Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.397
Reaction score
3.245
Локација
Tamo gde su Grobari
Znači sad raspolažemo:

Golmani : Lukač ,Stevanović,Pop
Bekovi :Urošević,Šehović,Živković,Filipović
Štoperi: Vujača,Sani,Sveta, mladi Ilić
Sredina :Fejsa,Belić,Andrade,Natho,Dača Pantić,Jović,Menig,Petković,Diabate, Terzić,Lutovac
Napad : Rikardo, Pavlović,Baždar.

Izvinjavam se ako sam nekog izostavio (mlađeg sigurno). To bi bilo to.
Mislim da su nam neophodna minimalno još dva igrača i to u sredini terena.
Mislim da nam i štoper fali ali ne bih išao tolko daleko.Znam da tu nece nikog dovesti.
Lutovac je napadač:D
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Mesta za optimizam nema. Smradovi su pred odlaskom i ja vidim samo da se napravio prostor za prodaju Rikija da ucare jos koji evro dok ne napuste brod...
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.332
Локација
Nis
Znači sad raspolažemo:

Golmani : Lukač ,Stevanović,Pop
Bekovi :Urošević,Šehović,Živković,Filipović
Štoperi: Vujača,Sani,Sveta, mladi Ilić
Sredina :Fejsa,Belić,Andrade,Natho,Dača Pantić,Jović,Menig,Petković,Diabate, Terzić,Lutovac
Napad : Rikardo, Pavlović,Baždar.

Izvinjavam se ako sam nekog izostavio (mlađeg sigurno). To bi bilo to.
Mislim da su nam neophodna minimalno još dva igrača i to u sredini terena.
Mislim da nam i štoper fali ali ne bih išao tolko daleko.Znam da tu nece nikog dovesti.
Mnogo kvalitetnih igraca imamo (klupa tanka), tuga sto Stolica ocigledno ne ume da ih ukomponuje.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Ponovicu,fale nam bar dva extra igraca na sredini, defanzivni i ofanzivni srednjak, a licno bi doveo jos jednog napadaca ! Mislim da bi se to moglo dovesti za pola novca koji im uskoro sleduje od Sadika, jer ce ovaj zavrsiti u Dortmundu ili Viljarealu za 30 mil.eura, pianje je dana. To bi bilo nama osiguranje da cemo zavrsiti drugi u prvenstvu. Videli ste sinoc cigansko krilo (Bukari) i srednjaka koga im je Grof Bozovic sredio (Kangva) ubice od igraca, neverovatno podsecaju na nase majstore Dijaru,Moreiru, Zuku ! Poenta je mora se naci novac da se plati extra kvalitet !
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Диабате је бољи играч од обојице тих поменутих...а Андраде је у најгорем случају егал. Проблем је што су и Диабате и Андраде дошли у клуб који није на том степену стабилности, а сви знамо зашто није. Но не бих да улазим у поређења са циганком и одабиром странаца њиховим и нашим јер они су у свему бољи од нас осим у фудбалу али ајд нека за неку другу тему,..... Дефинитивно фали још бар два играча у средини поготово након одласка Здјелара. Тако да наш проблем осим нестабилности клуба је и кратка клупа, а таква клупа је резултат претходних прелазних рокова не овог јер клупа се гради дугорочно не у једном року, што опет има везе са нестабилношћу клуба.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.397
Reaction score
3.245
Локација
Tamo gde su Grobari
Ponovicu,fale nam bar dva extra igraca na sredini, defanzivni i ofanzivni srednjak, a licno bi doveo jos jednog napadaca ! Mislim da bi se to moglo dovesti za pola novca koji im uskoro sleduje od Sadika, jer ce ovaj zavrsiti u Dortmundu ili Viljarealu za 30 mil.eura, pianje je dana. To bi bilo nama osiguranje da cemo zavrsiti drugi u prvenstvu. Videli ste sinoc cigansko krilo (Bukari) i srednjaka koga im je Grof Bozovic sredio (Kangva) ubice od igraca, neverovatno podsecaju na nase majstore Dijaru,Moreiru, Zuku ! Poenta je mora se naci novac da se plati extra kvalitet !
Molim te nemoj ciganske igrače uporediti sa našima, jedino ožegola bih ti mogao oprostiti :D
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Bolje ekipa od prosle godine,a kriminalno igramo…
Sa Stanojevicem ne bi smo imali ovakvu ekipu,on ne preferira toliko ove strance u timu…tako da nemojte da pricate ,,da je stanojevic imao ovakvu ekipu,, …jer nikad je ni bi ni imao,jer on ocigledno ima neko svoje vidjenje…
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Ove sezone bi u spicu imali tandem scepovic,kojic a krila jankovic,ninkovic i predrag luka....zadnji vezni ako se potrudi sasa markovic i bojan zajic...tako da ovo sto imamo je dovoljno fali zadnji vezni koga moraju da dovedu ali se vrv ceka evropa..i verujem da ce ova ekipa biti super samo da se uigra.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
A dok se ekipa uigra, cigani odoše na +15, ispadamo iz Evrope i gubimo titulu. Nema od ove ekipe ništa, jer je vodi Ilija Stolica koji ne može najgoru ekipu u prvenstvu da dobije makar na suvi kvalitet. Opet kažem, ako uprava ostane posle današnjeg meča, mi ovu sezonu više ne moramo ni da gledamo, a titulu nećemo osvojiti još dugi niz godina jer jednostavno nema sreće sa ovim govnima na čelu kluba.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
153
Reaction score
447
Локација
Beograd
Ako oni sa Kipra ne donesu povoljan rezultat tj. minimum remi ako vec ne mogu da daju bar 1 gol a sutra se na prakingu u Humskoj ne pojavi bar 2-3.000 nas, onda lepo treba Aca da nas ugasi.
Samo aktivira neplacen porez, Vazurine krivicne prijave i mi odosmo pod led na duzi period.
 

Snickers

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
26
Reaction score
70
Локација
Trinidad and Tobago
U ovom timu prolaze jedino bekovi, Sveta Markovic, Andrade, Dijabate i Rikardo. Fejsa kad je zdrav, a to je pitanje, i Natko za jedno poluvreme.

Vujacic, Sanicanin, Menig, golmani su u rangu Cukarickog/Radnickog iz Nisa itd. Mening mozda u rangu Vojvodine.

I onda uzmes i uporedis ove sto "prolaze'' sa Sadikom, Asanom, Stevanovicem, Sumom, Pavlovicem, Natkom od pre 3 godine, pa i Ostojicem i vidis da je trenutna ekipa kisela voda. Jedino je mozda Dijabate u tom rangu.

Fale i stoperi, i golman, i defanzivni i ofanzivni vezni, i jos jedno krilo. A najvise kondicioni trener. I trener.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
cigani su cigani, gledajmo u naše dvorište, a tamo je nezapamćen nered na svim nivoima.
 
  • Like
Reactions: BiP
Top