nekada fudbal nije bio takav, nekada su se igraci poistovecivali sa klubom, njegovim bojama i navijacima iza golova...Zato kazem da sam zaostao u nekim shvatanjima u odnosu na druge ovde, a i drago mi je da je tako.Jebes profesionalizam, jebes moderan fudbal!

ps.Izvinjavam se za off.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Ja sam izgleda zaista zaostao u nekom drugom vremenu ili nekako drugacije kapiram stvari od, cini mi se, vecine vas ovde.Kleo da igra za nas?Onaj kleo koje je trcao na sever posle svakog postignutog gola za zvezdu?Jel njemu treba da se radujem kad dodje i do Juga ako da koji gol?

Ne znam, svako ima svoje misljenje, ali meni nedostaju ona vremena gde su se mrzeli igraci najljucih rivala a ne daj Boze da neko predje iz jednog u drugi tabor i to u FUDBALU!Osim Milka to se nikada nije desilo a nadam se i da nece.

Zaostao si u vremenu.

Sta ovde sve necu procitati to je strasno. Svi oni igraju za pare, neko navija neko ne navija za Partizan.
Jbt zar nije cilj da igramo dobar fudbal, da imamo rezultate, a ne da se udaramo u prsa kako imamo igrace koji vole svoj klub a nisu ni za kurac. Od toga se ne zivi. Zivi se samo od rezutlata...
Nama ostaje da se preganjamo sa ciganima, ali u stvarnom svetu samo je posao bitan.Fudbal je ejdan velili biznis i tu staje sva prica oko nekih emocija prema klubu i sl.
Ovo vazi i za nase igrace, a da ne govorimo o strancima...
 

djole_tomic

Grobar
Учлањен(а)
18.08.2007
Порука
272
Reaction score
2
Локација
u sumi makiskoj
Mislim da vecina ovde sada preteruje! I u vezi Klea i u vezi ostalih potencijalnih novih igraca. Odjednom mi merimo da li je za LS ili ne. Ovaj ruzni sistem kvalifikacija nam je dao sansu da se realno nadamo ulasku u grupe ali ne treba sada da se duvamo kao da smo najbogatiji na svetu. Dovesce koga misle da treba, ti ce da igraju, mi ce da navijamo i to je to. Jel treba da volimo Partizan manje ako je u napadu Kleo a ne Krespo, da li ce da nam u manevru igra neki iz Borce ili Zuka.. :ziveli

i samo :napred Partizan
 

Black&White Man

Početnik
Учлањен(а)
07.03.2009
Порука
110
Reaction score
1
Локација
Sweet home Alabama
Мондо је и раније умео да се залети са најавама тако да треба сачекати потврду са ЈНА. Мислим да је солидан играч, али сам ипак скептичан. Ипак је он био међу њима десет месеци и требаће ми времена да га прихватим. Јесте да је био међу најбољима тамо, али то ове сезоне и није било тако тешко. Све у свему видећемо шта ће бити...
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Mozda, ali je uvek bilo i ovakvih koji su delili moje stavove.I jos nesto, ja ni jednom recenicom ne dovodim u pitanje igracki kvalitet Klea,dapace,...govorim o nekim drugim stvarima za koje ljude bas zabole uvo danas.

Mozda ih je uvek bilo, ali ih je uvek bilo u debeloj manjini. Cenim da znas da je iz jednog u drugi klub presao i covek koji je postigao het-trik na PRVOM zvanicnom derbiju, Jovan Jezerkic. Nisam nigde citao da mu je neko na tom strasno zamerio. Prelazili su i posle njega u ovom medjuperiod, pa niko nije padao u nesvest. Tako da ne znam kada je bilo to vreme kada je vladao taj
"romantizam".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top