Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ma doveli bi oni Cimrota da mogu nekako za dzabe. Belgijanci su tvrdi i sigurno ne pustaju lako igraca tog kalibra, pa ovi nasi mudruju u fazonu sad cemo mi da sacekamo Januar pa da ga potpisemo ili za dzabe pa da dodje u Jun ili da Belgijanci spuste cijenu obestecenja na nekih 200k.
Ponasaju se kao mala djeca kao da su oni jedini koji traze tog momka, pojavice se neki Turci ili neki Eibar i uzece nam ga za sekundu a sve zbog njihovog cenkanja.
 

servent

Početnik
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
49
Reaction score
64
Malo apokalipticno mi zvuci CIMROT ili SMRT, bez njega potop sa njim i titula i evropa do jaja i sl. Zar je moguce da od jednog jedinog igraca nama zavisi sve? Izvinjavam se prekaljenim poznavaocima fudbala ali meni sve to zvuci bas bas neverovatno. Kao sto nas lozi uprava meni se cini da i ovde ima po koji Pera Lozac.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Ne zavisi nama sve od jednog igraca, nego taj jedan igrac igra u specificnoj poziciji koja nam je prekopotrebna da bi se uspostavio balans u ekipi i da bi se dobila zdrava kombinatorika za sva 3 fronta koja nas ocekuju ove sezone. Nemojte da zaboravite da je trenutna defanzivna linija (bez Miljkona koga smo svi pljuvali) primila samo 10 golova na 30 utakmica prosle sezone. A jedan od glavnih razloga za to je sto smo imali Zdjelara i Jojica koji su trcali daleko iznad proseka. Gubitkom Zdjelara, Paritzan je izgubio na kvalitetnoj agresivnosti, sitnim faulovima. Gubitkom Jojica, Partizan je izgubio na kvalitetnom prekidu i trkackoj sposobnosti. Takodje, imali smo Scekica u kvalifikacijama i kombinacija/uigranost njega i Sase nam je donosilo jako kvalitetnu defanzivu. Dovodjenje Andradea nije ispunilo ocekivanja iskljucivo zato sto smo ostali katastrofalno deficitarni na pozicijama zadnjeg veznog i primarno defanzivnog orijentisanog profila. Sve veznjake koje Partizan trenutno ima su vise ofanzivni vezni. Dolaskom Traore-a, dobili smo na igracu koji je relativno dosadan na lopti, ali ima odredjenu dozu agresivnosti i sto je najbitnije - fizicku dominaciju. Dolaskom Cimrota, dobili bi zaista slicnu zamenu Zdjelaru. Kombinacija Traore-a i Cimrot bi prvenstveno olaksala posao nasoj celoj odbrani, koja apsolutno nema kvalitet da se bori sa ekipama kada nasi srednji vezni ne trce nazad. U svemu ovome, ne racunam Fejsu, jer covek trci kao da nema kolena. Belic nije kvalitet za Partizan. Ovom Partizanu JAKO puno fali Daca Pantic. Da je on prisutan, mislim da bi Stolica i dalje bio trener i da bi imali malo zdraviji balans. Ideja Petrica (ako ona uopste postoji) je da se vratimo na 4-2-3-1 i da se uspostavi defanzivni balans dolaskom Traorea i Cimrota. Razlog zasto je Cimrot bitan je zato sto je igrac koji hoce da dodje, ima nas pasos, i takav profil nam treba.

fkp.PNG
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
@marinho94

brate pokusaj da mi ne zameris, ali stvarno si mi ulepsao dan sa ovim..

Gubitkom Jojica, Partizan je izgubio na kvalitetnom prekidu i trkackoj sposobnosti.

cuveni maratonac koji u krmecem kasu predje 12km.

inace da me shvatite pogresno, ja Zeku pratim jos iz Teleoptika i decka stvarno obozavam i smatram ga jednim od nas, ali on nije ni senka onog igraca.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Онда да вратимо Јојића пошто је и даље слободан. Таман да своје тркачке способности по ко зна који пут прикаже у дербију.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Pun mi je qrac igrača čija je glavna karakteristika pretrčana kilometraža.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Pa dobro, ja razumem i saglasan sam da Jojic apsolutno nije na nivou Partizana, ali samo kazem da je trcao dosta i dosta smetao protivnickoj ekipi. Nisam rekao da nam fali, nego da nismo nadomestili njegov odlazak adekvatnom zamenom uz fokus na trkacku sposobnost i prekid. Takodje, nemojte da zaboravite da je Jojic ostvario 14 asistencija prosle sezone. Pun ti je qrac igraca cija je glavna karakteristika pretrcana kilometraza - pa onda kenjate kako nemamo snage da trcimo jer je Misa Pilates kondicioni....
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Ne zavisi nama sve od jednog igraca, nego taj jedan igrac igra u specificnoj poziciji koja nam je prekopotrebna da bi se uspostavio balans u ekipi i da bi se dobila zdrava kombinatorika za sva 3 fronta koja nas ocekuju ove sezone. Nemojte da zaboravite da je trenutna defanzivna linija (bez Miljkona koga smo svi pljuvali) primila samo 10 golova na 30 utakmica prosle sezone. A jedan od glavnih razloga za to je sto smo imali Zdjelara i Jojica koji su trcali daleko iznad proseka. Gubitkom Zdjelara, Paritzan je izgubio na kvalitetnoj agresivnosti, sitnim faulovima. Gubitkom Jojica, Partizan je izgubio na kvalitetnom prekidu i trkackoj sposobnosti. Takodje, imali smo Scekica u kvalifikacijama i kombinacija/uigranost njega i Sase nam je donosilo jako kvalitetnu defanzivu. Dovodjenje Andradea nije ispunilo ocekivanja iskljucivo zato sto smo ostali katastrofalno deficitarni na pozicijama zadnjeg veznog i primarno defanzivnog orijentisanog profila. Sve veznjake koje Partizan trenutno ima su vise ofanzivni vezni. Dolaskom Traore-a, dobili smo na igracu koji je relativno dosadan na lopti, ali ima odredjenu dozu agresivnosti i sto je najbitnije - fizicku dominaciju. Dolaskom Cimrota, dobili bi zaista slicnu zamenu Zdjelaru. Kombinacija Traore-a i Cimrot bi prvenstveno olaksala posao nasoj celoj odbrani, koja apsolutno nema kvalitet da se bori sa ekipama kada nasi srednji vezni ne trce nazad. U svemu ovome, ne racunam Fejsu, jer covek trci kao da nema kolena. Belic nije kvalitet za Partizan. Ovom Partizanu JAKO puno fali Daca Pantic. Da je on prisutan, mislim da bi Stolica i dalje bio trener i da bi imali malo zdraviji balans. Ideja Petrica (ako ona uopste postoji) je da se vratimo na 4-2-3-1 i da se uspostavi defanzivni balans dolaskom Traorea i Cimrota. Razlog zasto je Cimrot bitan je zato sto je igrac koji hoce da dodje, ima nas pasos, i takav profil nam treba.

Погледајте прилог 17624
Prije sam slicno napisao ali ovo je plac Boziji imamo bolje igrace od prosle godine ali imaju 5N sindrom :) nemotivisani, neorijentisani, neiskorisceni neagresivni i nepripremljeni :)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Био је један од кључних играча екипе која 7 пута заредом није успела да добије дерби и ту се по мени сваки позитивни закључак о њему и бившем му тренеру завршава. Ајде да је у томе суделовало 2-3 тренера и 2 различите селекције играча али брате једна те иста селекција са једним те истим тренером није успела 7 пута да добије дерби и сад ја треба да извлачим неки позитивни закључак о онима који су са разлогом бивши сада и који са разлогом још нису нашли клуб ? Много је
Ова екипа је далеко квалитетнија од прошлогодишње али то неће показати док не добије тренера. Ипак, дерби је први испит за овај тим, а други и полседњи испит ће им бити кад добију тренера и кад покажу шта могу са тренером.
 
Последња измена:

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Ma tačno je to da je ova naša ekipa bolja od prošlogodišnje, ali je cigojnerska deset puta jača od njihove prošlogodišnje.
To je ključni problem.
A što je najgore oni se još pojačavaju.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Broj pretrcanih kilometara je beskorisna brojka, svako moze da predje veliki broj kilometara dzogirajuci kao Jojic, mnogo je bitniji broj sprinteva i intenzitet trcanja, a tu se Jojic i nije nesto proslavio. O tome da su ga u duel igri unistavali jer je slab i nedovoljno agresivan da i ne govorim. Jojic ima svoje kvalitete pre svega kada je zavrsni pas u pitanju, sto se vidi i po asistencijama, ali je prica da on ima neke fantasticne trkacke sposobnosti i vise nego smesna, sto negde i namece pitanje da li je i koliko Stanoje kriv za njegove ocajne partije time sto ga je forsirao na pogresnoj poziciji.

Ova ekipa je jaca nego proslogodisnja bez ikakve dileme, ali smo za trenera prvo imali coveka koji se skroz pogubio izmedju zelje da implementira svoju viziju i potrebom za instant rezultatima, pa smo njega zamenili covekom kome je trenerski posao hobi, tako da je logicno da i pored toga sto je ekipa kvalitetnija rezultat na terenu bude losiji. Dok na klupi Partizana ne bude neko ko je stvarno trener i koji tacno zna sta zeli, pojacanja nam nece mnogo znaciti, a razlog zbog cega se to nece desiti je vec 1000 puta ispricana prica.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.386
Reaction score
3.209
Локација
Tamo gde su Grobari
Pa dobro, ja razumem i saglasan sam da Jojic apsolutno nije na nivou Partizana, ali samo kazem da je trcao dosta i dosta smetao protivnickoj ekipi. Nisam rekao da nam fali, nego da nismo nadomestili njegov odlazak adekvatnom zamenom uz fokus na trkacku sposobnost i prekid. Takodje, nemojte da zaboravite da je Jojic ostvario 14 asistencija prosle sezone. Pun ti je qrac igraca cija je glavna karakteristika pretrcana kilometraza - pa onda kenjate kako nemamo snage da trcimo jer je Misa Pilates kondicioni....
Možda je i smetao protivničkoj ekipi, ali je zato našoj smetao duplo više. Bez obzira na sve, igrač ili trener Partizana ne sme nikada biti onako pljuvan, osim ako je cigan u pitanju.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Čumić u Vojvodini jer grcki cigani ne dozvoljavaju da klub pusti igraca u Partizan
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
To je zvanično objašnjenje. Šta se tu stvarno krije je pitanje. Možda domaći cigani(n)?
 
Top