Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Nadamo se da oce!
1284493094.jpg
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Kad bude cigancic Eduardo pitao naseg Zoroa: "A bre bate 'de ti je mac? "
A Krle u svom stilu odgovara: "Ne zelis da znas veruj mi " :D
 

grobarstvo

Guest
Sta nam uradi ovaj Stanojevic?Od kad je dosao poceo sam da verujem da mozemo i da osvojimo ligu sampiona.Covek je takav pozitivac ,da to nije normalno.Verujem da cemo Sahtjor da dobijemo lagano.
 

aco

Početnik
Учлањен(а)
12.05.2007
Порука
19
Reaction score
1
Локација
doboj
samo hrabro i muski danas, tj vec vecers, neka nasi daju sve od sebe i bice dovoljno
SRETNO MOMCI
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Dobro jutro braco moja...zelim vam svima prelep dan i nemojte dozvoliti da vam bilo sta pokvari danasnji ugodjaj.Uzivajmo, zasluzili smo!Nasim momcima bih pozeleo da veceras odigraju hrabro i maksimalno angazovano pa sta bude.Crno Beli srecno...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
ja neznam sta da mislim ali daleko bolji osecaj imam nego zadnji put u ukrajini.

iako mislim da cemo verovatno i veceras izgubiti opet sam siguran u to da necemo izgubiti kao pickice nego da ce biti otvorena i muska igra a ko zna, mozda uz malo srece i izvucemo neki bod iz ukrajine jer ovim nasim "ludacima" covek sve mora poverovati :)
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ljudi,da ne zna ko kakav link od prenosa za nocas,jer ovi klozeti sa In televizije prenose Bayern,tako da sam ga ispusio za prenos izgleda:angry:angry
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Коначно почиње... Оно што смо чекали седам година креће вечерас! Имамо шансу, шансу за афирмацију младих играча, за доказивање. Да покажемо овој Европи да смо тврд орах, из 4. шешира најтврђи. Из ове приче не желим да се закључи да ја очекујем победу, искрено не очекујем, али то не значи да не верујем и да се потајно не надам, не то, већ гледам реално. Треба сви да смо на земљи, како ми, навијачи, тако и они играчи. Не треба пред њих стављати неке ултиатуме, очекивати неке победе... Реално сваки бод је као кућа! Оно што ја очекујем од ових момака, оно што бих волео да видим, јесте растерећеност. Да играју, у сваком смислу те речи, играју ЛИГУ ШАМПИОНА. Да им то не буде камен на срцу, него шлаг на торти, да им то не буде оптерећење него уживање, да им то у сваком моменту и при сваком резултату само поправља расположење. Да се после таквих утакмица, ма какви резултати били, у наше првенство враћају само јачи и јачи, никако другачије. Да пробају да искористе овај период да унапреде себе, поготову млади играчи. И буквално ништа више. Нека играју па шта буде, на то ми не можемо да утичемо, ми ћемо бити ту увек за њих, а они нека се боре. Искрено то је ЛШ и ту је ствар далеко тежа него било где другде, сви јуре победе и новац, ми само треба да покажемо зубе и да покажемо да знамо да играмо тај фудбал! Само храбро момци, Гробари с тобом све до победе!
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Sta reci osim SRCE NA TEREN! Srecno CRNO BELI
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ja bih, verujte, bio zadovoljan (ne i srecan) sa porazom ukoliko igra bude ravnopravna. Prvi najgori scenario mi je olupavanje kao prosle godine. Drugi - poraz u poslednjim minutima. Treci - obican poraz. Ako maznemo bod ili tri, to ce zaista biti ravno senzaciji. Ne zaboravite da u LS jos nemamo ni bodic na strani. I jos nesto - ljudi, imajte u vidu da smo usli u LS i da nam se jebe ako bude i 0 0 6. Ja necu pljuvati igrace posle danasnje tekme, sta god da bude...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ja bih, verujte, bio zadovoljan (ne i srecan) sa porazom ukoliko igra bude ravnopravna. Prvi najgori scenario mi je olupavanje kao prosle godine. Drugi - poraz u poslednjim minutima. Treci - obican poraz. Ako maznemo bod ili tri, to ce zaista biti ravno senzaciji. Ne zaboravite da u LS jos nemamo ni bodic na strani. I jos nesto - ljudi, imajte u vidu da smo usli u LS i da nam se jebe ako bude i 0 0 6. Ja necu pljuvati igrace posle danasnje tekme, sta god da bude...

Ja sam ipak da nas oni nadigraju ako treba ali da kapne bod ili 3...mi njih ne mozemo da nadigramo i ponizimo,mi treba da odigramo malo 'namazano' i da ih bukvalno 'zajebemo' ako hocemo bodove...
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Cak i da izgubimo sve utakmice sa gol razlikom 0:42 ja cu reci Momci bravo!

Sam plasman u LS u ovim uslovima je ravan senzaciji (to nikako ne znaci da ne verujem da Partizan moze do 1. mesta u grupi!!!)
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
zvucis kao covek koji je prvi put kresnuo nesto posle 7 godina i rekao "e sad ne moram nista sledece 42... "

uvek moze da se napreduje i mora...

nikada se ne zadovoljavati trenutnim uspesima, to je moj moto...

!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top