Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Taj deo price i mene plaši..zna i on sa kakvim nesposobnjakovicima ima posla
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.456
Reaction score
2.226
To znaci da pojacanja vise nema snalazi se kako znas, nama fali golman, stoper centralni vezni, krilo, trener i konacno NOVA Upravaaa i taj najavljeni generalni sponzor koji se vise ne spominje.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
U ponedeljak bi trebalo da se zavrsi sa Cimirotom,belgijanci traze pare odmah nasi nude garancije ,tu je problem.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Cekaju da prodje derbi, ako nekim cudom pobedimo ni slucajno
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.456
Reaction score
2.226
Da imas normalnu upravu i da taj igrac pravi razliku do sada bi bio angaziran. Kako igramo mi roster mozemo popuniti i od igrace koji igraju u ping-pong ligu. Ja mislim da se cekaju pare od novog generalnog sponzora koji je bio bombasticno najavljivan a jos ga nema.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
U jučerašnjoj pobedi Standarda u gostima Cimirot upisao asistenciju kod jedinog gola svoje ekipe.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.103
Reaction score
14.531
Локација
Kipar
Izgleda da ce ipak da dodje u januaru kad se slegne situacija kako rece g-din Petric.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Не верујем ни да сад има мотив и како време одмиче све више ми изгледа као да само ми хоћемо њега, а не он нас. Делује ми научно фантастично да стандардни играч Стандарда који има уговор до наредног лета пређе код нас у тренутку кад је дугогодишња нестабилност у клубу достиже врхунац. Био би баш озбиљно појачање тим пре што се не би водио као странац.
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
402
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Nekako mi deluje da čovek nema nameru da napušta Standard,ne vidim razlog zašto bi došao kod nas jedino da nije neki okoreli Grobar.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Citat iz Telegrafa od Ivkovića u vezi Cimirota i za koga navija:

Valja napomenuti da, bez obzira što se u medijima pominje suprotno, da su i Cimirot i njegova porodica veliki navijači Partizana i da su i oni u značajnoj meri doprineli da igrač prelomi i odluči da iz Standarda dođe u Beograd.

E sad, ako uopšte dolazi da li će doći sada ili u januaru kako je Petrić već pomenuo, videćemo... Ali čim se ovako sve utihnulo izgleda teška priča da će doći.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Najgora je ona izjava da ako on propadne nemamo plan b jer ne znaju da nadju zadnjeg veznog sa nasim papirima...da li postoji veci amaterizam?
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
U prevodu, uprava nas ponovo loži i laže.
A činimi se da i Pertrić učestvuje u tome, jer po njemu nebitno ako sada ne dodke, doćiće u januaru. Januar laža za malu decu .
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Чини ми се да се уздају у опоравак Пантића и да зато неће да журе са Цимиротом па вероватно одатле и то да ако не дође сад може и у јануару.
 
Top