Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Poeni
poeni-poeni-poeni
poeni
poeni-poeni-poeni
poeni-poeni


dajte ljudi pustite Jokana da radi svoj posao :)

hehe da ne bi vise spamali editovacu ovde ali i ovako ce biti obrisano kad dodje Bozija Ruka :)
to je zato sto nisam siguran da li da ubacim poen ili poen :)
 
Последња измена:

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
sesei 014.fali ti jos jedan POEN u odbrani :D
ili je to namerno,da ne otkrivas sve karte :buhaha
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Bozija ruka je tu , poeni su spremni ...
 

pfc2

Grobar
Учлањен(а)
22.02.2007
Порука
236
Reaction score
0
Локација
PRIJEDOR
@Sensei 014

Izostavio si jos jedan poen u sastavu:D

Nije izostavio dobio je crveni karton :D

U srijedu je bitna samo jaka podrska sa tribina i da ostave posljednji atom snage na terenu i dobijamo sigurno... Glupo je da forumasi sastavljaju tim koji ce poceti, bolje bi vam bilo da se pojavite na stadionu u srijedu i to bih sdamo bio vas zadatak
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Само да наши играчи не почну утакмицу са размишљањем о резултату, јер ће себи беспотребно набити притисак. Нека једноставно играју најбоље што умеју и оправдају надимак "Парни ваљак" - никад не стаје, чак и кад је противник на коленима. Наравно, и ако неким случајем примимо гол, нека играју и даље своју игру. Да је у фудбалу буквално све могуће примера је милион.
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Ja stvarno ne mogu da shvatim naše novinare, koji kako mi se čini namerno miniraju Partizan pred ovako važnu utakmicu. Pred prvi meč su se pojavili natpisi o odlascima Fejse i Obrada, a sada već danima pišu o Gavranu i njegovom prelasku u Hertu. Pa ove priče ne utiču samo na igrače o kojima se piše već na celokupnu atmosferu unutar tima.
Mislim da ste svi primetili da na oficijalnom sajtu već danima nema nikakvog izveštaja pa se ja pitam da li stvarno nemaju o čemu da pišu ili čekaju sredu noć pa da im se svima lepo popišaju u usta govnarska. Izvinite na psovkama ali stvarno sam se iznervirao.
Ova poruka može i u temu Partizan i mediji ali meni se učinilo da joj ovde ipak mesto :wink:.
 

NS TIM

Moderator-izaberi Partizan
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
1.111
Reaction score
2
Локација
Novi Sad
UMESTO NAJAVE..

NEMA POVLAČENJA-NEMA PREDAJE !!!!


najava-apoel.png
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
do sada sam na SOSu gledao snimak meča protiv QPR, kada smo nsdoknadili 2:6 iz Londona. Predlazem Ivanu i Jokanu da ga puste igračima na dan meča
 

Badboy

Banned
Учлањен(а)
05.07.2008
Порука
4
Reaction score
0
:respect
Lamine Diarra....07",44"..i u 92"....het trik za 3 0...man of the match!
Ko sme da se kladi?I niko nikad nesme da ga dira!!!!Dace bog!
 

NINKE

Guest
Ma trojica u napad!

Bozovic
Krstajic-Gavrancic-Djordjevic-Obradovic
Bogunovic-Moreira-Ilic
Kleo
Diara-Wasington

Vesela postava za igranje PESa hahaha, a mozda bi trebalo probati i u stvarnosti :D

Tomic me je par puta na derbiju zesce iznervirao, iz jednog jedinog razloga, nakon ulaska Wisokog, imao je par situacija kad je trebao da centrira coveku od preko dva metra na glavu a on centrira po zemlji, i to me je nervirao samo tako!
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Sastav ce biti isti od meca u nikoziji jedina izmena ce biti obradovic-Mladen Krstajic.
Prvo poluvreme ce se dogovoriti da brana ilic trci kao lud, u drugo ulazi ljajic. garantovano
Druga izmena u II-poluvreme je raca petrovic-jovanovic.
Treca izmena u II-poluvreme je diarra-bogunovic
-
ove izmene ocekujem pri samom kraju osim onu ljajic, bogunovic. jokan je anticeva skola mnogo se savetuje sa njim. i izmene pravi pri kraju meceva
-
e ovo prvi put vidim nisam cuo da pevamo ovo
-
-U svetu postoji jedno carstvo,
U njemu caruje Grobarstvo,
U njemu je sve crno,
U njemu je sve belo,
U njemu je sve veselo.
Tamo su pendreci od chokolade,
Marice su od marmelade,
Tamo svako krade ono sta hoce,
Tamo raste Juzno voce.
U svetu postoji jedno carstvo,
U njemu caruje Grobarstvo.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Званични сајт ФК Партизан

Zajedno do pobede!

03.08.2009. - 09:58

571.jpg
FK Partizan je ušao u sezonu 2009/10 sa velikim ambicijama na domaćoj i međunarodnoj sceni. I dok još čekamo na početak domaćih takmičenja u ovoj sezoni, dotle smo u Evropi već odigrali tri utakmice. U 2. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona na ubedljiv i impresivan način (pobedama od 4:0 i 8:0) savladan je i eliminisan šampiona Velsa, ekipa Rila. U prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija smo u Nikoziji (Kipar) pružili slabu igru i šampion Kipra nas je pobedio sa 2:0.

Опширније...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Jos jednom da se ponovi

UZ KLUB KAD JE NAJTEŽE - NEMA POVLAČENJA - NEMA PREDAJE !!!! 03.08.2009. - 11:38
572.jpg
- Humska 1 - CRNO BELA noć - 05.08.2009.godine – karata gotovo DA nema,ostalo je Ono što nas je uvek krasilo - LJUBAV PREMA CRNO BELOJ BOJI - svi kojima je PARTIZAN U KRVI,GRB NA SRCU - biće TU sa istim ciljem - UZ KLUB KAD JE NAJTEŽE - NEMA POVLAČENJA - NEMA PREDAJE !!!!


UZ KLUB KAD JE NAJTEŽE - NEMA POVLAČENJA - NEMA PREDAJE !!!!

www.partizan.rs
 

Goran31

Početnik
Учлањен(а)
23.06.2007
Порука
49
Reaction score
0
Локација
Beograd , Dorcol
IJAOOOO IDEMO ! :)

Ceo stadion ce biti kop i necemo biti "kao" jedan, vec cemo biti jedno !
Sto se mene tice Grobari su vec pobedili !

Za ovakve stvari se zivi !

LJUBAV PREMA KLUBU NE MOZE DA PRESTANE,
DOK ZIVIM KLICACU NJEMU
VOLIM TE PARTIZANE !
 

borgesPFC

Početnik
Учлањен(а)
30.07.2009
Порука
1
Reaction score
0
Локација
Kraljevo
Sanjao sam sinoc najlepsi san u mome zivot!Kako moj Partizan ulazi u Ligu sampiona i kako ceo stadion slavi i navija! Verujem u ove momke ma sta god neko mislio o njima!Ocekujem ubedljivu pobedu jer se ni veliki klubovi(a kamoli mali kao APOEL) nisu mogli izbotiti sa atmosferom u nasem fudbalskom hramu.Jedva cekam utakmicu i veliki sam optimista jer Partizan moze sve, godinama u nazad smo se uverili u to! :napred Partizan:pfc:
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
ПАРТИЗАН: Стопама ватерполиста и пливача

Први дани августа у Србији су дани славља. Ватерполисти, који никада нису изневерили, постали су светски прваци, пливачи Нађа Хигл и Милорад Чавић су спортски хероји. Сада је ред на наше фудбалске клубове.

Партизан у среду игра утакмицу бити или не бити. После врло бледог издања у првом мечу против Апоела (0:2), фудбалери Партизана жељни су да покажу свима, а пре свега себи, да су бољи од Кипрана и да вреде. Толико да могу да уђу у Лигу шампиона.

Успеси ватерполиста и пливача свакако су инсприација за све у табору клуба из Хумске. Довољно је рећи да је улог - Лига шампиона. Већи мотив и не треба.

"Сваки нормалан становник Србије, а себе и ову групу људи сматрам таквима, наравно да се радује због успеха ватерполиста, Чавића и Нађе Хигл, за коју искрено нисам ни чуо. Наш циљ је да се сви заједно поново радујемо у среду. Испред нас је тежак посао који смо сами себи направили, али ја и моја екипа верујемо да можемо до 4. кола квалификација", каже тренер црно-белих Славиша Јокановић.

На констатацију новинара да у и ватерполисти до светског злата ишли тежим путем, Јокановић одговара да он и његова екипа нису желели да иду тим путем и да сада очекује другачије издање и расплет него у првом мечу.

"Партизан је толико пута у ово последње време обрадовао своје навијаче, а верујем да можемо и да то можемо и у среду увече. Верујемо у наше способости и да можемо да дамо два и више голова било којој екипи, па зашто не и Апоелу. Да другачије размишљам не бих се бавио овом професијом", истакао је Јокановић.

Историја не занима Јокановића. То што Партизан никада у европским мечевима није стизао резултат од 0:2, тренера црно-белих уопште не занима. Уосталом, има контрааргумент.

"Не размишљамо о обарању традиција, овога или онога...Партизан није успевао да стигне 0:2, али је успевао да надокнади 2:6, тако да смо сада у супер позицији", каже Јокановић у полушали.

Стратег Партизана поновио је да га Апоел није изненадио и да није одиграо другачије од оног како је протпостављао.

"Ми смо себе довели у ову позицију пре свега нашом игром и неким грешкама које смо скупо платили. Апоел јесте добра екипа, добро организована, али нас није изгазила. Апоел је показао у првој утакмици да је боља екипа од Партизана, а на нама је сада да покажемо да смо бољи од њих. Ово је за нас изузетно битан меч и тако га прихватамо. Утакмица у среду јесте бити или не бити. За две недеље надамо се да ћемо имати још јачу утакмицу", рекао је Јокановић.

Резултат са којим кипарска екипа долази у Београд значи да Партизан мора да игра са извесном дозом ризика. Јокановић од тога не бежи.

"У свакој утакмици морамо да преузмемо извесну дозу ризика, а сада више него уобичајено. Говорим о рационалном ризику, не желимо да улазимо ни у какву лудост", каже Јокановић.


Ђорђевић: Јунаци, покажите се

Фудбалери Партизана самокритично гледају на издање од прошле среде на Кипру. Лош дан, јединствен је утисак. Али и иста је жеља да се у среду покаже оно друго лице, много боље.

"Надам се да онакву партију какву смо одиграли на Кипру не можемо да поновимо. Без потцењивања ривала, али у првој утакмици смо сами себе победили. Одавно се није догодило да цела екипа одигра тако летаргично, без агресије, пасивно. Надам се да на том пољу нећемо затајити и верујем да уз наше навијаче можемо да одиграмо добро и надам се проласку", каже капитен Ненад Ђорђевић и додаје: "Ако прођемо Апоел улазимо у ЛШ".

Партизан је у ситуацији да јури резултат. Тежак испит за цео тим, поготово за младе, неискусне играче. Ђорђевић каже да баш сада жели да види од чега је направљен црно-бели тим.

"До сада смо били у предности, да видимо какви смо сада. На муци се познају јунаци. Надам се да ћемо у среду бити јунаци", поручује Ђорђевић и истиче да не треба безглаво јурити резултат, да не треба срљати.

"Морамо да будемо стрпљиви, како ми на терену, тако и наши навијачи. Најбитније је да сачувамо наш гол. И да дамо први гол у 60. или 70. минуту имаћемо довољно времена за још два", рекао је капитен црно-белих.

А за голове је између осталих задужен Ламин Дијара. Упитан како мисли да Партизан треба да одигра меч, одговара:

"Ма, брате, не мислим ништа. Имамо два гола мање и одмах од почетка утакмице треба да нападнемо, покажемо жељу. Играмо на нашем стадиону и ако Бог да биће голова. На Кипру није био наш дан, али имамо реванш и исправићемо све грешке и да молимо Бога да буде наш дан. Можемо да им дамо четири гола!", поручује Дијара.
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=142876
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top