Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Za naše uslove predobar igrač.

Nisam ni znao da smo ga potpisali, Saša Ilić potezi, završnica Zvone Vukić. Ako je u formi dobili smo mega mega pojačanje.

Eto, ima igrača, setite se onog Kolovosa iz Šerifa, sličan tip skroz. Bravo Duki!!! To je ta 10tka koja nam je falila jer Tatko može ali teško da može celu sezonu i ceo meč…

 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
640
Reaction score
2.351
Локација
Beograd
:respect
Ali mogao bi Stanoje da nam pokupi viškove.
Da ne nabrajam ...
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ovi su bukvalno doveli igrača za svaku poziciju u timu, osim stopera, gdje nam je najpotrebnije.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nikad necu zaboraviti onu sezonu kad smo igrali sa Bate Borisovim u kvalifikacijama za LS. Bukvalno smo krvarili na levom beku,samo smo Nemanju Petrovica imali i nikoga ne dovodimo i to traje sve dok nismo ispali i posle ispadanja dovedemo Subica na levom beku i jos dva igraca ako se secam. Mirise mi da Sveta mora da igra i da bude kapiten…
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Kakav god bio igrač, iako se nadam da je dobar i dostojan crno-belog dresa, meni se ovo dovođenje stranaca lopatom uopšte ne dopada. Neće tu biti niti mentaliteta niti hemije. Oni dolaze da zarade i to je to. Da su imali bolje opcije ne bi došli kod nas a to nešto govori.
Ranije, nabodemo lepo 2-3 stranca od kojih bar jedan bude težak user. Uklope se u domaću bazu, povuče ih euforija, ukaže im se određen respekt na koji nisu navikli i sve klikne.
Ovako... Mrka kapa.
Baza tima mora da bude domaća. Od toga se živi, to se vrednuje, to se prodaje. A mi? Od Belića na gore, sve stranci, redom Kanute, Natko, Seve, Menig, Saldanja, Kalulu pa sad i ovaj viking u pokušaju. Kao roster iza njih domaći restlovi bez dovoljno kvaliteta.
Nije dobro. Jel možete da zamislite da iko od njih dostigne neku vrednost i da ga prodamo za svotu koja bi nas pokrila bar na godinu dana? Nema šanse.

Kupujmo domaće.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Kakav god bio igrač, iako se nadam da je dobar i dostojan crno-belog dresa, meni se ovo dovođenje stranaca lopatom uopšte ne dopada. Neće tu biti niti mentaliteta niti hemije. Oni dolaze da zarade i to je to. Da su imali bolje opcije ne bi došli kod nas a to nešto govori.
Ranije, nabodemo lepo 2-3 stranca od kojih bar jedan bude težak user. Uklope se u domaću bazu, povuče ih euforija, ukaže im se određen respekt na koji nisu navikli i sve klikne.
Ovako... Mrka kapa.
Baza tima mora da bude domaća. Od toga se živi, to se vrednuje, to se prodaje. A mi? Od Belića na gore, sve stranci, redom Kanute, Natko, Seve, Menig, Saldanja, Kalulu pa sad i ovaj viking u pokušaju. Kao roster iza njih domaći restlovi bez dovoljno kvaliteta.
Nije dobro. Jel možete da zamislite da iko od njih dostigne neku vrednost i da ga prodamo za svotu koja bi nas pokrila bar na godinu dana? Nema šanse.

Kupujmo domaće.
Sto bi nišlije rekle, zaebao si se. Naša deca su dobra samo kad ih srede preko. Ovde su samo profesionalni jebaci kurvi, bar u poslednje vreme. Gledaj samo kako je Jović propao, mislio sam da će biti kalibra onog Perišića a on samo metnuo zube, tetovaže i po koju klinku starletu na visuljka.

Samo Kamerun daj. Domaće može ali da bude kao Belić ili ovi malo iskusniji koji ispeku zanat preko a da su ostali sa obe noge.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Sto bi nišlije rekle, zaebao si se. Naša deca su dobra samo kad ih srede preko. Ovde su samo profesionalni jebaci kurvi, bar u poslednje vreme. Gledaj samo kako je Jović propao, mislio sam da će biti kalibra onog Perišića a on samo metnuo zube, tetovaže i po koju klinku starletu na visuljka.

Samo Kamerun daj. Domaće može ali da bude kao Belić ili ovi malo iskusniji koji ispeku zanat preko a da su ostali sa obe noge.
Svaka ti je na mestu. Nemam argumenata protiv. Ali da se ne lažemo, potpuno je jasan razlog moralnog sunovrata Partizanove dece. Škola nam je prsla. Gledam neki dan onog Pandurovića iz Teleoptika i razmišljam, brate, sastavi smislenu rečenicu.
Belić je, sa druge strane, odličan primer. Nije poleteo, nisu ga roditelji menadžerisali od petlića i maštali o kući u Marbelji na konto njegovog driblinga na Fer plej turniru.
Zdjelar isto.
Uvek ima neiskvarene domaće dece pa i dobrih fudbalera u iz BG i unutrašnjosti, koji su nosioci igre u svojim klubovima.
Kežman, u momentu dolaska, kao klinac, bio je na nivou ovog Firmina. Čak me isti kretnjom podseća na njega. Utrpali smo ga PSV-u za bogatstvo.

Sve je ok, dečko nas pojačava, neću dalje da zračim.
Samo imam gorak ukus u ustima koji delim sa vama. Jbg.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
986
Reaction score
4.457
Локација
Nis
Svaka ti je na mestu. Nemam argumenata protiv. Ali da se ne lažemo, potpuno je jasan razlog moralnog sunovrata Partizanove dece. Škola nam je prsla. Gledam neki dan onog Pandurovića iz Teleoptika i razmišljam, brate, sastavi smislenu rečenicu.
Belić je, sa druge strane, odličan primer. Nije poleteo, nisu ga roditelji menadžerisali od petlića i maštali o kući u Marbelji na konto njegovog driblinga na Fer plej turniru.
Zdjelar isto.
Uvek ima neiskvarene domaće dece pa i dobrih fudbalera u iz BG i unutrašnjosti, koji su nosioci igre u svojim klubovima.
Kežman, u momentu dolaska, kao klinac, bio je na nivou ovog Firmina. Čak me isti kretnjom podseća na njega. Utrpali smo ga PSV-u za bogatstvo.

Sve je ok, dečko nas pojačava, neću dalje da zračim.
Samo imam gorak ukus u ustima koji delim sa vama. Jbg.
Belic je rodjen u Belgiji. Poceo da igra fudbal u Kanadi a najvise trenirao u UK. Nema on taj mentalitet.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.775
Локација
Панчево
Nikad necu zaboraviti onu sezonu kad smo igrali sa Bate Borisovim u kvalifikacijama za LS. Bukvalno smo krvarili na levom beku,samo smo Nemanju Petrovica imali i nikoga ne dovodimo i to traje sve dok nismo ispali i posle ispadanja dovedemo Subica na levom beku i jos dva igraca ako se secam. Mirise mi da Sveta mora da igra i da bude kapiten…
A kad je trebalo da uhvatimo kontinuitet, sa Lotarom, Đura se otvori za Boja Pjera...duša boli i dalje
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
Sto bi nišlije rekle, zaebao si se. Naša deca su dobra samo kad ih srede preko. Ovde su samo profesionalni jebaci kurvi, bar u poslednje vreme. Gledaj samo kako je Jović propao, mislio sam da će biti kalibra onog Perišića a on samo metnuo zube, tetovaže i po koju klinku starletu na visuljka.

Samo Kamerun daj. Domaće može ali da bude kao Belić ili ovi malo iskusniji koji ispeku zanat preko a da su ostali sa obe noge.
i da su im te noge zdrave.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.083
Reaction score
4.062
Локација
Beograd
Bravo za velikog gospodina Saleta Stanojevića!
Sad, ako je verovati Insajderima na ovom je Duki insistirao i na to se odnosio komentar da li ga neko čuje ili ne.
Drugi je Čumić, a štoper kažu da je Duljaj dogovorio, ali ovi nemaju prebijene pare da obećaju platu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top