Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
posle prespavane noci.............odigrali smo lose da nekazem jadno, samo zahvaljujuci stojkovicu i tome da je arsenal igrao onoliko koliko mu treba za pobedu nismo primili bar 5 komada a mogli smo i vise.....sve je meni jasno i da je to arsenal i da on dolazi iz engleske i da je to najbolja liga u evropi ali mi niti imamo odbranu niti vezni a onda ne mozes da imas ni napad......kleo se vraca pozadi da bi otpoceo napad...sve je jasno.Nasi igraci su lipsali posle pola sata,ne znamo da primimo loptu ni da je posaljemo......no dobro valjda cemo da dobijemo bragu i budemo treci pa cemo prezimeti u evropi i to nam je plafon.:pfc:
 

Dr.Hofmann

Guest
Što se tiče onog reflektora, moje mišljenje zašto je došlo do toga je sledeće, pisalo se ovih dana da je Partizan pojačao osvetljenje za izvestan broj fluksa, i to se dešavaloovih dana, mislim da je tu došlo do propusta kod tih radova koji su se dešavali u zadnjoj "doradi" reflektora.

Jer ako se malo bolje pogleda (možda ja grešim) ali meni se tako čini donja polovina svetala(sijalica) na reflektoru je drugačijeg tipa , modela starosti, a gornji deo je izgleda noviji, uglavnom da ne palamudim, propust je sigurno napravljen što mreža nije na vreme testirana i tu nema zbora...

Ali šta da se radi znat ekako kaže ona narodna " SIROTINJO I BOGU SI TEŠKA".

Nebi me ništa začudilo da nas ovi kerovi iz Uefe dobrano kazne, čak i očekujem upravo to od njih..
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Sad na SOS kanalu bile izjave nasih igraca i trenera Topalku. Stanojevic bukvalno KROZ SUZE govorio o atmosferi posle utakmice i podrsci koju smo im dali i nakon poraza.
 

sasaqk33

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
43
Reaction score
163
posle prespavane noci.............odigrali smo lose da nekazem jadno, samo zahvaljujuci stojkovicu i tome da je arsenal igrao onoliko koliko mu treba za pobedu nismo primili bar 5 komada a mogli smo i vise.....sve je meni jasno i da je to arsenal i da on dolazi iz engleske i da je to najbolja liga u evropi ali mi niti imamo odbranu niti vezni a onda ne mozes da imas ni napad......kleo se vraca pozadi da bi otpoceo napad...sve je jasno.Nasi igraci su lipsali posle pola sata,ne znamo da primimo loptu ni da je posaljemo......no dobro valjda cemo da dobijemo bragu i budemo treci pa cemo prezimeti u evropi i to nam je plafon.:pfc:

Nije mi jasno kako ti nakon ovog boldovanog teksta kog si napisao, ocekujes da "valjda dobijemo bragu"??? Tim bez odbrane, bez veznog reda, i kojem igraci "lipsavaju" posle pola sata, nema sta da trazi u Evropi, a kamoli da tamo prezimi. Ja mislim da mi nismo takav tim, kako si nas ti opisao, ili ako jesmo, plafon nam je bod protiv Brage u oba meca.

Pozdrav!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
sasaqk33 Dobro mozda sam preterao ali sam ocekivao vise od nas.......po meni smo juce odigrali lose ili sam ja sebe zavaravao da mozemo da se nosimo sa arsenalom ali da je tacno tacno je daleko smo od pravog evropskog fudbala.Mislim da sa bragom mozemo da se nosimo ali jedino da dajemo maksim i oni tipuju na to trece mesto isto koliko i mi pozdrav
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
И то Арсенал из Лондона, а не онај из Тивта. :D

Не знам шта су људи очекивали, да их покидамо 4-0 још у првом полувремену...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Posle prespavane noci moram reci da moramo da budemo prezadovoljni onim sto smo juce odradili ,ne tako dugo pre godinu ,dve su nas Tuluz ,Briz i Sampdorija ponizavali na JNA sada smo dosli u situaciju da sudija mora da navlaci za Arsenal ,da bi nas pobedili,od blamaze u Donjecku gde su pravili majmune od nas do situacije da nas oni jedva dobiju i brane se protiv nas poslednjih 15 minuta ,TO JE OGROMAN NAPREDAK!
Napredak se vidi svuda :u odbrani , pasu,krenjama,koncentraciji,volji...Bukvalnop u svakom segmentu igre ,siguran sam da ce Braga ,a mozda cak i Sahtjor pasti ovde ,samo da ponovimo pribliznu atmosferu ....
Protiv Arsenala se sinoc nije moglo ,pisao sam posle zreba da ce nas oni sve nakantati u grupi bar sa 3 gola ,neki su predvidjali da ce nam oni i biti najslabniji rival, ja to ne pricam zato sto volim Arsenal(ok simpaticni su mi ,cenim jako wengera njegov stil rada ...) svako ko iole ozbiljnije prati fudbal zna da Arsenal i mnogo jace ekipe od nas:Everton,Aston Vilu... Uglavnom isprasi sa 3-1 4-1 ,a neretko pukne i petarda ! To je kaznena ekspedicija pred kojom svi slabiji klubovi od nje padaju,verujte mi da je sinoc protiv njih igrala Zvezda,Dinamo ili neki drugi klub sa nasih prostora bilo bi 1-6 za Arsenal ubedjen sam u to ,a mi smo bili na nivou jednog Evertona ,Aston Vile i ostalih premier ligasa ..
Wenger je jos jednom pokazao da je veliki gospodin i nemojte da krivite nikoga za gol Shamaka to je igrac koji se savrseno uklapa u formaciju 4-3-3 koju svi veliki klubovi forsiraju:Barselona,Celsi,Inter,Bayern... Jedan visok igrac koji dobro igra glavom ,prtitom se fantasticno krece i otvara prostor,izuzetno barata sa loptom i sto je najvaznije ne usporava njihovu brzu igru ... To je tip napadaca koji se forsira u modernom fudbalu i jako ga je tesko cuvati bas zbog tih kretnji...Nadam se da su Wenger i nas Sale imali neki razgovor na temu organizacije ,pristupa ...Jer to sto Arsenal radi sa ovom decurlijom nam je pravi potokaz i smernica kako Partizan treba da funkcionise ,jer imamo ogromnu perspektivu u omladinskoj skoli ,kako ubaciti mladog igraca u prvi tim i kako ga psiholoski pripremiti na pritisak koji nosi igranje u prvom timu nadam se da je to pitanje Sale postavio Wengeru jer nije sramota uciti od najboljeg ..
Sledi nam Braga za koju sam isto pisao da moze sa njom da se igra ,sada da me ne shvatite pogresno nisam ja nikakav strucnjak imam 20 god pratim fudbal ,gledam ,cesto razmisljam o njemu i nazalost fudbal nije kosarka , cifre ponekad sve govore i odslikavaju pravu vrednost ekipe . To sto su se oni ispromasivali protiv Sahtjora i sto smo je nas sasekao prvi gol Arsenala samo pokazuje da smo jos uvek zeleni i neiskusni za LS ,a ko ce pre nagovestiti sazrevanja videcemo posle dvomeca sa njima ...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
@Kiza Srbija
Ako mislis da smo odigrali LOSE, ti se razumes u fudbal kao Marica u kriv kurac. LOSE? Dabogda ti promenio klub za koji navijas i dabogda onda video sta je LOSE.
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Nazalost stvarno izgleda kao da nemamo vezni red kada se branimo :( doduse bolje se igraci postavljaju bar u odbrani u odnosu na proslu godinu, svi smo zbog uspeha zaboravili drugo poluvreme protiv Anderlehta, umesto ona 2 gola mogli smo da primimo jos minimum 4, srecom nisu imali zavrsnicu.

Sa druge strane napad nam je mnogo bolji, vidi se veliki napredak. Jos imamo i golmana koji moze da odbrani par zicera na mecu, moramo sve to da iskoristimo da nekako dodjemo do treceg mesta.
 

Zagor

Guest
Јеб'о те, и ја бих волео да пролазак кроз капију ЈНА значи и улазак у рај, али дајте људи мало...

Не постоји стадион на свету где је све савршено, па шта барси вреди што играју атомски кад навија троје од 120 сома... Да је то код нас, побили би се међусобно.

Није ми јасно чему толика количина ироније у појединим постовима! Ако је циљ да се неко пеца, ево, ја сам се упецао! Али, ако вама организам не тражи да покажете мало вере и добре воље, џаба сва прича!

Ово синоћ, па то је страст, емоција, то је бре ФУДБАЛ! То више нису ни тулуз, ни ливорно, и остали бакрачи, то је елита. Ми му ту дођемо као клинац из дворишта који се крваво изборио да игра са старијима. А сваки клинац одраста, и ми ћемо.

Сада је најважније да се у потпуности устоличи статус нашег Храма у ширим оквирима (који се, морамо признати, временом изгубио), да се настави са домаћим титулама, како би "клинац" све чешће био у прилици да игра са старијима. Кад тад ће некоме од њих да га протури кроз ноге...
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Dovoljno je reci samo da smo poceli da trcimo sa sampionima :)
Kome je jasno jasno je.
Samo da se ovako nastavi i rezultati nece izostati.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Гледао сам мало Арсенал-ВБА 2:3, играчи вест бромича су агресивном игром са доста фаулова прекидали сваки напад у зачетку Арсенала. Знам да нисам измислио топлу воду и да је то једина тактика којом иоле може да се парира тако технички сређеним екипама као што је Арсенал, сигурно то зна и Сале, али једноставно неможеш преко ноћи усадити у екипу такав агресивнији приступ. Поготову кад се зна какав се јебено глуп, ружан и одваратан фудбал игра у нашој лиги. Ево сад имамо текму са "вечитим претедентом" у којој ће се домаћин "мушки" бранити свих 90 минута, како онда да се спремимо за европске утакмице, то је право умеће
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
I ja sam gledao taj mec ali kada se WBA povukao u zadnjih 20 minuta su ih potpuno razbili, pravo cudo je da su dali samo 2 gola.
 

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
Загор рекао све што сам планирао да изнесем посне многих гнусних коментара. Алал вера!
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Niste realni uopste, zao mi je zbog toga vise nego sto zbog petokracara nisam bio tamo...

Cetiri stvari:

1. Bio penal nad Bojom kao suza, sami pocetak 5. min(na TV se videlo a bogami i iz aviona)
2. bilo je 20tak prekrsaja koje sudija uopste nije konstatovao tokom prvog poluvremena
3. Vengerovo "Da" je bilo presudno da se odigra utakmica uopste i da ne dobiju 3:0 za zelenim stolom a vi da odete kuci sa sve koreografijom.
4. Vec sam rekao, ponavljam Arsenal vredi oko 350 miliona i skuplji je od celog srpskog sporta sveukupno: kosarka, fudbal, hokej, odbojka, stonitenis


Nase takmicenje u LS svodi se na 2 utakmice protiv Brage i eventualno ako uzmemo bod sahtjoru, ono sinoc nema veze sa nama!
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
@Macak-Zemun
Razumem da ljudi kritikuju, ali da neko u trenutku kada igramo Ligu sampiona prica da smo seljacki klub, to ne mogu i nikada necu razumeti. Da smo seljacki klub, igrali bismo po Kraljevu i drugim selima utorkom i sredom. Svi koji ovde pljujete klub, Saleta, igrace, pa i upravu, niste nista bolji od onih koji su zvizdali Boji i otisli sa stadiona posle treceg gola Arsenala.

Ovo je najverovatije upućeno meni. A jel tebi Hajduk seljački klub kada igra protiv nas? Kada sam rekao seljački mislio sam na prikazanu igru sinoć, a ne na klub u celosti. Potrebno je samo malo da se udubiš u ono što piše.

Наше жеље су једно, а могућности нешто сасвим друго. :wink:

Може Станојевић да им прича шта хоће пре утакмице и у полувремену све док се овакве утакмице не буду играле у континуитету психолошке стабилности и довољног самопоуздања не може да буде. Искуство је кључна реч. Не искуство по годинама и играчком стажу, него искуство играња оваквих утакмица.

Zorka svaka ti je ko u Njeguša. Slažem se ja sa tobom da je iskustvo mnogo bitno u ovakvim utakmicam ali igrali smo mi i protiv Reala ako se sećaš pre sedam godina i to smo baš doro igrali. Stvarali šanse, bili ravopravni u svakom segmentu igre, a čini mi se da smo tada imali mnogo manje iskustva nego li danas, a niko ne može da me ubedi da je ovaj tim Arsenala bolji od tadašnjeg Reala.
Definitivno stoji činjenica da je način na koji igra Arsenal mnogo jeben ali mislim da je Stanojević odlično našao rešenje za tu igru i zato mi je baš krivo što tako nismo igrali do kraja utakmice. Nekako mi se sve čini da smo im se naguzili mnogo pre nego li je utakmica i počela odnosno neguzili su im se neki pojednici isti oni koji su ubeđeni da je Arsenal mesto gde pripadaju po igračkim kvalitetima.

Nista vise od onoga sinoc sto su prikazali nasi igraci ne trazim.Ginuli su do kraja, i to je ono sto je jedino vazno.

Jesu ginul i borili se kao ludi ali zar tebi ne bi bilo malo čudno da tako nije bilo. Liga Šampiona velik Arsenal preko puta, a naši se ne ginu na terenu. Borbenost se ne ocenjuje na ovakvim utakmicama već na njivama u Kuli, Jagodini, Čačku...

Da izvineš na izrazu, al mislim da malo lupetaš. Nisu igrali protiv nekog tamo tuluza ili briža pa da mi možemo nekom da nemećemo ritam. za taj presing na sredini i jurnjavu s njihovim igračima potrebna je fizička sprema kakvu mi trenutno nemamo, imamo snage za realno jedno poluvreme takve igre i to je činjenica. Druga stvar, Arsenal igra ovo takmičenje maltene od njegovog početka tamo negde 1992. godine a mi smo ga za 18 godina igrali 2 puta u razmaku od sedam godina. Šta očekuješ ne kapiram, da ih pokidamo na sredini sa matorim saletom(koji je kako čitam najviše pretrčao), neiskusnim medom(fantastičan sinoć) i mlitavim petrovićem (koji počinje ozbiljno da me nervira). Pa jebiga matori, jaki su brate, igrali smo realno koliko smo mogli i rezultat je realan, a ti sad očekuješ ne znam šta. Ja sam zadovoljan, čak i stevanovićem, koga smatram za prilično slabog igrača, s obzirom koga je čuvao.

Nisam ni pisao o tome da mi namećemo ritam Arsenalu. Pa nisam ja baš toliko lud da mislim da možemo tako protiv njih da igramo ali čvrsto na sredini i onda brze kontre su sasvim izvodljive. Fizička spremnost i tehnička su dva sasvim različita pojma, a ako mi ne možemo da izdržimo jednu utakmicu u godini na najvišem mogućem fizičkom nivou onda bolje da svi prestanu da se bave fudbalom. Iskreno mislim da mogu da izdrže i da je bila samo stvar u glavi i ni u čemu više. Da su brate jaki, jaki su i to ne može da se ospori ali mislim i da smo i njima takvima mogli mnogo bolje da pariramo.

Za sve one koji misle da sam pljuvač i da kenjam po svemu. Acu Stanojevića izuzetno cenim i poštujem i milslim da je pred njim jedna lepa trenerska karijera i da mora da bude podržan od svih u klubu po svakom pitanju. Kritika na njegov račun je bila pre svega dobronamerna, a ova utakmica od sinoć verujem da je za njega bila najveća i odlična lekcija za u buduće. Nadam se da će nam Stanoje još dugo biti trener te da će imati iza sebe još mnogo ovakvih utakmica samo sa srećijim isodom. Takođe sam siguran odnosno pre svega se nadam da i on želi konkurentan i ozbiljan Evropski Parizan te da nije zadovoljan prikazanom igrom od sinoć.

Ja nisam čovek koji podleže masovnoj euforiji i koji se zadovoljava prosekom (ono sinoć je bilo ispod proseka). I kao što već jednom rekoh onakav Partizan ne želim da gledam ni protiv Arsenala.
 

nenadblues

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
107
Reaction score
0
Локација
Beograd
Moreira danas protiv Mladenovca.
Ako sve bude ok,bice u kombinaciji za Vojvodinu.

I iskreno se nadam da je ovoj odvratnoj epizodi dosao kraj.

Kolega,iz tvojih usta u Božije uši.Doktor nam je preko potreban.Bez kralja ne valja.
Iz ove fotke koju je postavio Rublev vidi se šta misle navijači o Moreiri.
Rublev,druže,hvala ti na ovoj fotki i na svim ostalim koje si postavio do sad.:thumb up:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top