Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Odlicnih prvih 15 minuta, gde smo morali da povedemo. Videlo se da Arsenal ima suplju odbranu, ali ako protivnik ima 2x vise posed lopte, ne mozese njihovu slabost lako opipati. Crveni karton nas preseko, ali je bio korektan, posto postoji to glupo pravilo, da faul zadnjeg igraca uvek bude crveni, makar i bila dodatna kazna penala. Tehnicki i takticki smo bili inferiorni ali borba i zelja su bila na zavidnom nivou. Moramo tako odigrati i u Portugalu da bi dosli do povoljnog rezultata.
 

grobarstvo

Guest
Lako je sada biti pametan.Arsenal za klasu bolji.Nasi defanzivni ,bez snage.Stojkovic odlican.Kada se sve sumira,nije lose.Nama je najveci protivnik Braga.Za sada ide sve po planu.Braga oba poraza,gol razlika 0:9.Mi malo bolji 1:4.Ipak je Braga poslednja.Ubedjen sam da nas pobeda protiv Brage u Beogradu vodi u ligu evrope.Ne verujem da cemo izgubiti u Portugalu sa 5 razlike.Arsenal i Sahtjor su vec u drugom krugu,a mi,u to sam siguran ,idemo u ligu evrope.Braga ostaje na dnu.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ја задовољан!
људи,немојте сад да се зајебавате.нисмо ми играли како ви кажете дефанзивно јер смо тако навикли и зато што је клео играч за контре.
сви из стручног штаба и играчи би вољели да смо лопту држали у њихових 30 метара,ал некад једноставно не можеш.Арсенал нама мање одговара него реал или било која италијанска екипа.битно је да полако напредујемо.па упоредите утакмицу са пјуником прије два мјесеца са овом,да не причам о тулузу!можда смо им понекад дозвољавали да лако приме лопту у 20 метара па су нам тада лако дијелили пасове у шеснаестерац али све у свему није лоше.Код првог гола чини ми се да су имали мало среће јер им се лопту одбијала тачно у ноге,пенал мислим да је био,мада нисам сигуран.

И на крају да поново јебем матер режисеру преноса који поново није приказао кореографију на јужној трибини!:banghead
 

sickmouse

Početnik
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
174
Reaction score
19
Локација
BL
ajjjjjjjjjjjj sudija !
#@$#$@$#@$@$^##@ ti tvoju !!!
Kako me iznervirao, nevjerovatno.
 

Sylar

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
81
Reaction score
0
Ne znam sto ovo uporedjujete sa kosarkom, to je nebo i zemlja u novcu razlika pre svega, u kosarci smo u mogucnosti da dovedemo na primer nekog Mek Kejleba koji je bio najbolji plej prosle sezone ili Marica koji je bio MVP, za ostale da ne pricam, a jel mozemo u fudbalu da dovedemo nekog koji ce da bude najbolji igrac u ligi sampiona? I da te iste igrace posle prodajemo Realu, Milanu, Mancesteru. Zato je mnogo lakse u kosarci, ali mozemo da se nadamo da svake godine budemo ucesnici i konkurentni makar za trece mesto.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
11 šuteva na gol protiv Arsenala a vi biste ofanzivnije?Možda ćemo i moći za par godina ako ovako nastavimo.
Prokleti 71. minut...
Ima li ko statistiku koliko su pretrčali naši?
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
сулар

па добро,нико није мислио да освојимо лш,ал рецимо осмина финала за 7 8 година,што да не?
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
UEFA-Champions-League.png


UEFA LIGA ŠAMPIONA
Meč u grupnoj fazi - 2. kolo
Beograd, 28.09.2010.
stadion Partizan
Gledalaca: 29.348

PARTIZAN - UEFA 1:3 (1:1)

Partizan-Belgrade.png
VS
uefa-logo1.jpg


Partizan:
88 Vladimir Stojković 8
3 Ivan Stevanović 6.5
4 Medo 6
7 Nemanja Tomić 6
8 Radosav Petrović 5.5
9 Cléo 6.5
11 Pierre Boya 6
13 Marko Jovanović 5.5
18 Aleksandar Lazevski 6
20 Mladen Krstajić 6.5
22 Saša Ilić 6.5

Trener: Aleksandar Stanojevic



Uefa:
Wolfgang STARK (GER) 11
Jan-Hendrik Salver (GER) 10
Mike Pickel (GER) 10
Peter Sippel (GER) 10
Markus Wingenbach (GER) 10

Trener: Jochen Drees (GER)


Sramota... Evropo stidi se...

GROBARI :respect
Stojkovic :respect (Svi sto ste pljuvali coveka,a podrzavali Radisu,zamislite se malo,nije na odmet...)
 
Последња измена:

Sylar

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
81
Reaction score
0
@ el mago slazem se da mozemo to, samo sam reko da je dosta teze u fudbalu.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Jel mozete vi nekad da budete samo srecni i zadovoljni bez nekih zamerki? Ja jesam. Nismo se obrukali ni kod igraca manje a vi nalazite manu .
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Само ме јебе што нисмо од почетка другог гризли, прерано смо се повукли. И после одбрањеног пенала смо требали да насрнемо. Трећи пропуст је тај што неко (Ивица) није уведен одмах после примљеног гола. Предуго смо чекали, па смо добили и трећи, као по казни. После је било касно, мада би ме обрадовало да је Клео или Ивица погодио.
Нема шта, борбено су играли, трудили су се. Ни речи замерке. Победа је оно на трибинама.

Судијски критеријум неуједначен. Није морао да суди пенал, а кад га је већ судио, морао је да да и црвени. Штета.

Остаје жал што играмо лепо, а резултати изостају. Надам се да им је ово још један показатељ да не треба исувише респектовати ривала.
Брага пукла, са њима за треће. Имамо квалитет.
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Evo malo gledam Arsenalov forum i oni misle da je sudija treba da svira minimum jos jedan penal za nas ali sta ces kada je sudija govno..
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
E da i Tomica nikad vise ne bih uveo... on veze sa fudbalom nema... Sad bih ga poslao bilo kom klubu iz bilo koje lige na svetu i jos bih platio 100k evra, samo da ga vode.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
bravo momci na borbi stjkovicu:respect!!!
a sto sudije tice mogo je da nam sudi bar jedan penal od ona dva u prvih petnaest minuta....bili su sigurno ocigledniji nego onaj njihov!!!!
sudija :kur
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zaista ne znam šta da kažem. Ovo je bila velika šansa da uradimo nešto protiv velikana, ali opet, s druge strane je Arsenal. Dobro smo počeli a onda opet primili jedan naivan gol. Sudija jeste malo navlačio na njihovu vodenicu, ali crveni i penal su bili čisti. Tu nema nikave diskusije.

Većini fudbalera se zaista nema šta zameriti, ali ima tu poneki koji nisu zaslužili klupu kamoli startnu postavu.

Dobro, šta da se radi. I pre ove utakmice smo znali da je naša šansa da prezimimo u JEvropi utakmica protiv Brage, koja je i danas na svom terenu izduvala protiv Šahtjora.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
@ el mago slazem se da mozemo to, samo sam reko da je dosta teze u fudbalu.

razumjeli smo se:ziveli

11 šuteva na gol protiv Arsenala a vi biste ofanzivnije?Možda ćemo i moći za par godina ako ovako nastavimo.
Prokleti 71. minut...
Ima li ko statistiku koliko su pretrčali naši?

mislim da smo na kraju pretrcali oko 113 km ,jedan vise od arsenala
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top