Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
665
Reaction score
5.335
Локација
Nis
Ne bih se slozio da je sad dovodjenje kvalitetnih igraca sviranje kurcu. Ako nista drugo onda da barem imamo jak sastav za kvalifikacije za Ls sledece leto, ako ih ne rasprodaju pre toga. A ja kao mazohista i dalje verujem u titulu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.941
Reaction score
21.741
Ništa od tih pojačanja ne bi bilo da nije bilo pritiska na stadionu.
Kakvi god da smo, ipak nešto možemo. Ne zaboravimo kakve pičkice vode sve redom, od države do našeg Partizana.
Sada je mnogo važno da ne prestane. Posle svakog gola, primljenog ili datog, glasno mu jebati mater.
Istok: Vazuraaaa, zapad: umriiiiii! Ovo mora da se primi na stadionu....naravno i standardni repertoar.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Jel istina da ce Vazura iz svog dzepa da placa Sehovica posto je njegov dolazak Vazurina kombina sa menadzerom?
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Šteta ako je tačno da Čumić ne dolazi. Za klasu je bolji i konkretniji od Jovića, a mislim da je bolji i od Meniga.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Jel istina da ce Vazura iz svog dzepa da placa Sehovica posto je njegov dolazak Vazurina kombina sa menadzerom?
Po meni to nema smisla, jer su i Šehović i Sveta i ostali naši igrači svi iz jedne agencije, ako se ne varam.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Negde sam pogledao kako je vrlo lepo objasnjeno na primeru Zlatana kako funcionise ta kombinacija menadzer i Vazura.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Mene zanima ko dovodi i bira ova pojacanja? Obojica su pod ugovorom.
Sigurno da bi Cimirot predstavljao pojacanje, ne znam kakav je Traore ali vidim da je standardan u svom klubu i to je dobro, verovatno je korektan igrac. Obojica nam trebaju kakvu god formaciju igrali.
Ocigledno da stopera ne planiraju iako nam je preko potreban. Samo jedan kvalitetniji stoper od ovoga sto imamo dize kvalitet i drugog stopera i samim tim cele odbrane. Jedan veteran na toj poziciji bi nam mnogo znacio, em bi od Svete napravio nesto em bi doneo sigurnost i mir celom redu.
Umesto da se tu ulozi, oni hoce jos jedno domace krilo iako ih imamo dovoljno, osim u slucaju prodaje Jovica - cemu se nadam, s obzirom koliko lose igra od priprema prosle godine. Steta za Cumica, ali nam to nije goruca pozicija, bar imamo neki kvalitet na tim pozicijama.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.553
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Po meni to nema smisla, jer su i Šehović i Sveta i ostali naši igrači svi iz jedne agencije, ako se ne varam.
Ovo nije agencija nego Danilova kombinacija sa osuđivanim licima poznatim policiji.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Zanimljivo, ako se ne varam Sehovic je bio poslednji njihov igrac kod Sava... Bukvalno je oteran posle jedne kriminalne utakmice. Uvek sam se pitao dal je Savo mislio da ga je mali namerno busnuo pa ga zato sklonio.
 

Ivan_MKD

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
38
Reaction score
73
Sada mogu da krenu pojacanje... kolko tolko.... da se zadrzi UEFA koeficijent. Skotali su da cigani sami nemogu da odrze poziciju. Ali su se osigurali da im nista nemozemo u prvenstvu.

Pa sada moze , dovedite nekog, odigrajte Ligu konferencija....
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Zanimljivo, ako se ne varam Sehovic je bio poslednji njihov igrac kod Sava... Bukvalno je oteran posle jedne kriminalne utakmice. Uvek sam se pitao dal je Savo mislio da ga je mali namerno busnuo pa ga zato sklonio.
Nije ga busnuo namerno, vec zbog toga sto nista ne zna. Ne znam, zasto vlada prica da je dobar igrac, kad jednostavno nije.
 
Top