Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
7
Reaction score
0
Локација
Teslic
ma nisam se dobro izrazio
mislio sam da vecina njih ne vole tim za koji igraju
pogledaj ove danasnje "zvezde" Partizana
a pogledaj one prija
pa smesno je to poresit
ne samo po igri vec po ponasanju
e skontaj malo o cemu ti pricam

I ti skontaj neke stvari, pa kad ih skontaš, vrati se na forum.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Jeste, kako da nije, Krletu u Nemačkoj bila mala plata pa došao u Partizan zbog velike plate? :banghead Raća Petrović pristao da dođe u Partizan zbog plate iako nije znao da li će uopšte uspeti da se nametne u prvih 11? Za razliku od njih Taribo Vest je igrao za klikere, kao i davno pre njega Milko Đurovski. :banghead

Kad pogledam onaj snimak gde Moreira posle gola u derbiju, za 1:1, trči za loptom ne bi li je što pre odneo na centar da pokušaju da urade još nešto, sav se naježim kad vidim taj fanatizam. Moreira sram te bilo, kad imaš platu što se uopšte cimaš. :banghead
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Jeste, kako da nije, Krletu u Nemačkoj bila mala plata pa došao u Partizan zbog velike plate? :banghead Raća Petrović pristao da dođe u Partizan zbog plate iako nije znao da li će uopšte uspeti da se nametne u prvih 11? Za razliku od njih Taribo Vest je igrao za klikere, kao i davno pre njega Milko Đurovski. :banghead

Kad pogledam onaj snimak gde Moreira posle gola u derbiju, za 1:1, trči za loptom ne bi li je što pre odneo na centar da pokušaju da urade još nešto, sav se naježim kad vidim taj fanatizam. Moreira sram te bilo, kad imaš platu što se uopšte cimaš. :banghead

da-da u pravu si apsolutno! I da dodam, pa njima odgovara i finansijski da udju u LS, naravno da ce dobiti neke bonuse, koji i nisu bash mali...
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Зар неко уопште може и да сумња у мотивисаност играча пред овакве мечеве?!
 

Dr.Hofmann

Guest
Iskren da ti budem ja sam posumnjao upravo u tu motivianost kad sam ih video kako "trče" ili ne trče na tekmi protiv apoela.
Nadam se da nam se to nemože ponoviti i da ćemo da isprašimo ove!!
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
И мене је забринуло то не трчање.. али као што сам једном рекао тешко је трчати у таквим увијетима.. знам и сам кад играм ногомет на великом терену и кад је велика врућина не можеш баш пуно.. сав си исцрпљен и онда није то та игра.. Ципрани су се навикли на те увијете.. мислим видјет ћемо ако буду тако не трчали у бг онда нема оправдања...
По стоти пут СВИ НА СТАДИОН:D:partizan_fan:
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
"Вечерње новости"

Igra i Krstajić!?

V. Tomković, 01.08.2009 20:34:29




sp-krstajic.jpg


Mladen Krstajić



ALARM u Humskoj 1 zvoni od povratka sa Kipra, zbijaju se redovi na sve strane pred revanš sa APOEL-om u Beogradu (2:0 prvi meč). Svima je itekako jasno da se evropski planovi “lome” u sredu na Topčiderskom brdu, pa je i povređeni Mladen Krstajić stisnuo zube i u subotu počeo sa laganim treninzima, te ne bi bilo iznenađenje da se, na kraju, pojavi na terenu.
Njegovo iskustvo, a naročito visina, nedostajali su crno-belima u Nikoziji. Eventualnim nastupom u revanšu ti nedostaci iz prve utakmice pretvorili bi se u adute Partizana u poteri za zabrinjavajućih “minus dva”.
- Tri dana posle povrede odmah me pitate da li ću biti spreman za utakmicu? Pa, ne znam, videćemo, važno je da me ništa ne boli - ostao je zagonetan u subotu posle treninga Mladen Krstajić. - Ne mislim da sam baš ja nedostajao u prvom meču, ima Partizan dovoljno kvalitetnih igrača da nadomeste svačiji izostanak. Podbacili smo
u igri, sigurno možemo mnogo bolje, a posebno me boli što je APOEL postigao golove zbog naše dekoncentracije, a ne zato što nas je nadigrao.
Iskusni as, bio u sredu na terenu ili ne, veruje da Partizan, ako bude pravi “parni valjak”, može da pregazi Kiprane i dođe do četvrtog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
- Na njihovoj strani je iskustvo, a na našoj mladost, žar, borbenost, fizička spremnost i - kvalitet! Moramo im od prvog minuta staviti do znanja da smo mi ta ekipa koja će proći u naredno kolo. Istina, moramo da imamo i dozu opreza, jer imaju dobre igrače, mirnoću u igri, mogu da nas ugroze iz nekih pozicija. U suštini, treba da pokažemo srce i karakter i u tom slučaju rezultat neće izostati - poručuje Mladen Krstajić.
U taboru crno-belih od subote je i omladinski reprezentativac Adem Ljajić, koji se vratio sa evropskog prvenstva u Ukrajini. Pošto skoro mesec dana nije bio sa ekipom, male su šanse da bi mogao da se nađe u prvoj postavi za revanš sa Kipranima.

NAVIJAČI NA GOTOVS
AKO igrači još u mislima vrte detalje poraza u Nikoziji i razmišljaju o tome kako to nadoknaditi u revanšu, za navijače meč može i danas da počne. Apsolutni optimizam i naboj, vera u prolaz dalje se šire sa stranica raznih internet foruma, sajtova, pa ako se i pola od te energije prenese u sredu na tribine, a nema razloga da tako ne bude, Partizan će imati uragan u leđa od prvog do poslednjeg sekunda.

HERTA ODUSTAJE
OD Hertine ponude Partizanu za kupovinu Gorana Gavrančića, po svemu sudeći, neće biti ništa. Berlinci su se okrenuli na drugu stranu, pa im je sada broj jedan na listi visokih defanzivaca član mlade reprezentacije Švedske sa poslednjeg EP, Rasmus Bengtson. Njegova prednost je mladost, ima 23 godine, bio bi rešenje na duže staze, a kako mu ugovor ističe u decembru, Herta ga neće mnogo ni platiti.
 

Layzick

Grobar
Учлањен(а)
05.10.2007
Порука
226
Reaction score
1
Nadam se da ce Krle igrati,mnogo nam fali njegova visina i iskustvo u defanziivi....
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Gledo sam utakmicu na moru prvo poluvreme i u opste mi nije jasno sta je se desilo u drugom pa smo primili dva gola!! Ne znam vise sta da mislim jedino sto mogu u ovom trenutku da napisem vezano za revans:
NEK NE IGRA,KO SE LOMI
KOM NE KUCA SRCE CELICNO
CRNO BELE BOJE BRANI
KRVLJU SLAVOM ZIVOTOM!!!!
 

South_boy

Početnik
Учлањен(а)
23.08.2007
Порука
29
Reaction score
0
Локација
Svuda
necu da mracim i sirim pesimizam, ali ova sadasnja generacija mi ne uliva poverenje kada su evro-utakmice u pitanju. i prosle jeseni smo svi bili napaljeni pred sampdoriju, pa se desilo sto se desilo. racunali smo na popravni u stutgartu i protiv standarda, a ono ispade jos jadnije. sada nam dolazi neubedljivi apoel...bolji smo, imamo jace individualce, ali mora mnogo, mnogo vise da se kida na terenu. nece se kiprani ukenjati huka sa juga. prosla su ta vremena. na zalost, mnogo puta smo se u to uverili:?.
nasi momci treba da stisnu protivnika na njegovoj polovini, da kidisu na svaku loptu. dominacija na sredini mora biti uspostavljena. napadi u talasima do prvog gola, a onda ce ici lakse.
prednost apoela su dva gola i trener jovanovic. sve ostalo je na nasoj strani. navijaci ce dati sve od sebe, u to ne sumnjam. za fudbalere u crno-belim dresovima bas i nisam siguran...ali nadam se. verujem da ce nas ovaj put silno obradovati.
:D::D::D:

nebitno dal ce se kiprani usrati huka s juga bitno je da taj huk ponese nase do pobede !
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Partizan igra protiv kluba koji nije nikad predstavljao nikakvo ime u evropi, ti kiprani ne bi trebali sta da traze kod nas. Ako se zbiju redovi i svako na stadionu i na terenu da sve za Partizan, sigurno crno-beli prolaze dalje.
 

zaka

Guest
@ NAVIJAČI NA GOTOVS
AKO igrači još u mislima vrte detalje poraza u Nikoziji i razmišljaju o tome kako to nadoknaditi u revanšu, za navijače meč može i danas da počne. Apsolutni optimizam i naboj, vera u prolaz dalje se šire sa stranica raznih internet foruma, sajtova, pa ako se i pola od te energije prenese u sredu na tribine, a nema razloga da tako ne bude, Partizan će imati uragan u leđa od prvog do poslednjeg sekunda.

naravno!! uvek i svugde! za Partizan
 

Goran31

Početnik
Учлањен(а)
23.06.2007
Порука
49
Reaction score
0
Локација
Beograd , Dorcol
Nikako da dodje ta sreda, cepa me adrenalin kako pomislim na utakmicu.

Bice pun stadion, urlacemo kao nikada do sada !
Igraci ce izginuti na terenu!
a sto se ostalog tice...
QUE SERA SERA

NAPRED PARTIZAN !!!
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
E ovako:
1. Prvo treba napuniti stadion kao protiv Artmedije. Crnogorci, Bosanci, Makedonci, Krajišnici i unutrašnjost Srbije dolazi u srijedu. Animirajte Beograd i oklinu i prvi uslov ya prolaz, a to je igrač više, mi smo ispunili
2. Ne sumnjam da će se naši igrači napaliti i vjerujem da su spremni da ginu na terenu. Ono što će opredijeliti da li ćemo uspjeti, jeste da li ćemo uslijed prevelike zelje sagorjeti, ili uspjeti da je na pravi način kanališemo. Teško je sjediniti srce i mozak, ali mo MORAMO DA VJERUJEMO U TO
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Iskreno se nadam da ce Krstajic igrati u revansu, puno ce nam znaciti. Kako je delovala odbrana u prvom mecu, vrlo je vazno da igra (ako moze naravno). Ljaja se vratio, treba odmah u 11, umesto Tomica, koji je odigrao nesto slabije nego sto ume inace! Cvrsto verujem da mozemo da prodjemo. Mi cemo im sa tribinama dati veliku podrsku, svi znamo da ce biti pakao. Nadam se da ce u tom paklu, ipak, izgoreti APOEL!
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ljaja se vratio, treba odmah u 11, umesto Tomica, koji je odigrao nesto slabije nego sto ume inace!

Odakle ti ideja da treba staviti njega odmah u prvih 11???
Gledao sam nesto malo jednu utakmicu te mlade reprezentacije i mogu ti reci da je daleko on od prvih 11 u Partizanu. Inace Ljajic igra sporo i sa mnogo dodira i nikako ne treba da pocne jer nama na pocetku treba mnogo brza igra.
I to Tomic je odigrao slabije nego sto ume pa sad odmah na klupu a?
Pa ceo tim je odigrao slabije nego sto ume i treba onda svi na klupu :buhaha

ps. za Krstajica se potpuno slazem, on je veoma bitan sraf
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ljaja je klasa i za Tomica i z Branu i za sve ostale igrace Partizana!!!

Takvog igraca nismo imali od Mijatovica.
 

RAS KASS

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
82
Reaction score
0
Ja koliko znam Ljajic igra po levoj a Tomic po desnoj strani.Moze da menja samo Branu,zavisi u kakvoj je formi.A Neca kako god da je odigrao na Kipru,mora da pocne sad u sredu.On je jedan od onih igraca koji jednim potezom mogu da rese utakmicu.Na EP za mlade se povredio,otuda i njegova slabija fizicka sprema.Ako Moreiru Kiprani opet zatvore,stvarno ne znam koji je to igrac osim Tomica koji moze da pokrene ekipu.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Неца одигра једну лошију утакмицу и то аутоматски значи да је у лошој форми и да треба да се шаље на клупу?! Дечко једини уме да лепо изведе корнер (Љајићу сваки корнер једва добаци до прве стативе). Наравно, оно очајно извођење против Апоела се не рачуна јер је очигледно да је био прилично уплашен, што и није чудно јер му је ово практично тек 2. ЈАКА утакмица (1. је била она против цигана кад је изломио Пејчиновића, али то је било на ЈНА).
Ми колико лоше смо играли, супер смо и прошли.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Ljajic skoro mesec dana nije bio sa ekipom, tako da je svaka prica kako bi on trebalo da igra, najblaze receno, neozbiljna. Da ne polemisemo o tome da on za ovakve utakmice nije resenje ni kad je najspremniji i najuigraniji sa timom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top