Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Nek daju Stolici mandat sad da moze sam da dovede ko mu treba.

Да је Партизан клуб онакав какав треба да буде па да лепо тренер буде истовремено и СД. Да се бира на дуже стазе, да буде господин, да руководи, а не да показује на тренингу како се даје пас и остало, јебеш тренинг и тактичке финесе за то је најлакше довести помоћне тренере, треба нам ауторитет, јака глава, човек који уме да склопи коцкице, да одабере праве људе око себе, праве играче. Нормално, пре тога да направимо идеју коју желимо да гурамо и да доводимо тренере истог профила увек како би се одржао континуитет, а не да тренери имају различите филозофије фудбала и да сваки пут радимо ремонт кад доведемо новог тренера. Који ће курац СД Марку Николићу или Јокановићу, Пауновићу.
То све наравно у неком паралелном универзуму. У овом зна се - јебање у мозак у продужецима који вечно трају.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Cigani dovode li dovode, a mi nedovodimo ni slobodne igrace, a roster nam vristi za napadacem, defanzivnim veznim i plejmejkerom! Au tugo moja
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Sad kad je otišao Bugarin, ja bi Stolici dao odrešene ruke da dovede koga hoće.
Ali, zašto mislim da neće biti tako?
Zato što je kasa u rukama onog debelog vepra.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Прелазни рок је добро почео, лоше се наставља и вероватно ће катастрофално да се заврши. Осим ако се не деси неко чудо али ово није време чуда......2017-а је била последња година када су чуда била могућа.
 

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Онда можемо да се поздравимо и са другим местом у лиги јер ни овако не можемо да се упакујемо због проблема са бонусом камо ли ако доведемо странца вишка.
Везни ред нам је сведен на Андрадеа, Белића и 2 играча од 33+ година од којих један игра сваких шест месеци.

Po meni je Andrade greska, jer nam je zauzeo mesto stranca, a znalo se da Zdjelar verovatno ide i da ce nam trebati zadnji vezni. Stvarno ne vidim benefit od njegovog angazovanja.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Nije greska, jedina greska je sto nas klub odbija da dovede vise od 4 stranaca. Sezona je duga (mada, kako je nasa krenula...) i nije problem da imamo vise od 4 stranaca jer uvek mozemo da rotiramo. Snaga tima se ne ogleda samo u prvih 11. Kad nema dovoljno domaceg kvaliteta, dovedes strani, to je sasvim normalno u svakom fudbalskom klubu sem kod nas.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
sad je sve uzalud. dzaba lupati glavu sta nam fali u igrackom kadru(a fali mnooogo), kad imamo ovih vristecih -4 na samom startu sezone. dozvolite, neozbiljno je nadati se plasmanu u le kad je sve u totalnom rasulu.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Posto smo vec bili u manjku sa igracima,a nismo doveli adekvatne zamene na klupi bas me zanima kako cemo dalje..otisao zdjelar i treba ti startni zadnji vezni,jovic vrv odlazi treba ti krilo,otisao holander hvala bogu treba ti zamena za njega...i pored toga sto nam treba jedan ofanzivni vezni mi smo u debelom minusu,a kao sto vec pouceni iskustvom znamo da ovi nisu u stanju da dovedu 5 igraca a sezona je uveliko pocela...tako da ako smo prosle godine imali bar evropu ove godine necemo imati ni to,jer prosto nema ko da igra.,a kako je iliev otisao nema ko ni da dovede igrace...tako da se vec naslucuje scenario jos par kikseva u prvenstvu i ako ne na ovom koraku,onda ispadanje iz evrope ....otkaz stolici i totalni raspad kakav niko nije ocekivao s obzirom kako je krenuo prelazni rok...neka nam je bog u pomoci.... https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1668139/Filip-Holender-napustio-Partizan.html
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Nek mu je sa srecom, nek navijacima Vasasa donese vise srece nego nama i nek se vrati na stadion samo i iskljucivo kao navijac.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Mamu vam vasu idiotsku upravo nesposobna.
Rekapitulacija:
Odlasci:
Ostojić,Smiljanić,L.Marković.Obradović.Brežančić,Jojić,L.Pavlović.Miljković,N.R.Miletić,Jevtović,Milovanović,Zdjelar,Holender,Jović ?(14)
Dolasci:
S.Marković, Šehović, Filipović, Belić, Andrade,Diabate (6)
Baždar,Petković,V.Vlahović,M.Ilić,Stašević bili i ranije u klubu,prošli 2 ili 3 puta pripreme.Dakle nisu novajlije.
Da se razumemo.Priželjkivali smo odlaske većine od ovih 14 igrača osim možda četvorice.Ali ako otpustiš ili ode 14 igrača dovedi zamjene za barem dvanaestoricu.
Saboteri,izdajnici, vi pričate o pretjeranom gomilanju igrača.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.459
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Na dodjem ti dovodis pojačanja u rangu Miljkovića, Jojica I ostale elite koja nema gde, pa je daj šta daš.
Za prava pojačanja trebaju pare, zato se cudim odakle mislite da klub može da dovede igrace. Pa ovima je Smiljanić finansirao pripreme...
 
Top