Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Saznajemo: Partizan ima novu "desetku", Gajas Zahid stiže među crno-bele!

Doskorašnji kapiten Ankaragučua imaće ulogu organizatora igre i deliti ulogu sa Bibarsom Nathom​


Ne staje Partizan sa pojačanjima u letnjem prelaznom roku, žele crno-beli, svesni činjenice da im prošlosezonski tim (na okupu nekoliko godina) nije imao dovoljan kvalitet, da je prezasićen i star, osveženje i ubrzanje u svim linijama, pa su posle devet pojačanja u svim linijama tima “pikirali” i deseto i to, simbiolično kao i sam broj, organizatora igre – Gajasa Zahida (28), saznaje Telegraf! Doskorašnji kapiten Aknaragučua stiže u Humsku kao slobodan igrač, pošto mu je istekao ugovor sa turskim klubom, a nije želeo novi i, gledajući karakteristike, mogao bi da bude kapitalno pojačanje za tim Igora Duljaja.

profimedia-0780342121-830x0.jpg
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.778
Reaction score
22.948
Локација
Beograd
Na prvu, baš ono što nam treba, plus, nije sebičan, ali to je na prvu...
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.316
Локација
Beograd
Presekao sam se kad sam video da je slobodan igrac, jer kada neko nema klub mesec i po dana treba mu mnogo vremena da se fizicki dovede u red. Ipak, ono sto raduje je to sto pise da je trenirao sa nekom ekipom u Norveskoj i da je sa njima prosao pripreme, tako da je moguce i da je spreman. Karijera mu deluje sasvim pristojno, nije potencijal za prodaju ali mogu sigurno jos 2-3 sezone da se izvuku iz njega.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Znam ljude s Kipra koji su ga gledali, tvrde da je jako dobar igrač.
Bio je kapiten u Turskoj, CV je vrlo respektabilan.
Ne mislim da smo doveli aždaju, ali mislim da nam dolazi dobar igrač.
I dalje sam pod utiskom da je štoper neuporedivo potrebniji, jedino objašnjenje je da čekaju Nastasića i dalje ili on njih, pošto još nije potpisao.
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
Nesto mi mirise da je ovo zamena za natha I to spremaju,sto nije dobro,a drugo nama je potrebno krilo I centralni bek
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.337
Локација
Nis
Cim pise Ivkovic onda je to to. Nadam se da ce biti pojacanje, treba nam neko da odmeni Natha. Ocekivao sam da ce nam Kalulu biti najvece pojacanje ali od njega za sada nista :confused-smiley-013: .
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.273
Reaction score
7.019
Kalulu je kao Suma, vozi ga na poziciji koja mu nije primarna i koja mu ne lezi, nego u nedostatku krila, gura ga na te pozicije. Ja sve nesto kontam da ce se Diabate vratiti iako po transfermarketu pise da je blizu Salernitane.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.337
Локација
Nis
Posto svaki igrac dolazi na preporuku (i/ili uz pomoc u pregovorima) nekog naseg igraca, Zahida verovatno „dovodi" Pavlovic jer su igrali u Apoelu zajedno :D
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
460
Reaction score
2.459
Nemam pojma kakav je ovaj, ali bolje i ovo nego neko sa nasih livada. Ne znam da li je ovo zasluga Duljaja, ali ovaj rok je specifican, bar smo doveli igraca pa mozemo da kombinujemo i odmaramo. Jos bek i krilo pa da se sutiramo u dupe, uzimajuci sve okolnosti.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.109
Reaction score
5.149
Локација
vezenemam
"Za Ankaraguču je odigrao 64 utakmice, postigao sedam golova i upisao četiri asistencije."
Tanko je ovo za Tatka, ali dobro, neka nas razveri. Ili bar neka kara cigančicu, pa kada mu zapevamo/zarecitujemo vikinške sage, ima da se oseti kao kod kuće:D
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.337
Локација
Nis
:respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top