Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Pozdravljam Dukijevu ideju da nas ubrza napred. Moramo da ojacamo defanzivu.

Moj kratak presek stanja, sudicemo posle prvih zvanicnih duela i uigravanja:

  1. Kanute je vec na prvoj pokazao klasu. Mi imamo jedan od agresivnijih zadnjih veznih tandema od vremena Duljaj - Nadj (pricam o agresivi, kvalitet ne pominjem ovde). Mislim na Belic Kanute
  2. Kalulu je vrlo nezgodan igrac niskog tezista, levonog, startan, odlican dribler. Bice ga tesko oboriti, on nam donosi nesto sto je falilo od Sume. Zivi bili pa videli ali za njega bas mislim da ce nam mnogo doneti. Mark my words
  3. Severina i Firminjo za sirotinju su mi nepoznanica, ali po onome sto sam video takodje, levonogi i izrazito brzi.
Dakle ocekuje se daleko brzi Partizan u tranziciji takodje Partizan koji moze da odigra do noge; Negde se nazire sledeca formacija. Uz Nastasica (ako bi eventualno dosao) Duki bi imao daleko bolji sastav u odnosu na lane. Drago mi je sto ima Italijana iz Serifa i Portugalca na klupi. Ocigledno se vidi da postoji zelja za ubrzavanjem igre prvenstveno kroz sredisnji deo. Kalulu bi doneo tu neku lazna devetka / desetka prevagu jer je i Suma prirodno mogao da igra tako gore. Mnogo sam zadovoljan sto uzimamo levonoge brzonoge igrace, to je pakao za cuvanje.

Ostaje da vidimo jos tokom tekuce nedelje sta cemo da zapravo potpisemo. Pozadi smo jako kriticni. Stoper bas fali od odlaska Vujace, nadam se da je to opet levonogi Nastasic.

Ovaj moj post je licno vidjenje stvari, ne pokusavam nikog da pohvalim za dovodjenje osim zamisli naseg prvog trenera koji kod mene ima kredita ovu sezonu da pokaze sta je to naucio bar tokom karijere u Ukrajini kao fudbaler.

1690212193154.png
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.514
Ja imam 67, ali ne bih kiksao kao Saničanin.
Ja mogu da prihvatim da se ne razumem u neke stvari ili ih vidim drugačije. Ali kada bukvalno svi ljudi koje znam misle isto o nekom igraču, a on i dalje igra... Onda prosto pomislim da je u pitanju ili teški krimilan kroz menadžerski dil ili nečiji vrhunski bezobrazluk ili prosto neznanje. Ali pošto se treneri menjaju, a jedan igrač ne, onda verujem da je prvo navedeno u pitanju.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.222
Reaction score
33.610
Локација
vaginamandibularia

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.513
Reaction score
29.287
Локација
Novi Sad
Ajmo se malo uozbiljiti na temi, bez doskočica i fora, ili o transferima ili manite pisaniju.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Ovaj Saldanja moze da bude nesto od njega.Nazad nam fale 2 stopera ne jedan.Markovic...tanak,Sanicanin isto.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.590
Локација
Beograd
@Direktor_Grobar
U tvom sastavu, u domaćoj ligi, i umesto znaka pitanja, morao bi da igra Ilić jer je odgovarajuće ,,bonus,, godište...ili da (umesto Ilića) u napadu uskoči neko od ,,klinaca,, umesto stranaca...a pozadi, ako ne ,,zacementiramo,, Ilića trenutno imamo samo Saničanina, eventualno da tamo stavimo Šćekića, ali samo protiv manje kvelitetnih protivnika...
MNOOOGO smo ,,tanki,, pozadi... :confused-smiley-013:
Za Evropu, naravno, ,,bonus,, igrač nije neophodan, a koliko smo opasni napred i kakvi smo u sredini videćemo uskoro - već protiv TSC-a...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Нападач који даје гол на свакој 7ој утакмици, браво Краљу и Везара. Ако немаш паре, ако знаш да ти је у сезони максимум максимума неко 3 или 4то мјесто онда пусти клинце да играју макар знам што сам мазохиста.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Čika Gorane nećemo odmah videti. Pitanje je kad dodju dal mogu odmah u 11. Severina Kanute i Kalulu bez problema, puna sezona iza njih. Ne znam za ovog Firminja šta i kako…

Bojim se da ne potrošimo Ilića brzo. Daleko je od Bleki Pavlović nivoa. On i Sveta su jaje jajetu. Ili će da pokidaju u postavljanju nazad ili će da se sudare. Sveta kapiten mora malo jače da igra u duelima.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Plašim se da FSS ne uvede pravilo "tri bonus igrača", jer to sada odgovara centralnom otadžbinskom klubu.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Do kurca i statistika, cim su ga pustili da igra nosio nas je.
IMG_7735.jpeg
U današnje vreme, da nas neki mladi igrač ovako “nosi” sa ovolikom minutažom i sa ovakvim (ne)učinkom, ovde bi ga uveliko mnogi razapeli samo tako..

Ne želim da ulazim u diskusiju da li će Baždar biti na nivou Jovetića ili neće, samo mislim da treba da mu se pronadje uloga u timu, kad je već “istprljen” prethodne sezone.
(Uzimajući u obzir bonus pravilo, naš potencijalni problem sa njim i njegov odredjeni kvalitet koji je pokazao da poseduje u prvoj polusezoni 22/23)



Ovo je više post za Fk Partizan temu, ne znam kako da ga prebacim s obzirom na citiranu poruku sa ove teme.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Ne znam zasto se ne proba Filipovic na stoperu (igrao je u Bateu), ne moze biti gori od Sanicanina...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Pozdravljam Dukijevu ideju da nas ubrza napred. Moramo da ojacamo defanzivu.

Moj kratak presek stanja, sudicemo posle prvih zvanicnih duela i uigravanja:

  1. Kanute je vec na prvoj pokazao klasu. Mi imamo jedan od agresivnijih zadnjih veznih tandema od vremena Duljaj - Nadj (pricam o agresivi, kvalitet ne pominjem ovde). Mislim na Belic Kanute
  2. Kalulu je vrlo nezgodan igrac niskog tezista, levonog, startan, odlican dribler. Bice ga tesko oboriti, on nam donosi nesto sto je falilo od Sume. Zivi bili pa videli ali za njega bas mislim da ce nam mnogo doneti. Mark my words
  3. Severina i Firminjo za sirotinju su mi nepoznanica, ali po onome sto sam video takodje, levonogi i izrazito brzi.
Dakle ocekuje se daleko brzi Partizan u tranziciji takodje Partizan koji moze da odigra do noge; Negde se nazire sledeca formacija. Uz Nastasica (ako bi eventualno dosao) Duki bi imao daleko bolji sastav u odnosu na lane. Drago mi je sto ima Italijana iz Serifa i Portugalca na klupi. Ocigledno se vidi da postoji zelja za ubrzavanjem igre prvenstveno kroz sredisnji deo. Kalulu bi doneo tu neku lazna devetka / desetka prevagu jer je i Suma prirodno mogao da igra tako gore. Mnogo sam zadovoljan sto uzimamo levonoge brzonoge igrace, to je pakao za cuvanje.

Ostaje da vidimo jos tokom tekuce nedelje sta cemo da zapravo potpisemo. Pozadi smo jako kriticni. Stoper bas fali od odlaska Vujace, nadam se da je to opet levonogi Nastasic.

Ovaj moj post je licno vidjenje stvari, ne pokusavam nikog da pohvalim za dovodjenje osim zamisli naseg prvog trenera koji kod mene ima kredita ovu sezonu da pokaze sta je to naucio bar tokom karijere u Ukrajini kao fudbaler.

Погледајте прилог 22332
E samo Menig na levu stranu a Severina na desnu. Menig je daleko bolji sa leve strane jer kao inside forward ulazi i sutira jacom desnom nogom,kao sto je i radio vise puta i dosta golova je dao tako,Severina ista prica koliko vidim. Vidi se neka koncepcija,zamisao,svidja mi se to,jeste upitan kvalitet igraca,ali u ovakvom stanju to je to. Jedino sto mi je zao sto nekako nismo izbunarili strance bekove,makar i ove za sirotinju portugalce,holandjane,francuze...dobili bi jako puno. Ovako sa ovom odbranom,to je stvarno dosta tanko u svakom smislu.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Slazem se naravno, ali ako se vec krpimo cekajuci Nastasica...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.222
Reaction score
33.610
Локација
vaginamandibularia
Psovanje i provociranje članova
Погледајте прилог 22334
U današnje vreme, da nas neki mladi igrač ovako “nosi” sa ovolikom minutažom i sa ovakvim (ne)učinkom, ovde bi ga uveliko mnogi razapeli samo tako..

Ne želim da ulazim u diskusiju da li će Baždar biti na nivou Jovetića ili neće, samo mislim da treba da mu se pronadje uloga u timu, kad je već “istprljen” prethodne sezone.
(Uzimajući u obzir bonus pravilo, naš potencijalni problem sa njim i njegov odredjeni kvalitet koji je pokazao da poseduje u prvoj polusezoni 22/23)



Ovo je više post za Fk Partizan temu, ne znam kako da ga prebacim s obzirom na citiranu poruku sa ove teme.
U redu je, odjebi sada
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top