Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Шампиони се укрштају са шампионима, не можемо да се сретнемо са Копенхагеном...

Једино ако недао бог и једни и други испаднемо у трећем колу.
Онда постоји могућност да се сретнемо у плеј-офу за улазак у лигу европе.

Ne razumem ovo 'sampioni se ukrstaju sa sampionima' ?
Kopenhagen nije sampion. Najverovatnije da ja tebe nisam najbolje razumeo, pa ako moze pojasnjenje :D
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Копенхаген није првак Данске, он ће играти у оном другом делу квалификација за ЛШ, са осталим не-шампионима. Тај део квалификација се Партизана уопште не тиче.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Potencijalni rivali u drugom kolu: Šamrok (Republika Irska), Hapoel Kirjat Šmona (Izrael), Metalurgi Rustavi (Gruzija), Molde (Norveška), Željezničar (BiH), Rejkjavik (Island), Nefči (Azerbejdžan), Šahtjor Karagandi (Kazahstan), Skenderbeg (Albanija), TNS (Vels), Budućnost (Crna Gora), Flora Talin (Estonija), Vardar (Makedonija), Ulises (Jermenija) i tri pobednika prvog kola - Linfild (Severna Irska), Dudelanž (Luksemburg), Valeta (Malta), Tre Fiori (San Marino), Lusitans (Andora), Toršavn (Farska Ostrva)

Potencijalni rivali u trećem kolu: Šerif (Moldavija), Debrecin (Mađarska), Maribor (Slovenija), Ventspils (Letonija), Liberec (Češka), Slask (Poljska), HJK Helsinki (Finska), AEL Limasol (Kipar) i Ekranes (Litvanija), Ludogorec (Bugarska).

Potencijalni rivali u plej-ofu: Bazel, Anderleht, Seltik, BATE Borisov i Salcburg

Jednostavno, najlaksi moguci scenario dobiti poslednje ekipe na ovim listama, najtezi dobiti prve ekipe na listama.
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Aaaa ok. Hvala na odgovoru. Sad sam se setio, 'staze sampiona' i 'staze nesampiona', tako nekako se zove :D
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Pratim ovaj forum iz dana u dan toliko godina, I stvarno ne pisem kada nema potrebe, ali ovde me nesto opasno buni... Sa ove Jocine liste par postova iznad, ne videh taj famozni Ludogorec medju potencijalnim protivnicima u 2. kolu, a neki od nas su ga izlistali gore kao potencijalnog u dvojci!? :D
Pitanje je jednostavno, jel mozemo na taj Ludogorec u drugom kolu ili ne? :confused
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Od svih ekipa "najneozbiljnija" je Tre Fiori. Ja sam imao prilike da gledam na tvu njihove dvije utakmice od prije dvije godine i ono po čemu oni odskaču od ostalih amatera sa spiska je to što su ubjedljivo najstariji. Veliki broj igrača koji su igrali te utakmice bio je 35+, a sada sam upoređivao trenutni sastav sa tadašnjim i vidim da veliki broj tih igrača i danas igra. Tako da mislim da bi to bio idealan dvomeč, jer bi mogli da sačuvamo i snagu i kartone za važnije utakmice.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ja sam rekao najlaksi scenario da je Torsavin, Ludogorec, Salcburg, a najtezi Samrok, Serif, Bazel, ne zbog koeficijenta vec sto ne zelim Samrok.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Nije prosle godine bio samo problem Samrok, nego sto je opsti haos realno bio i protiv usrane skendije...Ne da nemamo pravo da mislimo da smo protiv bilo koga vise favoriti, nego je realnost da smo dno-dna i da koliko god da nam "raspao" protivnik dodje mi cemo manje-vise biti egal sa njima. Mozemo mi da prozivamo ljude da su kelneri, ribari, kurci-palci, ali ovi nasi sigurno nisu mnogo profesionalniji...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Potencijalni rivali u drugom kolu: Šamrok (Republika Irska), Hapoel Kirjat Šmona (Izrael), Metalurgi Rustavi (Gruzija), Molde (Norveška), Željezničar (BiH), Rejkjavik (Island), Nefči (Azerbejdžan), Šahtjor Karagandi (Kazahstan), Skenderbeg (Albanija), TNS (Vels), Budućnost (Crna Gora), Flora Talin (Estonija), Vardar (Makedonija), Ulises (Jermenija) i tri pobednika prvog kola - Linfild (Severna Irska), Dudelanž (Luksemburg), Valeta (Malta), Tre Fiori (San Marino), Lusitans (Andora), Toršavn (Farska Ostrva)
Od ovih ekipa, potencijalnih protivnika u II kolu, treba izbeći Solskjerov Molde i Izraelce. E, ukoliko budemo imali bar to malo jebene sreće, mi smo u III kolu.
Potencijalni rivali u trećem kolu: Šerif (Moldavija), Debrecin (Mađarska), Maribor (Slovenija), Ventspils (Letonija), Liberec (Češka), Slask (Poljska), HJK Helsinki (Finska), AEL Limasol (Kipar) i Ekranes (Litvanija), Ludogorec (Bugarska).
Ovde izbeći Bosančićeve Čehe, Bugare mafiju i Slask (mrzim kad ih nazivaju jebeni "Šljonsk") koji je u jednoj prilično jakoj ligi osvojio titulu i mi smo u Play Off-u, tj. imamo zagarantovanu Evropu do decembra.
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Budućnost i Željezničar bilo bi dobro izbjeći, ne iz fudbalskih razloga već zbog navijačkih. Iako mislim da bi svi navijači, bar oni koji su redovni na utakmicama kako kući tako i na gostovanjima željeli jednu od ove dvije ekipe. U svakom slučaju ne bi bilo dobro, zbog stanja u kojem se nalazi naša tribina da dobijemo jednu od ove dvije ekipe, od toliko frakcija ovoga onoga mislim da bi svašta bilo na gostovanjima što na stadionu što van njega. A ja imam neki osjećaj da upravo dobijamo jednu od ove dvije ekipe....
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Jako me nervira to razmisljanje,izbeci ove izbeci one kao da smo neki glupi amateri i kao da se mi nista nepitamo.Valjda bi svi oni trebali da se plase nas[doduse ekipa nam je rupa,i ovo 2. kolo ce biti zajebano] ali ako zanemarimo proslu sezonu imali smo manje vise sjajne rezultate kako u domacem prvenstvu tako i u Evropi i 5x kvalitetnije ekipe i bolje ekipe.

Za razliku od vecine vise bih zeleo da imamo najteze protivnike u 2. i 3. kolu pa ako se prodje[a tesko] da nas ta sreca pogleda u play offu pa sta bude..A i realno ne zasluzujemo da igramo u Evropi ako gubimo od ekipa po shamrok-a pa makar 3x igrali bolje od nas..
 

Dr.Hofmann

Guest
Zoran PG

Gostovanje u Sarajevu nebi bilo dozvoljeno od strane Uefe, tako da je to problem manje, što se tiče gostovanja u Podgorici kod Budućnosti, to je druga priča i neuporedivo je sa Sarajevom, i prošlo bi relativno mirno.

Mišljenja sam da je najbolje izvući što lakšeg protivnika (pogotovo zbog stanja u kojem jesmo), a najslabiji i najpogodniji protivnici su
TNS -Vels
Što zbog slabijeg kvaliteta njihove lige, što zbog toga što nama severnjaci odgovaraju.

Ulises-Jermenija
Pre svega zbog lošeg kvaliteta
I na kraju bilo ko od ova 3 pobednika prvog kola, jer su objektivno najslabiji od svih .
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
U 2 kolu je potencialna mina NK Maribor ( osvajač duple krune ), često se podcenjuju slovenske ekipe u Srbiji, ali oni su u rangu sa ciganlijom. Finansijko stabilni, najbolja škola za mlade u zemlji i trener Milanić, koji već ima evropsko iskustvo, takođe njihove Viole nas mrze iz dna duše, valjalo bi ih izbeči. Ali opet, LŠ nije za kukavice, tako da, gazi svakoga ko nam na put stane...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...Mišljenja sam da je najbolje izvući što lakšeg protivnika (pogotovo zbog stanja u kojem jesmo), a najslabiji i najpogodniji protivnici su
TNS -Vels
Što zbog slabijeg kvaliteta njihove lige, što zbog toga što nama severnjaci odgovaraju.

Nemoj molim te "što slabijeg". Boga smo molili da dobijemo Šamrok i dobili smo ga.

Uopšte ne treba da obraćamo paznju koga ćemo dobiti!

Gde je ona stara navijačka i sportska drskost "ma, gazimo sve redom"! Dok je nje bilo igrali smo u Evropi, a sada Boga molimo za najslabije, a i njih ne možemo da prođemo, jer se bojimo svoje senke.

Gaziiii breee
 

Dr.Hofmann

Guest
Za drskost je potreban kvalitet , rad, disciplina, homogenost ekipe, sve ono što mi nemamo.
I još nešto potrebno je da igrači potpuno drugačije poimaju sport i posvećenost sportu i klubu, za razliku od naših splavara, tatinih sinova i manekena, e tu je glavni problem.

Slažem se sa tobom ali samo u teoretskom delu, ali mislim da to jednostavno nije primenjivo na ovu ekipu i ove igrače.

I ovo što Mario reče Maribor je nezgodna ekipa, približno našeg kvaliteta, koja uz to još ima kontinuitet u radu u poslednjih par sezona.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.993
Локација
Kobasicarija "Venac".
bespotrebno se mraci sa frazama "mi ne licimo na tim koji moze da igra ozbiljnu evropu". apostrofira se (ne)profesionalizam i (ne)kvalitet. ajd' da vidimo:
po svemu sudeci, "splavarski" duet neca&lola napustaju klub. tendencija mamurluka na treninzima i utakmicama se automatski smanjuje. da ne bude zabune, tomica drzim kao jednog od tri najbolja fudbalera prethodne sezone.

idemo dalje: na izlaznim vratima su nam i najveci "ljubimci" broj 25 i aleksandar miljkovic. po nekoj logici, njihovim odlaskom se ozbiljno pojacavamo. svakako da ne smemo ostaviti pusti vazduh na njihovim pozicijama, a za to su zaduzeni novi sportski direktor i sef struke.

da parafraziram...partizan je dolaskom tumbe i cika crnog vec iskoracio napred. da je mutavi ubedio vampira u tamno-sivoj kosulji da ostane, jebali bi cvorka!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Za treće i četvrto može ko god, nema veze, ali daj da za to drugo ne moramo da tempiramo formu za sredinu jula..
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Kako ste poceli sa komentarima, nemojte ovog, nemojte onog, ne valja najjaci, ne valja najslabiji, pa mi onda da zajebemo kvalifikacije, da ne igramo uopste... Ajde malo iskulirajte, pa sta nam Bog da...
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Zoran PG

Gostovanje u Sarajevu nebi bilo dozvoljeno od strane Uefe, tako da je to problem manje, što se tiče gostovanja u Podgorici kod Budućnosti, to je druga priča i neuporedivo je sa Sarajevom, i prošlo bi relativno mirno.

Mišljenja sam da je najbolje izvući što lakšeg protivnika (pogotovo zbog stanja u kojem jesmo), a najslabiji i najpogodniji protivnici su
TNS -Vels
Što zbog slabijeg kvaliteta njihove lige, što zbog toga što nama severnjaci odgovaraju.

Ulises-Jermenija
Pre svega zbog lošeg kvaliteta
I na kraju bilo ko od ova 3 pobednika prvog kola, jer su objektivno najslabiji od svih .
Nisi dugo bio u Podgorici očigledno, vjeruj mi da nikako ne bi prošlo mirno... Prvo što nam je policija nesposobna da organizuje utakmice viskog rizika, drugo što isti ti panduri kod čini mi se zadnjeg gostovanja ekipa iz Srbije na košarku isprovocirali su incidente i sukobe, i treće su varvari ekipa željna dokazivanja i uvijek naprave neku frku kad Partizan gostuje. Sa ostatkom tvog posta se slažem, najbolje što lakši protivnik u drugo kolo....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top