Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Nikolic je doso da bi oslabio napad vose, on nam je dao gol na redu je Malbasic.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Izgleda da se raskida ugovor sa Pavlovićem.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Ukoliko je Nikolić zamena za Pavlovića, ajde i nekako.
Ali, znajući ko nam sedi u upravi. Biće da je otišao (ne bi me iznenadilo i da je oteran) Rikardo, da bi njegova zamena bila Nikolić.
Nije dovoljno četvrto mesto. I ono vodi, ako nigde drugde a ono u LK.
Na čelu kluba nam , najveća štetočina u istoriji FK Partizan.
Taj Vazura je jedan običan krmak koga zabole i za "rezultate", zabole ga za sve živo, dokle god on može da..sa jedne strane, kao neki parazit isisava poslednju kap krvi iz ionako uništenog kluba. Sa druge strane , povećava svoj bankovni saldo. Ljudi koji imaju iole morala, lične odgovornosti, obraza..sami bi se pokupili i otputovali negde u tri lepe, što dalje od onoga što bi ostavili ili ostavljaju sa sobom. Ne ovom krmaku, nikada dosta.
Nije dovoljno ukopati 2m pod zemljom, treba 22m. Da se nikada kao klub ne budemo mogli oporaviti.
Nije dovoljno 4. mesto u sezoni sa nama..mora to, donji deo tabele.

Ali, nije toliko kriv sam taj krmak, nije toliko kriv ni onaj picousti..
Polazim od sebe samog. Nekako sam se i sam kao "pomirio" sa činjenicom da nam klub urušava ovaj gmaz. Postade mi "normalno" da se metaforički rečeno, ne vidi svetlo na kraju tunela. Izgubi Partizan od tamo nekog, to mi "normala".

Nažalost, ovaj sam otići..NIKADA neće. A, nikoga nema ni da ga otera.

Nekako mi se javlja da je Miljković , sledeće"pojačanje"..
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Ako nas podrže uprava i veliki prijatelj našeg kluba,
biće čupavo. Vrlo, vrlo.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Kao da prave tim koji će se boriti za prvo mesto u Play-out Super Lige.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Gledam sad isključivo fudbalski iz nekog svog ugla koliko se u fudbal “razumem”

Evo demantujte me ali izjava i ovih poteza zaključujem sledeće:

  1. Mi nemamo šta da tražimo za titulu
  2. Mi takodje, plej of i sa pojačanjima u većini slučajeva ne možemo da prodjemo
  3. Njihovo bedno razmišljanje je, daj da sa ovim polutanima uzmemo drugo mesto, starci od 30+ koji kurcu ne vrede plus klinci
  4. Tokom sezone možda nas ukenjan da prodamo nekog klinca Fiori ili Šahtjoru
  5. Na kraju drugo mesto šutiranje u dupe i potencijalno veće investicije
  6. Za kraj, verujem najbednija sezona od kad ne igramo YUG ligu. Demantujte ako sam šta pogrešio ali logika smrdljivog krmka je jasna. Plati malo jer se ne očekuje ništa
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Mislim da ne postoji stvar vezana za danasnji Partizan sa kojom nismo razocarani,osim imena i znacenja i istorije. Necu ni da nabrajam jer ih je previse. Al znam da ce opet svako od nas i da isprati i da navija i da se nervira i da se raduje. I to je normalno sve. Koliko god ubijeni u pojam bili a realno mislim da smo svi kolektivno za psihijatra i lekova kada je ovo u pitanju.
Nisam pisao 100 godina,nemam zivaca,jbg.
Al eto cisto neki komentar da ostavim sto se "pojacanja" i nekih stvari tice. Ja cu o svemu tome suditi u toku i na kraju sezone. Al nije potrebno imati ne znam kakav mozak da bi se videlo sta je "ovo" i o cemu se tu radi. Nego uvek ima te ludacke nade da ce mozda nesto dobro da se dogodi. Necu da ulazim u to sta nam je potrebno u smislu igrackog kadra,to je suvisna prica u ovom stanju u kakvom smo,al nadam se da cemo da licimo na nesto. Makar da licimo. Nista drugo.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Totalno rasulo eto i terzo mafija pardon magija kaze da mi vise nismo komkurencija zlezde i da se pred pocetak sezone zna ko ce da bude sampion. Da je neko ovo pricao pre 7 ili 8 godina da ce do ovoga doci pravili bi ga ludim. Dali nesposobna uprava i trener pocetbik zna koji su ciljevi Partizana ove sezone i dali imaju nameru da se bore za titulu, ili idemo po starom prospes bodove u prva 5 kola dolazi do smene trenera i opet jovo nanovo. Sportski direktor je prica za sebe od gorostasa na golu do poslusnog direktora koji je produzena ruka uprave, bojim se da ce ova agonija jos duze da potraje, Ivice sto nevratis i Ivanovica iz cukarice fali nam gol igrac.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ne ovo je realnost gde žvalavi postaje suvereni vladar ne svrbije nego sveta. Miljenica u svim sportovima tokom mandata mongoloidne svrbije uzima 40+ titula u ekipnim sportovima. Hitler, Staljin i ostali nisu ni blizu po onome što je pičkousta nakaza uspela da napravi od nas.

Da, od nas, ne od njih. Jer da bi vozdigao kurvetinu, moraš da sjebeš Partizan.

Rušenje tribine
Postavljanje uprava da Bog sačuva
Poslovanje koje bi (kao ovaj burazer gore što napisa),bolje mi obavili kroz Football Manager

Pušite mi ga bagro. Opet ću da idem. Samo vas mrzim još više, mamicu vam jebem cigansku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top