Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.568
Reaction score
29.690
Локација
Novi Sad
Trener upravo izjavio kako je Traore ponudjen od nekog ko njega zna, kao jos su mu nudili igraca ali igraci nisu mogli...bas mu ponudjeno puno igraca od poznanika..... predlazem da se uvedu poeni za svakog ko spomene skauting sluzbu jer je i zvanicno laz da to postoji u FKP....:krsti:
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ma daj ko veruje da postoji skauting služba u Partizanu. I to ne kažem uopšte sarkastično. Mislim da smo svi svesni da većina igrača dolazi na neku vrstu preporuke (1) menadžera, (2) trenera ili "struke", (3) igrača. Dalje nema. U Srbiji se i dan danas u 90% firmi ljudi zapošljavaju na "preporuku". Zašto bi fudbal bio izuzetak. Samo pogledaj sliku našeg rukovodstva.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Izgleda i Cimirot zavrsen,uz Traoera i Cimirota treba jos jedan igrac u odbarni po meni.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Boli me kurac za drzavni koeficijent jer drzavu boli kurac za Partizan. Da nije situacija kakva jeste i da nam dozvole da okupimo tim na startu priprema kao ciganska cerga vjerovatno ne bih bio revoltitan jer bi bila borba za titulu skoro pa ravnopravna i imali bi cemu da se nadamo, ovako mi da nabijamo koeficijent da bi cigani igrali LS? 3-3 idealan rezultat pa ako da Bog da izgubimo to 11 mjesto i da cigani ponovo ispadnu u kvalifikacijama.
Promasih temu jbg
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Neverovatno mi je da smo doveli Traorea pored Diabatea. Mi imamo preozbiljnu ekipu za naše uslove

Traore Gojko C. (Fejsa)
Menig Andrade (Natko) Diabate
Rikardo

Pošto ovo neće moći u domaćici (verujem da će krilo biti bonus), mi uz štopera možemo opet da se nadamo proleću u LK.

Uz Traorea će Andrade da izgleda 50% bolje i a samim Traoreom ćemo ubedjen sam svi biti do jednog oduševljeni. Momak, dobrodošao, da izlomiš cigane na derbiju i kupiš svima nama srca ti iskreno želim.
Istina druze,vrlo ozbiljne igrace smo dobili u ovom prelaznom roku.Problem je sto su svi sem Andradea i Diabatea u katastrofalnoj formi i fizickoj spremi.A Fejsa...nakon utakmice sa Hamrunom mogu samo da kazem da vise nije za profesionalni fudbal i da to sto on igra je horor film za gledanje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
A čekaj, zar nismo rekli šta će nam Fejsa u tim godinama, kad su velike šanse da će se povrediti, biti spor ili na završetku karijere...šta, kao naša skauting služba to nije mogla da predpostavi, i da predloži nekog mlađeg, oštrijeg i bržeg?

Ah da, naša skauting služba i sistem dovođenja igrača i povratnika u Partizan... :cekanje:
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Sta se dešava sa Cimiritom, el dolazi?

Petrić reče da Fejska posle sinoćne utakmice više i ne trenira (ko zna kada će da se oporavi ako je tako). Rikardo igra pod inekcijama

Verovatno je mislio na pojačanja na tim pozicijama ali pojačanja da su odmah spremna a ne kao Pavlović, ko zna kad i dali i tad.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Napadaj, napadaj, Partizane napadaj! :D
Što će nam biti mnogo lakše ako smo u defanzivi dobro pokriveni, zaštićeni i mirni!

Eh, da je Ika Taka Stolica na početku priprema pa nadalje imao tim sa štoperima, te Zdjelarom, Jevtovićem, Traoreom, Cimirotom, Andredeom, Kangom, Dijabateom i ostalima koji su sada tu, plus boljeg kondicionog, možda bi još uvek bio trener Partizana, ali...

Prelazni rok je živa stvar, dosad su nam dolazili i odlazili fudbaleri, sad smo to unapredili i sa trenerima... :icon-rolleyes:

Ilieva i ne računam u odlazak-dolazak, jer se to kod njega i ranije nije znalo je l' otiš'o il' doš'o...
Jesam li ja nešto propustio, ko je taj Kanga?
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Do kraja prelaznog roka 15 tog septemvra UPRAVAAA NAPOLJEEEE, ozbiljan trener, stameni golman ne jedan uplasen drugi dezorjentisan, pojacati odbranu krilo centralni vezni da osvojimo drugo mesto u ligu i da idemo naredne godine da udjrmo u grupnu fazu lige sampiona. Gde su pare od najavljenog novog generalnog sponzora ping pong 6 miliona za 3 godine?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Ма јок бре, зезали смо се да га узимамо ,циганима, јер се наљутио због измене...

Кад могу ова деца цео дан да се играју на оним залудним компјутерским симулацијама кога ћемо извући за нашу групу ЛК, могу и ја унапред да доведем једног Кангу да ојачам наш везни ред. :D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
„Slušaj, ovo je za mene savršena prilika da unapredim svoju karijeru i da odem korak dalje. Razumeo me je i onda smo našli opciju koja je zadovoljila obe strane“, rekao je Traore za zvanični sajt FK Partizan.
Lepe reči.. dok naša deca što osećaju klub pričaju kako smo odskočna daska za neki "veći, bolji" klub.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.337
Локација
Nis
„Али не само са њим, много сам причао са Ламином Дијаром и Митром. Пуно су ми говорили о историји клуба и његовом значају тако да сам, са те стране, упознат са традицијом и важности и вечитог дербија који предстоји.”

“Ја се већ овде осећам као код куће, тако да не могу да говорим о том периоду адаптације. Овде се осећам сјајно”


 
Top