Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Pa 6 je centarhalf, a 8 polutka, mislim da je tako.
 

supergrobar

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
68
Reaction score
0
Локација
-
neki osecaj mi kaze, da ce mo biti iznenadjenje ovogodisnje lige sampiona..

odavno nismo igrali tako hrabro protiv jakih protivnika i to ce na kraju dati rezultate!

PFK
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... Vidim da se ovde vec prica o mogucim negativnim reakcijama na lose rezultate u LS. Svako ko se bude tako ponasao je tipicni degenerik jer samo tako mozes opisati coveka koji ne shvata da imamo puno slabiju ekipu od sve tri ekipe u nasoj grupi. realno, nas tim, igracki gledano, nije jos na nivou lige sampiona ali takodje nam se cesto desavalao da igramo protiv ekipa koje su slabije od nas ali nas dobiju. e to je kad se ekipa postavi kako treba i jos ako prekoputa imas tim koji nije bas najbolje ustiman, zurka moze da pocne! tipican primer za to je KKP. Isto ocekujem i od FKP ali ako i ne uspeju necu im nista zameriti sve dok vidim da su ostavili srce na terenu a to, uz stanojevica, ne sumnjam da ce se desiti...

Baš sinoć sam opet gledao utakmicu u Briselu, u HD i sa engleskim komentatorima. Isto ono što sam ja rekao posle utakmice govore i oni. Partizan ima strašan tim, i da nije bilo "vašeg" Radiše (za vašeg, mislim na one koji su mu skandirali protiv OFK iako su i sami svesni da je rupa od golmana, a više bi ga ispljuvali nego mi, da se Partizan nije plasirao nu LŠ) u sred Brisela bi pobedio 0:3.

Nisu mogli da se načude da mi imamo takvog golmana, a ovo su ljudi čija je profesija da prate i komentarišu utakmice, i to su uradili hiljadama puta. Kad smo dali drugi gol, sva trojica su rekli da će sada pasti i treći. Videli su taktiku i potencijal. Anderleht do prvog gola maltene nije imao ni pravu šansu. Bili su u kurcu, i da im Radiša nije poklonio prvi, sve bi bilo rešeno bez penala.


Mogli bi ovi iz uprave da naprave neke majice za LS...da se naoruzamo pred ova tri domacinstva...trebalo bi da se sprema nesto :)

Kako da ne:banghead Evo prođe nedelja dana a od majica ni traga ni glasa. Znam šta ih koči. Treba kontaktirati UEFA i dobiti licencu da štampaš majice sa LŠ logo, što znači da treba i njima dati koju kintu.

neki osecaj mi kaze, da ce mo biti iznenadjenje ovogodisnje lige sampiona..

odavno nismo igrali tako hrabro protiv jakih protivnika i to ce na kraju dati rezultate!

Ono najvažnije je već urađeno. Uživajte u Ligi šampiona. Od sada, neka bude šta bude!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Ne mozemo reci da Partizan ima bolje igrace ukupno gledano od ostalih timova u grupi ali mislim da ova fudbalska filozofija koju forsira stanojevic uveliko pomaze da Partizan izgleda odlicno....i zaista da smo u briselu i beogradu imali boljeg golmana....mozda bi ostvarili obe pobede...jer prvi put od kad ja pratim Partizan igramo ovako tj. fanaticno borbeno, agresivno, bez mnogo suvisnih poteza i gradjenja akcija po pola sata, jednostavno brzo i sto pre da se stvori sansa za gol...to se najbolje videlo u briselu...a razlika je i ta sto sada imamo egzekutora u vidu Klea...to je ogroman plus...kao sto nam je falio golman u briselu i beogradu tako nam je 2003-e falio napadac...
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Па добро,сватам ја ребелиона шта је хтио да каже.Вјероватно смо сви збуњени шта је реално?Да ли су наша реалност резултати из предходне двије године или овогодишњи.Вјероватно се ребелион водио логиком да данас имамо мање-више исти тим као предходне двије године,а резултат нам је већ сад далеко бољи.У том смислу логично је да каже да још нисмо на нивоу лш.
Међутим,мене терен и струка не брине мене мучи "канцеларија".Плашим се да смо у управљању клубом још далеко од нивоа лш,што би могло да се исправи ако овај зицер звани лш искористимо!
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Baš sinoć sam opet gledao utakmicu u Briselu, u HD i sa engleskim komentatorima. Isto ono što sam ja rekao posle utakmice govore i oni. Partizan ima strašan tim, i da nije bilo "vašeg" Radiše (za vašeg, mislim na one koji su mu skandirali protiv OFK iako su i sami svesni da je rupa od golmana, a više bi ga ispljuvali nego mi, da se Partizan nije plasirao nu LŠ) u sred Brisela bi pobedio 0:3.

Nisu mogli da se načude da mi imamo takvog golmana, a ovo su ljudi čija je profesija da prate i komentarišu utakmice, i to su uradili hiljadama puta. Kad smo dali drugi gol, sva trojica su rekli da će sada pasti i treći. Videli su taktiku i potencijal. Anderleht do prvog gola maltene nije imao ni pravu šansu. Bili su u kurcu, i da im Radiša nije poklonio prvi, sve bi bilo rešeno bez penala

On je Belgijance i u Beogradu vratio u zivot.I to mu nije bilo dovoljno nego ih je i u Briselu vratio u zivot.Mi smo imali i Borotu i jos neke koji su na golu pravili svakakve gluposti ali nikad nekog ko je pravio takve gluposti.On je mnogo gluposti pravio i u ranijim mandatima u Partizanu.Meni je pripala muka kad sam cuo da se opet vraca u Partizan.A protiv Anderlehta me je kostao 10 godina zivota.Samo neka je sto dalje od naseg gola ubuduce.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Baš sinoć sam opet gledao utakmicu u Briselu, u HD i sa engleskim komentatorima. Isto ono što sam ja rekao posle utakmice govore i oni. Partizan ima strašan tim, i da nije bilo "vašeg" Radiše (za vašeg, mislim na one koji su mu skandirali protiv OFK iako su i sami svesni da je rupa od golmana, a više bi ga ispljuvali nego mi, da se Partizan nije plasirao nu LŠ) u sred Brisela bi pobedio 0:3.

Nisu mogli da se načude da mi imamo takvog golmana, a ovo su ljudi čija je profesija da prate i komentarišu utakmice, i to su uradili hiljadama puta. Kad smo dali drugi gol, sva trojica su rekli da će sada pasti i treći. Videli su taktiku i potencijal. Anderleht do prvog gola maltene nije imao ni pravu šansu. Bili su u kurcu, i da im Radiša nije poklonio prvi, sve bi bilo rešeno bez penala.






Kako da ne:banghead Evo prođe nedelja dana a od majica ni traga ni glasa. Znam šta ih koči. Treba kontaktirati UEFA i dobiti licencu da štampaš majice sa LŠ logo, što znači da treba i njima dati koju kintu.



Ono najvažnije je već urađeno. Uživajte u Ligi šampiona. Od sada, neka bude šta bude!

U pravu si Gazda, Radiša je sklon kiksevima, i nije za prvog golmana, ali nije trebao biti toliko ispljuvan od strane navijača, i žao mi je njega u ovoj situaciji. Mislim da su glavni krivci ljudi koji su ga doveli. Zašto su dovodili igrača, za kog su znali da je kikser? Transfer Radiše je jedina greška u ovom prelaznom roku...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nije pljuvanje kada kažeš da je Radiša kriv za maltene sva četiri gola protiv Anderlehta. Pa i on sam je priznao da je pravio gluposti. Problem je što više niko ne veruje i njega i svi očekujemo kiks na svakoj utakmici, a on ih je baš imao na svakoj utakmici ove sezone.

Da li imas neki link za tu utakmicu? Voleo bih da cujem sta kazu "neutralni" komentatori, ili to ne postoji na internetu? Hvala unapred.

Nema link. Utakmicu imam na 3 DVD. 1. i 2. polivreme, produžetci i penali. Slika je fenomenalna.

Šta kažu, već sam napisao. Ukratko, "golman je glavni krivac za golove"! Nisu mogli da se izčude da jedan tim koji će igrati Ligu šampiona ima takvog golmana.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Arsenal posećuje Humsku
V. TOMKOVIĆ | 02. septembar 2010. 21:03 | Komentara: 0
Predstavnici engleskog kluba gosti u Humskoj 1. Najviše priče o navijačima i bezbednosti





Srodne vesti


ARSENAL ništa ne prepušta slučaju! Prvo gostovanje londonskog kluba u Ligi šampiona biće u Beogradu (28. septembar), a kako se do sada ”tobdžije” nisu sretale sa crno-belima, delegacija sa ”Emirata” le bila u Humskoj 1 u poseti i izvidnici. Nije ni čudo, pošto će ekspedicija iz Londona, što iz kluba, navijača i pogotovo predstavnika medija, dostići do 2.000 ljudi.
Prethodnica sa Ostrva bio je pre dva dana - ekonom Arsenala! Čovek je došao da pogleda svlačionice, prostorije koje će fudbaleri koristiti na dan utakmice sa Partizanom i kvalitet terena. Bio je maltene dva sata u Humskoj 1 i vratio se za London! Došao, video i odleteo nazad, kao da živi tu iza ćoška...
U sredu u Beču, na sastanku svih klubova učesnika Lige šampiona, susreli su se predstavnici Partizana i Arsenala i, pošto je to bila tema mitinga, najviše su razgovarali o navijačima i njihovoj bezbednosti.
A, to je bila jedna od glavnih tačaka sastanka u Humskoj 1. Iz Londona su doputovali ljudi iz Arsenala, ali i engleske policije, koja ima dvojicu specijalaca zaduženih isključivo za gostovanja ”tobdžija”. Verovatno je tako i sa ostalim klubovima. Sa njima u društvu bio je i konzul ove zemlje u Srbiji.
- Zanimao ih je svaki detalj vezan za boravak njihovih navijača u Beogradu. Po propisima UEFA, Arsenal ima pravo na oko 1.500 ulaznica za utakmicu, a najavljeno je da će oko 1.000 njihovih fanova doći u našu prestonicu. I Englezi tvrde da oni to jedva čekaju. Naravno, imaće i oni svoje VIP goste, zato ih čeka posebna svečana loža - prepričao je detalje ove posete portparol Partizana Marko Vjetrović.
Ni Srbi ni Englezi nisu ”cvećke”, zato će svaki korak fanova sa Ostrva biti pod nadzorom.
- Navijači dolaze u organizaciji njihove agencije, koja im je pripremila ceo program. Zato je policajce zanimalo sve, od dolaska na stadion, prilaza, ulaza za njihove fanove, mesta na kojima će sedeti, do apsolutno svake sitnice. Čak ih je zanimalo i radno vreme klupskog butika na stadionu, pošto Englezi vole da kupuju suvenire svih klubova sa kojima se sreću, pa nam je i to naglašeno.
Na prvi pogled reklo bi se da se veća pažnja posvećuje bezbednosti navijača nego fudbalera Arsenala, ali i tu ima ”kvaka”.
- ”Tobdžije” neće imati trening dan pre utakmice i to na svoj zahtev! Razlog je što na tome uvek insistira Arsen Venger. Oni trening odrade ujutro, pre polaska na put, a kada stignu idu pravo u hotel i tu ostaju do utakmice - otkriva Vjetrović.
Najveća ”glavobolja” su - mediji. Crno-beli su imali sastanak sa predstavnicima Skaj televizije, koja će raditi prenos iz Humske 1.
- Biće to, bez konkurencije, najzahtevniji TV prenos utakmice iz Srbije ikada - nasmejao se portparol Partizana Vjetrović. - Samo spisak ljudi koji dolaze da omoguće da slika ide direktno sa našeg stadiona u Englesku obuhvata nekoliko strana!
Srpski prvak će biti i pored terena na velikom testu.
STIŽU SAMO POHVALE

Spekulisalo se u prethodnih mesec i po dana da Partizan zbog neispunjavanja svih UEFA kriterijuma neće moći da igra utakmice plej-ofa i eventualno Lige šampiona na svom stadionu. Ispostavilo se da su to sve prazne priče i uz neke već obavljene i najavljene radove, crno-beli će dočekati Arsenal u Humskoj 1.
- Dobili smo samo pohvale za organizaciju meča i svega ostalog posle utakmice sa Anderlehtom, a apsolutno iste reči su ponovljene na sastancima u Monte Karlu posle žreba. Ocena je da smo, u skladu sa mogućnostima, čak premašili zadate obaveze i niko u UEFA nema dileme da ćemo i u Ligi šampiona biti odlični domaćini - otkrio je Vjetrović

Novosti
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Nije pljuvanje kada kažeš da je Radiša kriv za maltene sva četiri gola protiv Anderlehta. Pa i on sam je priznao da je pravio gluposti. Problem je što više niko ne veruje i njega i svi očekujemo kiks na svakoj utakmici, a on ih je baš imao na svakoj utakmici ove sezone.



Nema link. Utakmicu imam na 3 DVD. 1. i 2. polivreme, produžetci i penali. Slika je fenomenalna.

Šta kažu, već sam napisao. Ukratko, "golman je glavni krivac za golove"! Nisu mogli da se izčude da jedan tim koji će igrati Ligu šampiona ima takvog golmana.
Mozes da uploadujes?
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
imate na sajtu www.rapidserbia.com registruj se i imas ovu utakmicu sa HD rezolucijom,slika je maestralna, oko 3.1GB je jedno poluvreme...ima jos dosta zanimljivih utakmica partizana,mozes napraviti lepu kucnu kolekciju ako te zanima...ali da ne idem vise u off
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Mislim da malo preterujete po pitanju Radise iako jeste on veliki krivac za "dramu" a mogli smo lagano sa dve pobede da prodjemo ali Radisa nije krivac za 4 vec za 2 gola.

Drugi u Bg i prvi tamo.
Ostalo da je branio bilo bi ravno cudu, niti je mogao da istrci na centarsut kod njihovog prvog u Bg niti je imao sanse da brani drugi gol tamo.
To su sah-mat akcije govoreci sahovskim jezikom.

Ima tu jos krivaca nemojte zaboraviti recimo za taj prvi u Bg Sale Ilic nije istrcao do kraja kako je trebalo a onaj drugi u Belgiji su morali veznjaci da pokriju.

Budimo malo realni, nije bas sve sto udje Radisino :wink:

Inace slazem se da jeste rupa :)
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Spekulisalo se u prethodnih mesec i po dana da Partizan zbog neispunjavanja svih UEFA kriterijuma neće moći da igra utakmice plej-ofa i eventualno Lige šampiona na svom stadionu. Ispostavilo se da su to sve prazne priče i uz neke već obavljene i najavljene radove, crno-beli će dočekati Arsenal u Humskoj 1.

Dje je sad onaj sto mi je rekao pratim li ja Partizan? Pa je vec racunao dje cemo da igramo LS...
Ne kazem da sam ja znao, ali sam siguran da 98% foruma nije imalo pojma sta sve treba da se uradi, i sta je 'kocilo'' Partizan.
Mislim da je sve bilo previse naduvano, pa ga pojedini clanovi foruma jos malo podgriju i ispane katastrofa.
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Samo da vas obavestim da prolazimo grupu.


Samo da te obavestimo da si ovim sjajnim postom skupio poene za ban.

WebCrew edit
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Да има и мало памети у овој управи,требало би искористит учешће у лш да се притисне град да нам да дозволу за нови стадион.
Иначе,немам ја ништа против да енглези купују наше сувенире,таман неки динар да оставе.А и могли би за њих пошто су пуни ко брод неке "специјалне" цијене.
Једва чекам крај полусезоне или сезоне,да видим колко смо ми искористили улазак у лш.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top