Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Mislim da će JeNeA da bude zadovoljan - sve GER,GER,GER...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.500
Reaction score
1.233
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ja sam zadovoljan sudijama. Nece nasjedati na neke imitacije prekrsaja i sl..

Bez obzira na Stanojeviceve izjave da cemo igrati koliko nam Arsenal dozvoli, i dalje ocekujem da bar dio meca mi budemo ti koji cemo napadati, stvarati stopostotne sanse. Igramo kuci, pred nasim navijacima. Bice bruka ako e 90 minuta budemo branili, pa tek kada primimo gol, krenemo napred!
 

vac13zmaj

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
164
Reaction score
1
Локација
Skopje
E jebemti srecu,necu moci da dodjem na utakmicu,juce sam imao sudar sa autom @@
Nadam se da cemo izvuci bar bod,pa srecno momci ,razvalite ih!
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Igracemo isto kao protiv Sahtjora to je vec toliko ocigledno da i trener to ne krije.

Samo se nadam da smo gledali jucerasnju utakmicu Arsenala u njihovoj ligi (poraz 2-3) koja je pokazala koliko su jaki kad se protivnik zavuce u svoj kazneni a koliko su ranjivi kad im se pritisne njihova zadnja linija i stvori visak igraca u fazu napada.

Videlo se odlicno da se mora stvoriti presing na njihov vezni red vec na polovini pa i na njihovom delu terena jer kad im se razbije ili oteza kreiranje napada kroz sredinu onda su totalno drugacija ekipa od one koju smo navikli da gledamo.

To ce biti presudno da ostvarimo i onda se mozemo nadati i nekoj sreci ali tu srecu je potrebno zasluziti hrabrom igrom na sredini terena i bez previse panicenja a potrebno je osim mnogo trcanja u defanzivi da se nasi veznjaci sto vise nude kad imamo loptu i omoguce svojim saigracima da imaju mogucnosti osim "ispucavanja lopte napred ka Kleu".

Zna sve to nas trener samo da li ce uspesti da to i ostvari videcemo a svi se nadamo najboljem :napred Partizan
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Uopste se neplasim nasih navijaca da ce napraviti bilo kakvo sranje koje moze da steti ne samo njima vec i samom klubu.Mene vise brinu pojedine grupe ciganstura,koji su zeljni sranja posto redovno dobijaju batine od Grobara pa bi zeleli da iskale bes na porodicnim navijacima Arsenala.Arsenalovi navijaci uopste nisu nikad bili huligani,mozda samo kad se igra severno-londonski derbi sa Totenhemom.Znam da mnogi citaju pa bi ih zamolio da pokazu ipak lepsi deo Grobarske familije,a to je gostoprimstvo.Uz 110% angazovanosti i koncentracije mozemo da dodjemo do trijumfa,mi sa tribina sve cemo uraditi da tako i bude.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Arsenalovi navijaci su smesni u svakom pogledu. Toliko o tome. Sto se tice sranja, na stadionu ih svakako nece biti..
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
To znamo svi da na stadionu nece ih biti,a bilo bi dobro da ih ne bude ni van stadiona.Ocekujem od nas da pruzimo sto posto pa sta bude,samo hrabro i bez straha.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Stadion, nedelja 26.09.2010. 12:35h - Severna strana - sve je mirno i tiho dva dana pred meč - postavljena je ograda(ista ona koja se postavlja za koncerte na Ušću) oko celog stadiona, koliko vidim pregled karata će se vršiti tu, u prolazu kroz ogradu...

Stadion_resize.jpg
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Mislim da će JeNeA da bude zadovoljan - sve GER,GER,GER...

Pazi, zadovoljan sam svakako, ali ne zato što sam germanofil nego zato što je Volfgang Štark stvarno jedan od najboljih i najrenomiranijih sudija trenutno u Evropi. Ovo mu je već 10. sezona zaredom da sudi u Ligi šampiona...

Sem toga, Švabe ne "mirišu" Engleze nešto posebno (da ne upotrebljavam teže izraze), uostalom videćete dole da to važi i za fudbal :))) tako da je i sa tog aspekta ok izbor. :D

Izbor ovog sudije pokazuje i koliku važnost UEFA daje našoj utakmici. Štark je vrlo konsekventan, ali i strog sudija. Znači igrajmo fudbal, orijentišimo se samo na svoju igru i kako da se suprotstavimo velikom protivniku. Sudija nas ne interesuje. Štark će suditi onako kako vidi na terenu. Kraj priče o njemu.

EDIT:

stark_wolfgang.jpg


Sudio je prošle sezone revanš 1/8-finala LŠ Čelzi - Inter 0:1 i što je nama posebno interesantno sudio je Arsenalu revanš 1/4-finala LŠ protiv Barselone, 4:1 za Barselonu na Nou Kampu. Znači dobar omen, Englezi pucaju kod njega! :)

Sudio je i sad u plej ofu Braga - Sevilja 1:0 (prvi meč).
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
www.rts.rs

У 19.50 часова само на РТС 2 пратите још једно издање магазина Лиге шампиона. У овонедељном издању магазина посвећеног најквалитетнијем европском клупском такмичењу моћићете да видите и причу о нашем представнику у Лиги шампиона Партизану, а ту су и најаве утакмица другог кола групне фазе.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
nadam se da je tako,iako ima i druga strane medalje a to je da mu je jedan nas covek (srbin mislim ) koji je bio kontolor na jednoj utakmici LS dao ocenu 1,sto ga je veoma razljutilo kao i neke nemacke glavonje :D
mada ipak mislim da to nece uticati na njegovo sudjenje i da ce to odratiti posteno

inace i prosle sezone, protiv Sahtjora u LE smo imali " nemacku garnituru sudija " ali nazalost nijedan sad nije ovde ... prava steta jer su tada bili veoma lepo ugosceni :D nadam se da su im preneli lepe utiske :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sunce ti poljubim, tek sad vidim...pa ja lično poznajem jednog od ove dvojice "dodatnih" sudija...aaaa...videće me vala sutra uveče jedan beogradski hotel...makar na pola sata...samo da im poželim lep boravak u Beogradu...ne može da šteti...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
znam,zato sam i napisao ovo :D

rekao sam mu upravo i smeje se :D
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
ne moze da steti ?

brate, ako i njemu krenes o regionalnoj ligi i ciganima covek ce skociti sa zadnjeg sprata Hajata i mi smo sa ligom sampiona zavrsili...

ajd, nemoj :wink:
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ništa se ti ne sekiraj, doziraću ja svaku priču, svaku temu...:D
Već danas u 16h 35 min. ima na HRT2 magazin LŠ. Tu će sigurno biti i onaj prilog kojeg su u Zemunelu pravili pre neki dan sa Saletom, Krletom...
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
ARSEN VENGER MISLI SAMO NA ČELZI
Ni reč o Partizanu

Menadžer Arsenala Arsen Venger je na konferenciji za medije posle jučerašnjeg poraza od VBA nije ni pomenuo gostovanje Partizanu. Više je brinuo gostovanju Čelziju sledeće ne-delje.
- Nismo bili na nivou. Mučili smo se na svim delovima terena, delovali nepovezano. Ni-smo zaslužili ni bod, VBA je zasluženo pobedio. Almunija nije krivac za poraz, cela ekipa je igrala slabo. Pred nama je težak meč protiv Čelzija, ali verujem da će ekipa pokazati pravo lice na Stamford Bridžu – rekao je Venger.

Zurnal
Ajmo momci evo vam jos jedne velike motivacije za Utorak.Da urezemo PARTIZANOVO ime u Vengerovu contaru! :D
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Kako me ovaj covek sad nervira, nadam se da cemo mu se ispisati po faci posle tekme... Boze pomozi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top