Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.750
Локација
Beograd
Pop da nauči da ispucava loptu,ne samo zbog gola nego mu je svako ispucavanje kritično i ise u aut.Sredina terena nam je jalova u pm, napadači nisu dve dobre lopte dobili.Tri dana da se igralo gol ne bi dali.Fali nam plejmejker tipa Moreire!!!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Stevanovic koji nas je za malo kostao titule 2017. godine svojim debilnim izletom protiv vozdovca?
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Blago nama ako nam je Popović najveći problem.

prošle sezone u proseku jedan primljen gol po utakmici u Evropi, u domaćoj ligi jedan na dve utakmice i odbranjen penal u kvalifikacijama protiv Dunavske Strede kada je utakmica mogla da ode u skroz drugom pravcu.... ali hajde da ga teramo zbog kiksa na prijateljskoj utakmici

To što sam prokomentarisao njegov kiks ne znači da teram golmana, pogotovo što se radi o prijateljskoj utakmici kao što si napisao.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Ovo što mi igramo nije ofanzivan fudbal, uvek mora lopta da ide napred a ne da se vraća nazad, bekovi da učestvuju u napadu, treba da se vrši pritisak svakog trenutka kad protivnik ima loptu....
Previše smo spori, nadam se da će ih Stolica upregnuti i dovesti još par pojačanja jer sa ovakvom igrom možemo samo da se borimo za play-off u domaćoj ligi.

Da dodam samo da prijateljske utakmice često nisu nikakav pokazatelj ali mora bolje od ovoga danas.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Blago nama ako nam je Popović najveći problem.

prošle sezone u proseku jedan primljen gol po utakmici u Evropi, u domaćoj ligi jedan na dve utakmice i odbranjen penal u kvalifikacijama protiv Dunavske Strede kada je utakmica mogla da ode u skroz drugom pravcu.... ali hajde da ga teramo zbog kiksa na prijateljskoj utakmici

Pop je dobar golman, ali da bi mogao da igra ovo sto mi ocigledno zelimo on mora da dramaticno popravi igru nogom, na stranu ovaj gol danas za koji je Sehovic kriv jedno 80% (donekle i ocekivano, da je kao bek poslao onakvu loptu stoperu ne bi bio toliki problem, ali posto je prinudno igrao stopera to je katastrofalni kiks), mada bi se golman koji nije operisan od igre nogom verovatno bolje snasao. Videlo se koliko se igraci komfornije osecaju kad vracaju loptu Stevanovicu, kao i sam Stevanovic koji bez problema stoji na 20 metara od gola sa loptom i ucestvuje u gradjenju napada. Ja Popa ne mogu da zamislim da radi tako nesto.

U prvom poluvremenu smo masu puta stvarali dobre situacije, ali je falio zavrsni pas, i generalno se videlo kako to manje-vise treba da izgleda. Drugo poluvreme potpuno nebitno za bilo kakvu analizu, ono nije bila funkcionalna postava, u veznom redu su nam igrali Zdjelar i dva krila, to sto je Andrade tek dosao i to sto nemamo nijednog stopera pa je Jevta krpio je uslovilo to da mi nemamo nijednog vezistu na klupi. Meni je najbitnije da se vidi sta zelimo i da je to donekle vec preslikano na teren, kada se ekipa jos uigra i kada budemo imali stopere igracemo dobar fudbal. Jedino sto mi je krivo je to sto Jevtovic i Sehovic nisu dobili minute na svojim pozicijama, kod Jevtovica je to mozda bilo i neizvodljivo, ali mislim da su Caki i Sehovic trebali da se zamene u drugom poluvremenu.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
U životu su sigurni samo smrt, porez i Miša pilates u FKP. :D
 

kon šoneri

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
51
Локација
Pale,RS
Kao da je bitno ko ce doci,mi ne mozemo uzeti titulu jos bar 4 godine.
Stolica ne bi bio trener da je iko ozbiljan htio.
Pojacacemo se malo cisto da budemo koliko toliko u igri, 5,6 bodova ispod cerge,da bude kao malo uzbudljivo i to je to.
Ne znam sta se narod lozi,kada nismo uzeli proslo prvenstvo,uzecemo ovo loje vodi direktno u Ligu S.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Za ovo što kažu igrači u izjavama da Stolica traži, da ugra ide od golmana, Popović je neupotrebljiv. Ako nije naučio cele oroşle sezone, ne da igra nogom nego da kršteno ispuca, ne vidim kako će naučiti za 2 nedelje priprema. Pri tom, veći problem je sto on ZNA to da radi, nego je problem glava.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Још једно потенцијално квалитетно појачање видим у Фејси. Ако буде успешно рехабилитован биће од велике помоћи на средини јер је класа, ма шта ко мислио. Код њега су проблем те хроничне повреде. Да није тога и даље би играо у Бенфици. Ни ову ни било коју другу припремну утакмицу нема смисла коментарисати у смислу да ли је била добра игра и слично али и без ње је јасно коме је место овде, а коме не. Не може једна припремна утакмица да промени комплетну слику о неком играчу.
Фали искусан голман. Шеховић јесте дао тежу лопту али Поповићева реакција је катастрофална, аматерска, недопустива ни на тренингу. Поп је прошле сезоне имао неке своје моменте али има осцилације и нити је сигуран у себе нити су саиграчи сигурни у њега. За њега би нека позајмица била идеална, да проба да стекне самопоуздање. Стевановић је нека стабилнија варијанта али дефинитивно нам треба искусни чувар мреже млађи од Лукача. Назире се проблем у том троуглу голман-штопери.
 
Последња измена:

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Očigledno trebaće nam pojačanja u ofanzivi i to kvalitetna ako ne mislimo da imamo problem u realizaciji. Rikardo neće moći sam a neće moći i u kontinuitetu da bude efikasan.
 

Mutherfunker

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
14
Reaction score
20
Локација
Smederevo
Za poznavaoce fudbala, sto prepoznaju da Popovic ne valja posle kiksa na prijateljskoj: Aj da ga oteramo, ko Sehovica onomad kad smo zbog njega izgubili ceo bod(!), pa posle ako moze za pare da ga vratimo.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Ja se nadam da ce Stolica na pripremama dati priliku malom Mihajlovicu. Jeste jako mlad za golmana i nije dosad igrao protiv seniora ali ono sto sam gledao u omladincima i sad na prenosima sa Zlatibora mi daje bas veliku nadu. Ima visinu i odlicnu motoriku, solidno igra nogom, ima mirnocu i samopouzdanje.....
E sad, koliko ce toga ostati kad ga stave na go sa prvim timom to niko ne moze da zna dok ne proba.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
E sad i vi preterujete. Popović nam je mnogo više doneo nego što nas je svojim kiksevima koštao. Kao što reče Jasmina, nije upitno da li zna ili ne, problem je njegova glava jer on kad napavi kiks njega nema celu utakmicu više.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
126
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Budimo realni, bez zle namere prema mladom Popoviću, iako je naš, ima refleks i na momente zablista, ipak je on u dugom nizu golmana zbog kojih mi proradi čir kada god se protivnik obruši ka našem golu. Neca i pored limitirane fizike ima ono "nešto" što moj čir drži pod kontrolom. Stav, izraz lica, gestikulaciju da zna šta radi i da se ne zenta. To je za glomana velikog kluba kakav je Partizan "must have".
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Za poznavaoce fudbala, sto prepoznaju da Popovic ne valja posle kiksa na prijateljskoj: Aj da ga oteramo, ko Sehovica onomad kad smo zbog njega izgubili ceo bod(!), pa posle ako moze za pare da ga vratimo.
Уопште није проблем један кикс. Поред добрих имао је и доста лоших момената у битним утакмицама тако да свеукупно то није позитивна оцена. Не улива самопоуздање тиму нити га сам има. Можда буде квалитетан голман у 30 година, сада је још премлад за гол Партизана, никако га се не требамо одрећи али рано је за Попа. Ретки су голмани који тако рано имају квалитет да буду први избор, а Поповић није један од њих. Ако га Столица буде форсирао испред Стевановића имаћемо проблем то запамтите. Стевановић никада није добио прилику да континуирано брани и мислим да је време да је добије, нарочито у европским мечевима где никад није добио праву шансу. Бранио је пенале против Сочија и против Фејнорда и то је све. То је по мени велика неправда према њему. Немам ништа против Попа, наше је дете, добар момак али није још спреман за гол Партизана у најбитнијим утакмицама и то је то. Нека скупља самопоуздање у неким лигашким мечевима и нека буде залог за будућност јер за голмана је још млад, а први избор у свим захтевнијим утакмицама да буде Стевановић или да Стевановић настави каријеру негде другде, а да доведемо искусног голмана јер стварно мислим да није фер да он буде други избор после толико година овде. Није фер ни у фудбалском ни у људском смислу, како год да окренеш.
 
Последња измена:
Top