Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

spaki_

Početnik
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
14
Reaction score
0
Ma brate nismo cekali 7 godina da bi cuvali bod, nego da krenenmo na pobedu! mi nemamo mnogo puta priliku da pokusamo da se nadigravamo sa klubom tipa arsenal, i zato je ovo prilika koja se ne propusta, a uveren sam da tako razmisljaju i stanoje i njegovi momci.

jeste bod protiv arsenala dobar rezultat, ali kao sto neko rece, nije bas podvig, mi smo ipak Partizan! i nas mentalitet, sprema i odnos nas svrstava medju opasne, zato moramo biti opasni za svakoga ko zakroci teren u hramu fudbala.

nadam se najboljem rezultatu!, nocas necu moci ni da spavam! ne znam vise ni sta pisem, sav sam izgubljen :D

potpuno se slazem !

Pročitaj pravilnik i izbegavaj ovakve poruke!

WebCrew edit
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Sutra je veliki dan za sve nas koji volimo Partizan.Da li ce takva biti i sutrasnja noc,videcemo.Ja mislim da se ne smemo toliko opterecivati sutrasnjim rezultatom.Mi mozemo sutra da dobijemo pa da opet zavrsimo kao zadnji u grupi.A mozemo i da izgubimo,pa da na kraju prezimimo u Evropi.

Mislim da je mnogo bitnije od sutrasnjeg rezultata da mi zgrabimo ovu sansu kada dominiramo u zemlji i da tamo neke 2016. godine mozemo da kazemo da smo u prethodnih 5 ili 6 godina ugostili Arsenal,Inter,Celzi,Mancester,Barselonu a neke od njih i po 2 ili 3 puta.E to ce znaciti da smo porasli i da smo i u Evropi postali neko i nesto_Onda kad nam gostovanje ovakvih timova u Beogradu postane nesto sto se ponavlja,ali cesce a ne svakih 7 godina,onda smo kao klub pobedili.Sutra je samo jedna utakmica koja donosi samo 3, 1 ili 0 bodova.Bez obzira koliko je zeljno iscekujemo.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.966
Локација
Kobasicarija "Venac".
raspricaste ste se o ocekivanjima...
ja, kao i pre mesec dana, imam isto misljenje:
remi- kao kuca na francuskoj rivijeri
pobeda-sudar planeta, srcani udar, ekstaza...
 

Zagor

Guest
Нисмо скоро играли овако велики меч, па ћу поставити једну паралелу, а вама ако се не свиђа, опљуните... :D

Свако од нас је гледао преглед ЛШ претходних година. Сећате се сигурно мечева у којима домаћин - аутсајдер готово надигра госта - апсолутног фаворита, и прими узгред једно три комада, а набоде 0, евентуално ћушне један при крају.

Ово сам поменуо зато што сам увек када одгледам преглед таквог меча био под утиском типа: Штета, добро су играли, кладим се на њих у домаћици чим их угледам у листи, поносно су играли, борили се, итд.

Постоји шанса да се тако нешто деси сутра. Да неки љубитељ фудбала у Богтепитакојојземљи каже то сутра за Партизан. Да каже, добри су момци, имају луду публику, могло је бити другачије, али арсенал је арсенал...

Играмо против тима који 15ак година није мењао тренера. Ми најбоље знамо шта значи систем, ми уживамо у његовим плодовима већ деценију. Није лако против система, све да изађу са омладинцима.

Ако се црно-бели момци буду борили, кидали, гинули и показали основну играчку интелигенцију (што ће рећи, да не дају голове сами себи), треба да будемо поносни. Ако узму бод, спаваће се дивно под небом Србије. Ако победе, још једна ноћ из бајке биће пред нам, и ко зна колико дана ће она потрајати.

Ми други клуб немамо. Нема ни он друге навијаче. Једни смо другима љубав, подршка, здрава критика.

Ми заједно можемо све...

ОДБРОЈАВАЊЕ ПОЧИЊЕ!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Управо тако, Мачак! И мене мало нервира ова непотребна еуфорија, као да се не живи после сутрашње утакмице. Претераним придавањем значаја ривалу (а то се огледа и у пискарању свега и свачега овде на форуму) омаловажавамо наш тим.

Јесу јаки, јесу светска класа, јесу на папиру бољи од нас, али нису Марсовци а нисмо ни ми баш нико и ништа у европском фудбалу па да са толико страхопоштовања причамо о њима.

Уживајмо у утакмици, дајмо подршку Партизану да оствари што бољи резултат. Јебе нам се што су преко Арсеналови асови. Овакве утакмице треба да постану нешто уобичајено.
 

Dr.Hofmann

Guest
Ja imam želju da im se smrzne govno od naše dreke i navijanja....

A meni je uvek bilo jedino važno da je Partizan na terenu , a protivnik me ne zanima uopšte bio on Mala Moštanica, ili Arsenal...


Samo borbeno, hrabro, rastererećeno, na svaku loptu maksimalno, u svaki duel maksimalno, nek im recept bude Nađ na tekmi Partizan-Real kad je Bekama devojčicu isprašio kao nikad do tad...

Moramo sutra da pokažemo u svim elementima da su došli u našu kuću kako mi na tribinama tako i oni na terenu a rezultat koga briga za rezultat hehhehe.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Relnost je da pobedimo.To je fudbal sve je moguce...zasto bi to bilo cudo pa i nasi igraci valjda znaju da igraju fudbal.Samo bez nekog bolesnog respekta da udjemo u utakmicu i dobijamo ih.Svi preduslovi za tako nesto postoje pa se ja iskreno nadam da ih dobijemo.

Meni se ipak čini da ćemo utakmicu početi sa previše respekta i strahopoštovanja. Ako izdržimo prvih 20 minuta da ne dobijemo gol, možda uvide da su i ovi iz Engleske ljudi od krvi i mesa.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sutra je veliki dan za sve nas koji volimo Partizan.Da li ce takva biti i sutrasnja noc,videcemo.Ja mislim da se ne smemo toliko opterecivati sutrasnjim rezultatom.Mi mozemo sutra da dobijemo pa da opet zavrsimo kao zadnji u grupi.A mozemo i da izgubimo,pa da na kraju prezimimo u Evropi.

Mislim da je mnogo bitnije od sutrasnjeg rezultata da mi zgrabimo ovu sansu kada dominiramo u zemlji i da tamo neke 2016. godine mozemo da kazemo da smo u prethodnih 5 ili 6 godina ugostili Arsenal,Inter,Celzi,Mancester,Barselonu a neke od njih i po 2 ili 3 puta.E to ce znaciti da smo porasli i da smo i u Evropi postali neko i nesto_Onda kad nam gostovanje ovakvih timova u Beogradu postane nesto sto se ponavlja,ali cesce a ne svakih 7 godina,onda smo kao klub pobedili.Sutra je samo jedna utakmica koja donosi samo 3, 1 ili 0 bodova.Bez obzira koliko je zeljno iscekujemo.

:clap :respect :clap :respect

Bili jednom jedni Prokom i Limož, a sa njima i neki drugi kao Real, PAO, Barselona...jebali nas i ovi prvi, a i ovi drugi...Danas ovi prvi redovno dobijaju po labrnji, a ovim drugima se gaće redom tresu, a nekome od njih bogami i labrnja strada...

Bili jednom jedni Tuluz, Sampdorija, Briž i Standard, a sa njima i jedan Arsenal...jebali nas ovi prvi, videćemo da li će i ovaj drugi, a i ako bude taj drugi to isto sada uspeo...polako, jedan od ovih prvih (Anderleht) je već dobio po labrnji...samo neka se ovi prvi gomilaju sa razbijenim labrnjama, a onda će i razni "Arsenali" i njemu slični ovde da se gomilaju i da i nekome od njih labrnja strada...
 

Гпб

Guest
Шта сте се ухватили, реми па реми? Игра 11 против 11 момака не играмо са Марсовцима. Јесте јачи су, више тешких утакмица имају у ногама али ми наде полажемо у навијаче који ће створити зону високог притиска у Храму сутра увече. Исто тако се уздамо у срца наших играча којима је ово прилика да се пред целим светом који ће се сјатити у Београд, покажу у најбољем светлу док је за Арсенал мање више још једна рутинска утакмица у низу јер су главама у дуелу са Челсијем. Ако одиграмо чврсто можемо и победити јер лондонски тим има итекаквих мана. Ако откинемо бод биће то одличан резултат, собзиром да су на папиру тешки фаворити, али не и сензација или подвиг. Да, имају јак коефицијент али то није мерило садашње спреме тима већ доказ да су играју у континуитету на високом нивоу уз мале осцилације као и све екипе. Ја се надам да је сутра време за одступање од те норме. :) Ако већ стварате помпу нека то буде за победу а не поделу плена.

Надам се пре свега спектаклу који ће протећи у најбољем реду. Енглези ће се ваљда понашати пристојно и оправдати епитет мирних симпатизера јер немамо неко лепо мишљење о тој нацији а опет смо под будним око УЕФЕ.

Изјаве наших момака уливају неку позитивну енергију и ја сутра крећем на утакмицу са великим оптимизмом и надом да ћу видети лавовску борбу играча у црно-белим дресовима. Сале је такође истакако да је понос јако важна ствар и да ми сутра пре свега бранимо част српског фудбала и наше земље јер је смо ми оно што Србија најбоље може да пружи. Што се тиче саме комбинације, много импозантно, бар мени, делује ова коју смо носили сад против Спартака са црним шорцом и штуцнама. Подсећа ме на нека лепша времена, мада ни ова нису тако лоша. :D

Венгер је дао коректну изјаву на глупо питање енглеског новинара. Није његова брига безбедност и наравно да то препушта нама (домаћину) и УЕФИ тј. надлежним органима. Иначе Венгер је јако образован човек (има дипломе из економије и електротехнике) и то се види по јако трезвеном говору и одговорима које је пружио на конференцији за штампу. Он и Арсенал свакако заслужују респект али само кроз причу никако на терену. Ту га морају заслужити сутра!
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Имам исти осећај као против Андерлехта...Сигуран сам да нећемо изгубити. Играћемо сигурно као против Шахтара, значи има да нас нападају да се усеремо, ако не и цело прво полувреме. Онда ће Сале да иде на све или ништа, јер се и сам рекао и обећао да нећемо да се бранимо него да нападнемо јер играмо код нас. Очекујем Лолу и Меду од старта јер су они бржи играчи за разлику од Раће, а Арсенал игра веома брз фудбал тако да тако размишљам.

И моја оба ока биће уперена у Клеа и Илића јер они по мени могу највише у овој текми. Клео је почео да маши, забија сваку другу текму јер не може и он стално да трпа, Сале дуго пости тако да од њих доста тога очекујем.
Срећно момцима, оставите срце на терену јер сте за ово тренирали и борили се! Играјте за Гробаре, а ми ћемо се потрудити да се противнику говно заледи!
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Ocekujem rutinsku pobedu Partizana 4-0 . Ako je mogao west bromwich albion da ih pocasti sa 3 komada , mi mozemo sigurno dati 4 laka komada :)

Napred Partizan!
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
A шта ти значи ово болдовано? Појасни ми молим те...
Па ти исти играчи Арсенала, њихов тренер а поготово навијачи, нису имали никаквих података о Партизану, играчима или било којим иоле битнијим податком о нашем клубу
Кажеш да нас наша спрема сврстава међу опасне (претпостављам да си мислио на физичку спрему)... Да у праву си, али то важи само за наше ливаде, у Европи-никако, поготово не против било ког озбиљнијег енглеског или острвског клуба који су познати по сјајној физичкој спреми тако да тај твој начин размишљања је за овог попа:pop

da ti objasnim sta sam mislio sa time : "mi smo ipak Partizan".

to jeste, da smo uvek igrali fudbal (sem mozda tu i tamo, kad su igraci ocigledno bili na godisnjem odmoru) i nadigravali se sa svim timovima. ove sto kazes nase livadarske ekipe uspiju nekako da otkinu po koji bod samo kad su nasi ili smoreni, umorni ili imaju los dan. nadalje, nasa sprema, pod to sam mislio nasa opsta sprema da se ulazi u meso, bez respekta, da se igra fudbal i dobro prezentuje nas klub. Partizan je oduvek krasila posebna brza pas igra, koja nije lezala mnogim protivnicima, i ako vec hoces dosta klubova je taj isti pristup igri kopiralo ili preuzimalo. stariji od nas secaju se mnogo dobrih evropskih utakmica.

e sad se vracamo na "we are the Partizan". ovaj trener i ovaj tim vratili su mi pouzdanje, vratili su mi veru u taj fudbal koji je krasio nase timove kroz fudbalsku istoriju, i ako bog da, ovo ucestvovanje u LS pod ovim trenerom (ako sve krene kako treba) moze da znaci i neki mali preporod Partizana FK.

igra se 11 na 11, nisu bogovi, niti su vanzemaljci. Svakako da kao premijerligasi imaju odlicnu fizicku spremu, a pojedinci su itekako dobro tehnicki potkovani, medjutim imamo i mi par fantasticnih defanzivaca i odlicnih ofanzivnih igraca. Dakle sa sabranom igrom u odbrani i zesce ofanzivnim napadom mi mozemo mnogo.
Kao sto rekoh bezbroj puta, desavala su se mnogo veca cuda nego ovo sto sledi sutra :)
ali nikad necu zameriti igracima i strucnom stabu nijedan rezultat samo ako vidim zalaganje i trud! uvek veran i uvek odan :BB
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Jedan engleski novinar morao je da postavi, za njih neizbežno pitanje da li se Francuz boji za svoju i bezbednost igrača u Beogradu.
Добродошао у Кандахар мајмунчино...

Момцима и Салету да пожелим срећу, само храбро без респекта.Ко хоће тај и може !
 

grobarstvo

Guest
Partizan sutra ne gubi.U to sam siguran 100 posto.Arsenal je pravi krs u gostima.Kuci su prava masinerija ali cim odu van Londona,prosecan tim.Mozda je nekome smesno,ali setite se nekog njihovog meca u ligi sampiona gde su lagano dobili.Naravno ,bilo ih je,ali mnogo manje nego poraza i nersenih.Uopste ih se ne treba plasiti nego ih treba napasti od prvog minuta.Neka vide gde su dosli.Dokle bre vise svima da se sklanjamo?Zasto im ne bi napunili mrezu?
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Искрено, моје мишљење је да ћемо сутра теже него икада доћи до повољног резултата! Мораћемо толико да запнемо да овог тренутка нисмо ни свесни колико је то! Не само они на терену, већ и ми на трибинама! Биће густо! Са једне стране ми је драго што ови наши толик респектују Арсенал, јер тиме само себе мотивишу да одиграју још више и још боље! Док са друге стране то може да има контра ефекат па да се наши поплаше само тако и онда дође до беспотребног повлачења као и беспотребних грешака и тако даље! Но ко је одгледао Магазин Лиге шампиона видео је и чуо када је Станојевић да имамо једну врло чврсту карактерну екипу, па због тога се надам да ће ипак тај респект противника каналисати на прави начин. Не знам шта нам је повољан резултат, пораз није сигурно, али сам сигуран да оно што би мене итекако задовољило јесте борба, игра, и добри и квалитетни покушаји да се угрози гол Арсенала! Нисмо без шанси... Надам се да су сви здрави сем Миљковића, и да су сви у комбинацији за састав. Надам се и да је Крле прегурао све што треба и да је спреман. Волео бих и да док свира химна ЛШ-а наши играчи чују шта им се поручује кроз речи химне... Бар овај део:
Тhese are the champions!
Die Meister
Die Besten
Les Grandes Equipes
The Champions!
Момци уз вас смо! Гробари с тобом све до победе!
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Ljudi, jel ste svesni za koji klub navijate?? Nema price o remiju pre meca, nikada kada igra partizan...ide se na sva 3 boda, pa makar igrali protiv bilo koga. Jedino takvim pristupom, osvojeni bod dobija na znacenju. Koja je svrha da igras fudbal, ako ga ne igras da pobedis. Arsenal je velika ekipa, po meni, posle barselone igraju najlepsi, ali najlepsi ne najbolji fudbal, ali su ipak pobedivi sto je pokazao i taj neki West Bromvich. Jedan Real koji je kostao boga oca, je gostovao na jna, i protiv njega se igralo na pobedu, tako i sutra, neka momci izadju, pokazu da su dostojni te evrope. Sto igras Ligu Sampiona, ako ces igrati na bod kuci pred 30 i kusur hiljada gledalaca makar ispred tebe bio i taj Arsenal...dace bog da sutra uvece ovde bude hiljade i hiljade smiley-a!!!
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Nema teorije da nas dobiju. Ili cemo mi pobediti ili ce biti nereseno.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ja ne idem na posao sutra i ekipa će se okupiti u mom podrumu oko podne po lokalnom vremenu(USA,Central Time). Već se tresem. Za petnaestak minuta idem da pokosim travu a poslije toga brijanje glave, pa onda uplitanje brade u crno-bijele perle. Te tri stvari su mi rutina prije evropskih utakmica Partizana od prošle godine. Neću gledati na kompu jer ovaj put FSC prenosi utakmicu!!!
Svakog protivnika treba poštovati, pogotovo kad dolazi iz samog vrha evropskih timova. Poštovanje ne znači i povlačenje. Mi sutra imamo jedinstvenu priliku da skinemo jedan veliki skalp. Niko se neće sjećati za par godina u kom je sastavu igrao Arsenal a naših prvih jedanaest će djeca da biflaju k'o pjesmicu. Pritisnuti ih u zadnjoj liniji, muški i oštro na sredini od prvog dodira a u odbrani zonski i pokretljivo. Čovjek sam pragmatičan, poslovan i puno stvari posmatram iz nekog takvog ugla, imidž, efikasnost, projekti na duže staze, brend, profit po uloženom... Zato smatram da bi sutra trebalo pozdraviti igrače Arsenala aplauzom kada budu izlazili na teren(makar on bio započet sa razglasa). Nemojmo za zaboraviti da je čovjek izgubio glavu u BG prošle godine. Trebaće dosta vode proteći da se to ispravi. Druga stvar je da bi Stanojević trebao zabraniti našim igračima da na kraju utakmice iniciraju razmjenu dresova. Ako se neko od igrača Arsenala sam ponudi, OK, ali treba stvoriti svjest kod igrača da se oznojeni dres Partizana ne razmjenjuje tek tako. Treća stvar, volio bih da čim im damo prvi gol, ko god ga zavali uzme loptu i u trku je odnese na centar. To bi, više nego bilo kakvo radovanje, poslalo poruku ko smo i zašto smo istrčali na teren. Ista stvar i ako ga primimo (pu,pu), lopta iz mreže i trka na centar, da pokažemo da hoćemo da igramo fudbal, neovisno od rezultata. Sa vjerom da ću sutra gledati veliku loptu i neovisno od rezultata na kraju utakmice biti siguran da su momci dali sve od sebe u tom trenutku
Krme
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top