Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Iskreno veoma je mala razlika ne samo medju trenutnim nosiocima vec i ekipama koje su "podredjene" ,ali bas ako bih mogao da biram voleo bih samo da eventualno izbegnemo Andrleht,Rozenberg i Bazel zbog njihovog kvaliteta i renomea ,a bogami i tretmana koji imaju u UEFI ...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Mozemo sa svakim iz te grupe ekipa ali bi Kopenhagen ili Hapoel bio sut u dupe.

Sve, sve, ali Spartu nikako ne bi okarakterisao kao slabijeg protivnka jer to je slicno nama ekipa koja dominira kuci i godinama sanja LS.
Jaka odbrana samo znaci da bi tesko dali gol a mi nemamo toliko jaku odbranu da mozemo da racunamo na nulu sa nekim.
Moramo da igramo na gol vise.
Nikad nam i nisu odgovarali ti iz bivse Cehoslovacke (bez obzira sto prodjosmo Zilinu prosle godine ali bilo je bas cupavo).

Sparta je za mene nocna mora pre nego Andreleht jer ovi imaju ime i zato bi smo sigurno kao autsajderi odigrali maksimalno ali Sparta nekako kod nas nema tu vrednost u nasim glavama iako i oni imaju tradiciju.
Nadam se da ce ispasti protiv Poljaka.

Mogu lako i Kopenhagen i Hapoel da ispadnu a njihove alternative su izgleda jace ekipe tako da cu navijati za njih da nam ostanu i upadnu.
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Mene Anderleht plasi iskljucivo kao ime. Po meni oni nisu nista strasno... voleo bih da dobijemo Hapoel, ali hajde da prvo prodjemo Helsinki! Ja ne sumnjam u nase igrace, pogotovo ne u Stanojevica, ali ono...
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Ma da , taj Anderleht bi nam bas legao - sreca pa smo demonstrirali silu belgijancima - njihovoj ligi i razbili Standard i Klub Briž u protekle dve sezone :)
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Svaka cast za sportal odlicno su prostudirali nase moguce protivnike(obicno njihovi textovi nemaju veze sa zivotom).:clap
Inace, voleo bih da nam padne Anderleht, zato sto ukoliko nas sledeci protivnik bude Hapoel ili Kopenhagen(ovaj drugi je daleko bolja varijanta) mediji bi pisali kako bi bilo sramota da se ne plasiramo u LS a u tom slucaju verovatno igraci bi vec bili sa mislima u LS(verovatno i forumasi:)).
Ali, prvo treba da se prodje Helsinki.:wink:
 

Rema

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
554
Reaction score
0
Локација
Gde god ti da igras...
Imam osjecaj da cemo izvuci Bazel (naravno ukoliko prodjemo Helsinki :D ) . Po meni oni su najjaca ekipa koja nam moze "zapasti" u play offu.Kada bih birao izabrao bih Kopenhagen jer oni igraju na snagu,a takvi nam odgovaraju.
 

cavalera

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
258
Reaction score
0
Локација
031
kopenhagen ili sparta bi bilo idealno onaj hapoel ima krs nekih stranaca za koje niko nije cuo a katastrofa ako ih ne prodjes,a ovi su realno slabiji
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nema ovde nekog super tima,sa svima mozemo da igramo i sve da prodjemo.Kad bi nas usro revans na JNA to bi bilo fantasticno.

Ali opet ako moze da se izbegne Anderleht,sto je sigurno sigurno je,ovo ostalo nista posebno.
Ne treba mi da gledamo u druge nego u sebe,apsolutno mozemo sa svima ravnopravno da se nosimo.

Licno mislim da bi nam Bazel pasovao,pogotovo da revans bude u Bg.imaju oni palanacki mentalitet kao klub,primili bi bar tri komada...
 

Kleo

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2010
Порука
52
Reaction score
0
Локација
Sumadija
svako ima svoje misljenje koji bi nam klub bio najlaksi za prolaz svi su oni slicnih kvaliteta koga god da dobijemo ako damo sve od sebe mozemo proci dalje... svi ti klubovi su na nivou Partizana ...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Aha da da hvala momci nisam ni obracao paznju na to... ;) A sto kazu Army i Kleo mislim da ne treba da se bojimo nikog od ovih i idemo dalje breee! Samo HRABRO!!
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Ти клубови су изнад Партизана, и то доста. Сетите се само како нас је Бриж преслишао, а Андерлехт је још доста бољи. Уложио је Андерлехт доста у екипу и за њих би била катастрофа да не уђу у ЛШ. Кад погледаш и друге екипе, нису много иза Белгијанаац. Али опет никад не знаш како ће утакмица да се развије. Само одиграти дисциплиновано, са МНОГО трчања, пресинг на противника, тактички паметно (отприлике онако како смо и играли кад смо последњи пут играли ЛШ) и моћи ћемо да се надамо нечему.

У преводу, нека они на терену буду као кошаркаши, а ми на трибинама као у Пиониру и чудо је могуће!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Samo sto sada imamo Saleta na klupi sto je po meni najveci + ,covek zna znanje ,a i imamo igrace za razlicite stilove igra ,realno i jaci smo nego prethodnih sezona ... Mislim da je to dovoljno da mozemo da pariramo i pobedimo bilo koga iz ove grupe timova.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Nikako sad ne smemo da krenemo u fazonu, da mozemo bilo kog da dobijemo, nego polako, skidati pritisak sa ekipe i ne nametati iperativ ulaska u LS. Sad,ako jos malo podignemo nivo igre, ako se Iliev, Lola i (nadam se) Mrdja uigraju s ostatkom ekipe, mozemo da se nosimo s bilo kojim od mogucih protivnika.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
@ ARMY
Zanimljivo je da si spomenuo da bi voleo da igramo revans na nasem stadionu. Neko je ovde spomenuo da li je to dobro, ali ne mogu da se setim tacno ko...

No, ako pogledamo nekoliko sezona unazad, videcemo da smo uglavnom bolje prolazili kada smo bili prvo domacini. Ja cu pokusati sad napamet da navedem primere, a ako izostavim neke, dopunite me:

Prva kao domacini:
-prolaz: Partizan-Helsinki (Jes' da jos nije gotovo, ali znamo svi...), Partizan-Pjunik, Partizan-Zilina, Partizan-Groningen, Partizan-Serif, Partizan-Ocelul, Partizan-Dnjepar, Partizan-Djurgarden, Partizan-Njukasl, Partizan-Maribor, Partizan-Dinamo Bukurest.
-eliminacija: Partizan-CSKA, Partizan-Fenerbahce, Partizan-Slavija Prag, Partizan-Bajern.

Revans kao domacini:
-prolaz: Partizan-Temisvar, Partizan-Ril, Partizan-Inter Baku, Partizan-Zrinjski(prolaz samo na terenu),
-eliminacija: Partizan-Artmedija, Partizan-Makabi Peteh Tikva, Partizan-Apoel.

Ukoliko nisam nista izostavio (ako jesam, dopunite me), mislim da bi, po tradiciji, bilo bolje da prvu budemo domacini. Naravno da bi svi mi voleli da odigramo revans pred krcatim JNA i da tako (eventualno) proslavimo ulazak u LS, ali tradicija pokazuje da smo sve jake i bitne utakmice u revansu na nasem stadionu i u kojima smo bili favoriti - gubili.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Slazem se sa ljudima koji kazu da je Anderleht bruka jak. Oni su preslisali sve u belgijskom sampionatu i bili su ispred timova poput Standarda i Briza, a i jedni i drugi su nas spustili na zemlju u prethodne 2 godine.
Mislim da su za nijansu jaci od svih u nasem delu kvalifikacija i bilo bi jako dobro izbeci ih.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
pa s obzirom da nismo nosioci igracemo prvu kuci, bar ja mislim da tako ide...mada bi meni bilo lepse da pred svojim navijacima Partizan proslavi ulazak u LS...ako udjemo...ostaje nam da dobijemo fince pa makar slicno kao i pjunik samo da osvojimo maks. evro bodove, a onda da krv propisa ekipa koja nam se suprostavi u zadnjem kolu pa sta nam Bog da...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo

Khm... Zagreb...khm...:cry:

Svejedno je ali ja bih isto radije da smo domacini u drugoj da razbijemo i taj maler ako neko misli da postoji i da sa punim stadionom udjemo u LS.
Bila bi bas festa i veliko slavlje onda :ziveli
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
@STOKAsJUGA
Ne znam koliko puta je ovde napomenuto da domacinstvo ne zavisi ni od koeficijenta ni od broja uzastopnih domacinstava, vec samo od zreba...? Ali dobro, ko u paru bude prvi izvucen, taj je domacin u prvoj utakmici... I naravno da bi svi voleli da ovde eventualno proslavimo ulazak u LS ako dobijemo sansu za to, a pogotovo da posle toga navratimo do Mare i da joj se ispisamo po najmodernijem sistemu ulaska :D

@Zemunelo Jbg, brate, nisam isao dalje od 2002, nisam toliki kapacitet da se svega setim...a pogotovo sto se ne bih prisecao tog poraza ni u ludilu...

Mene Anderleht plasi iskljucivo kao ime. Po meni oni nisu nista strasno...

Brate, Anderleht je silovao sve u Belgiji, a da ne pominjem kako je ponizio Standard (koji je dogurao do 1/4finala LE) 4:0 i to cini mi se na gostujucem stadionu. Anderleht je sve samo ne lak rival i daj Boze da ih obidjemo u sirokom luku...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top